Спортске вести и занимљивости

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby друг члан » Thu Jun 17, 2021 7:21 am

Nikad mi to nije bilo jasno, kao necu da igram za reprezentaciju. Pa druze to ti je obavaveza. Svoju zemlju predstavljas u onom čime se baviš. Moralna obaveza.
Kao da vojnik kaže, neću ja u ovaj rat, odmoriću ove godine. Kad je vec kurcobolja i bolje da ne igra, ima momaka koji hoće, al jebem mu mater, ne ide
Choose Life

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby prcko » Thu Jun 17, 2021 7:32 am

Image
Image

Sa kojim cu zadovoljstvom da ga nosim. :D

svuda.prisutan
Posts: 544
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby svuda.prisutan » Thu Jun 17, 2021 7:43 am

Sto nisi uzeo onaj sa duginim bojama? :mrgreen:

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby prcko » Thu Jun 17, 2021 7:55 am

svuda.prisutan wrote:Sto nisi uzeo onaj sa duginim bojama? :mrgreen:


A nekako je pederski. :mrgreen:

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Rođaci » Thu Jun 17, 2021 8:35 am

al taj im je bio najlepši :mrgreen:

ja ne mogu da ga mrzim kad vidim ovo
https://twitter.com/LjubomirovicM/statu ... 8063728650

kakva ladovinčina, koja kurcobolja, Vojvodina na max :mrgreen:

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby pertla » Thu Jun 17, 2021 12:24 pm

друг члан wrote:Nikad mi to nije bilo jasno, kao necu da igram za reprezentaciju. Pa druze to ti je obavaveza. Svoju zemlju predstavljas u onom čime se baviš. Moralna obaveza.
Kao da vojnik kaže, neću ja u ovaj rat, odmoriću ove godine. Kad je vec kurcobolja i bolje da ne igra, ima momaka koji hoće, al jebem mu mater, ne ide


da nije malo drasticno porediti sport i rat?
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
UltrasDoras
Posts: 492
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:33 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby UltrasDoras » Thu Jun 17, 2021 3:44 pm

ne igra ni njima đejms, sve je u redu :mrgreen:
"Gde god da sam to nosim u sebi, živim za njega, on živi u meni..."
VIVA LAS DORAS

chevanton
Posts: 101
Joined: Mon Sep 18, 2017 2:04 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby chevanton » Thu Jun 17, 2021 5:13 pm

Imamo i bez njega dobru ekipu,veci ce problem biti izostanak Bogdana ako ne dodje.Nece covek,ne mora treba podrzati momke koji hoce.

kocka
Posts: 476
Joined: Sat Jan 28, 2017 5:50 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby kocka » Thu Jun 17, 2021 7:48 pm

prcko wrote:Pa radi coveka, lozi ga, kapiras? Kao sto tebe lozi da izgravas dezurnog mentola kome stalno nesto treba da se objasnjava.

И над ментолом се нађе ментол па му објасни како стоје ствари, ко ти мени :lol:

Него да ли се неко сећа оних прича о војном року од три недеље и како је пола форума кукало због тога :D

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby друг члан » Thu Jun 17, 2021 9:41 pm

pertla wrote:
друг члан wrote:Nikad mi to nije bilo jasno, kao necu da igram za reprezentaciju. Pa druze to ti je obavaveza. Svoju zemlju predstavljas u onom čime se baviš. Moralna obaveza.
Kao da vojnik kaže, neću ja u ovaj rat, odmoriću ove godine. Kad je vec kurcobolja i bolje da ne igra, ima momaka koji hoće, al jebem mu mater, ne ide


da nije malo drasticno porediti sport i rat?

Nije. To je ono što on radi i čemu je dobar. Kako neko može da neće da igra za svoju domovinu to je meni enigma. Šta mu je veći ideal u sportu od toga? Ne rizikuje svoju glavu kao gorepomenuti.
Za mene lično Sale Đorđeviđ npr. Je legenda ovog sporta, Bodiroga isto, Jokić nije, čak je Saletu zbog zarade više smetala eventualna povreda igranjem za rep.
Šta reći za vaterepoliste Šapića i Vujasovića..
Ronaldo, Ronaldinjo, Mesi, Maradona nikad nisu izbegavali igranje za državu, a mnogo su veći u svetu sporta od Jokića.
Choose Life

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby čompika » Fri Jun 18, 2021 12:59 am

svaki veliki sportista gleda da svoje uspehe zacementira sa reprezentativnim uspesima.
Uvek ce se u fudbalu u poredjenju mesija i ronalda dotaci neko toga da jedan ima sa repkom evropsko, a ovaj nikad copa america.
I to je to, ostace upamcen kao mozda MVP u NBA, mada i to se zaboravi, mozes misliti, pa nije osvojio ni prvenstvo. I upamcen kao somborac koji mazi svoje konje i necka se svaki put kada naleti nesto za reprezentaciju. ako njemu odgovara, meni jos vise. Vec rekoh, sa takvom energijom se ne treba ni javiti preko video poziva da im pozeli srecu, a ne da se mota oko repke.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Rođaci » Fri Jun 18, 2021 7:13 am

to se svakako neće zaboraviti

User avatar
CamoSurprise
Posts: 318
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:29 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby CamoSurprise » Fri Jun 18, 2021 7:50 am

Njega je poprilično boleo tuki i za ranije reprezentativne skupove i nije prvi put da prednost daje svojoj NBA karijeri.
Kupi tamo ogromnu kintu i jebe mu se da se povredi, a očigledno je poprimio i taj NBA mentalitet i cirkuzantsko ponašanje.
Njegov izbor, ali definitivno ne može nikad imati status legende srpskog sporta.
Samo da Bogdan bude u ekipi. On gine na terenu, jebe keve, plače posle poraza...igrač sa emocijom za nacionalni tim.
Gilajdza RIP

ElPadrino
Posts: 508
Joined: Thu Feb 21, 2019 12:18 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby ElPadrino » Fri Jun 18, 2021 10:06 am

друг члан wrote:Šta reći za vaterepoliste Šapića i Vujasovića..
Ronaldo, Ronaldinjo, Mesi, Maradona nikad nisu izbegavali igranje za državu, a mnogo su veći u svetu sporta od Jokića.


Osvrnuo bih se na ovu konstataciju - bukvalno za Šapića se može reći sve najgore i pljuno je na svaku lijepu stvar koju je ikad igdje uradio što se tiče sporta, tako da je to još jedan od načina i puteva kako možeš usrati svoj imidž.

A što se tiče Jokare, čini se da njega uopšteno boli tuki.
On mi izgleda kao neki momčić seljančić, koji je više manje natjeran i proguran da igra košarku, koji voli tu košarku eto kao što neki klinci vole da igraju na školskom, samo je on ekstreman talenat i dosta ljudi oko njega ga tjera da to radi, a on isključivo uživa na terenu. Njega smara i reprezentacija i mediji i izjave i priče i što je dobio lovu i što je kupio i ovo i ono. Iako zvuči čudno al ja mislim da je on i dalje klinac i sa tih svojih 26 godina što često i pokazuje.
Sve u svemu posere se svaki put po svakom dobrom komentaru o njemu, svakoj odgledanoj utakmici i ostajanju do kasno i svemu ostalom. Jebote, jebeni si MVP pa kad ćeš igrati ako ne sad da ti obe noge odu u tri pičke materine.

I još kao ova priča ne da mu Miško i Denver ? Kakvi crni Miško i Denver imaš 26 godina i desetine miliona na računu, ko tebi šta ne može dati ?!

Na kraju, gorak ukus ostaje nakon svega ovoga.

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby ultrastito » Fri Jun 18, 2021 10:23 am

ElPadrino wrote:
друг члан wrote:Šta reći za vaterepoliste Šapića i Vujasovića..
Ronaldo, Ronaldinjo, Mesi, Maradona nikad nisu izbegavali igranje za državu, a mnogo su veći u svetu sporta od Jokića.


Osvrnuo bih se na ovu konstataciju - bukvalno za Šapića se može reći sve najgore i pljuno je na svaku lijepu stvar koju je ikad igdje uradio što se tiče sporta, tako da je to još jedan od načina i puteva kako možeš usrati svoj imidž.


Daleko od toga da branim Sapica, ali treba napraviti ogrooooooooooooomnu distancu, zapravo ne treba stavljati u isti kos Sapica vaterpolistu i Sapica politicara (od DSa do SNSa).
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

bojan23
Posts: 356
Joined: Fri Feb 05, 2016 10:17 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby bojan23 » Fri Jun 18, 2021 12:28 pm

Code: Select all

https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2021&mm=06&dd=18&nav_id=1877030

Чему овакве небулозне изјаве, овде је постао манир да се дају онако неке неодређене изјаве, дипломатске, нико нема муда да каже ствар је таква и таква. Нек лепо Јокић изађе пред јавност, не желим да играм за национални тим из тог и тог разлога. Све нешто туц, муц, мрцварење константно, онако бек трунке карактера.
З В Е З Д А Л Е !

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Rođaci » Fri Jun 18, 2021 1:14 pm

ako niste provalili, njemu se tačno jebe i za mediju i za javnost i za sve živo
u skladu sa tim daje i izjave o tome da li će da igra ili ne

prosto, čovek je ladovina, šište mu jaja za skoro sve u životu i to je to


masivan rispekt za to :mrgreen:

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby pertla » Fri Jun 18, 2021 1:21 pm

ultrastito wrote:
ElPadrino wrote:
друг члан wrote:Šta reći za vaterepoliste Šapića i Vujasovića..
Ronaldo, Ronaldinjo, Mesi, Maradona nikad nisu izbegavali igranje za državu, a mnogo su veći u svetu sporta od Jokića.


Osvrnuo bih se na ovu konstataciju - bukvalno za Šapića se može reći sve najgore i pljuno je na svaku lijepu stvar koju je ikad igdje uradio što se tiče sporta, tako da je to još jedan od načina i puteva kako možeš usrati svoj imidž.


Daleko od toga da branim Sapica, ali treba napraviti ogrooooooooooooomnu distancu, zapravo ne treba stavljati u isti kos Sapica vaterpolistu i Sapica politicara (od DSa do SNSa).


zapravo i nije tolika razlika i distanca, i kao igrac je trpao slabije protivnike, a u finalima redovno "nestajao", bio najgori nas igrac, pa su onda morali vujasinovic, ikodinovic i ostali da vade fleke.
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby друг члан » Fri Jun 18, 2021 1:55 pm

Шапић из разлога што је био најбољи грач света, исто вујасиновић, филиповић..
Choose Life

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby ultrastito » Fri Jun 18, 2021 3:20 pm

pertla wrote:
zapravo i nije tolika razlika i distanca, i kao igrac je trpao slabije protivnike, a u finalima redovno "nestajao", bio najgori nas igrac, pa su onda morali vujasinovic, ikodinovic i ostali da vade fleke.


Mislio sam vise na to da treba odvojiti sportsku i politicku karijeru bilo kog sportiste. On u bazenu nije podrzavao ni Djindjica ni Vucica, vec igrao za koju god drzavu da je tad bila. Takodje i da li je lik i kao sportista bio djubre van terena ili ne...dokle god je on (ili bilo ko drugi) dostojno branio drzavni dres za vreme koje je proveo na terenu, taj deo zivota ne bi trebao da bude povezivan sa bilo cim.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests