Спортске вести и занимљивости

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Rođaci » Mon Apr 17, 2017 10:22 pm

Džon Teri napustio Čelsi
pozdrav legendi, mnogo sreće je doneo

Image

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Rođaci » Tue Apr 18, 2017 12:08 pm

Jokić o reprezentaciji: Moram dobro da razmislim

http://www.b92.net/sport/kosarka/nba.ph ... id=1251366



e jebi ga baš

User avatar
Tilt
Posts: 367
Joined: Wed Nov 09, 2016 8:03 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Tilt » Tue Apr 18, 2017 12:25 pm

Najbolje za sve je da propusti ovo EP i da preko leta ostane u Americi da radi individualno.
A sad vidim da decko ima privilegiju da pošalju trenera s njim ovamo. Gde ćeš bolje.

User avatar
zizou
Posts: 405
Joined: Wed Feb 03, 2016 5:08 pm

Re: RE: Re: Спортске вести и занимљивости

Postby zizou » Tue Apr 18, 2017 2:18 pm

Rođaci wrote:Jokić o reprezentaciji: Moram dobro da razmislim

http://www.b92.net/sport/kosarka/nba.ph ... id=1251366



e jebi ga baš

Jel isti stav kao prema bobiju? :D

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby ultrastito » Tue Apr 18, 2017 2:36 pm

nba...
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
Moskri
Posts: 211
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:53 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Moskri » Tue Apr 18, 2017 2:52 pm

Више је мит да НБА тимови забрањују играчима да играју за репрезентацију него што је истина, сами играчи су ти који желе да раде на себи током лета јер тада, малтене, и једино имају времена за то, а често из страха да не изгубе место у екипи од играча који раде преко лета и немају обавезе према репрезентацији.

niko
Posts: 512
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:48 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby niko » Tue Apr 18, 2017 3:09 pm

Zizu, nisi pitao mene, ali nisu iste Bobijeva i Jokiceva situacija, prema onome sto mi znamo, Bobi je sve vreme pricao Saletu da ce da dodje a onda poslednji dan otkazao.

iskopali su ljudi negde podatak da je svojevremeno Toronto zabranio Garbahosi da igra za Spaniju, a on je ipak igrao i nikom nista.
ne znam sta da mislim, u pravu su oni koji kazu da je mozda i bolje da propusti ovo EP pa cemo na narednim takmicenjima da imamo 3 puta boljeg igraca, a u isto vreme mislim da za kult reprezentacije nije dobro da bilo ko odbije poziv selektora.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Rođaci » Tue Apr 18, 2017 3:43 pm

tako je, različite su situacije u pitanju

sa druge strane, ako Šarić kao ruki može da kaže da će sigurno igrati i da je reprezentacija kod njih svetinja, ne vidim zašto Jokić ne bi takođe mogao da se pojavi

User avatar
zizou
Posts: 405
Joined: Wed Feb 03, 2016 5:08 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby zizou » Tue Apr 18, 2017 6:00 pm

Rođaci wrote:tako je, različite su situacije u pitanju

sa druge strane, ako Šarić kao ruki može da kaže da će sigurno igrati i da je reprezentacija kod njih svetinja, ne vidim zašto Jokić ne bi takođe mogao da se pojavi

Identicne situacije. Samo sto ce Jokic odma da kaze da nece da igra , mada i on nista zvanicno nije rekao. Razlog zasto nece da igra je taj sto oce da bude siguran da ce dobit na kraju sledece sezone veci ugovor. Da Jokic kaze da nece da igra, licno ja ga ne bih pozvao nikad vise kao ni Bobija. Ima ko da igra poy... Inace mislim da iza oba slucaja stoji Misko, jer oce pare coek da uzme boli ga tuki za ostalo.

User avatar
Moskri
Posts: 211
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:53 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Moskri » Tue Apr 18, 2017 6:31 pm

Одрицати се таквих врхунских играча олако је дебилизам, и Бобија и Јокића ако евентуално остане да тренира у Америци. Бјелица ће фалити ужасно, баш немамо срећу са њим.

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby čompika » Tue Apr 18, 2017 10:00 pm

Bobiju treba zabraniti ulazak u halu kad igra reprezentacija. Samo zbog tok hoću neću. Jokić lepo kaže nemam pojma, razmisliću i kraj, neće nikome otkazati u poslednjem trenutku. Ako bude igrao, svaka čast momčino, ako ne, ima vremena, kad budeš spreman, javi se, pa ćeš konkurisati za tim. U suštini isto kao što je rekao Sale i Bobiju, javi se, pa ćeš se boriti za mesto.
Reprezentacija je to, neko skoči na reklame da bi izvadio loptu iz auta, polomi se, a gubimo 20 razlike. Što se mene tiče, uvek bi mi imali debelu prednost oni koji se konstantno odazivaju na poziv, u odnosu na one koji će videti da li im se uklapa da igraju za reprezentaciju ili će na neku bleju da odmore od NBA i pripremaju se za sledeću sezonu.

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby ultrastito » Tue Apr 18, 2017 10:26 pm

искрено мислим да је скандал ако лазић не добије позив за репрезентацију. за јокића се могло очекивати ово и никако није исто са бобијем. боби је био скоро сигуран да ће се одазвати и онда одједном ништа...тражим клуб ово оно. иде нови циклус такмичења, треба пружити свима шансу да се покажу.

мислим да би са јокићем и бобијем били јаки као земља, ал' ајд...видећемо шта ће бити.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
UltrasDoras
Posts: 492
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:33 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby UltrasDoras » Tue Apr 18, 2017 10:38 pm

daj nemoj me zajebavati za lazića

pršti tekma u madridu :o
"Gde god da sam to nosim u sebi, živim za njega, on živi u meni..."
VIVA LAS DORAS

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby ultrastito » Tue Apr 18, 2017 10:41 pm

једини логичан наследник марковића
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Rođaci » Tue Apr 18, 2017 10:46 pm

oćemo Milosavljevića, kakav Lazić

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby pertla » Tue Apr 18, 2017 11:33 pm

jel gledao neko milosavljevica zadnje dve godine?znaci ne statistika i to, nego bas gledao?
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

mungos
Posts: 339
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:43 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby mungos » Tue Apr 18, 2017 11:56 pm

Gledao sam ja pomalo, ma kakvi nikad od nece moci da igra odbranu na nivou kom je igrao pre one povrede kolena. Tada mislim da je bio sigurno u 5 najboljih defanzivaca u Evroligi. Ovo sad nije ni blizu toga.

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby ultrastito » Tue Apr 18, 2017 11:58 pm

лазић је 4. играч евролиге по украденим лоптама. кога је све човек ове сезоне ставио у џеп, то није реално и ви кењате о томе како није за репрезентацију. капирам ја, игра за звезду...то је но но, ал мало реалности чисто ради реда
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
UltrasDoras
Posts: 492
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:33 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby UltrasDoras » Wed Apr 19, 2017 12:40 am

ma koga je stavio u džep molim te
njegove ukradene lopte su rezultat zvezdine izuzetne timske odbrane, simona, đenke, kuzmića, gdje se i on uklopio
a to njegovo skakutanje oko igrača kojeg čuva, neki brzi izlasci, su 90% faulovi, lik čitavu jebenu karijeru igra na ivici faula i blene ko tele kad mu se svira?! drugi je u evroligi po broju faulova, treći u aba ligi, i to u abi je imao dobru naklonost sudija, naravno jer igra u zvezdi koja igra takvu evroligašku sezonu, pa i sudijama blam svirati indijancu 5 faulova za poluvrijeme i ukanaliti zvezdu
elem, hoću reći da je prosječan odbrambeni igrač
a daj mu loptu i vidjećeš koliko je operisan od košarke i kako onda kao prosječan u odbrani, degenerik u napadu, da zaslužiš poziv u najbolju repku evrope
skakanje u treći red publike, svaka čast, ali eto pola publike cigana ludih za zvezdom bi isto to radili za ekipu, vau

simon i kuzmić obavezno poziv, možda čak i gudura (prije lazića sigurno); iz partizana 0
gagi je od one povrede bolji ofanzivac nego defanzivni igrač, ali tu isto veliku ulogu igra ekipa, a alba je divlja ekipa, ne možeš se ni istaći kao neki defanzivac bez pomoći saigrača, no opet za repke je više nego lebranko
"Gde god da sam to nosim u sebi, živim za njega, on živi u meni..."
VIVA LAS DORAS

User avatar
lost&found
Posts: 1105
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby lost&found » Wed Apr 19, 2017 1:06 am

UltrasDoras wrote:ma koga je stavio u džep molim te

elem, hoću reći da je prosječan odbrambeni igrač

:|


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: Vinz and 15 guests