Бенседин

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
blatnjavi
Posts: 184
Joined: Sat Mar 12, 2016 9:19 pm
Location: Србија

Re: Бенседин

Postby blatnjavi » Mon Jan 09, 2017 11:31 am

Космет је Србија wrote:Добро си ме подсетио на то како сам се сморено осећао када се слична ситуација мени десила па ме је било блам кад ми је ликуша нудила силне репа пошто је буржујка вероватно али мислим да би се пре убио него за јебено враћање новчаника да будеш награђен. Промовишу се баш супротне ствари али увек ми је било занимљивије да идем тежим путем а и гледа то онај одгоре да се не лажемо.


Пре пар година пронађем новчаник на Звездари, унутра лична карта, возачка и неке банковне картице. Није било кеша. Ишао сам тад нешто до града и реко' ај да понесем новчаник па ћу га оставити у мурији негде где ми буде уз пут.
Кад сам пролазио близу скупштине не буде ми мрско па свратим у мајке Јевросиме доле да им оставим новчаник. Пандур који је ваљда био дежуран тад креће са причом: Јоој куд га донесе овамо, што га ниси оставио у СУП-у на Звездари, сад треба да правимо записник о томе, па ти да потпишеш... Ако је било пара унутра може власник да тврди да си ти узео... И онда ми шапне онако конспиративно: Него следећи пут ти лепо извадиш паре а новчаник у најближи контејнер! На крају каже: ај да ти учиним пошто видим да си добар момак, рећи ћу да сам га ја нашао. Тако нам је лакше.

Излазим из мурије у неверици, ал онда скапирам да је то најлогичнија ствар на свету. Багра у плавом не зна за срамоту. Вероватно се и пандур надао да се огребе за неку награду од власника.
Имам три кера, два су различита а један је исти.

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Бенседин

Postby B.Centrale » Mon Jan 09, 2017 12:24 pm

Космет је Србија wrote:Добро си ме подсетио на то како сам се сморено осећао када се слична ситуација мени десила па ме је било блам кад ми је ликуша нудила силне репа пошто је буржујка вероватно али мислим да би се пре убио него за јебено враћање новчаника да будеш награђен. Промовишу се баш супротне ствари али увек ми је било занимљивије да идем тежим путем а и гледа то онај одгоре да се не лажемо.



Verovatno ni ja ne bih uzeo kes od sramote, ali generalno mislim da to nije neki blam, vec sasvim ok stvar. Realno, jedno drugome ste pomogli, ti si ispao laf sto je nisi pokrao, a ona ti se zahvalila jer si covek i ujedno nagradila tvoj ljudski cin. Svi zadovoljni.
bologna centrale

Космет је Србија
Posts: 430
Joined: Thu Feb 18, 2016 1:28 pm

Re: Бенседин

Postby Космет је Србија » Mon Jan 09, 2017 1:36 pm

blatnjavi wrote:Багра у плавом не зна за срамоту.


Беше некад у циганском копу на мелодију "Кад си био дете мало":

Пандур бити то је тужна ствар
место мозга само шишарка
неписмен и искомплексиран
Без оклопа ти си пичка
без пендрека нико ништа
нема значке те без сељачине

B.Centrale wrote:Verovatno ni ja ne bih uzeo kes od sramote, ali generalno mislim da to nije neki blam, vec sasvim ok stvar. Realno, jedno drugome ste pomogli, ti si ispao laf sto je nisi pokrao, a ona ti se zahvalila jer si covek i ujedno nagradila tvoj ljudski cin. Svi zadovoljni.


Ма знам тебра вероватно би и ја да се мени исто деси понудио неке паре сад све је то до човека да ли ће узети или не. Тај ко не врати узме шке и либо га.

User avatar
zizou
Posts: 405
Joined: Wed Feb 03, 2016 5:08 pm

Re: Бенседин

Postby zizou » Tue Jan 10, 2017 2:27 am

Nasao jednom drug novcanik s oko 200€ i dokumentima. Uglavnom ja ga nagovorim da odigramo kladzu i puknemo naravno. Realno govno smo pojeli mada bili smo mladi jbg. Sad da nadjem vratio bih cisto da karma prestane da me prca :D

Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: Бенседин

Postby Bunt » Tue Jan 10, 2017 9:21 am

Jutros nađem na glavnoj autobuskoj stanici novčanik nekog tipa, ni lične karte ni bilo kog drugog dokumenta. Samo račun za struju, račun za mobilni i negde oko 1400 dinara. Mislim se, jebiga nije neka lova pa da kuka i kako sad da ga nađem, a onda pomislim da mu je to možda jedina lova koju ima. Srećom ima neuobičajeno ime, pa sam uspeo preko Googla da ga iskopam, čak mu nađem i broj mobilnog. Tako da očekujem Miosava da se pojavi u narednih par sati i preuzme njegovo.

1989

фикрета
Posts: 267
Joined: Thu Feb 11, 2016 6:15 pm

Re: Бенседин

Postby фикрета » Tue Jan 10, 2017 9:30 am

svaka cast!

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Бенседин

Postby Мићара » Tue Jan 10, 2017 6:19 pm

Да си нашао 1400еура било би преко радиа, може пјесма за Миосава! :mrgreen:
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

Космет је Србија
Posts: 430
Joined: Thu Feb 18, 2016 1:28 pm

Re: Бенседин

Postby Космет је Србија » Tue Jan 10, 2017 6:31 pm

Како бре ти људи носе новчанике са избушеним џеповима јебо их онај ко их направи.

Ђексара
Posts: 229
Joined: Tue Feb 02, 2016 3:40 am

Re: Бенседин

Postby Ђексара » Wed Jan 11, 2017 3:40 am


User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Бенседин

Postby 1958 » Tue Jan 24, 2017 10:39 am

Sinoć oko 12-1 sipam gorivo na Gaspromu, userava koliko je 'ladno, staje pored mene neki Pežo mali unutra lik i riba. Pička baš dobra, puši pljugu sedi u kolima i blene u telefon, lik izlazi, na njemu kapa lopovka nataknuta do pola, bordo fRajerka, farmerke poplava u kući (zavrnute iznad zglobova) i neke cipele/čizme/kaubojke/poluduboke. Otvara baja poklopac rezervoara i čeka. Lik što sipa inače otiso nekoj ženi da pomogne tj. da je usluži, ovaj car se okreće, traži drugog radnika, vrti glavom, cupka, maše, medjutim ništa ne pomaže. Ide oko pumpe, zagleda, nešto protestuje, ne jebe ga niko dva posto. Ja završio, platio, seo u kola, ovaj i dalje čeka da mu neko natoči i vidno potresen negoduje. 5m odatle neke dve nabudžene ribe menjaju sijalicu na faru, muljaju nešto, skidaju ceo far... Baš sam se oduševio, biće skoro propast sveta ako se ovako nastavi.
Често одем до на село

Космет је Србија
Posts: 430
Joined: Thu Feb 18, 2016 1:28 pm

Re: Бенседин

Postby Космет је Србија » Tue Feb 07, 2017 4:45 pm

Јебем нам матер свима редом католичко шиптарско усташку кад морам на шљаци да плачем као ментол. Какви вујошевићи, човићи, звезде, партизани, делије, гробари... срамоте срамотне смо и јебо ме ко ме је створио овде. Оваква жена а посебно просветни радник се ретко рађа стварно.

Svako ko je zainteresovan da pomogne porodici, novac može uplatiti na ime Olivere Marković, Raiffeisen banka, na broj računa: 265000000487327328.

http://mondo.rs/a980182/Info/Drustvo/St ... grada.html

http://www.prva.rs/web-tv/info/exploziv ... 22017.html

User avatar
1748
Posts: 489
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:43 am

Re: Бенседин

Postby 1748 » Mon Feb 13, 2017 4:56 pm

Image


Život je lep 8-)
Igrao sa drugom PES. Izgubio.
Dzojstik mu nije odgovarao.

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Бенседин

Postby ultrastito » Mon Feb 13, 2017 4:58 pm

ja pricam, al' mi niko ne veruje :mrgreen:
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

Космет је Србија
Posts: 430
Joined: Thu Feb 18, 2016 1:28 pm

Re: Бенседин

Postby Космет је Србија » Sun Mar 12, 2017 3:15 pm

Ево јуче те 57 људи исцима што нисам испратио пишање по сиротињи и онда баба дође па ме зајебава што ме је мрзело да и њој пошаљем. Гле овог ракоча у свакој напредној чорби мирођија. Још ако су ту негде мали јакшић и милица и тијана можемо у курац да се терамо.

http://www.rts.rs/page/stories/ci/story ... grada.html

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Бенседин

Postby Rođaci » Sun Mar 12, 2017 3:58 pm

je l' bila Milica Dabović u studiju da priča kako je zlostavljana?

Космет је Србија
Posts: 430
Joined: Thu Feb 18, 2016 1:28 pm

Re: Бенседин

Postby Космет је Србија » Sun Mar 12, 2017 5:36 pm

Јок. Питаш да видиш да ли би могао да је заступаш. Тешко тебра јер оће само женско а мислим да је у време извлачења била на митровићевој телевизији код кокошке сање тако да...

Casual 1989
Posts: 344
Joined: Sun Feb 14, 2016 8:20 am

Re: Бенседин

Postby Casual 1989 » Sun Mar 12, 2017 7:47 pm

Завршио ја са теретаном и таман отварам врата од кола кад између мог и овог поред аута новчаник на поду, узмем га и одвезем се између балкан бета и полицијске станице :D
Отварам новчаник у њему 7 сома и лична карта лика којег не познајем. Седим тако на међи бета и пс и већ видим себе како играм два дубла по 2 сома а за 3 сома играм рибице на апарима улог 200... И у том тренутку крене неки лош осећај буквално се најежим и преломим одем у пс дам новчаник са парама, жандар није могао да верује.
Али много леп осећај и нисам се покајао.

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Бенседин

Postby 1958 » Sun Mar 12, 2017 7:50 pm

imao si danas rad spartak, neki 3 za 3 mogao si ozbiljnu lovu da uzmes
Често одем до на село

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Бенседин

Postby друг члан » Sun Mar 12, 2017 9:41 pm

Casual 1989 wrote:Завршио ја са теретаном и таман отварам врата од кола кад између мог и овог поред аута новчаник на поду, узмем га и одвезем се између балкан бета и полицијске станице :D
Отварам новчаник у њему 7 сома и лична карта лика којег не познајем. Седим тако на међи бета и пс и већ видим себе како играм два дубла по 2 сома а за 3 сома играм рибице на апарима улог 200... И у том тренутку крене неки лош осећај буквално се најежим и преломим одем у пс дам новчаник са парама, жандар није могао да верује.
Али много леп осећај и нисам се покајао.

nije mogao da veruje da je tako lako dosao do uloga za dva dupla i jedan singl :mrgreen:
Choose Life

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Бенседин

Postby Brdja » Sun Mar 12, 2017 9:57 pm

Ali bukvalno. Bolje da si vratio liku lično. Ovako će žandar da uzme pare i vrati dokumenta
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests