Спортске вести и занимљивости

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby друг члан » Mon Jul 05, 2021 1:18 pm

Kako nismo zemlja košarke, muški najbolji igrači u 3 najjača takmičenja na svetu, žene prvaci. Šta više. To što neće svi da igraju za rep je veće neko drugo pitanje
Choose Life

Sukarno
Posts: 223
Joined: Sun May 02, 2021 11:01 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Sukarno » Mon Jul 05, 2021 2:13 pm

SAO_Zeljin wrote:Gde su sad oni koji su Djordjevica pljuvali zato sto je gubio finala?


Само ЈЕДАН човек може да нас извуче из ове катастрофалне ситуације!

[imt]https://i.postimg.cc/W1RzBMTS/IMG-20210705-140812-938.jpg[/img]

Sukarno
Posts: 223
Joined: Sun May 02, 2021 11:01 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Sukarno » Mon Jul 05, 2021 2:15 pm

Image

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby riper » Mon Jul 05, 2021 3:18 pm

Ja razumem da je zabare sralo, kapiram da dodje i neki tezak dan. Ali mi smo se mucili i sa Dominikanom i sa Filipinima, a tek smo nesto zaigrali protiv Portorika pre propasti od Italijana.

Posto su me mnogo nervirali nisam mogao da gledam u kontinuitetu, ali ako sam video, zadnji napad na poluvremenu (ili prvoj cetvrtini), zabar se zaleti "coast to coast" fazon i polozi lagano loptu pod nas kos pred istek vremena. Ma bre pusite kurac. Niko odbranu igrao nije.

Jokara neka se naduva kurcine. Izgleda doslo vreme da su srpski kosarkaski najvece patriote kada igraju za drugu neku reprezentaciju, pokazao Doncic kako se to radi. I ostali neka se napasu mudovine, zasluzeno ne idu na OI.

svuda.prisutan
Posts: 546
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby svuda.prisutan » Mon Jul 05, 2021 5:02 pm

SAO_Zeljin wrote:Gde su sad oni koji su Djordjevica pljuvali zato sto je gubio finala?

Evo me :mrgreen: Djordjevic nije umeo jednu krstenu akciju da smisli, pogotovo na poslednjem takmicenju na kom ih je vodio, ono je bezobraznop kako je "uigrao" ekipu. Za ovog Kokoskova....ne znam, stvarno nemamo igru, a nije da nemamo igrace. Onaj Zeljko bolje da se vratio u reprezentaciju nego u Partizan, ali dobro. Verujem da bi Pesic ili Zeljko bili pravi treneri za reprezentaciju.

User avatar
жабац
Posts: 610
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:02 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby жабац » Mon Jul 05, 2021 9:59 pm

riper wrote:zadnji napad na poluvremenu (ili prvoj cetvrtini), zabar se zaleti "coast to coast" fazon i polozi lagano loptu pod nas kos pred istek vremena. Ma bre pusite kurac. Niko odbranu igrao nije.

Крај 1. четвртине. То је за мене био знак да треба да пребацим и више да не гледам, и тако је и било. Ту се огледа сав бол у курцу, или већ шта. Целу јебену четвртину губиш са 5-6, па и више разлике, таман се мало приближиш нешто, и на 6 сек. до краја човек се прошета од обале до обале и положи. Најлаганије

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby pertla » Mon Jul 05, 2021 10:42 pm

mislim da smo u zadnjem napadu prvog poluvremena primili trojku
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Rođaci » Mon Jul 05, 2021 11:15 pm

Dončić je Slovenac, ne znam zašto je toliko teško da se to prihvati

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Далтон » Tue Jul 06, 2021 5:02 pm

Ko ne prihvata? Ljudi samo upoređuju kako se gura i igra za grb a ne ko Jokara konjušar sa kurcoboljom i ostali.
Marjanoviću stope da ljubite! Čovek je oduvek pokazao da je heroj, pre svega dobar covek i domoljub.
(Street Force / Curva Orientale)

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Rođaci » Tue Jul 06, 2021 10:10 pm

da da, kako da ne, Bobi grejač klupe i MVP NBA baš mogu da se porede, oće to

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby čompika » Tue Jul 06, 2021 11:52 pm

jebeni MVP, možeš misliti. Kakva je to jebena titula, šta si osvojio...

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Rođaci » Wed Jul 07, 2021 12:03 am

zaboravio si neki smajli, pošto ovo može jedino da bude šala

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 750
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Bruno Sulak » Wed Jul 07, 2021 12:06 am

Ovaj Armani nam postao filijala :mrgreen:

shark23
Posts: 74
Joined: Wed Aug 16, 2017 3:29 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby shark23 » Wed Jul 07, 2021 9:48 am

Bas me zanima ko tu upumpava kes sada. Ako je kao sto se prica da je taj lik iz Nordeusa, svaka cast za potez, ali mi nema logike da neko toliki kes baca u bunar realno, posto u basketu tesko da ce moci da ih povrati. Da je ulozio u fk pa i da razumem. A ne verujem ni da je drzava resila ovoliko da se isprsi odjednom. Nejasno mi je skroz, ovo su velike pare i za fk, a kamoli za kk. Ako nista drugo, bice zanimljiva sledeca sezona :)

несуна реса
Posts: 345
Joined: Sun Sep 18, 2016 10:17 pm
Location: nella strada

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby несуна реса » Wed Jul 07, 2021 10:30 am

Кокошков је највећа превара коју још свет није видео , није ни чудо што фенер прима по 100 кошева на утакмици ...
Космет је Србија !

Momo
Posts: 64
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:49 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Momo » Wed Jul 07, 2021 9:30 pm

shark23 wrote:Bas me zanima ko tu upumpava kes sada. Ako je kao sto se prica da je taj lik iz Nordeusa, svaka cast za potez, ali mi nema logike da neko toliki kes baca u bunar realno, posto u basketu tesko da ce moci da ih povrati. Da je ulozio u fk pa i da razumem. A ne verujem ni da je drzava resila ovoliko da se isprsi odjednom. Nejasno mi je skroz, ovo su velike pare i za fk, a kamoli za kk. Ako nista drugo, bice zanimljiva sledeca sezona :)

По мени баш реална прича...не да тај лик упумпава директно, већ предпостављам током продаје Нордеуса вероватно су се неки уговори потписали о спонзорству Кк...лупам не знам истину, али може бити да ће бити Партизан Нордеус, велика реклама, ако се буде играла Евролига, далеко се чује...Жељко.. Добар тим...Све има своје нико не баца баш оволики кеш, без обзира колики је навијач тај лик.
Шта има Ефес што је освојио Евролигу, ништа од пара али велика реклама и свашта нешто ту споредно што иде приде.
Све у свему велика ствар, ма ко за кога навијао.

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby prcko » Thu Jul 08, 2021 10:07 am

Jbt koja sizofrenija :shock:

shark23
Posts: 74
Joined: Wed Aug 16, 2017 3:29 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby shark23 » Thu Jul 08, 2021 10:59 am

Momo wrote:Шта има Ефес што је освојио Евролигу, ништа од пара али велика реклама и свашта нешто ту споредно што иде приде.
Све у свему велика ствар, ма ко за кога навијао.


Pa upravo mi zbog ovoga nije jasno odakle i cemu ova ulaganja odjednom. Ja verujem da ceo ovaj projekat sa Zeljkom ima za cilj da se opet konkurise za prvaka Evrope kroz sezonu - dve ako vidimo koji se igraci sada dovode. Ali, ne znam cemu to takmicenje sa bogatim Rusima, Turcima, Realom i Barsom kad realno to takmicenje nije profitabilno.

1914
Posts: 1199
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby 1914 » Thu Jul 08, 2021 11:40 am

@Rođaci is it coming home? :mrgreen:

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Rođaci » Thu Jul 08, 2021 12:22 pm

jebo im ja mater

na svakom prvenstvu sam navijao za njih, ali na ovom mi jako idu na kurac zbog organizacije, tj. toga što nisu putovali nigde osim do Italije, što imaju desetine hiljada navijača jedini u polufinalu itd

zato it's coming to Rome, idemo Žabari :mrgreen:


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests