Спортске вести и занимљивости

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Brdja » Sun Mar 19, 2017 12:55 am

A Las Palmas je kvalitet u pm. Daj nemoj zajebavati. Da je bio neki ozbiljniji klub tada, nakantali bi Real. Koliko su se utakmica provlačili ove sezone sa golovima u poslednjem minutu, na čistu sreću. Ili im sudija izmuva neki penal. Jeste kvalitetnija Španska liga ali 2x po 5:1 Arsenal ne može svako da dobije (osim Wba haha). Šta znam, Švabe mi u ovom slučaju deluju ozbiljnije i navijaću za njih u tom delu iako ih nešto specijalno ne gotivim zbog navijača.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

tizlabor
Posts: 498
Joined: Mon Feb 01, 2016 6:04 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby tizlabor » Sun Mar 19, 2017 11:20 am

Pa Brdjo u toj tekmi sa Las Palmasom(koji inace uopste nije krs ekipa da se razumemo)su sa igracem manje dali dva gola i dosli do 3-3.
Kao losu igru si trebao da im uzmes ono brukanje protiv raspale Valensije kada su izgubili 2-1.

Bajern gazi u Nemackoj nema spora,ali pogledaj ti konkurenciju njima tamo.Razno razne Herte,Kelnovi,Lajpcig i slicne ekipe koje realno nemaju kvalitet ni ko gore pomenuti Las Palmas.Jedini konkurent Borusija im je u fazi raspada zbog povreda godinama,tim koji treba da se menja 80% ako misle nesto da urade.
Odbrana Bajerna je i te kako ranjiva,neretko im ekipe poput Verdera ubace gol,a sada ce protiv sebe imati 3 od 10 najboljih napadaca koje svetski fudbal moze da ponudi.
Napad im je do jaja,Levandovski je sigurno najbolji centarfor na svetu,ispred Benzeme i Ibrahimovica,ova dva crnica sto igraju bocno su ok,a ona dva matorca zavisi od dana do dana.
Bajern i te kako ima problema na odredjenim pozicijama,pogotovu pozadi gde mnogo zavise od Humelsa.
Utakmice protiv Arsenala takodje nikako nebi mogao da uzmem za poredjenje,jer je Arsenal toliko los da nije za poredjenje ni sa jednom ozbiljnom ekipom.Ta ekipa toliko zavisi od Sanceza i dal je Ozil ustao na levu ili desnu nogu,da je to prevrsilo svaku meru.

Real jebiga,sigurno poziciono najbolje popunjena ekipa na svetu.Mozda im je odbrana losiji deo ekipe,nema utakmice na kojoj ne prime gol,ali mislim da im se to svodi na filozofiju "nek primimo 3 dacemo 4",jer od 11 igraca na terenu imaju bar 8 sposobnih da sigurno budu strelci na mecu.Na to dodaj da obozavaju da igraju protiv ekipa koje "igraju sa loptom" i eto problema za Bajern.
O kvalitetu protivnika tokom sezone sa kojima se susrecu ove dve ekipe ne treba trositi reci,Bilbao da se takmici u bundes ligi disao bi za vrat Bajernu a da ne pricamo da imaju po nekoliko tekmi sa Barselonom,Atletikom,Seviljom,Viljarealom(sve nabrojane bi izbacile Arsenal) itd tokom sezone.

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby pertla » Sun Mar 19, 2017 11:38 am

Daleko od toga da volim bajern,real jos manje.odvratni klubovi u svakom smisl,kao i vecina velikih klubova,u takvom vremenu zivimo jbg.

las palmas je skroz solidna ekipa,kod kuce pogotovo.engleska liga je najteza,nekima i najinteresantnija za gledanje,iako meni nije vec godinama.kod svaba su generalno najzanimljivije utakmice,ali su kvalitetom losije od spanaca i engleza bas dosta.po meni imaju i najgore sudjenje od svih "jacih" liga
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby DRINK » Sun Mar 19, 2017 1:20 pm

Не знам, ја нешто не волим Шпанску лигу :mrgreen:
Сад озбиљно, кад год налетим на неки пренос шпанске лиге, мењам канал, толико ми је одвратно за гледање, и ако су по резултатима најбољи у Европи и имају најбоље играче на свету, али није ми то то. Енглези су Енглези, пре ћу да погледам Дерби-Фулам него Реал-Барса, што се тиче ових парова, волео бих да грешим али Лестер нема шта да тражи против Атлетика и једног од најбољих тренера данашњице Симеонеа, одуваће их, ово остало, волео бих Монако да прође јер су разбили Сити и донели ми кинту :D док су ми ова два остала пара тотално не занимљиви, добар ће то фудбал да буде, али јебе ми се за те 4 екипе, и ако мислим да ће Шпанци проћи даље, а волео бих да се деси баш супротно, пре свега мислим на Барсу која је овде уз судијску помоћ, а вала и доста су били, ред је на неке друге екипе, попут сјајног и младог Монака.

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Brdja » Sun Mar 19, 2017 6:19 pm

Nisu baš loši Herta i Lajpcig pa da se kaže da je bolji Las Palmas. Mada nema spora da je španska liga kvalitetnija od nemačke. Ja npr više volim da gledam špansku nego englesku ligu ali ukusi su različiti. Ima još vremena do utakmica LŠ, ko zna šta će se do tada izmeniti po pitanju igrača tj povreda i forme.
Inače, danas odlična utakmica Čuka-CZ tj odlično drugo poluvreme. Dugo nisam gledao zanimljiviju kad je Čuka u pitanju. Zaslužena pobeda Zvezde mada, subjektivno, mogao je iks.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby друг члан » Sun Mar 19, 2017 8:56 pm

Da je bilo pošteno mogao je.Ovako,hvala AV
Choose Life

Opie
Posts: 341
Joined: Sat Jul 16, 2016 11:43 am
Location: Nottingham

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Opie » Sun Mar 19, 2017 9:15 pm

Shampion Engleske ne moze da pobedi Atletiko Madrid ? :roll:
Forma Im je u usponu, I ocigledno nisu hteli da igraju za Ranijerija... svasta moze da se desi . Tako je I Porto osvojio LS ....
ex-Pop Djujic

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: RE: Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Brdja » Sun Mar 19, 2017 9:32 pm

друг члан wrote:Da je bilo pošteno mogao je.Ovako,hvala AV

Pa da se gledalo prvo poluvreme i naša nepovezana igra moglo je i gore po nas. Ja se trudim da uvek pišem realno.
A što se tiče tvog komentara, bolji rezultat nismo ni očekivali, AV na vašoj strani, trener cigan plus naginje ka AV.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

tizlabor
Posts: 498
Joined: Mon Feb 01, 2016 6:04 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby tizlabor » Sun Mar 19, 2017 9:37 pm

Opie wrote:Shampion Engleske ne moze da pobedi Atletiko Madrid ? :roll:
Forma Im je u usponu, I ocigledno nisu hteli da igraju za Ranijerija... svasta moze da se desi . Tako je I Porto osvojio LS ....
Upravo to.
Lester uopste nije losa ekipa,to sto su dole na tabeli nije prava slika.
Kazem samo im je Barsa problem,sa njima nemogu da igraju...ali ima ovde ekipa koje mogu da zviznu Barsu umesto njih...i eto jada.

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: RE: Re: Спортске вести и занимљивости

Postby друг члан » Sun Mar 19, 2017 9:45 pm

Brdja wrote:
друг члан wrote:Da je bilo pošteno mogao je.Ovako,hvala AV

Pa da se gledalo prvo poluvreme i naša nepovezana igra moglo je i gore po nas. Ja se trudim da uvek pišem realno.
A što se tiče tvog komentara, bolji rezultat nismo ni očekivali, AV na vašoj strani, trener cigan plus naginje ka AV.

Samo jos da iskoči neki partizanovac sa slikom tiketa 7+ na uplatu od 300 din i stvar je jasna :mrgreen:
Što se tiče LŠ moj favorit je Juventus
Choose Life

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby pertla » Sun Mar 19, 2017 11:55 pm

Opie wrote:Shampion Engleske ne moze da pobedi Atletiko Madrid ? :roll:
Forma Im je u usponu, I ocigledno nisu hteli da igraju za Ranijerija... svasta moze da se desi . Tako je I Porto osvojio LS ....


naravno da ne moze, dokle god im debeli crnac igra stopera.sto nisu hteli da igraju za ranijerija?meni je on proseca trener generalno gledajuci karijeru, ali samo na osnovu prosle sezone su morali da ga postuju
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Rođaci » Mon Mar 20, 2017 2:54 pm

ko je ono beše meni objašnjavao da će Bobi biti važan šraf u Detroitu i da nisu ludi da ga plate 21 milion, a da on sedi na klupi?
ne samo da ne igra, nego se i saigrači sprdaju s njim

btw ova ekipa Detroita izgleda kao skup nakaza iz nekog zatvora


User avatar
njasvi
Posts: 920
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby njasvi » Mon Mar 20, 2017 3:04 pm

a sto se oni njemu smeju, el ima velike usi sta ?! jbt koji debili ovo cak nije izgledalo ni ko zajebancija nego bas onako sprdnja, mislim da ima slican klip i od ranije...
04 X 1945

niko
Posts: 512
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:48 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby niko » Mon Mar 20, 2017 3:27 pm

najludje je objasnjenje Zalizanog da Bobi ne igra zato sto je Van Gandi dobar drugar sa Bejnsom, pa kao da ga ispostuje do kraja sezone, tad mu istice ugovor, pa ce sledece Bobi da bude drugi centar.
citam kako navijaci Detroita kritikuju trenera sto ga ne pusta kad je u nekim segmentima igre bolji i od Dramonda, pre svega u bacanjima, a ako ekipa igra preko njega i koristi ga kako treba, moze da bude vrlo koristan u napadu, dok u odbrani moze da lepi bandze ako se nadje na pravom mestu i hvata skokove, za vise od toga je spor.
kazu i da Dramond ne igra sa istim zarom kao pre potpisivanja dugogodisnjeg, visemilionskog ugovora.
a ovi ganferi su stvarno pravi djilkosi iz geta, po ko zna koji put ga ismejavaju, ne znam koje su im to decije fore, mozda je i drugarska sprdnja, sto kaze njasvi, ali ne izgleda bas lepo.
zao mi Bobija sto se sportske strane tice, verovatno je obrisan iz reprezentacije za sva vremena, prodjose mu dve godine u prazno, a covek sa takvom konstitucijom nece moci jos dugo da igra.
sa finansijske je naravno odlicno prosao.

ovog leta ce Sale da ima slatke muke da odabere 3 centra za Evropsko, Stime igra sezonu karijere, Kuzmic takodje, Jokica da ne spominjem, a Radulja je uvek dobar sa reprezentacijom, ovaj debil u Milanu ga ne koristi kako treba, niti ima dobrog pleja uz sebe, kao sto ima Teodosica sa Srbijom.

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby pertla » Mon Mar 20, 2017 4:18 pm

po meni su zakucani jokic i kuzmic, trece mesto je jebeno.raduljica sjajno funkcionise u reprezentaciji, ali pitanje kako bi islo da bude treci centar(sto bi realno bio), mada moze jokic i na 4 ali pitanje je koliko ce to sale koristiti.stimac takodje godinama unutra, koristan za igru donekle, za atmosferu mozda malo vise :) ja bi licno voleo da boban bude u 12, ali specifican je mnogo, igra bi morala da se prilagodi, mozda bi mogli probati sa jovicem u drugoj petorci...previse nepoznatih, ali nisam siguran da ce selektor mnogo hteti da eksperimentise posto se time rizik povecava, a ove godine moramo da napadnemo zlato po meni, i tu nema puno prostora da se isprobavaju nove opcije
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Rođaci » Mon Mar 20, 2017 4:40 pm

Repeša je stvarno idiot
gledao sam Armani protiv Cigana, njemu ne igraju Radulja i naloženi Mačvan, a igraju neki indijanci sa klasičnim basketaškim forama

ja ne bih voleo Marjanovića u reprezentaciji, zbog principa, ali videćemo šta će Sale da odluči

samo da se Bjelica oporavi u pičku materinu

User avatar
Moskri
Posts: 211
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:53 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Moskri » Mon Mar 20, 2017 5:33 pm

pertla wrote:po meni su zakucani jokic i kuzmic, trece mesto je jebeno.raduljica sjajno funkcionise u reprezentaciji, ali pitanje kako bi islo da bude treci centar(sto bi realno bio), mada moze jokic i na 4 ali pitanje je koliko ce to sale koristiti.stimac takodje godinama unutra, koristan za igru donekle, za atmosferu mozda malo vise :) ja bi licno voleo da boban bude u 12, ali specifican je mnogo, igra bi morala da se prilagodi, mozda bi mogli probati sa jovicem u drugoj petorci...previse nepoznatih, ali nisam siguran da ce selektor mnogo hteti da eksperimentise posto se time rizik povecava, a ove godine moramo da napadnemo zlato po meni, i tu nema puno prostora da se isprobavaju nove opcije

Mislim da bi greota bilo da Bobi ne ide, jer pored takvih pikenrol igraca koje imamo, Teo, Bogdanovic, Bjelica i Jovic, Bobi moze da bude nezaustavljiv. Jokic, Kuzmic i Bobi bi bili ubedljivo najjaca centarska linija na EP.

User avatar
ultra mentalitet
Posts: 308
Joined: Mon Feb 08, 2016 10:52 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby ultra mentalitet » Mon Mar 20, 2017 5:36 pm

Stvarno je cirkus ovo sto rade ovi crnci na klupi, ali to je nba. Ne znam za Bobana da li je napravio kiks, takodje sam bio jedan od onih koji su tvrdili da ce Bobi za razliku od San Antonija ovde igrati vise, ali...

Sto se reprezentacije tice, pre OI sam bio za to da on pre svega bude u reprezentaciji, smatrajuci ga neophodnim, bez obzira na principe kurce palce. Bio je jedan od nasih najboljih centara i trebao je da igra. Medjutim, malo mi se misljenje promenilo :D Na Saletu je da odluci, ako ga povede i ako ga ne povede, nemam mu sta zameriti. Napravio je rezultate, to je to, moze da funkcionise sve bez Bobana. Imao sam bas zelju da vidim kako bi funkcionisali on i Teo zajedno.

Takodje sam misljenja da su Jokic i Kuzmic sigurni za spisak, jedino me plasi malo kako ce Kuzmic da se uklopi u taktiku, znajuci kako je u Panatainaikosu fakticki upropasten, da su mu se ljudi podsmevali kad je potpisao za Zvezdu. Treci centar je enigma velika, sto neko rece ne znam kako bi Raduljica funkcionisao kao treci. Takodje mi je diskutabilan i Stimac, bez obzira na sve. Tezak izbor

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby pertla » Mon Mar 20, 2017 7:13 pm

Moskri wrote:
pertla wrote:po meni su zakucani jokic i kuzmic, trece mesto je jebeno.raduljica sjajno funkcionise u reprezentaciji, ali pitanje kako bi islo da bude treci centar(sto bi realno bio), mada moze jokic i na 4 ali pitanje je koliko ce to sale koristiti.stimac takodje godinama unutra, koristan za igru donekle, za atmosferu mozda malo vise :) ja bi licno voleo da boban bude u 12, ali specifican je mnogo, igra bi morala da se prilagodi, mozda bi mogli probati sa jovicem u drugoj petorci...previse nepoznatih, ali nisam siguran da ce selektor mnogo hteti da eksperimentise posto se time rizik povecava, a ove godine moramo da napadnemo zlato po meni, i tu nema puno prostora da se isprobavaju nove opcije

Mislim da bi greota bilo da Bobi ne ide, jer pored takvih pikenrol igraca koje imamo, Teo, Bogdanovic, Bjelica i Jovic, Bobi moze da bude nezaustavljiv. Jokic, Kuzmic i Bobi bi bili ubedljivo najjaca centarska linija na EP.


Pod uslovom da ne idu oba brata gasol :) taj isti pik treba i braniti a bobiju to nije najjaca strana,mada evropska kosarka i nba su nebo i zemlja,tako da ni to mozda nije problem
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
Moskri
Posts: 211
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:53 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Moskri » Mon Mar 20, 2017 8:26 pm

Upravo sam to hteo da napišem, pik preko i u Evropi dva različita pojma, Bobija na evropskom, sem možda Gobera, ne bi imao ko da čuva. Ako ne pozove Bobija ja bih Milutinova pre Raduljice uvek, dečko fenomenalnu odbranu igra u Oliju, odbrana od pika fenomenalna. Šteta što je Stefan Marković potvrdio da neće više da igra za reprezentaciju, brutalnu sezonu ima u Zenitu, najbolju u karijeri do sada. Mislim da od Indijanapolisa nismo imali ovakav izbor i ovoliko kvalitetnih igrača.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests