Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
нуклеарни удар
Posts: 296
Joined: Sat Jan 30, 2016 11:17 pm

Re: Вести

Postby нуклеарни удар » Fri Dec 27, 2019 12:12 am


Има нешто интересантно, а то је да је суманути Трамп недавно нешто булазнио о томе да су Црногорци дивљаци, као увалиће НАТО у проблеме, који ће они курац уопште унутра и те приче, ако се сећате..

User avatar
idemoo
Posts: 298
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:35 pm

Re: Вести

Postby idemoo » Fri Dec 27, 2019 10:23 am

Искрено не би ме чудило да иза ове отмице детета стоји нека озбиљнија прича да скрене пажњу са дешавања у ЦГ.

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Вести

Postby Далтон » Fri Dec 27, 2019 11:05 am

idemoo wrote:Искрено не би ме чудило да иза ове отмице детета стоји нека озбиљнија прича да скрене пажњу са дешавања у ЦГ.


Isto mišljenje delim. Ne zaboravimo da kreće predizborna kampanja od danas.
Pa da počnemo od policije.

(Voleo bih da grešim u ovome)
(Street Force / Curva Orientale)

User avatar
жабац
Posts: 611
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:02 am

Re: Вести

Postby жабац » Fri Dec 27, 2019 11:07 am

:arrow: Shizofrenija (ili šizofrenija) je duševna bolest koja oboleloj osobi onemogućava razlikovanje stvarnih (realnih) od nestvarnih (nerealnih) doživljaja ili iskustava, ometa logičko razmišIjanje, normalne osećajne doživIjaje prema drugim osobama, te narušava njeno društveno funkcionisanje.

фикрета
Posts: 267
Joined: Thu Feb 11, 2016 6:15 pm

Re: Вести

Postby фикрета » Fri Dec 27, 2019 5:47 pm

daj te ljudi,stavite prst na celo
kakva zavera,cia,vatikan,vucic...


gresna mi dusa,prvi dan nestanka ja sam prvi pomislio ciganska posla
mala pobegla da se uda
sad vidim kolika sam budala ispao,plitko stereotipno razmisljanje
sad bih najvise voleo da nadju dete zivi i zdravo
jebes sve ostalo

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 752
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Вести

Postby Bruno Sulak » Fri Dec 27, 2019 6:41 pm

Ja sam isto pomislio da je namestaljka, ali sad kad su objavili ime i prezime i slike ovog manijaka onda je vec to ozbiljno. Da je bila prica tipa pobegla od kuce da ode za lupam Pirot jer je upoznala nekog decka preko fejsa, i posle se vrati kuci to bi bila namestaljka 1/1. Ovako je ipak stvar ozbiljna.

A ovaj maloumnik umesto da organizuje vanredni sastanak od nacionalnog znacaja povodom desavanja u Crnoj Gori, on drzi govoranciju i hvali se lokalnim putem od 10km izmedju Smederevske Palanke i Velike Plane. Jos napravio binu, doveo ljude, cela fama zbog 10km obicnog puta. Ok, lepo je da se gradi, ali pretera ga sa tim svecanostima.

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Вести

Postby Brdja » Fri Dec 27, 2019 8:05 pm

A o čemu se radi?
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

Zalgiris
Posts: 72
Joined: Thu Feb 07, 2019 1:17 pm

Re: Вести

Postby Zalgiris » Fri Dec 27, 2019 8:14 pm

Brdjo kako si ti samo kul jbt...

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Вести

Postby Brdja » Fri Dec 27, 2019 9:01 pm

Ne razumem zašto... Normalno pitam
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
Kockalone
Posts: 286
Joined: Sun Jan 31, 2016 8:54 pm

Re: Вести

Postby Kockalone » Sat Dec 28, 2019 10:54 am


ivanpfc31
Posts: 40
Joined: Mon Feb 06, 2017 10:11 am

Re: Вести

Postby ivanpfc31 » Sat Dec 28, 2019 12:04 pm

https://m.youtube.com/watch?v=j6gPB7xAhYs
Centar Podgorice....

Послато са Mi Note 3 помоћу Тапатока

Zalgiris
Posts: 72
Joined: Thu Feb 07, 2019 1:17 pm

Re: Вести

Postby Zalgiris » Sat Dec 28, 2019 1:34 pm

Na 20. sekundi covek objasnio danasnjicu... "Mi branimo crkvu, a vi se slikajte za Bozic".

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Вести

Postby Мићара » Sat Dec 28, 2019 7:05 pm

Kockalone wrote:


Требало би читав његов вод да да отказ онда је урађено нешто, у супротном једва ће дочекати да дође неко на његово мјесто...
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Вести

Postby Далтон » Sun Dec 29, 2019 6:17 pm

(Street Force / Curva Orientale)

User avatar
Кум Жоржо
Posts: 724
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:58 pm
Location: сабирни центар

Re: Вести

Postby Кум Жоржо » Mon Dec 30, 2019 12:28 am

Crna nam Gora.

Image

Image
Син екс пуковника, екс ЈНА, са традицијом битанге и алкоса

User avatar
Kockalone
Posts: 286
Joined: Sun Jan 31, 2016 8:54 pm

Re: Вести

Postby Kockalone » Mon Dec 30, 2019 4:58 pm

Хероји наших дана: Троје ватрогасаца из Бара одбило да асистира полицији. Неће на свој народ!

https://www.in4s.net/heroji-nasih-dana- ... voj-narod/

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Вести

Postby 1958 » Mon Dec 30, 2019 11:39 pm

Image
Често одем до на село

reziser
Posts: 158
Joined: Sat Feb 06, 2016 6:37 pm

Re: Вести

Postby reziser » Tue Dec 31, 2019 5:48 pm

Има ли кога из ЦГ,да нам људски каже,оће ли бити ЈЕДНОГ ЦЕНТРАЛНОГ СКУПА,или ће се вртети свако у свом сокаку још пар дана ко и задњих 30 година,да би се после све"случајно"вратило у "институционалне оквире и правну борбу",тј да би их/нас превезли жедне преко воде.И са тим једним скупом,ништа се не би добило,али бар би се пламен какве такве наде држао,тињао,па помало и горео.Овако,све ће лећи до по Божићу.

Тиха,срамна,ко по обичају бедна/јадна/срамотна реакција Србије.

User avatar
Влада Паликућа
Posts: 379
Joined: Thu Feb 18, 2016 12:54 am

Re: Вести

Postby Влада Паликућа » Thu Jan 02, 2020 5:59 am

reziser wrote:Има ли кога из ЦГ,да нам људски каже,оће ли бити ЈЕДНОГ ЦЕНТРАЛНОГ СКУПА,или ће се вртети свако у свом сокаку још пар дана ко и задњих 30 година,да би се после све"случајно"вратило у "институционалне оквире и правну борбу",тј да би их/нас превезли жедне преко воде.И са тим једним скупом,ништа се не би добило,али бар би се пламен какве такве наде држао,тињао,па помало и горео.Овако,све ће лећи до по Божићу.

Тиха,срамна,ко по обичају бедна/јадна/срамотна реакција Србије.


Народ је доле и пре ових догађања показао колико му значи црква. То је пре свега њихова ствар, немају Срби из других епархија шта да им предлажу и праве анализу њихових корака. Није ово протест један од пет милиона где бесловесна маса бауља уз панонског говнара, ни пети октобар да се ствари гледају кроз ту призму једног централног скупа. Ако може да се каквом акцијом у свом месту да подстрек одлично. Ако не, онда је паметније ћутати.

User avatar
Kockalone
Posts: 286
Joined: Sun Jan 31, 2016 8:54 pm

Re: Вести

Postby Kockalone » Thu Jan 02, 2020 8:57 am

Они су донијели закон, али главна борба ће бити уколко секта распопа дедејића покуша да уђе у неку цркву или манастир, а ту су најкритичније сеоске цркве на подручју Цетиња. Сад правити неки велики сабор или протест у Подгорици и ризиковати да балавурдија нападне полицију или да служба убаци своје људе који би изазвали инцидент и да полиција све то разјебе и за нереде оптужуи цркву било би по мени глупо. Најављено је да ће црква за Бадњи дан изаћи са планом одбране манастира и цркава, а до тада ће се наставити са литијама. Иначе, литије које се у мање више свим градовима дешавају задњих дана извеле су незапамћен број људи. За новогодишњу ноћ Пјевља, Беране, Б. Поље су имале по 5000+ људи. У Никшићу 10так хиљада 31. децембра у 19 сати, а град Никшић има 50так хиљада што значи да је 20% становништва учествовало на литију. Почели су Подгорица и Бар задњих дана да се буде, литије су и на Жабљаку, Плужинама, Тивту, Котору, Будви... Претпостављам да је Мило намјерно донио закон пред новогодишње празнике, али народ му за сада показује зубе као никад до сад. Оно што треба знати да нијесу само против закона Срби већ сигурно и пола људи који се изјашњавају као Црногорци, а можда је у овоме тренутку њихов број већи на страни цркве. Од прве ноћи много људи који су декларисани Црногорци, многи који су гласали Мила годинама су били на блокадама путева и сада су на литијама. Мислим да никад није био у лошијем положају и сад црква треба да буде много обазрива јер ће стара лисица сигурно учинити све да причу сведе на одбрану Црне Горе од Србије, о угрожености државе итд.
Пар слика од синоћ

Пљевља

Image

Никшић

Image

Беране

Image

Бијело Поље

Image

Жабљак

Image


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests