Спортске вести и занимљивости

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Batke » Thu Sep 08, 2022 10:44 pm

Развалили смо групу
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby pertla » Fri Sep 09, 2022 1:35 am

a najbolje da nismo, najlaksa grupa u istoriji evrobasketa. ako prodjemo zabare (a necemo proci samo ako budu sutirali trojke preko 50 %) osvajamo zlato
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Bolesni^od^ljubavi » Fri Sep 09, 2022 9:04 am

Ne znam, ja se bojim da će nas neka jača ekipa zatrpati trojkama i da neće biti više ovako laganih pobeda, ovi do sada su svi mašili dosta otvorenih šuteva. Nadam se da grešim naravno i da ćemo lagano osvojiti, ali jebi ga posle onih grupa na svetskom kako smo prošli, neću previše da se ložim.

User avatar
MARKER
Posts: 734
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:13 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby MARKER » Sat Sep 10, 2022 6:16 pm

Сутра изјутра

Image

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby pertla » Sun Sep 11, 2022 7:34 pm

bruka i sramota, spisu i pajola se zajebavaju sa nama.sram vas bilo
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Bolesni^od^ljubavi » Sun Sep 11, 2022 7:44 pm

Žao mi je samo Jokića. I ne treba više nikad da igra za nas.

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Мићара » Sun Sep 11, 2022 8:07 pm

Браво гудура на 5 промашених лопти у року од 3 минута уста те јебем!
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
fuck_off
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby fuck_off » Sun Sep 11, 2022 10:13 pm

Сад да их дочекамо са добро познатом паролом "Говнари, стигли сте" :mrgreen:
Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда

No al calcio moderno
Posts: 195
Joined: Sun Apr 03, 2022 10:15 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby No al calcio moderno » Sun Sep 11, 2022 10:43 pm

Kakvi cudni rezultati veceras u kosarci, neverovatno.

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby prcko » Mon Sep 12, 2022 7:15 am

Bolesni^od^ljubavi wrote:Ne znam, ja se bojim da će nas neka jača ekipa zatrpati trojkama i da neće biti više ovako laganih pobeda, ovi do sada su svi mašili dosta otvorenih šuteva. Nadam se da grešim naravno i da ćemo lagano osvojiti, ali jebi ga posle onih grupa na svetskom kako smo prošli, neću previše da se ložim.


baksuze

User avatar
zipadjale
Posts: 80
Joined: Wed May 25, 2016 10:40 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby zipadjale » Mon Sep 12, 2022 9:15 am

No al calcio moderno wrote:Kakvi cudni rezultati veceras u kosarci, neverovatno.


Сви победили и дали 94 коша.

Иначе драго ми је што су наши испали, превише ложане, не само сад већ годинама уназад. По мени је боље било док Јокић није играо, а што се тиче Пешића, нећемо га још дуго гледати.
There again, he always used to say that one day Millwall would win the cup!

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Rođaci » Mon Sep 12, 2022 9:19 am

bez Jokića bismo ispali još u grupi

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Bolesni^od^ljubavi » Mon Sep 12, 2022 10:37 am

Ne može mi biti drago što smo ispali, davala je nade lepa igra u grupama, ali je davala i na svetskom, pa smo prošli kako smo prošli. Poučen tim iskustvom a i gledajući koliko su ove lošije ekipe mašile otvorene šuteve za 3, mogao sam naslutiti ovako nešto. Loše smo branili šut za 3 i u grupi, morala je jednom doći ekipa koja će pogadjati.

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby pertla » Mon Sep 12, 2022 4:35 pm

osim svih vise i manje ociglednih problema, jos nesto mi upada u oci.uspesi koje je sale pravio sa reprezentacijom su realno dosli kao veliko iznenadjenje, sve tri medalje smo osvojili kada nismo bili u najuzem krugu favorita, ili to nismo bili uopste.mozda bi to bili na ep 2017. ali smo bili osakaceni povredama,

na svetskom u kini i na ovom evropskom smo realno bili jedan od glavnih favorita za zlato, polufinale, pa cak i finale, se podrazumevalo.za kinu smo vec pravili projekcije kako cemo da sjebemo amere, dok je zec jos uvek bio u sumi.cini mi se da ne umemo da se nosimo sa bremenom favorita, jednostavno nemamo takve karaktere u ekipi, osim mozda kalinica i lucica.imam utisak da je psiholoska priprema dobrano promasena, iako bi to pesicu trebao da bude forte.
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby DRINK » Mon Sep 12, 2022 5:20 pm

Cuj ljudima zao Jokica, govnara koji igra za nas kad mu se digne kurac.
Ispali smo samo zbog Pesica, igrali su i slabiji igraci pa se stizalo do zavrsnica, falio nam je Bogdanovic dosta kao i Nedovic, ali opet kada se sve svede na kraju Pesicev poraz jedan kroz jedan.

Драгољупче
Posts: 90
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:03 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Драгољупче » Mon Sep 12, 2022 6:08 pm

Od kosarke godinama unazad pratim samo repku. Plasio sam se ovoga. Mnogo je tesko kada u grupi ni jednu utakmicu niste u situaciji da jurite rezultat.Mnogo je tesko kada vas proglase za jednog od glavnih favorita, pa se ostali loze protiv vas kao nenormalni.Mnogo je tesko kada u grupi ne izgubite barem jednu utakmicu. To obicno bude samar na vreme.Tacno se vidi nervoza kod igraca kada kola krenu nizbrdo. Odlican tim imamo to potpisujem. Ono sto srpskoj kosarci fali to je KK Partizan, tj. Partizanovi klinci, taj klub voleli ga ili ne je simbol nase kosarke i uz Real klub koji je najvise imena dao evropskoj i reprezentativnoj kosarci. Iako vec godinama bez nekih uspeha opet ispliva neki Jaramaz. Razocaran jesam, ljut nisam.

калашњиков
Posts: 169
Joined: Thu May 12, 2022 11:41 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby калашњиков » Tue Sep 13, 2022 1:36 am

Evo moze li neko da mi objasni jel ovo normalno vama, znam da je svugde u svetu normalno, al evo neko od vas da mi kaze
sad je bilo svetsko prvenstvo u beogradu u rvanju i nas su koliko ja znam predstavljali neki da ga jebem sta su, iranci, azerbejdzanci, kirgistanci, pojma nemam ali srbi nisu
neko vec vreme oni nas predstavljaju, nije ovo prvi put
jebemu mamu zar je moguce da te srbin ne predstavlja na nekom takmicenju ma kakav god bio, ti posaljes neke azijate ili sta god, srbin nije, cak nije ni s ovog kontinenta. pa niko nek ne ide na takmicenje! sto kaze onaj skini ga s gola niko nek ne brani!
stvarno nemam nista protiv drugih naroda, mozda imam malo protiv indijaca, al nebitno sad to, ali ovo mi je uzas i katastrofa i nikad reprezentaciju podrzati necu, kad vidim da me stranac predstavlja, sve najgore im pozelim
jebiga iznervirah se. smejemo se francuzima kako im sve crnci u postavi, a i mi idemo sitnim koracima tim putem

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Bolesni^od^ljubavi » Tue Sep 13, 2022 8:46 am

Meni ne bi bio problem da su ti ljudi rođeni ovde i osećaju se kao Srbi, ali ovi ne znaju srpski, pitanje da li bi na mapi znali naći Srbiju. 100% se slažem, neka niko ne rve onda.

User avatar
CamoSurprise
Posts: 318
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:29 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby CamoSurprise » Tue Sep 13, 2022 11:24 am

To je posledica olakog deljenja pasoša stranim sportistima.
Koliko puta su i Partizan i zvezda to zloupotrebili u svoju korist, da bi dobili "domaćeg" igrača?

Svež primer su rvači i generalno u tim individualnim sportovima to je češća pojava.
Od kolektivnih sportova, imali smo primere u ženskoj košarci - Ivon Anderson i Danijele Pejdž...ok, napravile su neku razliku na terenu, donele rezultat, ali to je pogrešan put.

Svi klubovi ABA lige, imaju po nekoliko crnaca u ekipi. Pa jebena Sloga iz Kraljeva koja igra KLS, došla je na pripremni turnir sa Partizanom i izlaze crnac i Libijac na teren. Jbte, jel nema neki klinac iz Kraljeva da se skine i dobije minute, da ga neko vidi?

Instant rezultat diktira taj trend da se dovode stranci i sve je manje prostora da se domaći mladi igrači razvijaju. Lakše je dovesti stranca, nego uložiti u uslove za razvoj mladih igrača. Generalno, dece u Srbiji je sve manje, dece na sportu još manje, a onda još dovođenjem stranaca gušiš i to malo klinaca što imaš...
Loša priča, koja se za sada nije prenela u reprezentacije muških kolektivnih sportova, ali pitanje je kada ćemo i mi poput ostalih iz ex-yu uvesti strance, a već je bilo slučajeva koji su se pominjali.
Gilajdza RIP

калашњиков
Posts: 169
Joined: Thu May 12, 2022 11:41 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby калашњиков » Tue Sep 13, 2022 12:51 pm

Bolesni^od^ljubavi wrote:Meni ne bi bio problem da su ti ljudi rođeni ovde i osećaju se kao Srbi, ali ovi ne znaju srpski, pitanje da li bi na mapi znali naći Srbiju. 100% se slažem, neka niko ne rve onda.


iskreno ni tada ne bih podrzao, ne moze se neki Abdul Rahman koji je rodjen u srbiji osećati ko srbin nikako. to mene podseca sve na kao one price o polovima na zapadu. kako se ti osecas kao musko ili zensko ili nesto pedeseto. I onda ide boze pravde i neki Naguolo Ozis Manuo stavi ruku na srce i ide boze spasi srpske zemlje srpski ROD... boze ti pomozi ako mozes samo. ovo je samo moje neko misljenje, nikad nista nisam imao protiv drugih naroda, ali mora neka granica da postoji u svemu. sami cemo sebe mi ugasiti. mozemo mi ovde do prekosutra da razmisljamo normalno al ovi ce da nas predstavljaju, dzaba palamudimo. koliko puta je reprezentacija kosova bila u beogradu na nekom takmicenju... nemam sta dalje da pricam
Boze pomozi samo


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests