Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
навијај
Posts: 463
Joined: Tue Feb 02, 2016 2:06 pm

Re: Вести

Postby навијај » Sat Jul 25, 2020 8:04 pm

Погледаш донаторе https://www.krik.rs/o-nama/
Не може обична група новинара да толико истражује без леђа, после другог текста би их власт уништила. То свакако не значи да сам против тога да и даље расветљавају корупцију.

ElPadrino
Posts: 508
Joined: Thu Feb 21, 2019 12:18 am

Re: Вести

Postby ElPadrino » Sat Jul 25, 2020 10:10 pm

Zaista, doduse i ja sam dosta plitko istrazivao o njima.. Sigurno da je dobro da razotkrivaju korupciju, ali donekle mi je sve to dzaba kada ti sutra sef sa Zapada kaze nema vise istrazivanja korupcije i ti kao kuja neka usutis se i nastavis sa 'naredbom'. Zapitam se da li bilo ko iskreno nesto radi trenutno u svijetu.
Al jebena Rokfeler Braders Fondacija ?! :shock:

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Вести

Postby čompika » Sun Jul 26, 2020 1:21 am

Mene zanima nešto oko finansiranja tih raznih NVO i televizija sa te strane spektra. Zašto otvoreno finansiraju sa sve svojim imenima, te eto Rokfeler braća, pa onaj Sorošev fond. Perfidniji način, a ne verujem mnogo težak bi bio da te pare idu preko nekih zamaskiranih fondacija, mada ne verujem da nisu razmišljali o tome, samo je pitanje zašto ne.

User avatar
Desnoruki levak
Posts: 242
Joined: Tue Mar 01, 2016 4:11 pm

Re: Вести

Postby Desnoruki levak » Thu Jul 30, 2020 9:14 pm


User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вести

Postby ultrastito » Thu Jul 30, 2020 9:28 pm

Sta mislis sto je potpredsednik Vlade Hrvatske :D
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Thu Jul 30, 2020 11:38 pm

Користе га да оправдају своје убијање Срба иако тај дебил никакав представник Срба не може бити. Има да машу са тим дебилом као изговор дуго времена.
Треба му јебати милосну мајку за пример.

User avatar
нуклеарни удар
Posts: 296
Joined: Sat Jan 30, 2016 11:17 pm

Re: Вести

Postby нуклеарни удар » Fri Jul 31, 2020 12:09 am

Nexon wrote:Користе га да оправдају своје убијање Срба иако тај дебил никакав представник Срба не може бити. Има да машу са тим дебилом као изговор дуго времена.
Треба му јебати милосну мајку за пример.

Наговорити неког усташу да га убије усред проклете им прославе..

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Fri Jul 31, 2020 12:15 am

Не тролуј.
Иначе тај дебил није суштински битан, иако би морао да сноси огромне последице јер директно слави убијање Срба, већ онај ко га је послао а мислим да се ту прича не завршава са Тупавцем, нажалост.

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вести

Postby ultrastito » Fri Jul 31, 2020 12:21 am

Nexon wrote:Не тролуј.
Иначе тај дебил није суштински битан, иако би морао да сноси огромне последице јер директно слави убијање Срба, већ онај ко га је послао а мислим да се ту прича не завршава са Тупавцем (Pupovcem, prim. aut.), нажалост.


Volonterski radim prevodjenje :D
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Fri Jul 31, 2020 12:37 am

Тупавац стоји иза овога. То је толико говно да шаље овога клинца, клинац који је вероватно добио неке повеће новце за то. Тај дебил ни не зна у шта улази.
Само мислим да се то не завршава са Тупавцем. То је на жалост много шире и горе и подсећа на деведесете. Сада нас само симболички убијају.

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Fri Jul 31, 2020 1:08 am

Иначе постоји огроман број аварске копилади као тролова на српским страницама. Многи се представљају као Срби и пишу коментаре чак и екавски.

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Вести

Postby Мићара » Fri Jul 31, 2020 1:35 am

Сједим у балкан експресу на земуну и слушам два дебилчића београдска како кењају о босни, као босна они су зарасли као амброзија, као био сам на једном мјесту као причају српски као тако тако и треба да причате српски, мало фалило да му пепељару угурам у уста био са сестром и то водио је на преглед јер је у другом стању па нисам хтио проблем да правим..
Уста јебем сваког набеђеног београђана затуцано говно из септичке јаме јебем и маму и тату што га нису васпитали основне ствари!!
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

Etaoin
Posts: 333
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:14 pm

Re: Вести

Postby Etaoin » Fri Jul 31, 2020 3:39 am

Занимљиво, ја сам у Београду већ 28 година, дошли смо када сам имао 5. Само сам једном лично чуо таксисту како кења о избеглицама, уредно изашао из кола и платио вожњу, човек је мислио да сам са Дорћола :) Сем тога, никада нисам присуствовао сличним сценама, напротив, може бити и до тога у ком друштву се крећем.

Ово је један диван град коме се треба прилагодити, као и свакој средини, а опет довољно широк да прихвати и различитости.

Не кажем да ситуације попут Мићариних не постоје, свакако се дешавају, ја сам био превише мали када смо дошли да бих ишта од тога запамтио, али и да се десило мојима, био бих упућен.

Е сад, твој упис такав какав јесте неће постићи ништа, јер бар на овом месту пишу Срби из сваког краја света, сем што ће можда створити још више тензије. Теби желим свако добро, али сви твоји последњи уписи су превише агресивни и без поенте, на шта ти је већ пар људи скренуло пажњу, и то из најбоље намере. Можеш, али и не мораш да послушаш њихов савет, свакако је на теби да одлучиш.

Мало се расписах, али ноћна смена, радим са људима из Квебека, они би и Буду изнервирали

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Fri Jul 31, 2020 8:59 am

Знао сам да је циганин из далмације. Ниси ти никакав Србин, ти си влашки циганин. Тако је било и током рата. Срали су и певали, Книн рата није видео. Када су пале прве гранате нестали су за један дан. Док се Петриња борила, која је цело време рата била на првој линији, док су Кордун и Банија давали отпор, који су некоколико пута од 1991 су успешно бранили, јужњаци су већ били на Рачи. Када је била Масленица 1993 Вукови са Вучјака, Мањача, су им спасашавали гузице а и са сектора север(Банија и Кордун)
Када су дошли у Србију највише су срали против Србије иако су се најмање борили у рату. Сви су крварили гаће од Источне Славоније, Барање, Западне Славоније, Кордуна, Баније, Лике само је њима ЈНА одрадила све 1991.
Разни Драго Ковачевићи и слични. И данас највише серу.
Ни њихови римокатолички пандани нису бољи што се може лако видети на примеру онога што има позјамљене четничке и паритзнаске мелодије али на усташки завија.

Зашто јајаре далматинске нисте дошли на испомоћ на север ако сте већ отишли из Книна и распали се на југу после једног дана?



Него им авари и њхово цвеће дошли са леђа. Где сте да им дате подршку да се барем делић сачува?!

А за овога који је ово аминовао, а то није ни далмошки циганин а ни Туповац, видећемо се у будућности.

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Вести

Postby Мићара » Fri Jul 31, 2020 11:09 am

Етаоин каква год да је твоја констатација мојих уписа, они су чини ми се веома једноставни без неког умнодубоког писања... Ја сам био у бг 5 година па сам имао пар пута сцена и слушања просеравања у том граду и представљања себе као неке велике србе и да су сви остали само глупи босанци црногорци итд. А уствари нити славе има нити иконе нит кандила нити пушке нити гусала...
Last edited by Мићара on Fri Jul 31, 2020 11:10 am, edited 1 time in total.
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

савабјан
Posts: 349
Joined: Wed Apr 06, 2016 12:31 pm

Re: Вести

Postby савабјан » Fri Jul 31, 2020 11:09 am

U Bgu možeš da čuješ povremeno da neko pljuje dođoše, često ih pljuju u šali, ljudi se prozivaju međusobno. Beogradski humor. Kad odeš u unutrašnjost, svi mrze Beograd, samo gledaju da ih nešto izvaraju, da ih zajebu. I onda se dogodi da dođe 5,6 policijskih brigada i useru ljude od batina jer su pune iskompleksiranih pandura iz unutrašnjosti. Beograd je prihvatio sve, i dođoše, i izbeglice. Svako se snašao tu. Ali nisam čuo da se baš mnogo ljudi snašlo kada iz Bga ode u neko selo. Tu ih uglavnom komšije dočekaju kao da su ustaše.

Смех младића
Posts: 142
Joined: Wed Jul 04, 2018 6:58 pm

Re: Вести

Postby Смех младића » Fri Jul 31, 2020 11:49 am

Па само овде на форуму има доста примера,мислим да је онај лик "Фикрета" предњачио у пљуци по Крајишким Србима а да не говоримо о твитер бригади која се гнуша свега ван круга двојке, поготово јекавице која загађује тако диван град (ћопави не смета).Неки људи титулу "рођени београђанин" носе тако поносно као да су је у рату заслужили ал добро,има разних људи и не треба генерализовати.

савабјан
Posts: 349
Joined: Wed Apr 06, 2016 12:31 pm

Re: Вести

Postby савабјан » Fri Jul 31, 2020 11:56 am

Ima svega, ne kažem. Ali generalno se možemo složiti da je u Beogradu svako našao krov nad glavom.

Синдикат
Posts: 126
Joined: Fri Feb 22, 2019 7:52 pm

Re: Вести

Postby Синдикат » Fri Jul 31, 2020 12:27 pm

Највише пљују управо они који су дошли у Београд, истрипују после 5, 10 година да су они прави београђани. Та твитер бригада је потпуно небитна, они само на твитеру и постоје, не само што се тиче ове теме, него било које. Поента само је да где год да одеш треба да прихватиш ту средину где си отишао, да прихватиш правила понашања и начин живота. И ми београђани доживљавамо непријатности мање више где год да одемо, али идиота има свуда.

User avatar
lost&found
Posts: 1105
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Вести

Postby lost&found » Fri Jul 31, 2020 5:08 pm

Смех младића wrote:Па само овде на форуму има доста примера,мислим да је онај лик "Фикрета" предњачио у пљуци по Крајишким Србима а да не говоримо о твитер бригади која се гнуша свега ван круга двојке, поготово јекавице која загађује тако диван град (ћопави не смета).Неки људи титулу "рођени београђанин" носе тако поносно као да су је у рату заслужили ал добро,има разних људи и не треба генерализовати.


Ultrastito uleci :mrgreen:


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 29 guests