Спортске вести и занимљивости

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby SAO_Zeljin » Thu Jul 06, 2017 8:51 pm

Neverovatno koliko je Vojvodina mali klub

User avatar
1748
Posts: 489
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:43 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby 1748 » Thu Jul 06, 2017 11:29 pm

Liverpul 2
Igrao sa drugom PES. Izgubio.
Dzojstik mu nije odgovarao.

User avatar
zizou
Posts: 405
Joined: Wed Feb 03, 2016 5:08 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby zizou » Fri Jul 07, 2017 1:53 am

Bice zanimljivo gledati nasa cetri igrača (Teo, Beli , Bobi i Bogdan) u nba sledece sezone :mrgreen:

User avatar
fillam
Posts: 92
Joined: Thu Feb 04, 2016 7:34 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby fillam » Fri Jul 07, 2017 1:53 am

jeste, petostruki sampion Evrope je bas mali klub..... kontam da ne gotivite, al budite realni :D

User avatar
Занемарујем тактику
Posts: 658
Joined: Wed Feb 03, 2016 1:31 am
Location: Источно од раја

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Занемарујем тактику » Fri Jul 07, 2017 3:44 pm

Шта се дешавало у Словачкој? Јел истина да су Фирмаши ушли у свлачионицу и шамарали играче? Отишо им и други тренер у само недељу дана.
...Гладан и крвав је народ мој.
А сјајна прошлост је лаж.

Casual 1989
Posts: 344
Joined: Sun Feb 14, 2016 8:20 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Casual 1989 » Fri Jul 07, 2017 4:39 pm

Istina je da je Trujic kao igrac jedna bizoncina koja ne zna da trci a kao covek jedno bezmudo stvorenje, to ti je dosta da znas.

User avatar
Занемарујем тактику
Posts: 658
Joined: Wed Feb 03, 2016 1:31 am
Location: Источно од раја

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Занемарујем тактику » Fri Jul 07, 2017 7:08 pm

Casual 1989 wrote:Istina je da je Trujic kao igrac jedna bizoncina koja ne zna da trci a kao covek jedno bezmudo stvorenje, to ti je dosta da znas.

Буразеру ниси ми ти филтер информација па да ми кажеш шта је мени довољно шта није. А 2 тренера у 7 дана како то објашњаваш?
...Гладан и крвав је народ мој.
А сјајна прошлост је лаж.

Casual 1989
Posts: 344
Joined: Sun Feb 14, 2016 8:20 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Casual 1989 » Fri Jul 07, 2017 9:23 pm

По мени главни и одговорни кривац свега што се дешава у ФКВ је Вуковић, председник надзорног одбора.
Он се за све пита. Што се тиче екипе немамо 2 крштена штопера, продали смо Мелега и Палочевића а нисмо довели ниједног креатора игре да их замени, и даље немамо нападача па се комбинује са Трујићем и Малбашићем. Сад када оду њих двојица имамо екипу за 6 место ЈСЛ. Појачања ај рано је оричати о њима али бар половина је смешна за ФКВ. Могуће је очекивати смену УО мада видим да се сад чепи Вуковић и говори да ће отерати све а пустити нашу децу да играју, ако то уради свака му част, па нека и завршимо шести није проблем.

Веселиновић је отишао пред утакмицу са Партизаном после само 7 дана у клубу због оне прича о премирању и намештању није хтео да буде део тога, а Батака је отпустио лично Вуковић после прве утакмице јер су се замерили око измена и резултата. Мењати тренера у том моменту је буквално лудост, али ето и то смо видели. Нећу да пишем дубље о тим темама овде само се нервирам.

axkontra
Posts: 176
Joined: Fri Feb 05, 2016 11:22 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby axkontra » Fri Jul 07, 2017 10:07 pm

sEDEO SAM POCETKOM JUNA sa jednim bivsi m kapitenom vose i rece mi da je 50 igraca na proveri, jel to moguce da je to sve smece od fudbalera i

Casual 1989
Posts: 344
Joined: Sun Feb 14, 2016 8:20 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Casual 1989 » Sat Jul 08, 2017 8:19 am

То први пут чујем, мада било је 10-ак сигурно. Довели смо 2 играча из Гане обојица су 95 годиште, задњи везни Бембах одличан био на пријатељским утакмицама сада га нема нигде, други је нападач Френсис Африје за којег се причало после лекарског да спремнији играч одавно није био у Воши. Све је било ок до поласка на припреме на Златибор када га Батак мистериозно није повео из само њему знаних разлога.

Дошла су 2 играча из ЦГ из екипе Ловћена која је испала из лиге. дошао је лик из Добановаца a обећавају Бразилац штопер и Милан Бубало иначе мој добар друг. Пустити клинце Зличића, Стаменића, Ђуришића итд па који год да завршимо нема везе. Упамтите име Александар Месаровић наш клинац 98 годиште некад потезима подсећа на Тадића, наместио гол Малбашићу у НС.

Углавном толико ми се не свиђа екипа да нас нећу узети на менаџеру сад кад изађе, од 2005 идем на утакмице и тврдим да нисмо имали одвратнији тим од овог сад, част изузецима и нашим клинцима.

Casual 1989
Posts: 344
Joined: Sun Feb 14, 2016 8:20 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Casual 1989 » Mon Jul 10, 2017 10:07 am

Damjan Gojkov potpisuje za Zvezdu, ljudi moji kakav igrac ! Jedan od najtalentovanijih igraca koje sam gledao u prethodne 2 godine. Valjda ga nece unistiti Zvezda jer vidim da gomilaju igrace kao i uvek.

User avatar
Пирамида
Posts: 52
Joined: Tue Feb 02, 2016 9:10 am
Location: Нови Сад

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Пирамида » Tue Jul 11, 2017 10:38 am

Да ли је истина да и је и Лалатовић прошао исто као Трујић ?
Офсајд слепче!

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby prcko » Tue Jul 11, 2017 12:04 pm

Pre svega, hvala svim navijačima na interesovanju, posebno mojoj Srbiji. Kao što sam i želeo, napravio sam korak u karijeri ka NBA ligi. Postigao sam dogovor sa LA Klipersima, iako je bilo još nekoliko zainteresovanih klubova. Izabrao sam Kliperse jer mislim da je to najbolje za mene. Sada mi predstoji Evropsko prvenstvo sa Srbijom, a onda i dokazivanje u najjačoj ligi na svetu. Radujem se tome, volim izazove.
Puno pozdrava svima i još jednom hvala na podršci!


Image

Casual 1989
Posts: 344
Joined: Sun Feb 14, 2016 8:20 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Casual 1989 » Tue Jul 11, 2017 7:20 pm

Пирамида wrote:Да ли је истина да и је и Лалатовић прошао исто као Трујић ?


Не бих коментарисао.

User avatar
Пирамида
Posts: 52
Joined: Tue Feb 02, 2016 9:10 am
Location: Нови Сад

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Пирамида » Fri Jul 14, 2017 11:33 pm

http://starsixes.com/

Врло занимљив турнир, много озбиљних лобања игра ...
Све утакмице дрикетно преноси арена спорт....
Офсајд слепче!

Avanti ragazzi
Posts: 216
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:25 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Avanti ragazzi » Fri Jul 14, 2017 11:56 pm

Кад видиш које све њушке учествују, изгубиш жељу овај садашњи фудбал да гледаш. Некакви смешни Манчестери, Челсији и Барселоне...

Casual 1989
Posts: 344
Joined: Sun Feb 14, 2016 8:20 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Casual 1989 » Mon Jul 17, 2017 6:20 pm

Opa pise mocart Mudrinski i Jovanovic u Cuki... Jovanovic jedan od najboljih igraca nase lige. Brdjo jel dolazak Mudrinskog znaci odlazak Ozegovica?

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Brdja » Mon Jul 17, 2017 7:09 pm

Pa ne bi trebalo jer nam fale napadači. Ja se nadam da ostaje. Ognjen je napadač kakvog dugo nismo imali.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

хајка
Posts: 331
Joined: Thu Apr 13, 2017 1:54 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby хајка » Mon Jul 17, 2017 9:03 pm

axkontra wrote:sEDEO SAM POCETKOM JUNA sa jednim bivsi m kapitenom vose i rece mi da je 50 igraca na proveri, jel to moguce da je to sve smece od fudbalera i


Војводина је толико озбиљан клуб да је један од горе поменутих тренера срео мог друга на улиции питао га јел би дошао на пробу. Овај притом 5 година није играо, опија се и дрогира по ноћним клубовима, не знам јел 2 мала фудбала одиграо у међувремену.

То је наша прва лига, једног дана ће цимати људе по улазу да виде јел зна неко да игра фудбал.

mungos
Posts: 339
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:43 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby mungos » Mon Jul 17, 2017 9:17 pm

Bolje je bilo kad su igrali narkomani i alkoholicari. Ovi mladi pusikurci, pa ljudi vi niste svesti koje su to vrece govana ti fudbalercici. Tu bre nemas jednog normalnog. Jedan nema! Svaki je u kurcu gorem nego taj tvoj komsa, a da ni ne zna, e to je ono najgore. Tako da deder tog zamoli da obuva kopacke, moze i tigrokol da snifa nema problema , ma ja cu kante platiti.

Nego sta je sa Marselom Plečom, grom u ledja satro brazilsku policiju, koliko je dobio kukavac?

A sto se tice probe, po nekim mitovima, sa istih je oteran Zigic jer mu je Bekvalac rekao da je kljusina, a po drugom skupo je bilo da plate 40k evra za Džeka pre nego sto je otisao u Mladu ,a Bolesnu. Bilo je tu jos bisera, ovi su mi prvi pali na pamet. Ja ne znam da li je za mog zivota iko ikada prosao probu u FCV.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 34 guests