Бенседин

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Бенседин

Postby Batke » Tue Oct 30, 2018 12:10 am

Кудрави Гаучос wrote:Додатак везано за Државни. Има изузетака везаних за политичку причу, на које сам искрено и ја пиздео, као што су гостовање Вука смрадине Драшковића или оно једење курца с Смрдиозом Смрдектив, али на преко сома епизода је то ипак сасвим занемарљиво. Сигуран сам да би више контрапримера нашли неки педерски "левичари". Велика Србија није била никакво исмевање Србије и српских националиста, то може да тврди само неко ко није гледао ту емисију. И још једна занимљивост. У периоду пре Бањца, Ноћна смена (све емисије им по угледу на Павића имају две речи у називу) је била ток шоу проткан скечевма, који су водили Ћира и Шкорић, а један од гостију је био и овај лик, ја гледао:

Image

И то најозбиљнија спика, без икаквог карикирања, позвали га лик испричао шта је имао. Али то све није важно, хумор једноставно не треба да буде начин да се протура било каква идеологија, него да се исмева оно што се може исмевати, а то је најчешће скоро све. Док год је шега циљ- све је до јаја, момци су духовити па све да им је Вујага колективни теча или брат од стрица.

Сложио би се са сваким твојим словом. ДЖ, а и остали програм који су момци радили пре ДЖ само треба гледати кроз призму хумора и ничега више. Макар међу њима било људи који су другосрбијанци они се барем у тим темама њима познатим барем не оглашавају нити икако не мењају текст илити ко зна шта да убацују своју пропаганду јер би ти ме изгубили огроман аудиторијум. Државни посао је у свом хумору успео да споји другосрбијанце, демократе, хардкор крајишнике, више мање све људе који живе у овоме срању од државе и описује нашу реалност. Једна од ретких хумористичких емисија где се свако помало нашао.

Елем што се тиче моје маленкости пријатељу Нексоне, то што је било на прошлом форуму иако ће да ме те ствари прате слободно баците у чабар, прошло је десет година од тада. Јесте био сам напаљени клинац и будала (Ово задње је и даље дискутабилно :mrgreen: ) али ето нашао озбиљну шљаку, посао, пишем о оним стварима које ме занимају, али ти Некосне пријатељу ти га претера, фураш политиканство скоро у свакој теми на овоме форуму. схватам ја пријатељу твој политички став ( чак се и слажем са њим) али те молим немој гушити теме за опуштање, има нас разних на овоме форуму колико га пратим скоро десет година али немој претеривати са неким темам где им није место Позз Батке..
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Бенседин

Postby Nexon » Tue Oct 30, 2018 12:54 pm

То што постоје смешни скечеви, глума или шта већ не значи да не постоји јасна политичка позадина целе приче и зашто је дигнута.
Јер, писац, пре свега, води причу,
Иначе, један од присутних сарадника изнад је писац гомиле текстова за тзв. државни посао тј. главни сценариста. Другосрбијанац пар екселанс.
Чувенији је у јавном животу из једног радиског дуета. Колега радијски му је чувени интернет леви јуришник хулиган који само што није побио све Србе. Нарочито не воли Србе западно од Дрине-што би он рекао шумске. Иначе много воли да се дружи са ујкама, Ријека му је омиљена дестинација.


Исто имају занимљиву сценографију.

Елем, што се тиче политике.
Она се одувек протезала свуда. Овде амбасаде и њихове нво плаћају ботове(ех да је само то) за њихове агенде, отварају интеренет мреже које треба клинцима да приђу. Посредно или директно.
Да не говорим о нашим спортским клубовима колико су под утицајем политике.

Моја реакција је изазвана другосрбијанским нападом на промовисање приче око КиМ у саставу Србије.
А знам како су сви увезани иза сцене и ко им све то дозвољава и делом даје новце док глуме наводну борбу против тих али тачно ограничену.
Када се постави питање попут КиМ ту су на истим странама. Ја од Милошевића, преко дос-а до данас то гледам и територије, људи, држава све мања.

И немојте ми о антополитици када је овде било и биће све повезано са тиме. Као што је у свету. Са све вашим великим антиполитичарем Белим Саруманом из Младеновца који се добро окористи од политике антиполитике. Мада је он, суштински, други посао изводио.
Филмове које гледате, серије које гледате, музика, спорт је гурано посредно или директно по некој политичкој линији јер је политика умрежена са економским интересима-новцем и доминацијом.

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Бенседин

Postby Brdja » Tue Oct 30, 2018 1:44 pm

Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: Бенседин

Postby Bunt » Tue Oct 30, 2018 4:30 pm

Menjaj nick iz Nexon u Neo, jer kao da si ispao iz Matrixa.

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Бенседин

Postby Nexon » Tue Oct 30, 2018 6:22 pm

Па није први да ми гомила ботовски гована скаче за врат.
Последњи пут је било беше са оним јајаром из Младеновца.
Ето, ја био у праву.
Тако да бих вас ја позвао да се што више троујете након мојих уписа јер то значи да се погађа суштина.

Једино ми жао што се нисам потрудио да нађем Далтона када је стављао без последица томпсонова усташка завијања на овоме форуму, па да се мало дружимо. За дружење нису проблем ни границе.
Нажалост, нисам имао времена. А штета, такав квалитетан трол заслужује једно лепо упознавање.
Last edited by Nexon on Tue Oct 30, 2018 6:28 pm, edited 3 times in total.

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Бенседин

Postby Nexon » Tue Oct 30, 2018 6:24 pm

Brdja wrote:https://youtu.be/3fyzCaHvjrk


Ти си Брђави много занимљив.
Трвдиш да те заболе за све. А опет врло си ревносан у деловању.
Ја то поздрављам јер значи да те понешто занима.
Него Брђави знам да волиш стрип, због тога си се малко убуцкао, да ли си контактирао ове и да ли су квалитетни креативци?

Image

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Бенседин

Postby Brdja » Tue Oct 30, 2018 7:35 pm

Hahaha ja i stripovi??? Kakva greška u koracima.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Бенседин

Postby Nexon » Wed Oct 31, 2018 9:20 am

Како је то само смешно.
Ти само здрав живот и теретана.
Буци, буци, буци.

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Бенседин

Postby Brdja » Wed Oct 31, 2018 10:44 am

Smešno je kad neko izmišlja nešto i pokušava da to provuče, vodeći se onom starom, sto puta ponovljena laž postaje istina. Ali, pošto si bolestan, tebi je to oprošteno. Ne mogu da se ljutim na tebe.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Бенседин

Postby ultrastito » Wed Oct 31, 2018 11:05 am

o Boze...
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Бенседин

Postby Кудрави Гаучос » Sun Nov 11, 2018 8:37 am

Нек сви виде...



...нек зна цео свет!
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

Etaoin
Posts: 333
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:14 pm

Re: Бенседин

Postby Etaoin » Sun Nov 11, 2018 10:27 pm

Све нам је добро, а оно фали..Фали Србија. И креће Тамо Далеко. Одлично је РТС ово одрадио вечерас.

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Бенседин

Postby Далтон » Tue Nov 13, 2018 7:28 pm

Nexon wrote:Једино ми жао што се нисам потрудио да нађем Далтона када је стављао без последица томпсонова усташка завијања на овоме форуму, па да се мало дружимо. За дружење нису проблем ни границе.
Нажалост, нисам имао времена. А штета, такав квалитетан трол заслужује једно лепо упознавање.


Кад нађеш јави ми. Ни ја не знам где нестаде
(Street Force / Curva Orientale)

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Бенседин

Postby Кудрави Гаучос » Sat Nov 24, 2018 2:27 pm

Срем, Банат и Бачка, три срца јуначка!

Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Бенседин

Postby Rođaci » Sat Dec 01, 2018 12:50 pm

je l' gledao još neko novu predstavu Državnog posla? u delu kad pričaju o Gajdobri, Čvare Šala u jednom momentu kaže da su matori Boškić i Višekruna nešto zamotali u tepih, ali ja nisam razumeo šta je to
konsultovao sam se sa Evoksom, ali ni on nije razumeo, a i jedna riba koja je gledala u drugom gradu nije čula, pa daj neko ko je razumeo da nam kaže :mrgreen:

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Бенседин

Postby pertla » Sat Dec 01, 2018 1:00 pm

Koji si ti izdajnik,nije ti dosta svaki dan po epizoda,nego jos ides u pozoriste
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Бенседин

Postby Rođaci » Sat Dec 01, 2018 1:32 pm

delio sam antifa letke ispred sale hehe

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Бенседин

Postby Brdja » Sat Dec 01, 2018 3:33 pm

Cccc šta ti radiš dečko? Ideš u pozorište. Ko si ti?

Eee druga Srbijo...
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Бенседин

Postby Кудрави Гаучос » Thu Dec 06, 2018 8:29 am

Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Бенседин

Postby Кудрави Гаучос » Tue Dec 18, 2018 10:08 am

Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: enbidzi1 and 32 guests