Спортске вести и занимљивости

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Nexon » Sat Feb 22, 2020 12:06 am

Дала му је да може да живи са породицом, пошто су му родитељи запослени у државној управи и просвети.
Шиптари су током деведесетих убијали оне албанце који су део српског државног апарата било да су полицајци или поштари. Ја нисам за такве радикалне методе али неке границе морају да се знају. У овој земљи свако може да пљуне на Србе и Србију и да онда вришти како су то нека права и слободе.
Мали може да се изјашавња као арабанс, добиће он и његова породица све погодности. Нико га не ограничава у томе. За пар стоитина година под османлијском и аустријском влашћу многи Срби су мењали веру и нацију зарад привилегија. И данас имамо такве по хрватској, федерацији и другде.
Али ако је Србин нека не ради то.

Etaoin
Posts: 333
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:14 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Etaoin » Sat Feb 22, 2020 12:59 am

Момак има право да игра за кога год он хоће, као што и ја имам право да ми се гаде такве ствари.

bojan23
Posts: 356
Joined: Fri Feb 05, 2016 10:17 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby bojan23 » Sat Feb 22, 2020 7:16 am

Покушавам да замислим себе у усташком дресу са све шаховницом на грудима после свега што су моји преживели, па не бих играо за њих тачно да хлеба немам да једем. Просто неке ствари се не раде, мали нема карактера и обична је гњида и ту нема дискусије.
З В Е З Д А Л Е !

User avatar
CREW pg
Posts: 169
Joined: Sun Feb 28, 2016 10:06 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby CREW pg » Sat Feb 22, 2020 4:29 pm

U svakom žitu kukolja ima. Najgore je davati pažnju ovakvim ljudima. Generalno takvi činovi su nebitni, bitna je politika koja se vodi na državnom nivou. A u ovakvim slučajevima mediji ne treba da daju zrno pažnje.
"Вјечна зубља вјечне помрчинe
нит догори нити свјетлост губи"

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Nexon » Sun Feb 23, 2020 11:29 am

Фјури развалио Вајлдера

Image

https://twitter.com/Raider_Rue/status/1 ... 4697803776

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby brucelee » Mon Feb 24, 2020 11:28 am

Etaoin wrote:Момак има право да игра за кога год он хоће, као што и ја имам право да ми се гаде такве ствари.



Нема право да игра где хоће, мислим има право да одлучи наравно, као што убица има право да одлучи да убије, не правећи паралелу између те две ствари, али свакако ми морамо као народ да реагујемо и да искажемо став.

Крајем прошле године сам ишао на КиМ, између осталог у место где су Срби ограђени шиптарима, гледам слике одатле са Задушница, споменици разбијани, срушени, гробље оскрнављено, не сме нико да помисли да то обнови, има терен за децу у непосредној близини, када српска деца изађу да се играју доживе нападе, еј деца.

И онда неко каже па има право тај Србин, да игра где хоће и одлучи, има али онда треба да промени име и презиме и да не брука, а какав је осећај играти под заставом нечега што не да мира ни твојим упокојеним претцима, а камоли живим, ја не знам.

User avatar
lost&found
Posts: 1105
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby lost&found » Mon Feb 24, 2020 12:15 pm

brucelee wrote:
Etaoin wrote:Момак има право да игра за кога год он хоће, као што и ја имам право да ми се гаде такве ствари.



Нема право да игра где хоће, мислим има право да одлучи наравно, као што убица има право да одлучи да убије, не правећи паралелу између те две ствари, али свакако ми морамо као народ да реагујемо и да искажемо став.


Napisao si isto sto i on

User avatar
CREW pg
Posts: 169
Joined: Sun Feb 28, 2016 10:06 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby CREW pg » Mon Feb 24, 2020 4:41 pm

To je pojedinac u moru. On to vidi kao sansu za bolji zivot i ne vodi se nacionalnim interesima i svime sta je bilo. I kao takav on je na nivou statisticke greske. Da li je resenje dati takvom liku neku beneficiju - tipa mjesto u reprezentaciji ? Mislim da nije, jer se odgovara na ucjenu.
Da li su izdajnici svi Srbi koji moraju da se povinuju siptarskom (ne)pravnom sistemu, uzimaju njihova dokumenta da bi opstali na Kosovu ? Nisu, to je realnost i to je zivot. Mi mozemo da drvimo sa bezbjedne udaljenosti kako bi trebalo, ali cinjenica je da drzava radi jako malo u pravcu opstanka naroda na Kosovu. Nije humanitarna pomoc jedini nacin, mora se razvijati ekonomija. A opet kako razvijati ekonomiju, kad u ostatku Srbije ne moze fabrika da se otvori a da se ne daju milionske beneficije strancima ? Zacarani krug, i tom krugu najvise najebe pojedinac.
"Вјечна зубља вјечне помрчинe
нит догори нити свјетлост губи"

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Мићара » Thu Feb 27, 2020 12:20 am

Убједљиво најлошија лига шампиона икада!
Ни Ф Од фудбала, говнарске форе падање на сваки додир о головима да не причамо и темповима утакмице ни жара ни ватре ни дима. Важно је да се говна залижу прије сваке утакмице све манекен до манекена, за писте рођени не за фудбал... Јебо те сунце па по фацама видиш да су пичкице, када погледаш оне дрске фаце од прије 15-20 година видиш да су алигатори а ово сад је фудбал инстаграм!
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
UltrasDoras
Posts: 492
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:33 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby UltrasDoras » Thu Feb 27, 2020 12:39 am

Image
"Gde god da sam to nosim u sebi, živim za njega, on živi u meni..."
VIVA LAS DORAS

савабјан
Posts: 349
Joined: Wed Apr 06, 2016 12:31 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby савабјан » Thu Feb 27, 2020 11:40 am

Мићара wrote:Убједљиво најлошија лига шампиона икада!
Ни Ф Од фудбала, говнарске форе падање на сваки додир о головима да не причамо и темповима утакмице ни жара ни ватре ни дима. Важно је да се говна залижу прије сваке утакмице све манекен до манекена, за писте рођени не за фудбал... Јебо те сунце па по фацама видиш да су пичкице, када погледаш оне дрске фаце од прије 15-20 година видиш да су алигатори а ово сад је фудбал инстаграм!

Хоћеш да кажеш да је реал сити лоша утакмица била?

User avatar
жабац
Posts: 610
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:02 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby жабац » Thu Feb 27, 2020 12:56 pm

Ма какви лоша...била је очајна

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Nexon » Thu Feb 27, 2020 1:55 pm

Што се тиче фудбала, као и кошарка, већ 20ак година је тренд да се фаворизују нападачи и да се постиже што више погадака због "атрктивности" тј. веће зараде. Батине које је добијао Марадона су нестварне за данашње фудбалере. Такође никоме није у интересу да велики имена, које доносе много новца, изгубе каријеру због повреда. Слично је са НБА, који је данас мекши од Евролиге, али се зато даје по 120 кошева у просеку.
Зато је ту рагби док и њега не почну да умекшавају,


савабјан
Posts: 349
Joined: Wed Apr 06, 2016 12:31 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby савабјан » Thu Feb 27, 2020 2:42 pm

жабац wrote:Ма какви лоша...била је очајна

Ја што сам одгледао у другом полувремену, тврда утакмица, батина, оштрих фаулова, дуела, колико хоћеш. Ако није то на шта се ложите овде, ја не знам.

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Мићара » Fri Feb 28, 2020 12:08 am

Е видиш која разлика фудбала од синоћ и ово вечерас небо и земља! Живела лига европе!
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby pertla » Fri Feb 28, 2020 9:12 am

Ne brini micarice, krece ti conference league sledece godine ima jos vise da uzivas
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Мићара » Fri Feb 28, 2020 10:12 am

Није ни то лоше. Нисам ни знао за ово, великодушно хвала на информацији пертлице.
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
zizou
Posts: 405
Joined: Wed Feb 03, 2016 5:08 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby zizou » Sun Mar 01, 2020 6:31 pm

Дајте неке сајтове за стримове

bojan23
Posts: 356
Joined: Fri Feb 05, 2016 10:17 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby bojan23 » Mon Mar 02, 2020 8:22 pm

zizou wrote:Дајте неке сајтове за стримове

Code: Select all

http://www.sport365.live/en/home


Code: Select all

http://livetv.sx/rs/
З В Е З Д А Л Е !

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Bolesni^od^ljubavi » Sun Mar 08, 2020 2:06 pm

Da li je gledao neko ufc noćas? Borba ove Poljakinje i Kineskinje 20 puta bolja od borbe Adesanja-Romero.
Poljakinji glava porasla duplo od početka do kraja borbe. Nisu stale uopšte, totalno ludilo.
https://youtu.be/LKooYHwMr-s


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests