Спортске вести и занимљивости

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Kibiców
Posts: 753
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:37 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Kibiców » Mon Jul 03, 2017 2:53 pm

Kada smo poslednji put otisli na neki sampionat u najjacem sastavu, tacnije bez otkaza? Ja se nesto ne secam. Uvek je neko odustajao. I ne poredite ovo sa Bobijevim slucajem. Nema veze jedno sa drugim.

niko
Posts: 512
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:48 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby niko » Mon Jul 03, 2017 3:38 pm


User avatar
zizou
Posts: 405
Joined: Wed Feb 03, 2016 5:08 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby zizou » Mon Jul 03, 2017 4:01 pm

koliko sam se smijao na komentar "idi igraj u ferencvaros" hahahahahh

Realno ispao je sisa. Ne bi isao u rat nego na evropsko prvenstvno.


http://sportklub.rs/Blog/Darko-Plavsic/ ... pauze.html

Odlican tekst.
Last edited by zizou on Mon Jul 03, 2017 4:03 pm, edited 1 time in total.

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby DRINK » Mon Jul 03, 2017 4:02 pm

А како није исто као са Бобијем?

Не занима мене шта они раде у тој циркус лиги, колико ко игра, обојица нису хтели да играју за своју земљу из свог личног хира, дакле другим речима, боли мене курац за ту Србију, када сам играо да се пробијем на неко тржиште играо сам и ту, јер јебига, скаути и та срања, добро је за си ви... А сад? Не морају ни Јокић ни Боби више да играју, није никакав инат или тако нешто једноставно је испали су слине и то је то. Као што нам не треба странац у репрезентацији тако нам не требају ни слине.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Rođaci » Mon Jul 03, 2017 4:13 pm

pa nije isto, jer je Marjanović otkazao nakon što je dugo pričao da će igrati, koliko se sećam posle skraćenja spiska je to uradio
ovde je bar selektor načisto

ali potez svakako jeste pederski i zato Teodosiću i ostalima kapa do poda

User avatar
Kibiców
Posts: 753
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:37 pm

Re: RE: Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Kibiców » Mon Jul 03, 2017 4:22 pm

Nije isto iz prvog razloga sto je Bobi bio bez ugovora a Jokic ga ima. Druga stvar kada je resio ugovor u Detroitu hteo je da igra. Takoreci trazio je da ne krece sa repkom dok ne resi ugovor. Posle Sale nije hteo da ga zove sto je isto ok. Nisi mi tu od pocetka i sad mi ne trebas. Sa druge strane Jokic je pod ugovorom. Nista ga ne sputava.
Secam se nekog teksta od pre par godina kada je jedan igrac dal Paspalj ili ko ne secam se izjavio a vezani za tu pricu oko invidualnog treniranja tokom leta da ne postoji jaci i bolji trening od treninga u preprezentaciji. Tako nesto u tom smislu. Koliko god sam trenirao nikada ne moze da se poredi sa treningom u reprezentaciji.

Rodjaci, kako to da hvalis Tea kada je Teo nas? Mislim efempeov. Nekako to ne ide.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Rođaci » Mon Jul 03, 2017 4:27 pm

tako što nisam umno poremećen, pa da pljujem i ono što kod vas valja
samo je problem u tome što ima toliko lošeg, da se sve to mora istaći, pa deluje preterano


Jokić ima ruki ugovor, koji ističe ove sezone, tek sledeće će potpisati novi

User avatar
Kibiców
Posts: 753
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:37 pm

Re: RE: Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Kibiców » Mon Jul 03, 2017 4:30 pm

Rođaci wrote:tako što nisam umno poremećen, pa da pljujem i ono što kod vas valja
samo je problem u tome što ima toliko lošeg, da se sve to mora istaći, pa deluje preterano


Jokić ima ruki ugovor, koji ističe ove sezone, tek sledeće će potpisati novi

Ne znam brate, ja iskreno od tebe nikada nista lepo nisam cuo a da je vezano za Zvezdu. Na ovaj ili onaj nacin. Sem sto si hvalio Vidica ali i to je zbog Mancestera.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Rođaci » Mon Jul 03, 2017 4:33 pm

jesam ja kriv što nema, šta
evo napravite neki grafit kao GTR, a ne samo turbopravoslavlje, pa da se pohvali

neki DS666 ili tako nešto

User avatar
Kibiców
Posts: 753
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:37 pm

Re: RE: Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Kibiców » Mon Jul 03, 2017 4:41 pm

Rođaci wrote:jesam ja kriv što nema, šta
evo napravite neki grafit kao GTR, a ne samo turbopravoslavlje, pa da se pohvali

neki DS666 ili tako nešto

Tesko da bas nista nema. Al ajde, sa tobom ne vredi se ubedjivati.

Za razgovor najgori ljudi su politicari iz pravne struke.

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Batke » Mon Jul 03, 2017 5:27 pm

ЉУди смирите страсти мало. Овај човек (Уопште није човек него љига, слина, мекушац, јеврејски трговац) је главни кривац. Говно једно коме је стало само до пара па уцењује играче.
Image
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Nexon » Mon Jul 03, 2017 5:39 pm

Rođaci wrote:pa nije isto, jer je Marjanović otkazao nakon što je dugo pričao da će igrati, koliko se sećam posle skraćenja spiska je to uradio
ovde je bar selektor načisto

ali potez svakako jeste pederski i zato Teodosiću i ostalima kapa do poda


Дечко се води својим појединачним интересима за новцем као и онај који га држи. Зар се ти и многи овде, не залажеш, за то?

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Rođaci » Mon Jul 03, 2017 5:56 pm

dosta zanimljiv pokušaj izjednačavanja situacije sa ekomomskom održivošću privrede
nažalost ne i smislen

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby B.Centrale » Mon Jul 03, 2017 5:59 pm

Batke wrote:ЉУди смирите страсти мало. Овај човек (Уопште није човек него љига, слина, мекушац, јеврејски трговац) је главни кривац. Говно једно коме је стало само до пара па уцењује играче.
Image




Nisam ja kriv, to me ovi nagovorili...


ps. Uzgred, Misku kapa dole. Covek je majstor svog zanata, sve sto je radio - bilo je iskljucivo za sebe, a (in)direktno je i uradio dosta toga za srpsku kosarku. Nije trener al' je stvorio vise igraca od sujetne i nabedjene, celave fukare.
bologna centrale

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Rođaci » Mon Jul 03, 2017 6:01 pm

ćelava fukara je Đorđević?

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Batke » Mon Jul 03, 2017 6:10 pm

Rođaci wrote:ćelava fukara je Đorđević?

Мисли на Вујошевића. Трауме Јеби га.
Мајстор свог заната?! Па тај је Џорџ Сорош српске кошарке. Знам неке људе који ус били у његовој близини гњида од човека. буквално не зна када је доста, похлепан до зла бога, сваки динар ће да ућари преко човека док играчима даје мрвице.
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby B.Centrale » Mon Jul 03, 2017 6:56 pm

Na Duleta? Nikako. Dervis je u trenerskom poslu previse ozbiljna glava da bi ga iko poredio s diletantom kakav je Djordjevic, bez obzira na svaki fijasko van granica Beograda. S druge strane, celava prevara i nula od trenera ima jos mnogo toga da prodje da moze rame uz rame s magom. Rezultati u reprezentaciji su iskljucivo posledica kvalitetnog igrackog kadra i svega onog sto su pojedinci postali u radu s klupskim trenerima, upravo zbog kojih ce Srbija od naredne godine imati zavidan broj igraca u NBA, mnogo vise nego li prethodnih godina. Preuzeo je tim u trenucima kada su mnogi konacno postali igraci, kada su zvezde postale superzvezde, sve ono sto bi sacekalo bilo koga drugog u tim trenucima. Najveci uspeh Djordjevica, za koji mu treba definitivno cestitati, jeste davanje sanse tada i vise nego prosecnom Simonovicu, koji se pokazao kao pun pogodak u kompletiranju adekvatnog tima. Pretrpeo je pregrst kritika i zapusio usta svakom ko je rekao da je tako nesto katastrofalan potez, samim tim mu i pomogao da u poznijim godinama odigra sjajne partije u EL i dobije na samopuzdanju vise nego ikada ranije. I to je sve. Epizode u Armaniju, Benettonu, PAO-u i Bajernu, govore sasvim dovoljno. Mozda je dobar u kreiranju dobre hemije medju igracima, ali to izgleda vazi samo za reprezentaciju. A sad me demantujte, bas me zanima sta je to tako posebno u njegovom radu.
bologna centrale

vinjakboy
Posts: 263
Joined: Wed Mar 02, 2016 9:57 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby vinjakboy » Mon Jul 03, 2017 7:46 pm

ЕП је небитно такмичење, шта нас заболе шта ћемо тамо да урадимо, посебно у овом смешном формату, још само треба на Фарским Острвима да се игра. Кад откаже за СП или ОИ, онда ћу да га пљујем, дотле нека кида и даље...

User avatar
zizou
Posts: 405
Joined: Wed Feb 03, 2016 5:08 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby zizou » Tue Jul 04, 2017 1:07 am

vinjakboy wrote:ЕП је небитно такмичење, шта нас заболе шта ћемо тамо да урадимо, посебно у овом смешном формату, још само треба на Фарским Острвима да се игра. Кад откаже за СП или ОИ, онда ћу да га пљујем, дотле нека кида и даље...

Toliko nebitno da jedan Gasol oce to da igra.

User avatar
UltrasDoras
Posts: 492
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:33 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby UltrasDoras » Tue Jul 04, 2017 1:53 am

B.Centrale wrote:Na Duleta? Nikako. Dervis je u trenerskom poslu previse ozbiljna glava da bi ga iko poredio s diletantom kakav je Djordjevic, bez obzira na svaki fijasko van granica Beograda. S druge strane, celava prevara i nula od trenera ima jos mnogo toga da prodje da moze rame uz rame s magom. Rezultati u reprezentaciji su iskljucivo posledica kvalitetnog igrackog kadra i svega onog sto su pojedinci postali u radu s klupskim trenerima, upravo zbog kojih ce Srbija od naredne godine imati zavidan broj igraca u NBA, mnogo vise nego li prethodnih godina. Preuzeo je tim u trenucima kada su mnogi konacno postali igraci, kada su zvezde postale superzvezde, sve ono sto bi sacekalo bilo koga drugog u tim trenucima. Najveci uspeh Djordjevica, za koji mu treba definitivno cestitati, jeste davanje sanse tada i vise nego prosecnom Simonovicu, koji se pokazao kao pun pogodak u kompletiranju adekvatnog tima. Pretrpeo je pregrst kritika i zapusio usta svakom ko je rekao da je tako nesto katastrofalan potez, samim tim mu i pomogao da u poznijim godinama odigra sjajne partije u EL i dobije na samopuzdanju vise nego ikada ranije. I to je sve. Epizode u Armaniju, Benettonu, PAO-u i Bajernu, govore sasvim dovoljno. Mozda je dobar u kreiranju dobre hemije medju igracima, ali to izgleda vazi samo za reprezentaciju. A sad me demantujte, bas me zanima sta je to tako posebno u njegovom radu.


slažem se, iako me je dobrim rezultatima 2 puta već razuvjerio, opet sam skeptičan
još od tjeranja micova mi se ne dopada, a o klupskim karijerama da ne pričam

što se tiče jokića, ovo je bilo očekivano, sisa je, ali ne treba odmah drvlje i kamenje, treba momak da igra još bar 10 godina za reprezentaciju.. potpisaće masan ugovor, ulizati se trenerima tamo, onda će odigrati 2 sledeća prvenstva za nas, neće se niko ni sjećati da je ovo otkazo
"Gde god da sam to nosim u sebi, živim za njega, on živi u meni..."
VIVA LAS DORAS


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 32 guests