Спортске вести и занимљивости

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
tizlabor
Posts: 498
Joined: Mon Feb 01, 2016 6:04 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby tizlabor » Thu Apr 13, 2017 6:11 am

Objasnio Real ovima neke stvari.Doduse nebi me cudilo da ispuse u revansu.
Pederku sto se vise naklate na kurac on se vise nekome usere u zivot,sam covek odradi utakmicu sinoc(dva gola i dva zuta za onog pavijana).
Borusija se samoubila protiv Monaka,al ni to nije gotovo kao i Real-Bajern.
Juventus nije retardiran ko PSZ(jel onaj mali banovan da me ne saceka pred gajbom?)da ovo sjebe.Barsa mora da remontuje 70% ekipe,ovako im vise ne ide,ozbiljne ekipe ih izvalile,i imaju ludu srecu sto recimo nisu na Bajerna negde natrcali primili bi 10 u dve utakmice.
Inace kao sto sam rekao,Lesteru se polako otvaraju karte za podvig.Ako ispadnu Bajern i Barselona,a oni prodju Atletika mogu ovo da osvoje.

Casual 1989
Posts: 344
Joined: Sun Feb 14, 2016 8:20 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Casual 1989 » Fri Apr 14, 2017 10:53 am

Мислим да нам је СЛ никад слабија, горе од овог не може.

Црвена Звезда има брда странаца који имају ненормалне плате у односу на већину играча у лиги и опет и са тим играчима страхају за титулу до последњег кола, опет је било брда прелаза, брда сумњивих пенала и одлука, што доводи до закључка да је већина тих странаца претплаћена и да је боље да су више гурана Звездина деца мислим да би био сличан резултат као сад. И даље као и претходних година у одбрани дува са свих страна а колико је рањива видећемо сад у европи. Звезда је покуповала све што ваља из наше лиге. Вујаклија, Милић, Фримпонг... када томе додамо странце, дакле има неограничен буџет изгледа и опет не доминирају.

Партизан је рецимо баш убо са странцима. Евертон одличан, Леонардо један од најбољих странаца који су играли код нас, чак је и Тавамба сасвим солидан. Али опет одбрана суви просек, фали и у вези 2 играча, једино што је напад савршен чак и за европске утакмице.
Иста ствар као са Звездом, опет доста прелаза, сумњивих пенала и судијских одлука. Када помисле Звезда и Партизан да имају одличне тимове и да играју леп фудбал нек се сете дербија последњег где је било 3 шансе укупно и оба нерегуларна гола и нек виде која им је посећеност на стадиону и то је заправо прави одговор.

Војводина катастрофа. Једва чекам да се заврши ова сезона. Целу смо је одиграли без нападача. Морам нешто да вам напишем :)
Док нас је водио Лалатовић на пробу је дошао Џон Мери црнац из треће Тајландске лиге. На пријатељским утакмицама је изуо дао 3,4 гола и клуб је потписао са њим. Онда је доживео тешку повреду и паузирао је 5 месеци, опоравио се и наставио да даје голове кад му се укаже прилика на пријатељским утакмицама. Међутим Лалатовић никад га није убацио да игра. Он јадник качи преко фб рекао ми је шеф ако дам гол на следећој пријатељској да ће ме убацити на лигашкој бар 15мин, наравно Мери да гол и наравно Лалат га не стави следећу и ниједну наредну. У пар наврата му је скандирао запад јер је дечко кидао на тренинзима и пријатељским текмама али није добијао шансу код Лалата. Сморио се човек прешао у Рудар Велење, то је екипа која је седма на табели а лига броји 10 клубова, први им бежи 26 бодова, Мери је трећи стрелац лиге први му бежи 2 гола. Тако да Лалатовићу напушиш ми се курца.
Што се тиче наше екипе и није тако лоша, перспективан голман, солидна одбрана и Палочевић, Малбашић, Трујић и Мелег који су више него солидни. Побегли смо пуно четвртом а нама други пуно и од тад креће распродаја бодова као на пијаци, Воша-Младост 0:1, Вождовац-Воша 4:1, Воша-Раднички 1:1 (судија нас уништио) и за крај Радник-Воша 0:0, где смо отишли без Трујића и Мелега, срамота !

Ово је моје виђење ствари што наравно не мора да значи да је заправо тако. Све у свему туга, чемер и јад.
НЕКА НАС СЕ ПЛАШИ ЕВРОПА ! :roll:

User avatar
UltrasDoras
Posts: 492
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:33 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby UltrasDoras » Sun Apr 16, 2017 1:11 am

nba plej of počeo večeras
http://nbacro.com/kolumne/nbacro-ispod- ... anja-28594
Image

džejms od prve utakmice u svom 'plej of modu', mada na guzove dobiše indijanu
predviđam zapad:
gsw u 4
juta u 7
hjuston u 5
mamuze u 6
istok:
čikago u 7
čarobnjaci u 7
toronto u 5
klivlend u 5
"Gde god da sam to nosim u sebi, živim za njega, on živi u meni..."
VIVA LAS DORAS

verni
Posts: 63
Joined: Fri Feb 19, 2016 3:44 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby verni » Sun Apr 16, 2017 3:27 am

Koji vec plejof da Lauri ubacuje u Evrokup mod, nista ne verujem Torontu iako imaju najjacu ekipu u odnosu na poslednjih par sezona

User avatar
UltrasDoras
Posts: 492
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:33 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby UltrasDoras » Sun Apr 16, 2017 12:50 pm

odbrana im se raspada, valančijunas pod reketom glumi duha, a od one ibakine odbrane ostala samo uspomena
klipersi juta - do jaja tekma, vjerujem da će i čitava serija biti takva
sinoć 'iso jo' šut za pobjedu, osmi u karijeri (najviše u nba)
"Gde god da sam to nosim u sebi, živim za njega, on živi u meni..."
VIVA LAS DORAS

mungos
Posts: 339
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:43 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby mungos » Sun Apr 16, 2017 2:27 pm

Ja ne znam da li toronto ikada pobedio u prvoj utakmici u plejofu.

User avatar
1748
Posts: 489
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:43 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby 1748 » Sun Apr 16, 2017 4:57 pm

ako neko ima ok stream za united - chelsea neka okaci
Igrao sa drugom PES. Izgubio.
Dzojstik mu nije odgovarao.

User avatar
Занемарујем тактику
Posts: 658
Joined: Wed Feb 03, 2016 1:31 am
Location: Источно од раја

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Занемарујем тактику » Sun Apr 16, 2017 4:59 pm

1748 wrote:ako neko ima ok stream za united - chelsea neka okaci

http://livetv.sx/rs/eventinfo/513031_manchester_utd_chelsea/
Неки од ових ће сигурно бити ОК. Најбоље ти је да скинеш Ace player и да гледаш преко ових Ace stream линкова.
...Гладан и крвав је народ мој.
А сјајна прошлост је лаж.

User avatar
1748
Posts: 489
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:43 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby 1748 » Sun Apr 16, 2017 6:57 pm

Sljakalo sve cool :)
Igrao sa drugom PES. Izgubio.
Dzojstik mu nije odgovarao.

User avatar
Morbid
Posts: 261
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:52 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Morbid » Sun Apr 16, 2017 11:08 pm

spartak-zenit. jedna od najzanimljivijih utakmica koje sam gledao u poslednje vreme.
svaka moja slabost je sigurno prolazna

...a ako ostanem, moraću dalje...

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Rođaci » Mon Apr 17, 2017 11:13 am


User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby pertla » Mon Apr 17, 2017 12:03 pm

klasicna portugalska ciganija.retko antipatican lik
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

mungos
Posts: 339
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:43 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby mungos » Mon Apr 17, 2017 2:17 pm

Siptar

Ђексара
Posts: 229
Joined: Tue Feb 02, 2016 3:40 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Ђексара » Mon Apr 17, 2017 3:41 pm

Rođaci wrote:http://imgur.com/vgADLky


Image

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Rođaci » Mon Apr 17, 2017 4:06 pm

zna se da je oduvek želeo da dođe u Imperiju iz Mančestera

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby pertla » Mon Apr 17, 2017 4:36 pm

Jaooo sta bi dao da predje u luzerpul
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
Tilt
Posts: 367
Joined: Wed Nov 09, 2016 8:03 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Tilt » Mon Apr 17, 2017 8:01 pm

Prati li ko moto gp i formulu 1?

Formula 1 posle dugo vremena izgleda baš kako treba. Nova pravila su pun pogodak. Nema više pilotiranja, po sredi je pravo trkanje. Treba pravo umeće sada da bi se reši bolid ispred, što se i očekuje od najboljih vozača. Razlika između dobrih vozača i onih koji samo imaju para je očigledna. Uz novi Red Bull od trke u Barseloni biće ovo sezona za pamćenje.

Moto gp najjača trkačka serija trenutno. Najbolji koncept su španci napravili (vlasnik je španska Dorna), veliko iznenađenje. Učinili su čak i slobodne treninge zanimljivim. Koncept trke pun gas od prvog do poslednjeg kruga i to je to. Izjednačeni motori, borba fabričkih i satelitskih timova, vozi se na nož. Bilo smešno kad ovi iz formule tražili zaštitu za glavu, a ovi peglaju 350 na sat u kombinezonu i obaraju jedan drugog po stazi. Adrenalin cepa dok gledaš, bukvalno. Sezona izgleda kao da će se lomiti između Viñalesa i MM93, ali daleko od toga da neko neće ukrasti šou.

Ja u poslednje dve godine mnogo više pratim ove sportove nego klasične kolektivne. Navukao sam se i na biciklizam žešće. Pre sam samo Tour de France pratio.

User avatar
Krki PFC
Posts: 129
Joined: Thu Apr 07, 2016 3:21 pm
Location: U borbi za trofej, u bici za spas!

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Krki PFC » Mon Apr 17, 2017 8:18 pm

https://youtu.be/rkDceWKtppc

Jugoslavija - Spanija 1:1, kvalifikacije za SP u Francuskoj.

axkontra
Posts: 176
Joined: Fri Feb 05, 2016 11:22 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby axkontra » Mon Apr 17, 2017 8:41 pm

Mislim da iako je to bilo pre 20 godina mislim da je huk od poslednjih 5 minuta te utakmice a posle mijatovog gola mozda i najbolja atmosfera i pritisak koji sam doziveo na utakmici i kada pomislim kako pritisak teeba da izgleda da je to to

MasterTUFC
Posts: 58
Joined: Thu Dec 08, 2016 1:02 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby MasterTUFC » Mon Apr 17, 2017 8:59 pm

Krki PFC wrote:https://youtu.be/rkDceWKtppc

Jugoslavija - Spanija 1:1, kvalifikacije za SP u Francuskoj.


Trauma iz detinjstva, mislim da je to tren kad su mi cale i njegov prijatelj sa kojima sam gledao utakmicu objasnili zasto su spanci govna, i otad ih mrzim, sudija pedersen urezalo se u pamcenje.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 31 guests