Спортске вести и занимљивости

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
калашњиков
Posts: 169
Joined: Thu May 12, 2022 11:41 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby калашњиков » Tue Sep 13, 2022 1:21 pm

https://www.danas.rs/sport/arsalan-osvo ... -u-rvanju/

samo je pitanje vremena kad ce sve vise ovakva imena da se pojavljuju u nasoj reprezentaciji ma koji god to sport bio. a uskoro ce, malo pomalo

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Bolesni^od^ljubavi » Tue Sep 13, 2022 3:28 pm

A može na primer Davor Štefanek da rve ili Nadj da igra fudbal?

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Rođaci » Tue Sep 13, 2022 3:30 pm

podrška svakome ko ima veze sa Srbijom, odakle kod bio
bilo da je ovde rođen ili da je odrastao ili da je ovde zbog supruge ili supružnika, ne vidim problem da nastupa za reprezentaciju

ali nikako ne podržavam angažovanje likova koji ne žive ovde, poput ovoga što rade okolne "države" u basketu

калашњиков
Posts: 169
Joined: Thu May 12, 2022 11:41 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby калашњиков » Tue Sep 13, 2022 4:07 pm

Rođaci wrote:podrška svakome ko ima veze sa Srbijom, odakle kod bio
bilo da je ovde rođen ili da je odrastao ili da je ovde zbog supruge ili supružnika, ne vidim problem da nastupa za reprezentaciju

ali nikako ne podržavam angažovanje likova koji ne žive ovde, poput ovoga što rade okolne "države" u basketu


pa evo ja mislim da baš neki od ovih rvača nije mogao da se "probije" u gruziji pa je došao kod nas da trenira, naši ga angažovali za reprezentaciju. Neka me neko ispravi ako grešim. mislim da je u zrenjanin bas dosao da rve. nisam stvarno siguran kako ide prica, ali moze neko da proveri.

калашњиков
Posts: 169
Joined: Thu May 12, 2022 11:41 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby калашњиков » Tue Sep 13, 2022 4:16 pm

Bolesni^od^ljubavi wrote:A može na primer Davor Štefanek da rve ili Nadj da igra fudbal?


pazi, sta se meni svidja, a sta ne, kako bih ja postupio da se pitam nesto, a ne pitam se, al crni ljudi, sve vrste kineza, neki tamo muslimani s bliskog istoka... da su rodjeni ovde, mislim da se ne mogu porediti bas ti ljudi sa ovima sto si nabrojao. rece brat na prosloj strani, daje se sansa nekim strancima umesto srpskoj deci, i ako je bio u pitanju klub a ne reprezentacija sto je on naveo kao primer, vrlo uskoro ce i u repki tako. a stvarno da gledam neka imena i prezimena koja apsolutno nikakvih dodirnih tačaka nemaju sa našim prostorima... ne svidja mi se to. nemam nista protiv tih ljudi, sportisti su, rade svoj posao, al ne treba nam ovo kao narodu. mozda malo grubo zvucim, ali samo se plasim sta ce od nas ostati kroz 100 godina, ako i tolko... previse smo dobar narod po druge, a los po sebe.

bojan23
Posts: 356
Joined: Fri Feb 05, 2016 10:17 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby bojan23 » Tue Sep 13, 2022 4:56 pm

Laslo iz Kanjiže ili Sead iz Pazara, ako osećaju Srbiju kao svoju zemlju ja sam 100% uz njih.
Jovan iz Toronta ili Milica iz Dizeldorfa, Srbi su poreklom, naravno da sam za njih u nacinalnom timu. O CG i RS da ne govorim, mi smo jedno.
A ovo na silu naturalizovanje rvača iz Gruzije, koašarkašica iz SAD-a, niđe veze sa Srbijom, gubi se smisao reprezentacije.
Kupuje se kao u klubovima.

I uvek će mi biti draži Ilija Lupulesku, Mihail Dudaš, Laslo Đere ili Asmir Kolašinac nego Luka Dončić ili braća Dragić.
З В Е З Д А Л Е !

калашњиков
Posts: 169
Joined: Thu May 12, 2022 11:41 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby калашњиков » Tue Sep 13, 2022 5:05 pm

bojan23 wrote:Laslo iz Kanjiže ili Sead iz Pazara, ako osećaju Srbiju kao svoju zemlju ja sam 100% uz njih.
Jovan iz Toronta ili Milica iz Dizeldorfa, Srbi su poreklom, naravno da sam za njih u nacinalnom timu. O CG i RS da ne govorim, mi smo jedno.
A ovo na silu naturalizovanje rvača iz Gruzije, koašarkašica iz SAD-a, niđe veze sa Srbijom, gubi se smisao reprezentacije.
Kupuje se kao u klubovima.


Slazem se sa tobom. O nasim ljudima koji su jednostavno preko rodjeni i odrasli nema potrebe da trosim reci. Srbi ce uvek biti i uvek dobrodosli u reprezentaciju. A i tom Seadu je nekad neko srbin bio, samo je preko noci ime prezime i veru promenio :D nemam ni protiv takvih nista
Al ovo ostalo sto je receno, nema bas smisla nikakvog da se dopusta i podrzava.

ElPadrino
Posts: 508
Joined: Thu Feb 21, 2019 12:18 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby ElPadrino » Wed Sep 14, 2022 11:55 am

Mislim da bi neka osnova bila da zna cirilicu, da prica nas jezik i da voli drzavu Srbiju. To gdje se rodio, kako se zove, ko su mu roditelji ili koje je vjeroispovjesti ne bi trebalo biti bitno (iako najcesce iz tih faktora proizilaze ovi uslovi).
Ne bi trebalo napraviti ponovnu Crkvenu gresku, gdje je Srbin ekvivalent sa Pravoslavac i obratno. Zbog toga imamo skoro 2 miliona Srba u Istanbulu koji nikada nisu priznati. Trebali bi se ugledati na Rusiju -> RUSKI Čečeni, RUSKI Tatari itd itd.

Etaoin
Posts: 333
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:14 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Etaoin » Wed Sep 14, 2022 4:51 pm

калашњиков wrote:
Rođaci wrote:podrška svakome ko ima veze sa Srbijom, odakle kod bio
bilo da je ovde rođen ili da je odrastao ili da je ovde zbog supruge ili supružnika, ne vidim problem da nastupa za reprezentaciju

ali nikako ne podržavam angažovanje likova koji ne žive ovde, poput ovoga što rade okolne "države" u basketu


pa evo ja mislim da baš neki od ovih rvača nije mogao da se "probije" u gruziji pa je došao kod nas da trenira, naši ga angažovali za reprezentaciju. Neka me neko ispravi ako grešim. mislim da je u zrenjanin bas dosao da rve. nisam stvarno siguran kako ide prica, ali moze neko da proveri.


Имао је сукоб са њиховим председником савеза, лик га опалио шипком по глави, овај отишао из репрезентације и није хтео више да се рве, већ ваљда само да буде тренер. Међутим, наши га опет убацили у погон и човек се вратио и узео доста медаља. Што се тиче Алија, он је пребегао из Ирана. Слична ситуација је у боксу, пола репрезентације су Руси, Дагестанци, итд, имају везе са Србијом као ја са Ватиканом.

Репрезентација једне земље није клуб, Србију треба да представљају они који су одрасли овде, који су живели или живе, који знају језик (барем неке основе), који имају породицу или корене овде, ово остало је као да гледам Манчестер Сити. Не морају бити Срби или православци, нисмо ми једини који воле и живе у Србији.

Ако то значи да ћемо бити последњи у сваком спорту јер су нас представљали момци и девојке који имају везе са Србијом, нека буде тако, то је то што имамо :!:

калашњиков
Posts: 169
Joined: Thu May 12, 2022 11:41 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby калашњиков » Wed Sep 14, 2022 6:06 pm

hvala na objasnjenju, a ja se izvinjavam na dezinformacijama.
uglavnom slazem se sa tobom.

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Bolesni^od^ljubavi » Wed Sep 14, 2022 10:22 pm

Kakvo je ovo ludačko evropsko u košarci. Ispadnemo mi, Grci, evo sad i Slovenci a Francuze je najstrašnije usralo da prodju. Ostadoše samo ovi što su bili autsajderi na prvenstvu. Navijao sam iskreno da Italijani osvoje, ali jebi ga.

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby друг члан » Tue Sep 27, 2022 11:10 pm

Parola, govnari pobedili ste
Choose Life

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 750
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Bruno Sulak » Tue Sep 27, 2022 11:54 pm

Poezija.

Osvajamo sigurno :mrgreen:

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby друг члан » Wed Sep 28, 2022 10:10 am

Ne znam, treba videti kostur s kim ukrstamo
Choose Life

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Rođaci » Wed Sep 28, 2022 11:27 am

Piksi bogotac

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby pertla » Wed Sep 28, 2022 12:20 pm

cetvrtfinale je minimum, a posle neka im je bog u pomoci
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

ElPadrino
Posts: 508
Joined: Thu Feb 21, 2019 12:18 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby ElPadrino » Wed Sep 28, 2022 6:54 pm

Bio bi minimum, da nemamo takav mentalitet pa da se useremo kao košarkaši protiv Italije. Treba sve ovo uzimati sa rezervom.
Kada sam gledao košarkaše u grupnoj fazi, mislio sam da nam ni Ameri ne bi pera odbili.. Kad ono međutim !
Naravno, to ne umanjuje da igramo nestvarno i da Piksija treba zadržati najmanje još 2-3 godine.

User avatar
жабац
Posts: 610
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:02 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby жабац » Wed Sep 28, 2022 11:15 pm

Не пролазимо групу, потписујем.

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Brdja » Sun Oct 02, 2022 9:24 pm

Jel moze negde online da se pogleda F1 iz Singapura? Ako ne, može i neki link za skidanje. Hvala puno unapred
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
fuck_off
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby fuck_off » Sun Oct 02, 2022 9:28 pm

Brdja wrote:Jel moze negde online da se pogleda F1 iz Singapura? Ako ne, može i neki link za skidanje. Hvala puno unapred


https://torrentgalaxy.to/torrent/15043866/Formula1-2022-Singapore-Grand-Prix-1080p-WEB-h264-VERUM-TGx-
Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests