Музичко образовање и култура навијача

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...


bojan23
Posts: 356
Joined: Fri Feb 05, 2016 10:17 am

Re: Музичко образовање и култура навијача

Postby bojan23 » Mon Aug 03, 2020 8:04 am

З В Е З Д А Л Е !

User avatar
Занемарујем тактику
Posts: 658
Joined: Wed Feb 03, 2016 1:31 am
Location: Источно од раја

Re: Музичко образовање и култура навијача

Postby Занемарујем тактику » Thu Aug 13, 2020 3:35 pm

Помоћ. Треба ми једна песма. Постављао је неко овде на старом форуму, можда ризлер. У принципу не знам како да објасним, неко лудило, спот у неком возу, појављује се Кригер из Отписаних. :mrgreen:
...Гладан и крвав је народ мој.
А сјајна прошлост је лаж.

Durlanac
Posts: 194
Joined: Wed Feb 03, 2016 5:22 pm
Location: Durlan City

Re: Музичко образовање и култура навијача

Postby Durlanac » Tue Aug 18, 2020 4:54 pm


Vinz
Posts: 256
Joined: Sun Mar 27, 2016 1:40 am

Re: Музичко образовање и култура навијача

Postby Vinz » Tue Aug 18, 2020 11:30 pm

Шта је ово нико не коментарише новог Ђуса :mrgreen:


Etaoin
Posts: 333
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:14 pm

Re: Музичко образовање и култура навијача

Postby Etaoin » Thu Aug 20, 2020 3:50 pm

Vinz wrote:Шта је ово нико не коментарише новог Ђуса :mrgreen:


Убедљиво и даље на врху. Озбиљан бум беп се ради у последње време, Паја и Бигру са последњим албумом, сада Снђу, уживање за слушати.

User avatar
жабац
Posts: 610
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:02 am

Re: Музичко образовање и култура навијача

Postby жабац » Thu Aug 20, 2020 8:53 pm

Јел гостује Мина на албуму? Ил Вера Матовић?

Etaoin
Posts: 333
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:14 pm

Re: Музичко образовање и култура навијача

Postby Etaoin » Fri Aug 21, 2020 10:19 pm

Нема Мине ни Вере, али је гостовао Хавок из Моб Дипа.

User avatar
жабац
Posts: 610
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:02 am

Re: Музичко образовање и култура навијача

Postby жабац » Fri Aug 21, 2020 11:20 pm

Enough.

ElPadrino
Posts: 507
Joined: Thu Feb 21, 2019 12:18 am

Re: Музичко образовање и култура навијача

Postby ElPadrino » Fri Aug 21, 2020 11:35 pm

Nije mi drago što se slažem, ali je opaska od žabokrečine sasvim na mjestu.. Sjećam se vremena kada je bilo drvlje i kamenje na đusa zbog bambole zbog rijalitiia folka 93fukru itd itd.. Gdje su nestali pljuvači ? Pljuju se ljudi koji su nastavili put utaban od strane đusa, a on je postao legenda.

Nisam bio od onih što je pljuvao đusa ni tada ni sada, ali mi je malo trula ta priča đus legenda hip hopium bla bla, a do skoro ga napadali i tukli na ulici. Malo licemjerno.

Zaključak je da je đus legenda i da za ne bum bep repere treba malo više razumijevanja. Nisu krivi rep -folk-trep eri nego publika i ovaj neuk narod.

Etaoin
Posts: 333
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:14 pm

Re: Музичко образовање и култура навијача

Postby Etaoin » Sat Aug 22, 2020 3:12 am

Не знам где су нестали, али углавном они који су га пљували су они који нису/још не знају више од две његове песме.

Мислим да су људи капирали да човек мора од нечега да живи, али се одмах заборави све оно што је пре тога створио. Како год, нека их, ако заиста воле хип хоп, нека преслушају нови албум, неће погрешити.

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Музичко образовање и култура навијача

Postby ultrastito » Sun Aug 23, 2020 1:14 am

Upravo slušam HH4.

Šta reći o Đusu, zapravo o muzici koju pravi. Nema jednog poklonika hip hop kulture kojem se nije namrštilo čelo kad je krenuo sa dizel fazonom, pa onda narodnjaci, pa neki dens, pa neki trep...šta god. Možda nas je sve zabolelo ili ajd bar mene lično, jer sam i dalje mišljenja da je album "Na nivou" jedan od stubova nosioca cele hip hop kulture u Srbiji i onda BAM, odjednom miks svega i ja sam bio u fazonu "jebo te, koj mu kurac?!?". Dugo vremena mi je trebalo da svarim ili skapiram da je to jednostavno on i da su ta "isklizavanja" zapravo ono što svaki umetnik ima u svojoj karijeri i verujem da će on i dalje "isklizavati", što reče neko u dokumentarcu - nemojte se čuditi ako Đus izda hevi metal album. Takođe, ako neko hoće od muzike pare, onda radiš to što je Đus radio...ali to ne znači da to što je radio mora automatski i da mi se sviđa. Jebi ga, ja u glavi imam muziku koja je sušta suprotnost onoga što je on radio, trudio sam se da ga ne pljujem upravo zbog Full Moon-a (na mojoj nekoj listi, album br. 1 u istoriji hip hopa u Srbiji) i zbog HH1.

HH4 je bum bepčina, disovanje svih koji su ga prozivali svo ovo vreme...i ma koliko pričao na trakama da ga boli kurac za prozivke, zapravo ga i te kako boli, u suprotnom ne bi ni bilo HH4 i odgovaranja na iste.

Čeka se novi Prti i uz Mlatin "AU" koji je izašao zimus, uz Smokea i Paju i Grubija, može se reći da se polako budi scena. Zapravo mislim da je pojava Smokea bila prava motivaciona atomska bomba, oživeo je scenu, dečko prav kao strela, čist kao suza i imam utisak baš da je on razbudio celu scenu u fazonu - rep je živ!

Šteta zbog korone i neodržavanja festivala zbog iste, jer mislim da bi sa ovim gorepomenutim likovima i još gomilom koja se probudila ova godina bila ta za rep.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Музичко образовање и култура навијача

Postby Rođaci » Sun Aug 23, 2020 1:10 pm





Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Музичко образовање и култура навијача

Postby Nexon » Fri Sep 04, 2020 1:10 pm




Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests