Спортске вести и занимљивости

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby riper » Thu Sep 07, 2017 12:42 pm

Ovo sto je Kocka napisao je istina. Nemam ja problem sto jebavaju kurve, sto se ponasaju indijanski, sto su jedva presli granicu retardiranosti a sto imaju puno love, dok god se bore na terenu. Pare su posteno zaratili, neka ih bahato trose, ali na terenu da rade za sta su placeni. Sampionska generacija Zvezde, bezali iz hotela, cirkali, pljugali, jurilli kurave i bili sampoini Evrope i sveta. Tako da me u tom slucaju boli kurac za njihove poroke jer su onaj glavni posao na terenu odradili perfektno.

Da ne dajem primer koju je lekciju patriotizma banda siptara odrzala na JNA kada su branili zastavu sa onog drona, dok su ovi nasi indijanci izihgravali profesionalne sportiste koji nista ne zele sa politikom.

Barra Brava
Posts: 91
Joined: Thu Mar 17, 2016 4:36 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Barra Brava » Thu Sep 07, 2017 12:43 pm

ultra mentalitet wrote:
pertla wrote:mustafi treba zamerati to sto je mustafa


Uvek i svugde


Из ромског угла то је као да је Стојке прешао из четника у партизане,али из српског угла прешао је из клуба са петокраком у клуб са петокраком.Дечко игра,труди се,бољег немамо.

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby prcko » Thu Sep 07, 2017 12:52 pm

On i nije imao problema sto je presao, vec zato sto je kenjao. Sad se prilicno unormalio i ukapirao neke stvari, cak je iskulirao i onog klinca na derbiju koji ga je napucao kad mu je trazio loptu. Da je ovako cutao i smrdeo kad je prvi put dosao u Partizan, ne bi mu trebalo obezbedjenje, al jbg zauvek ce ostati Mustafa.

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Nexon » Thu Sep 07, 2017 1:19 pm

pertla wrote:Opste je poznato da su fudbaleri(nasi pogotovo) najveci idioti medju sportistima.


Има их разних. Рекао бих да наши рукометаши нису ништа бољи до фудбалера али се врти мањи новац. Код кошаркаша и ватерполиста има тренера који могу да их некако укроте, барем за сада, док је у фудбалу и рукомету катастрофа са тренерима и организацијом плус је велики новац у фудбалу у игри, не само са играчима већ и менаџерима.
Погледај шта се дешава у кошарци у последње време због све већег уплива менаџера.
Курве се навјише лепе за ногоудараче јер очекују да имају највише новца. Мада иду и на кошаркаше...

Или да се сетимо кошаркаша под Славнићем и шта се ту дешавало. Или како су кошркаши пукли на ЕП 2005 код нас због сплаова Јарића и Ракочевића.
Много зависи од тренера и организације које стоји иза њега. Код ногоударача је то катастрофа, као и у рукомету.
Није проблем што јебавају, и треба да јебава, млад је, има новца, нека јебава.
Проблем је тренер, проблем је организација савеза, проблем је што им се допушта да јебавају у погрешно време. Не можеш ти ноћ пред важну утакмицу да идеш на курве до ујутро. То се дешава.
Нема дисциплине и организације допуњено са незнањем тренера и манеџаерским упливом око одлучивања ко ће играти.
То даје наше резултате.

User avatar
ultra mentalitet
Posts: 308
Joined: Mon Feb 08, 2016 10:52 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby ultra mentalitet » Thu Sep 07, 2017 1:45 pm

Barra Brava wrote:
ultra mentalitet wrote:
pertla wrote:mustafi treba zamerati to sto je mustafa


Uvek i svugde


Из ромског угла то је као да је Стојке прешао из четника у партизане,али из српског угла прешао је из клуба са петокраком у клуб са петокраком.Дечко игра,труди се,бољег немамо.


Picketina raspala i rupetina od golmana. Imamo boljeg, bilo koji je bolji od ove picketine

User avatar
Занемарујем тактику
Posts: 658
Joined: Wed Feb 03, 2016 1:31 am
Location: Источно од раја

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Занемарујем тактику » Thu Sep 07, 2017 2:25 pm

ultra mentalitet wrote:Picketina raspala i rupetina od golmana. Imamo boljeg, bilo koji je bolji od ove picketine

Кога то имамо? Последњих 7 година се покушавало са неким алтернативним опцијама, па ни једна није дала резултате, примали смо голове од центра. Немој само да кажеш Рајковић, треба он још много хлеба да поједе да би се назвао добрим голманом. Да не би дошао неки Дринчић и поново му спржио рукавице. Има потенцијала и сигурно ће у наредној деценији бити број 1 репрезентације. Што се тиче Стојковића, још док је био у Звезди говорио сам да је одличан голман, и да бољег немамо, и у Партизану је био одличан, а ево и у другом мандату је један од најзаслужнијих што смо ушли у ЛЕ. Примио је само један ауто гол у дербијима до сада. С друге стране, да не мисли неко да дркам на њега, скандирао сам му са истока цигане ниси капитен, и никад га нећу видети другачије него као цигана, али ако погледамо голманске квалитете, тренутно у Србији не постоји бољи.



Нико вас не тера да гледате фудбалску репрезентацију. Ако су ретардирани, ако се не боре, не морате да их гледате, али немојте после сваке утакмице само да серете, а серете и кад је добро и кад је лоше. Гледајте ватерполо, одбојку, кошарку, ту смо успешни, радујте се успесима.
...Гладан и крвав је народ мој.
А сјајна прошлост је лаж.

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby ultrastito » Thu Sep 07, 2017 3:11 pm

dobro brate nije ni stojkovic odmah izdominirao izmedju stativa, gol sa 40 metara protiv portugalije recimo. tako da ovaj argument oko rajkovica i drincica bas i ne stoji. mislim, znam koja je pozadina...to sto je cigan, al sta sad. na stranu klupske boje, rajkovica treba postepeno ubacivati da brani, kako bi prirodnim putem nasledio mukija. nije realno da ovaj brani dok ne umre izmedju stativa.

radujemo se uspesima naravno, ali me vise od toga raduje borba i zelja, a ne bol u kurcu koji je bio tako cesta pojava kod nasih starletana. raduje me i to sto mi se cini na prvi pogled da je ova reprezentacija bolja u tom smislu od prethodnih. o tome sam pisao juce...
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
Занемарујем тактику
Posts: 658
Joined: Wed Feb 03, 2016 1:31 am
Location: Источно од раја

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Занемарујем тактику » Thu Sep 07, 2017 3:24 pm

ultrastito wrote:tako da ovaj argument oko rajkovica i drincica bas i ne stoji. mislim, znam koja je pozadina...to sto je cigan, al sta sad. na stranu klupske boje

Веруј ми да позадина није клупска припадност, кад је репрезентација у питању немам тај проблем. Па Бранка Лазића мрзим к'о Николу Лазетића, Коромана, Лалатовића, Гуровића, па опет могу да га сварим у репрезентацији, и чак тврдим да је после свих ових отказа заслужено упао међу 12 јер је имао добру сезону у Звезди. А што се тиче Рајковића више пута сам имао расправе са другарима Гробарима око његових играчких квалитета. Тврдим да ће бити одличан голман, и да ће сигурно целу деценију бити број 1 репрезентације, али још нема довољно искуства, још је млад, а помињање Дринчића је било само у том контексту неискуства, јер онај слободњак би искуснији голмани скинули.

А што се тиче борбе, сад им се бар на томе неможе ништа замерити, неколико пута су се враћали из резултатског минуса у току ових квалификација, немају ни један пораз, нисмо примали кикс голове. И опет се нађу пљувачи.
...Гладан и крвав је народ мој.
А сјајна прошлост је лаж.

User avatar
ultra mentalitet
Posts: 308
Joined: Mon Feb 08, 2016 10:52 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby ultra mentalitet » Thu Sep 07, 2017 3:56 pm

Da, mustafa je primio samo jedan auto gol u derbijima, tu si u pravu ako pricama o autogolovima, ali ako se broje i golovi popasao je jos minimum 3 koliko me secanje sluzi i to redom od Kasalice, Milivojevica i Milijasa. Moguce da ih je primio jos, ali ne mogu sad na brzinu da se setim.

Ne moze mu se naci alternativa, kad ga ne mozes izvaditi iz stativa. Na osnovu cega je nas najbolji golman? Na osnovu toga sto od 2007. do 2011. covek odigra 30 utakmica ukupno, a stoji medju stativama reprezentacije. Ili u prejakom Notingemu, u ligi kojoj imas godisnje 60 utakmica godisnje, nije branio ni trecinu? Kazes pokusano je sa alternativama, pa se primali golove sa pola terena, a sta je on primio protiv Estonije? Sta je primio protiv Portugala? Golove sa naplatne rampe Stara Pazova. Pa se i dalje trpeo i trpi se godinama. A alternativama se takve greske ne prastaju, nego Rajkovic posle prve tekme u kvalifikacijama na klupu. Da se tolerisalo jedan promil bilo kome drugom koliko ovom smradu, imali bi jos 2 dobra golmana.
Ne, nego treba ovog da trpimo do 40. godine, dok fizicki vise ne bude mogao, pa onda da pruzimo sansu nekom drugom.

User avatar
penzos
Posts: 83
Joined: Sat Jan 30, 2016 7:13 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby penzos » Thu Sep 07, 2017 4:59 pm

To za derbije je pročitao u nekim novinama, zato što se kup utakmice ne broje u "večiti derbi". A mislim da je u kupu primio 4.

Edit:
Inače, posle Moldavije nije bilo splavova, bili su u karantinu do utakmice sa Irskom.

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby DRINK » Thu Sep 07, 2017 7:37 pm

Највећи проблем у Српском фудбалу је то што га воде људи који лопту нису шутнули у животу, дакле криминалцим а не неке легенде које то истински заслужују. Од тога све почиње, а те старлете, пиво и цигара пред утакмицу су најмањи проблем. Кад се нестручни људи баве озбиљним послом не може да буде добро, то барем код нас у Србији има на сваком ћошку...

User avatar
Новосадиста
Posts: 222
Joined: Mon Feb 22, 2016 5:19 am
Location: Српска Атина

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Новосадиста » Thu Sep 07, 2017 9:53 pm

Шта је ту чудно за мустафу, па морају менаџери некако да прогурају своју робу, зато сад сви у партизан мало лиге европе па онда опет неки уговор од неког турског друголигаша, па је ту увек репка која трпи менаџере и њихове одлуке. Савез ко савез служи само за узимање или прање пара, ко нам је на челу спортских савеза добро се лопта и котрља овим просторима...
стадион-место народног бунта!

User avatar
Занемарујем тактику
Posts: 658
Joined: Wed Feb 03, 2016 1:31 am
Location: Источно од раја

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Занемарујем тактику » Fri Sep 08, 2017 12:39 am

ultra mentalitet wrote:Da, mustafa je primio samo jedan auto gol u derbijima, tu si u pravu ako pricama o autogolovima, ali ako se broje i golovi popasao je jos minimum 3 koliko me secanje sluzi i to redom od Kasalice, Milivojevica i Milijasa. Moguce da ih je primio jos, ali ne mogu sad na brzinu da se setim.

Ne moze mu se naci alternativa, kad ga ne mozes izvaditi iz stativa. Na osnovu cega je nas najbolji golman? Na osnovu toga sto od 2007. do 2011. covek odigra 30 utakmica ukupno, a stoji medju stativama reprezentacije. Ili u prejakom Notingemu, u ligi kojoj imas godisnje 60 utakmica godisnje, nije branio ni trecinu? Kazes pokusano je sa alternativama, pa se primali golove sa pola terena, a sta je on primio protiv Estonije? Sta je primio protiv Portugala? Golove sa naplatne rampe Stara Pazova. Pa se i dalje trpeo i trpi se godinama. A alternativama se takve greske ne prastaju, nego Rajkovic posle prve tekme u kvalifikacijama na klupu. Da se tolerisalo jedan promil bilo kome drugom koliko ovom smradu, imali bi jos 2 dobra golmana.
Ne, nego treba ovog da trpimo do 40. godine, dok fizicki vise ne bude mogao, pa onda da pruzimo sansu nekom drugom.

Касалица, Миливојевић, Милијаш? Мислиш на 143. дерби? Бранио је Петровић, а не Стојковић. Пензос, наравно да сам мислио на првенствене утакмице, а у купу је примио 4 комада у 2 утакмице 2012. кад нас је водио онај несрећни Грант. Ајде наведи ми нашег бољег голмана.
...Гладан и крвав је народ мој.
А сјајна прошлост је лаж.

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby brucelee » Fri Sep 08, 2017 9:31 am

мустафа је лудак, он може одбранити пет узастопних зицера у једном минуту, а онда и примити гол са пола терена док му лопта испада из руке и котрља се у гол.

Мада сад је мало стабилнији какав је био... Свакако је добар голман и не знам да ли је најбољи, али искрено не волим да га видим на голу репрезентације. Ја да сам неко у репци ја бих форсирао Рајковића, Вању Милинковића Савића итд...

Иначе кад смо код репрезентације, реално ово је успех отићи на СП, међутим ова група је у рангу да Звезда у Лиги Европе добије Вардар, Сутјеску и Омонију са Кипра, значи опет ћемо због овог првог места заборавити у каквој смо групи били и отићи на СП да играмо полуфинале и испушити у групи са надам се не неким дебаклима.

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby ultrastito » Fri Sep 08, 2017 9:58 am

muki je drugi covek sad u odnosu na ranije, malo je poradio na glavi i sad je mnogo stabilniji nego ranije...al' to su golmani :mrgreen:
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
ultra mentalitet
Posts: 308
Joined: Mon Feb 08, 2016 10:52 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby ultra mentalitet » Fri Sep 08, 2017 11:27 am

Занемарујем тактику wrote:
ultra mentalitet wrote:

Касалица, Миливојевић, Милијаш? Мислиш на 143. дерби? Бранио је Петровић, а не Стојковић. Пензос, наравно да сам мислио на првенствене утакмице, а у купу је примио 4 комада у 2 утакмице 2012. кад нас је водио онај несрећни Грант. Ајде наведи ми нашег бољег голмана.


Da, na taj sam mislio, moja greska. Secam se da mu je Kasalica dao gol kroz noge, ali to bese kup izgleda.

Bolji je Rajkovic. Ali jednostavno ga ne forsiraju toliko, koliko su mustafu kad je bio njegovih godina. A izgovor za Rajka je da nema iskustva u seniorskim utakmicama. Pa kako da ima kad ovoga ne mozes skinuti nikako? Ne moze se steci iskustvo sedenjem na klupi (ako izuzmemo to da u klubu brani). Osvojio evropsko i svetsko prvenstvo u mladjim selekcijama, brani u seniorskoj konkurenciji, sta je jos dovoljno da stane na gol?

tizlabor
Posts: 498
Joined: Mon Feb 01, 2016 6:04 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby tizlabor » Fri Sep 08, 2017 12:25 pm

Da bi Rajkovic postao dobar golman,mora da pocne da brani za klub koji se takmici u ozbiljnom takmicenju.Liga u kojoj Rajkovic danas brani(ako ne gresim brani u Izraelu)je u odnosu na ligu u kojoj je Stojkovic branio u njegovim godinama okruzna Pirotska.
Kao sto rece ultrastito Stojkovic je izgleda prelezao bolesti.Sasvim solidan golman za nase uslove,poceo je da brani ono sto treba da se brani,i na to poneki zicer,i sto je naj naj naj bitnije za golmana-NE STVARA PANIKU SAIGRACIMA KOD PREKIDA!!!

A to sto mi nemamo boljeg,i jos gore,sto nemamo ko da ga nasledi,to je druga prica.To je pitanje za fudbalski savez i za njihovu trenersku organizaciju koja deset godina nemoze da nadje krstenog golmana da ga isforsira negde u prvoj ligi da brani,da ga posalje preko svog menadzera u neki 15. klub ozbiljnijih liga da bi postao dobar golman.Nemci kad im Nojer ode(a inace za njega imaju jedno 6 zamena da im se ne oseti ako on nije na golu)imace vagon golmana spremanih za reprezentaciju.Zabari posle Bufona nemaju problem...itd itd

User avatar
ultra mentalitet
Posts: 308
Joined: Mon Feb 08, 2016 10:52 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby ultra mentalitet » Fri Sep 08, 2017 12:56 pm

Tizla ne pije ti ovo vodu, mozda je izraelska liga pirotska okruzna za ono gde je mustafa branio sa 22 godine (Zvezda :mrgreen: ) Prelazi iz Zvezde u Nant. I sta se desava onda? Od tog Nanta do prelaska u Partizan, covek je za pune 4 godine branio na 36 utakmica, pritom promenivsi 5 klubova. A za sve to vreme on je u reprezentaciji, prvo kao rezerva Jevricu, a od dolaska Klementea pa do danas prvi golman manje vise.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Rođaci » Fri Sep 08, 2017 1:57 pm

ma kakav Rajković, nemojte biti neozbiljni

svuda.prisutan
Posts: 546
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby svuda.prisutan » Fri Sep 08, 2017 3:09 pm

Nemamo ozbiljnog golmana, Rajkovic je na putu, ali sve dok Stojkovic ponovo ne napravi neku glupost, bice prvi golman.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests