Спортске вести и занимљивости

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
mungos
Posts: 339
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:43 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby mungos » Sat Mar 25, 2017 12:49 pm

Kome smeta jak Antal Puhalak? Koji Vanja nema nista od njega. Kako igra Antonov u Grasu jel igra uopste.

niko
Posts: 512
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:48 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby niko » Sat Mar 25, 2017 12:54 pm

:lol:
Image

https://www.youtube.com/watch?v=BgIARXtP3IU&t=178s

i Boban ubacio 15 poena nocas, pustio ga debeli kad su gubili 30 razlike.

User avatar
Kibiców
Posts: 753
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:37 pm

Re: RE: Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Kibiców » Sat Mar 25, 2017 2:48 pm

Casual 1989 je firmaski Rodja

User avatar
Занемарујем тактику
Posts: 658
Joined: Wed Feb 03, 2016 1:31 am
Location: Источно од раја

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Занемарујем тактику » Sat Mar 25, 2017 3:43 pm

Casual 1989 wrote: У другом је сконтао Муслин да сјебао па је кренуо са 4 назад у линије и одмах смо почели да играмо.

Како са 4 у линији? Можда ми је нешто промакло, али формација је у суштини остала иста, само је Коларов заузео позицију Обрадовића, а Вуковић претходну позицију Коларова. Значи штопери Ивановић, Максимовић, Вуковић, бекови коларов и Рукавина(иначе мислим да рукавина одлично игра целе квалификације).

Casual 1989 wrote:И не могу да не прокоментаришем потез Муслина када је извадио Митровића а убацио Гудеља, дакле играли смо са 4 назад и 3 задња везна и без нападача, да смо тад примили гол био би крај....

Класичан Батађоризам. Играли смо са 3 штопера, 2 бека и три задња везна.
...Гладан и крвав је народ мој.
А сјајна прошлост је лаж.

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 750
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Bruno Sulak » Sat Mar 25, 2017 6:31 pm

Situacija dosta podseca na kvalifikacije za Euro 2008:

https://en.wikipedia.org/wiki/UEFA_Euro ... ng_Group_A

Tada smo posle 4 kola imali 10 bodova i onda je pocela nova 2007 godina i poraz od Kazahstana, sada je razlika sto smo uspeli da pobedimo a i ovaj put je manji broj bodova u opticaju nego tada. I pored ovog velikog kiksa imali smo sansu da se izvucemo, ali smo nastavili niz neresenih u Jermeniji, Lisabonu i kuci sa Poljacima.

Inace ovo su kvalifikacije gde su Belgijanci poceli da prave tim za naredna takmicenja, pa pogledajte gde su sada.

Naravno ne treba da padamo u euforiju ali imamo generalno dobru situaciju, a i raspored nam ide malo na ruku. Sigurnih (mada kod nas nista nije sigurno) 6 bodova kuci protiv Gruzije i Moldavije, onda Vels kuci dobra prilika da se posle par godina napuni stadion, to bi trebalo dobiti jer nece im igrati Bejl i Tejlor. U Dablinu moze remi. Pretposlednja utakmica je u Becu, tu ocekujem neku lozanu da pobedom osiguravamo plasman ili najmanje baraz. Poslednja kuci protiv Gruzije prilika za slavlje.

E sad Irci nas jebu. Imaju dve u gostima (Vels i Gruzija) i tri domace (Austrija, Srbija, Moldavija). Dobra situacija, dobar raspored i oni imaju plus sto su nam dali dva gola pa cak i ako bude neki neresen imace prednost u medjusobnom.

Rano je jos sve govoriti ali ide dobro, bitno je da mi nisu zgadili kvalifikacije, pa da vec posle dva kola moramo da pravimo nerealne racunice.

bojan23
Posts: 356
Joined: Fri Feb 05, 2016 10:17 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby bojan23 » Sat Mar 25, 2017 6:49 pm

Ма какви курчеви Ирци, на победу у Даблину, немамо ми чега или кога да се плашимо у овој групи, осим себе самих.
З В Е З Д А Л Е !

User avatar
sorab
Posts: 130
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:42 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby sorab » Sat Mar 25, 2017 7:01 pm

Неправедно би било да кажемо да се не види известан помак што де тиче приступа и ангажмана. Наравно, игра није била сјајна, поготово у првом полувремену, када је све могло кренути низбрдо да су Грузинци забили други гол, али друго полувреме је било пристојно, имајући у виду нашу катастрофалну традицију са бившим совјетским државама. Група јесте приступачна и слабија од осталих, али битно је квалификовати се на Мундијал. Момци су засад на добром путу, наравно, уз извесну количину среће, која је неопходна у фудбалу. Сматрам да играчи попут Тадића и Митровића могу пружити много више, а има и неколико перспективних омладинаца. Једино што ме плаши, као што је неко написао, је Муслинов страх и помало дефанзивна филозофија. Нажалост, изутев Антића нисмо имали ниједног ваљаног селектора. Добро, бар није катастрофалан као Пижон или Ђорић... Сматрам да ако не изгубимо у Ирској, пролазимо са првог места, и то је све што ме занима.

Casual 1989
Posts: 344
Joined: Sun Feb 14, 2016 8:20 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Casual 1989 » Sat Mar 25, 2017 9:00 pm

Занемарујем тактику wrote:
Casual 1989 wrote: У другом је сконтао Муслин да сјебао па је кренуо са 4 назад у линије и одмах смо почели да играмо.

Како са 4 у линији? Можда ми је нешто промакло, али формација је у суштини остала иста, само је Коларов заузео позицију Обрадовића, а Вуковић претходну позицију Коларова. Значи штопери Ивановић, Максимовић, Вуковић, бекови коларов и Рукавина(иначе мислим да рукавина одлично игра целе квалификације).

Casual 1989 wrote:И не могу да не прокоментаришем потез Муслина када је извадио Митровића а убацио Гудеља, дакле играли смо са 4 назад и 3 задња везна и без нападача, да смо тад примили гол био би крај....

Класичан Батађоризам. Играли смо са 3 штопера, 2 бека и три задња везна.


Да, да заб сам Максимовића. Рукавина одличан, Обрадовић очајан.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Rođaci » Sat Mar 25, 2017 9:54 pm

ultra mentalitet wrote:Jeste bolji, pošto je Rajković branio jednu utakmicu. Mustafa je primao golove sa autoputa protiv Estonije na jna i milion kikseva imao, greje klupu u klubu, ali je u reprezentaciji nezamenljiv, strašno.



brate ta utakmica nije relevantna, tu je lik bio totalno istraumiran

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Мићара » Sat Mar 25, 2017 10:03 pm

Овај рођо нема шта не зна... Чоек је савршенство универзума.
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
Лудак из луднице
Posts: 162
Joined: Wed Mar 02, 2016 7:14 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Лудак из луднице » Sat Mar 25, 2017 10:12 pm

Велика је штета што Грујић није наставио да се развија колико су сви очекивали, и што нема места за СМС .
Матић, Грујић и СМС - па имали би најјачу везу у европи.

Гаћиновић, Костић, Тадић, Марковић + Живковић (да га зове) морају чешће да се ротирају, да имамо сигурна крила за Русију. Митровића нема цео меч и онда један шут - један гол. Не зна човек шта да мисли о њему, ал свакако би Ђурђевић треба да буде бар друга опција . Од оних стојиљковића и павловића нема леба.

Ако нешто имамо , то су штопери. Извозимо их ко малине у задњих 10 година. Максимовић , Настасић , Спајић, Рајковић , Пејчиновић ,Ивановић,Вуковић...плус стасава Миленковић из партизана а и онај Вукашин Јовановић игра до јаја у бордоу. За ту позицију нема зиме, ал смо на бековима до јаја слаби . Рукавина не може да игра на врхунском нивоу, а друге опције нема. Баста и Нинков се распадају, са томовићем не знам шта је? , једино онај мали гајић не знам каки је .
лево исти курац, коларов болује од курцобоље, обрадовић је просечан, једино онај носати антонов ал не делује ми да ће израсти у озбиљног играча.

Avanti ragazzi
Posts: 216
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:25 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Avanti ragazzi » Sat Mar 25, 2017 10:40 pm

Кад сам гледао генерацију са Новог Зеланда, био сам убеђен да имамо залог за будућност на левом беку, једно 10 година наредних са Антоновим. Грујић, Мијат, Сергеј, ваљда неко може бити вођа екипе. Марковић је толико стагнирао, да га сврставам у пропале таленте.

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 750
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Bruno Sulak » Sat Mar 25, 2017 11:14 pm

Grci primili u 89. minutu, bas steta mogli su biti prvi i da otpisu bosancerose.

Holandjani izgleda puse za jos jedno veliko takmicenje, steta, onako narandzasti su mi postali sinonim za SP, bice neobicno bez njih.

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Nexon » Sat Mar 25, 2017 11:49 pm

Мирољуб Петровић је давно рекао шта треба са тим наранџама. Тешко их је гледати онако смећарски обучене. Изазивају аритмију на срцу преко зенице ока. Давно је прошло време Ринуса Михелса. Велибор Васовић им је продао пар форица па они полетели.
Нека иду да чисте улице а не да гањају лопте.

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby riper » Sun Mar 26, 2017 12:13 am

Od holandskih pedofila imam traume jos od 2000. godine i legendarnih sest komada sa kojim su nas ispratili sa Evropskog prvenstva. Legendarna izjava legendarnog Boskova da prokomentarise najave pred utakmicu da ce nam Holandjani dati pet komada "Bolje pet nego sest", bile su surovo predskazanje jedne od najbizarnjih nastupa na nekom takmicenju.

Do Holandije i famozne osmine finala dosli smo nakon grupe sa Slovenijom, Norveskom i Spanijom. Protiv Slovenaca smo na poluvremenu valjda gubili 3:0, a onda je Mihajlovic dobio crveni karton i mi smo dosli do 3:3. U narednoj utakmici protiv Norveske, mi smo pobedili 1:0. Ostace upamcen debi mladjanog Mateje Kezmana na velikom takmicenju kada je usao u 88. minutu i dobio crveni karton samo minut kasnije. Zanimljivo, kao sto je zapoceo svoju reprezentativnu karijeru na velikoj sceni, Kezman je i zavrsio, ne legendarnom partijom, vec crvenim kartonom proiv Argentine na Mundijalu u Nemackoj, kada smo masakrirani sa 6:0.

Onda legendarna kradja protiv Spanije koja nas je u utakmici punoj preokreta koju smo izgubili 4:3. Opet ni ovu utakmicu nismo zavrsili kompletni, Jokanovic je fasovao crveni karton, tako da smo bili jedina reprezentacija na tom takmicenju koja je na sve tri utakmice u grupi imala makar jedno iskljucenje.

Onda je doslo vec pomenuto legendarno cetvrtfinale sa Holandijom. Najavljivali su nasi lozacki mediji da cemo sada da se osvetimo Holandjanima za eliminaciju sa Mundijala dve godine ranije... Onda dolazi legendarna izjava Boskova "Bolje pet nego sest" i onda dolazi jos jedan divan nastup nase reprezentacije na velikoj fudbalskoj sceni. Da skratim pricu, tri puta Klajvert, dva puta Overmars i jednom Govedarica su overili nasu mrezu, dok je Savo tamo u 92. minutu dao utesni pogodak.

Sta je zanimljivo vezano za ovo Evropsko prvenstvo koje se dogodilo pre 17 godina. To je bilo poslednji put da je nasa reprezentacija prosla grupu. Sam nastup na EP 2000. bio je horor. A prethodile su mu kvalifikacije kada smo jedini put zbog A selekcije izasli na ulicu radovali se i razbijali ambasade. To je nakon utakmice u zagrebu, gde smo sa 2:2 izbacili hrvate i to sa igracem manje (Batica zavrnuo muda Jarniju), i to hrvate koji su dve godine ranije bili treci na Mundijalu.

Dakle nakon EP 2000. godine mi se ili nismo plasirali na velika takmicenja, ili smo ispadali u grupi.

Kada je Mustafa u pitanju, ako je protiv Estonije u Beogradu bio izbezumljen, za mene je on zavrsio reprezentativnu karijeru jos u Juznoj Africi kada je u utakmici protiv premocne Australije primio gol iz picke lepe materine u najbitnijem mecu za nas tim.

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby prcko » Sun Mar 26, 2017 9:30 pm

Markus Vilijams nije više u našem timu. To je odluka koju smo doneli zajedno sa ljudima iz kluba. Pokazao je nepoštovanje prema klubu, prema dresu koji nosi, saigračima, trenerima, kako na parketu, tako i na treninzima - rekao je Zuros, a prenose "Vijesti"




:mrgreen:

User avatar
Morbid
Posts: 261
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:52 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Morbid » Thu Mar 30, 2017 1:05 am

Nurikić im se najebao keve. Konačno sam u NBA video 4 napada za redom da je više od 2 igrača u stavu.
Jokić će se barem odmoriti za EP :)

Послато са SM-G530FZ уз помоћ Тапатока
svaka moja slabost je sigurno prolazna

...a ako ostanem, moraću dalje...

Космет је Србија
Posts: 430
Joined: Thu Feb 18, 2016 1:28 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Космет је Србија » Thu Mar 30, 2017 6:21 pm

Космет је Србија wrote:Бачка нема муда да оде него привлачи пажњу као и сви што су најављивали и наравно испалили. А и брате сељаци су кад не могу да направе јебене рефлекторе за дину дана.


http://mondo.rs/a995201/Sport/Fudbal/FK ... rlige.html

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby DRINK » Fri Mar 31, 2017 10:24 am

Сад их треба избацити из лиге па нека играју где хоће.

niko
Posts: 512
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:48 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby niko » Fri Mar 31, 2017 6:53 pm

hvala mungosu!
napred Cuka :mrgreen:


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests