Спортске вести и занимљивости

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Batke » Tue Nov 29, 2016 9:42 pm

Velika tuga za tim koji je iz cetvrte lige dosao do finala drugog najjaceg takmicenja na kontinentu gde je fudbal religija. Sada citam da Atletiko Nacional urgira da se njima dodeli pehar kopa sudamerikane.
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby DRINK » Tue Nov 29, 2016 9:51 pm

И не само то, поред ПСЖ-а, Барсе, Реала и многих других који нуде новац, ове легенде нуде цео свој први тим, а плус што су клубови у Бразилу покренули петицију да Шапекоенсе следеће 3 сезоне не испадне из лиге без обзира на резултате. Фудбал је тамо стварно начин живота и култура, и за то немам речи, колико су се подигли сви у мојим очима, цела земља. Питам се да ли би тако нешто било код нас да нас не дај Боже задеси оваква трагедија..

http://www.sportske.net/vest/medjunarodni-fudbal/ostali-nude-razne-velike-pomoci-ali-paragvajski-klub-nudi-nestvarno-sapekoenseu-283341.html

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Batke » Wed Nov 30, 2016 1:58 am

DRINK wrote:. Фудбал је тамо стварно начин живота и култура, и за то немам речи, колико су се подигли сви у мојим очима, цела земља. Питам се да ли би тако нешто било код нас да нас не дај Боже задеси оваква трагедија..l[/url]

Bil bi isto jer su nama kao narodu nevazne stvari precije nego vazne.
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

User avatar
EvoksPGD
Posts: 119
Joined: Sun Jan 31, 2016 8:44 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby EvoksPGD » Wed Nov 30, 2016 1:15 pm

kod nas bi bilo jedno 3 dana price oko toga i posle bi se sve zaboravilo, kao i svaki put kad se desi neka tragedija...
Razmačinji stolove, počinje šiz...

http://crno-bela-nostalgija.blogspot.rs/

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby DRINK » Wed Nov 30, 2016 2:03 pm

Погибија 76 људи никако није неважна ствар, а сад, што су се углавном ти људи бавили фудбалом који свакако није најважнија ствар на свету, то мислим да није ни битно у овом тренутку. Овде се акценат ставља на то да клуб сада треба да се угаси, али неки хумани људи, који су њима велики ривали не дају, моје се питање односило да ли би тако клубови у Србији помогли (не новчано) већ играчки итд...

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Мићара » Wed Nov 30, 2016 4:53 pm

А не схватам вас што поредите Јужну Америку и Србију са фудбалом и теме што се тиче финансијског помагања итд.... Тамо се куп игра између више држава... Шта би било код нас како би било код нас, каква су то питања наши клубови прво немају сопствене авионе даље не треба причати.
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...


User avatar
Grobar do groba
Posts: 245
Joined: Sun Feb 07, 2016 12:42 pm
Location: Barajevo

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Grobar do groba » Thu Dec 01, 2016 8:51 am


Israli su se do jaja ovde i preuvelicali stvar,uopste nije bilo ni priblizno tako,jednostavno vec su bile krenule pesme da se pevaju pre samog pocetka i 80 posto ljudi na tribini nije ni culo spikera,kada su ljudi skapirali sta je u pitanju,prekinula se pesma.
Do neba volimo te mi,i pevamo ti svi,da jedini si klub na svetu celom....PFK

mungos
Posts: 339
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:43 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby mungos » Thu Dec 01, 2016 9:29 am

Разглас на стадиону је критичан, на истоку ако извалиш једну реч из реченице спикера (најчешће мутавог) шуташ се у дупе.

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby pertla » Thu Dec 01, 2016 11:33 am

Obavestavaju se gostujuci navijaci da voz za Beograd krece u ... casova.ima preko 15 godina da to nisam cuo,pa kad krene frtutma na severu karadjordja
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
njasvi
Posts: 922
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby njasvi » Sat Dec 03, 2016 9:27 pm

barsa - real 1:1
04 X 1945

User avatar
fuck_off
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby fuck_off » Sun Dec 04, 2016 6:35 pm

http://sportklub.rs/Video/Fudbal/Ostala-takmicenja/a136569-Je-li-moguce-Gubili-3-0-do-80.-minuta-pobedili-4-3.html


Elem, na stanu golovi sa meca, stadion je im je bolji od 80% stadiona u Srbiji iako igraju u 5-oj ligi.
Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда

User avatar
njasvi
Posts: 922
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby njasvi » Sun Dec 04, 2016 8:26 pm

nigde nema vesti o rimskom derbiju a nekad je kalco bio najmocnija liga... della capitale roma bolja 2:0, oni slepci stavili na 4 kanal

Image
04 X 1945

niko
Posts: 512
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:48 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby niko » Mon Dec 05, 2016 10:28 am


User avatar
zmijuga
Posts: 1785
Joined: Tue Feb 02, 2016 9:13 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby zmijuga » Tue Dec 06, 2016 1:02 pm

Onaj vunderkind Filip Janković sad igra u Radomlju, najgoroj ekipi u slovenačkom prvenstvu?

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby друг члан » Tue Dec 06, 2016 1:47 pm

Da,postigao je prvenac neki dan
Choose Life

Casual 1989
Posts: 344
Joined: Sun Feb 14, 2016 8:20 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Casual 1989 » Tue Dec 06, 2016 5:27 pm

Дао је и на последњој текми гол, има 7 утакмица 2 гола. Ма смешно уопште ми није жао кад оду са 15 година из Србије и онда их нема нигде.
Ето да упоредим њега и Мијата Гаћиновића јер су 1995 године рођени. Ако се не варам Филип је са 16 година већ отишао у Парму па био позајмљен Катанији где се није прославио па је изгубио и местo у националној селекцији, затим отишао у Домжале и сад је у најгорем тиму у Словенији.
Док са друге стране Мијат је био паметнији, играо у Воши битну улогу, када сам га питао где ћеш прећи шта се дешава, рекао ми је брале сад сам овде и јако ми је лепо у Воши не журим нигде, ако улети нека топ понуда идем ако не, остајем у Воши и то је то. Прешао у Ајнтрахт где игра прву поставу и голом и асистенцијом их је оставио у лиги.
Освојио европско за играче до 19 година, освојио светско за играче до 20 година.

Има брдо примера рецимо Мелег који је отишао јако млад у Ајакс па прешао у Екселзијор није се ни тамо снашао, али је био паметан вратио се у Вошу добио траку и по мени је један од најбољих играча лиге тренутно. Волео бих да видим Данијела Алексића поново у дресу Вошу јер игра много лоше за Сент Гален а био је персективнији играч од Љајића.

Треба увести правило у нашој лиги да мора утакмицу да почне 5 играча млађих од 21 године. Добили би на гледаности то је сигурно, више би се ценили наши играчи у иностранству, клубови би више зарађивали, чак сам уверен да би временом добили и на квалитету.
Зашто је нпр Моуче бољи од малог Аџића? Тај мали је таленат то се зна одавно и он греје клупу некој црној дурунги који има 20.000е месечно(моја слободна процена) или нпр Божинов који има такође огромна примања а треба му 5 шанси за гол а на клупи је мали Влаховић који обећава...

Исто тако гледам Кангу, ок добар је играч нема шта али је прецењен сигурно и ето због њега испашта мали Ристић који се мени јааако свиђа као играч, а сад мора да игра на позицији левог бека. Играч који има добру леву ногу, брзо размишља, добар на лопти, млад итд он сада испашта због прецењених црнаца. Тог малог Ристића треба форсирати и направити од њега играча за репрезентацију, мали игра фудбал главом нема шта.

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby 1958 » Tue Dec 06, 2016 5:45 pm

Ajntraht vrhunski klub nema sta. Ti li si, Stepi?
Често одем до на село


User avatar
Grobar do groba
Posts: 245
Joined: Sun Feb 07, 2016 12:42 pm
Location: Barajevo

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Grobar do groba » Wed Dec 07, 2016 9:02 am

1958 wrote:Ajntraht vrhunski klub nema sta. Ti li si, Stepi?

A,sta,kao nije vrhunski tim po tebi,leba ti?ekipa koja je trenutno peta u bundesligi,i Borusiju D. su dobili skoro
Do neba volimo te mi,i pevamo ti svi,da jedini si klub na svetu celom....PFK


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests