Спортске вести и занимљивости

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby DRINK » Mon Feb 27, 2017 6:07 pm

Човек је у праву 100% и прва два кола нису и не могу да буду регуларна кад играју играчи који нису регистровани како треба, толе је мала беба за ове што су сад тренутно ту где јесу. Него, једино што им замерам (синдикату) је то што Звезда и Партизан дугују па од неких и 100 пута више, али њих не помиње... Ваљда се не сме против ''стубова српства'' или шта ја знам...

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Brdja » Mon Feb 27, 2017 6:11 pm

Sve klubove koji nisu platili makar jednu platu fudbalerima treba poslati u 3. ligu. Da Čuka ima neke šanse za titulu :D
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

Космет је Србија
Posts: 430
Joined: Thu Feb 18, 2016 1:28 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Космет је Србија » Mon Feb 27, 2017 6:24 pm

Тај баја из чуке и једини плаћа само не знам који ће му лалат напредни. Једино што ме код њих нервира је што нису завршили тај стадион до краја макар још једна трибина иза гола а није то неки трошак мада ни не знам да ли је и то у власништву тог обрадовића. Сморено изгледа онај балон иза гола али шта сад у односу на све наше клубове оно је благо. Једино је штета што чукаричане и брђане боли курац за то па су и трибине углавном превише празне. Иначе онда у интертото купу страшан тим типа голгетер јовић, момир милета, воја будимировић, станко свитлица уз легендарног тренера окуку. Ако се питаш одакле се сећам па мислим погледај презимена која никад чуо до тад. :mrgreen:

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Brdja » Mon Feb 27, 2017 7:04 pm

Relativno skoro je Čuka tj vlasnik potpisao ugovor sa opštinom kojim se ustupa zemljište na korišćenje na određen broj godina. E sad, što ne grade... To je pitanje koje mi postavljamo jako dugo ali za sada je sve na planovima (od kad znam za sebe). Realno, retko se i ovo popuni ali zbog izgleda stadiona bi bilo lepše. A i sa strane kod semafora je ostavljena konstrukcija za dalje radove. Mada je pitanje kada će i da li će. Mi više tražimo krov za istok nego novu tribinu. Kada je lepo vreme sasvim solidno se popune tribine ali čim je malo lošije baš slabo dolaze ljudi. Sve je mokro i niko nece da sedi pa se ljudi skupe da stoje na vrhu i ispada kao da nema nikoga. Što se tiče Lalata, jbg, ne znam ni sam kakvo mišljenje da imam o njemu, za sada ide dobro, 2 utakmice 2 pobede. Bar su malo živnuli igrači. Što se tiče ranijih igrača, bilo je tu zaista pravih i dobrih fudbalera.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

džile
Posts: 228
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:01 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby džile » Mon Feb 27, 2017 11:09 pm

Космет је Србија wrote:Тај баја из чуке и једини плаћа само не знам који ће му лалат напредни. Једино што ме код њих нервира је што нису завршили тај стадион до краја макар још једна трибина иза гола а није то неки трошак мада ни не знам да ли је и то у власништву тог обрадовића. Сморено изгледа онај балон иза гола али шта сад у односу на све наше клубове оно је благо. Једино је штета што чукаричане и брђане боли курац за то па су и трибине углавном превише празне. Иначе онда у интертото купу страшан тим типа голгетер јовић, момир милета, воја будимировић, станко свитлица уз легендарног тренера окуку. Ако се питаш одакле се сећам па мислим погледај презимена која никад чуо до тад. :mrgreen:


Voja Budimirović je prešao u Čuku iz Mačve, ako se ne varam čak je bio u nekoj sezoni i najbolji strelac tadašnje prve lige. Mislim da je sa njim i Katić prešao iz Mačve u Čuku.

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Brdja » Mon Feb 27, 2017 11:32 pm

Bio je najbolji strelac kada je igrao u Čuki ali mislim da nije direktno došao iz Mačve.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

džile
Posts: 228
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:01 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby džile » Mon Feb 27, 2017 11:35 pm

Tačno, kaže vikipedija da je pre toga bio u Lokomotivi Plovdiv

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Brdja » Mon Feb 27, 2017 11:48 pm

Znam da je od negde došao jer su mi pričali o njemu. Kada je on igrao, bio sam klinac. Da, sad videh i ja na Vikipediji.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

vinjakboy
Posts: 263
Joined: Wed Mar 02, 2016 9:57 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby vinjakboy » Wed Mar 01, 2017 4:12 am

Јокић опет трипл - дабл, овога пута против Чикага у гостима, 19 поена, 16 скокова и 10 асистенција, победа Денвера...

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby DRINK » Wed Mar 01, 2017 7:55 pm

http://www.butasport.rs/fudbal/pokrenut ... ge-srbije/

Ligu će igrati Crvena zvezda, Partizan, Čukarički, Voždovac, Radnički (Niš), Spartak, Mladost (Lučani), Zemun, Bežanija i Kolubara.

Casual 1989
Posts: 344
Joined: Sun Feb 14, 2016 8:20 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Casual 1989 » Thu Mar 02, 2017 8:52 am

Јуче гол Роми и по мени играч утакмице мали Сергеј. Најнголан и Стротман кад покушају да му узму лопту а овај се претходно загради у пар наврата то изгледа као да деца од 5 година хоће да одузму лопту момку од 30 дина :lol:


weekend offender
Posts: 116
Joined: Fri Feb 05, 2016 3:48 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby weekend offender » Thu Mar 02, 2017 7:50 pm

u toku tajmauta i pauza vrte se ovi jokicevi skecevi :lol:

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Кудрави Гаучос » Fri Mar 03, 2017 7:38 am

Јбт, овај Ђоковић класичан пример анорексије.
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

svuda.prisutan
Posts: 547
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby svuda.prisutan » Fri Mar 03, 2017 8:01 pm

k'o da nema za 'leba :mrgreen:

Opie
Posts: 341
Joined: Sat Jul 16, 2016 11:43 am
Location: Nottingham

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Opie » Fri Mar 03, 2017 9:25 pm

Gledaj te Barselona /Cska .... teo kenjara
ex-Pop Djujic

Космет је Србија
Posts: 430
Joined: Thu Feb 18, 2016 1:28 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Космет је Србија » Sat Mar 04, 2017 12:19 am

Brdja wrote:Što se tiče Lalata, jbg, ne znam ni sam kakvo mišljenje da imam o njemu, za sada ide dobro, 2 utakmice 2 pobede.


Ја и ти лапрдамо а он са једном канцеларском похвалом убоде селекторско... сад још да га усере и направи неки резултат и боле га уво за чуку али боље и он него неки беквалац. Мада ови клинци су већ уиграни јер су освојили 2 такмичења мада опет и шпанци и португалци су добри па видећемо.

http://mondo.rs/a986634/Sport/Fudbal/Ne ... rlica.html

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Brdja » Sat Mar 04, 2017 12:26 am

Ma da, znalo se to odavno... Još kad je Kokeza došao na pripreme a njemu ukinuta suspenzija.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby DRINK » Sat Mar 04, 2017 3:28 pm

Колико је очајан овај Јунајтед... До сад су побеђивали на индивидуални квалитет а и побеђиваће, превише звезди на једном месту, изгледа да се Ибра превише пита за све, еј човек није замењен ниједном од кад је у Јунајтеду, а данас очај, још хоће све прекиде он да изводи, а он и Керик најгори на терену....

Opie
Posts: 341
Joined: Sat Jul 16, 2016 11:43 am
Location: Nottingham

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Opie » Sat Mar 04, 2017 4:18 pm

A tek Lester......potpisali se ugovori, jebi ga nisu vise gladni.Daj boze da ispadnu pa da zapale svi u kinu, pa da se krene od pocetka
ex-Pop Djujic


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests