Спортске вести и занимљивости

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
хајка
Posts: 331
Joined: Thu Apr 13, 2017 1:54 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby хајка » Wed Feb 21, 2018 2:25 am

NBA vlasnici su americki tajkuni ali vecina ne zaradjuje od kluba, cak sta vise svake godine znaju da gpuknu po 40-50 milki, a ostaju vlasnici zbog prestiza. Mark Kjuban i Dalas su izuzetak, on je podigao taj klub i sad kad bi ga prodao visostruko bi zaradio. Velika je razlika izmedju gradova, klubova...u jednom Milvokiju mozes kupiti kartu za $5 za utakmicu, a u Oklandu kad igra Golden Stejt cene su prevelike. Dodje pola silicijumske doline, belci burziji, idu da se pokazu a i gledaju vrhunski tim. Takodje svaki klub digne cene kada dodje Klivlend, jer dolazi narod da gleda LeBrona.
Regularni deo sezone je smejurija, igra se da igraci budze statistike, jebe im se ako izgube, to je i Bogdan skoro rekao da je nedavno nacucio tj uvideo da se porazi olako shvataju. Kad krene play-off onda je druga prica, tad ceo grad poludi, skoce cene karata i igra se ozbiljna kosarka.
Zanimljivo je opet pratiti NBA kada znamo da imamo igrace koji nisu grejaci klupa vec bitni faktori u svojim ekipama. Jokic ce mozda ove godine igrati i svoj prvi play-off, to ce biti zanimljivo.

User avatar
ultra mentalitet
Posts: 308
Joined: Mon Feb 08, 2016 10:52 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby ultra mentalitet » Wed Feb 21, 2018 10:19 am

Ne znam gde bih pitao, jel ima na kioscima album panini za SP u Rusiji? Kad krece to ludilo? Kao da sam procitao negde, mozda cak i ovde, da je neko pisao nesto o tome, ali se ne secam najbolje

Neapoli
Posts: 112
Joined: Wed Jun 08, 2016 1:11 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Neapoli » Wed Feb 21, 2018 5:10 pm

28.mart, 690 slicica, 50 specijala.

To je izbacio sajt goal.com pre par nedelja.

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby друг члан » Wed Feb 21, 2018 5:53 pm

Pito sam ja,i dobio odgovor od ortaka da u martu izlazi,sto napisa i Neapoli
Choose Life

User avatar
ultra mentalitet
Posts: 308
Joined: Mon Feb 08, 2016 10:52 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby ultra mentalitet » Wed Feb 21, 2018 9:17 pm

Hvala tebra

Skontao sam danas kad sam nasao album od prethodnog, da je negde mart, april termin kad izlazi


User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Brdja » Fri Feb 23, 2018 6:05 pm

Nemci izbacili Kanađane i Šveđane u hokeju. Finale protiv Rusa. Mislim da je Nexon hvalio Ruse da su najbolji... Jel imaju neke šanse Nemci protiv njih? I zbog čega Rusima ne piše Rusija već OAR? Koja je razlika?
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

bojan23
Posts: 356
Joined: Fri Feb 05, 2016 10:17 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby bojan23 » Fri Feb 23, 2018 6:36 pm

Rusi su jači dobiće nemce, inače nema igrača iz nhl-a na ovim OI, nisu hteli da prekidaju sezonu.

OAR stoji svim ruskim sportistima, zbog one doping afere velike, a kao drugi se ne dopinguju, političke igre.
З В Е З Д А Л Е !

axkontra
Posts: 176
Joined: Fri Feb 05, 2016 11:22 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby axkontra » Fri Feb 23, 2018 7:47 pm

Јел гледао неко емисију из 2000 године коју су холанђани правили на уаткмици југославија хрватска онда када је нестало струје, па ако неко зна да то пронађе било би лепо да постави линк, требало бо да се зове несто пад ју фудбала али не могу ништа да нађем.

axkontra
Posts: 176
Joined: Fri Feb 05, 2016 11:22 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby axkontra » Fri Feb 23, 2018 8:19 pm

https://youtu.be/9Qx45fM1bi4


Poslednji jugoslovenski fudbalski tim

User avatar
Занемарујем тактику
Posts: 658
Joined: Wed Feb 03, 2016 1:31 am
Location: Источно од раја

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Занемарујем тактику » Fri Feb 23, 2018 8:24 pm

axkontra wrote:https://youtu.be/9Qx45fM1bi4


Poslednji jugoslovenski fudbalski tim

Нисам знао да су то Холанђани снимали, имаш је овде спојену у један клип.
https://www.youtube.com/watch?v=8CwDQ_crgkQ
Last edited by Занемарујем тактику on Fri Feb 23, 2018 8:25 pm, edited 1 time in total.
...Гладан и крвав је народ мој.
А сјајна прошлост је лаж.

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Nexon » Fri Feb 23, 2018 8:24 pm

Ја нисам никога хвалио нити сам било шта писао о ЗОИ.
Нема потребе да ти се привиђам.
Играча из НХЛ нема и то је навјише погодило Канађане, Швеђане, Русе и САД, могуће и Финце.
Швабе су имале навиђену срећу. Провукли се у два продужетка против Швајцараца и Швеђана, Канађани их у последњој трећини угазили али нису успели да изједначе. Вероватно су се дуго швабови уигравали за ЗОИ за разлику од других.

Руска лига у хокеју(КХЛ) је јака па Руси могу и без НХЛ да направе добар тима за разлику од других.
Руси могу да пукну под притиском у финалу. Они од 1994 нису узели злато и под великим су притиском. Свакако бољи по именима од швабова.
Али су већ неколико пута пукли на ЗОИ због притиска тј. наслеђа СССР и скоро непобедиве "Црвене машине"из тог периода.
То се десило у првом колу на овим ЗОИ против Словака. После су скоро све рутинирали али могу лагано да падну психолошки у финалу јер ће бити под огромним притиском.
Тако да није сигурна победа Руса иако су много бољи по именима.

У ствари суд је увтрдио да никаквог великог допинга Руса није било. Ради се о политици што се види ових дана. После сваког успешног дана Руса се као појављује неки случај "допинга".
Исто ће Русија имати велики притисак запада код организације СП у фудбалу на лето.
Али Руси ће се већ осветити на другом месту, као што видимо какав је хаос у САД настао у последњих 2 године.
Али то је за другу тему.
Last edited by Nexon on Fri Feb 23, 2018 8:35 pm, edited 4 times in total.

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Nexon » Fri Feb 23, 2018 8:30 pm

Као што сам и причао хаос у Рукометном савезу, катастрофалан однос селектора и играча и ето вам разлога за лоше резултате на ЕП ове године у рукомету. То је слично ономе што се дешава у фсс, а и други савези клизе ка томе.

Рукометаши оптужују селектора Цветковића: Алкохол, цигарете, туча…



Српски рукометни репрезентативци издали су саопштење у коме су оптужили селектора Јовицу Цветковића да је у алкохолисаном стању водио екипу на Европском првенству и уједно демантовали да су водили неспортски живот у Хрватској.

Они су „одговорили” на Цветковићеве речи у извештају Управном одбору РСС да су у Хрватској још у групној фази унапред купили авионске карте за повратак кући, а када се то није десило у Загребу више пута отишли у ноћне изласке.

„Без икаквог разлога и основа стављени смо на стуб срама „захваљујући” „селектору” Јовици Цветковићу који је изнео низ неистина на наш рачун. Сада је дошло време да и ми проговоримо. Одговорно, спортски и морално тврдимо да је свака реч изречена од стране Цветковића ноторна лаж”, наводи се у саопштењу рукометаша.

Даље наводе да селектор Цветковић није информисан у којим клубовима играју српски рукометаши, а камоли страни.

„Зар је могуће да је селектор питао капитена Жарка Шешума како је у Левену, не знајући да је он већ четири године у Гепингену. Зар је могуће да селектор постави питање репрезентативцу Богдану Радивојевићу „Где си сад мали?”, алудирајући на клуб у ком игра, јер наравно то тек није знао? Зар је могуће да селектор оде у Скопље да обави разговор са Алемом Тоскићем, а он игра у Велењу?” Онда ваљда не би требало да нас чуди што није знао 85 одсто противничких играча”.

Додали су и да Цветковић углавном није водио тренинге, а и кад јесте то је чинио са цигаром у сали.

„Пушио је у сали где се тренира, у тренерци са грбом Србије. На пушење у свлачионици пред сваку утакмицу смо навикли, то није новина. Ниједном током Европског првенства селектор није путовао са екипом аутобусом, већ приватним колима. Није се знало кад су доручак или вечера, кад се креће из хотела”.

Репрезентативци Србије истичу и да је „срамотно и ружно да Цветковић своје незнање, неред и скандале правда преко њихових леђа”.

„За седам дана у хотелу рачун је био 1.200 евра само за алкохол. Онда и не чуди што је селектор свако вече био у алкохолисаном стању. Кулминација је била кад је у таквом стању водио утакмицу против Белорусије. Под дејством алкохола је напао и ударио потпредседника Савеза Драгана Шкрбића. Да, то је истина, јер су играчи били присутни, раздвајали и смирили страсти”.

За крај су поручили да рукометаши прихватају грешке са турнира, али да не скривају ништа – победе славе, а поразе признају.

Репрезентација Србије завршила је на 12. месту на Европском првенству са једном победом и пет пораза. (Танјуг)



Селектор, део савеза и део играча мора после овога напоље. Али се то неће десити.

Очекујем сличну индијанштину у фудбалу на СП ове године.
Last edited by Nexon on Fri Feb 23, 2018 8:32 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Brdja » Fri Feb 23, 2018 8:31 pm

Sad sam potražio, forumaš pod nadimkom Doktor je to napisao, ti si pisao ispod njega pa mi se učinilo. Izvini što sam te spomenuo.

@Bojan23, hvala na odgovoru.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

axkontra
Posts: 176
Joined: Fri Feb 05, 2016 11:22 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby axkontra » Fri Feb 23, 2018 8:38 pm

Занемарујем тактику wrote:
axkontra wrote:https://youtu.be/9Qx45fM1bi4


Poslednji jugoslovenski fudbalski tim

Нисам знао да су то Холанђани снимали, имаш је овде спојену у један клип.
https://www.youtube.com/watch?v=8CwDQ_crgkQ

Да тек скоро сам чуо да то постоји, а знам да су они јер су тада хтели и да мене нешто питају

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Nexon » Fri Feb 23, 2018 9:30 pm

Само нека се зајебавају у кошарци пошто се бодови преносе па ће бити весело.
Могли смо већ сада обезбедити пролаз и корз наредну фазу. Утакмица у Грузији ће још бити теже за добити.

User avatar
Grobar do groba
Posts: 245
Joined: Sun Feb 07, 2016 12:42 pm
Location: Barajevo

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Grobar do groba » Sat Feb 24, 2018 12:12 am

Prolazimo basket na SP trista posto,nema sanse da ce Sale tu dozvoliti neku zajebanciju.
Do neba volimo te mi,i pevamo ti svi,da jedini si klub na svetu celom....PFK

User avatar
fuck_off
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby fuck_off » Sat Feb 24, 2018 6:03 pm

Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Nexon » Sun Feb 25, 2018 7:59 am

Каква утакмица финала хокеја.
Огледајте снимак.
Швабови на 2 минута пре краја имали 3-2 и играча више, Руси изједначе са играчем мање и у продужетку добију.

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby B.Centrale » Sun Feb 25, 2018 8:03 am

Strasna tekma, Rusi realno po kvalitetu za klasu bolji od svih na citavom turniru, ali Nemci odigrali vrhunski.
bologna centrale


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests