Спортске вести и занимљивости

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby друг члан » Mon Feb 05, 2018 9:34 pm

Колко дисциплиновано и пожртвовано играју казаци. У сваком тренутку сваки играч је на правом месту
Choose Life

User avatar
Kibiców
Posts: 753
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:37 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Kibiców » Tue Feb 06, 2018 12:24 am

друг члан wrote:Колко дисциплиновано и пожртвовано играју казаци. У сваком тренутку сваки играч је на правом месту
Mislis Brazilci!

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

хајка
Posts: 331
Joined: Thu Apr 13, 2017 1:54 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby хајка » Tue Feb 06, 2018 3:40 am



Inace navijaci i gradjani Filija vaze za zesce debile, sto ovaj video i potvrdjuje.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Rođaci » Wed Feb 07, 2018 3:30 pm

sick Greek mofo



User avatar
UltrasDoras
Posts: 492
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:33 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby UltrasDoras » Wed Feb 07, 2018 5:04 pm

a tugo moja
"Gde god da sam to nosim u sebi, živim za njega, on živi u meni..."
VIVA LAS DORAS

хајка
Posts: 331
Joined: Thu Apr 13, 2017 1:54 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby хајка » Wed Feb 07, 2018 5:43 pm

Koliko ga samo tovare i sprdaju se sa njim...

User avatar
lost&found
Posts: 1105
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby lost&found » Wed Feb 07, 2018 7:17 pm

da se primetiti kolko se potresao zbog toga

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Кудрави Гаучос » Wed Feb 07, 2018 8:01 pm

Не товаре они Бобија то је просто тај ниво зајебанције. Значи ако је неко грбав, зваћемо га Квазимодо, и фураћемо ту причу. То је у суштини нормална стар за другарско зезање док не прерасте у озбиљну злобу или не постане досадан фазон, али то је сад као неко правило за те америчке и американзоване медије. За медије, значи лик долази да прича ваљда нешто смислено бар мало. И од тог лика који то трпи се очекује да пљуга шале на свој рачун и да се глупира, и онда га сви воле, као. То и Боби ради, дечко стварно делује ко један добричина и само прихвата цео тај фазон.
Никад нећу да заборавим једну емисију код Ивана И. који је посебан изданак те школе "ентертејмента" где су гости били глумац Пеле, глумац матори Власта, и домаћин наравно Иван. Ивановић и Пеле су толико силовали зајебавање на рачун тога што је Власта матор да ми је буквално физички било мука да их гледам, а што је најцрње, изгледа да је чика Власта стварно помало сенилан.

Први сам за то да се са апсолутно свим сме и треба зајебавати, али прво смисли паметан фазон. У Боби, па колике су ти патике :lol: :lol: :lol:
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Кудрави Гаучос » Wed Feb 07, 2018 8:14 pm

И да још додам да цела та прича наравно стаје оног момента кад се нешто прогласи угроженом мањином, тад се зајебанција кочи, значи Боби да се учланио у неке џајант авернес бигфут стоп апресинг ас зајебанте, курац би га уопште звали у овакве емисије, значи ишао би у емисије где је риба водитељ да отвара душу.
То су ти медији, а имаш љомберску алтернативу, као што је код нас пинк, а таква иста срања имаш и по америкама, па ти бирај. А на крају шта ће бити, сви ће да заврше на даркнету да завршавају комбине, на фејсу да каче слике деце, и на слави да бране Косово. Ето укратко јебга.
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Rođaci » Wed Feb 07, 2018 8:30 pm

meni Bobi deluje kao car i ozbiljan zajebant, ne verujem da se nešto potresa oko ovoga, niti mi se čini da se zajebavaju s njim
a posebno ne mislim da je glup, pa da ne kapira da ga neko tovari

хајка
Posts: 331
Joined: Thu Apr 13, 2017 1:54 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby хајка » Wed Feb 07, 2018 10:49 pm

Ne zajebavaju oni njega iskljucivo sto izgleda kako izgleda nego zbog toga sto je cudan stranac, tj neki "Rus"-istocni Evropljanin koji jedva prica engleski i na to da kao da je ispao iz nekog Marvelovog filma. Jos na to da se doda da je grejac klupe i slab igrac i sa cudnom tehnikom i pogubljenim ponasanjem na terenu. Na terenu svaki put izgleda kao da treci put igra kosarku u zivotu a time se bavi ceo zivot. Svaka hala gde je igrao urla njegovo ime makar igrao 0.7 sekundi ali to su Ameri, oni podrzavaju autsajdere, oni na teren dovedu slepog ili decka sa posebnim potrebama da istrci touchdown ili ubaci jedan kos i cela hala daje ovacije i placu sa njim.

Da se razumemo, ne kazem da je Boban poseban, vec svi vide u njemu nesto zbog cega se sazale i zato dobija toliku podrsku. U emisije ce ga sve vise zvati bas zbog toga sto snima ove smesne klipove i drustvenih mreza, zbog kosarke nece sigurno, jer takve izjave ne daje.

Ali siguran sam da ga za sve to boli uvo kad vidi stanje na svom racunu.

User avatar
Kibiców
Posts: 753
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:37 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Kibiców » Thu Feb 08, 2018 11:10 am

Kokezine bebe - Mancester

Image

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Rođaci » Fri Feb 09, 2018 12:17 pm

http://www.index.hr/sport/clanak/rakiti ... 24830.aspx

Ovo što ćete vidjeti izgleda lako, ali nipošto nije tako. Osim što ova "tiki-taka u dvoje" svjedoči o velemajstorstvu Barcina dvojca, dokaz je i velike kemije među Messijem i Rakitićem.


:lol:

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby B.Centrale » Fri Feb 09, 2018 12:50 pm

Jel Rusi nastupaju negde ekupno na zoi? Interesuje me hokej konkretno? Vidim da ih je oko 130+ pod nekim olimpijskim zastavama i sl. kurcima, ne kapiram to najbolje
bologna centrale

doktor
Posts: 22
Joined: Fri Jan 29, 2016 3:53 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby doktor » Fri Feb 09, 2018 10:39 pm

Hokej. Nevidjeno su nalozeni da uzmu zlato a realno imaju najjaci tim na turniru

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Nexon » Sat Feb 10, 2018 8:05 pm

Дропка са скоро 50 метара за победу Ираца над Французима на Сен Денију у надокнади времена,


ciksi
Posts: 47
Joined: Sat Apr 16, 2016 3:08 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby ciksi » Sun Feb 11, 2018 12:21 pm

Nexon wrote:Дропка са скоро 50 метара за победу Ираца над Французима на Сен Денију у надокнади времена,



Sto je bila kazna na 1:18? Jel sam ja poludeo ili sta?
Vratimo stari duh Tribina foruma!


Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Nexon » Mon Feb 12, 2018 5:52 pm

ciksi wrote:
Nexon wrote:Дропка са скоро 50 метара за победу Ираца над Французима на Сен Денију у надокнади времена,



Sto je bila kazna na 1:18? Jel sam ja poludeo ili sta?


Улетање у рак након обарања са стране. Мора да иде иза обореног играча или играча који је извршио обарање.

User avatar
sorab
Posts: 130
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:42 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby sorab » Mon Feb 12, 2018 6:01 pm

Постоји ли још снимак с оним босанским навијачем који ложи његове са "Каман Мадерфакерс, каман"?


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: Vinz and 35 guests