Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Вести

Postby SAO_Zeljin » Sat Jan 14, 2017 7:26 pm

Pobeze vodja sa konferencije :D

Nexon
Posts: 2388
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Sat Jan 14, 2017 7:44 pm

Директно са севера КиМ

Marko Jaksic* ‏@jaksicmarko 41m41 minutes ago

ROSU u Jarinju večeras. 2013e Vučić je rekao da zahvaljujući sporazumu oni nikada neće ući na Sever #Kosovo.

Image


Па то су Срби држали до 2013?!

Na barikadama ispred administrativnog prelaza Jarinje, večeras je kulturno-umetničko društvo "Kopaonik" iz Leposavića priredilo veče foklora. Građani na barikadama na Jarinju odlučili su da svako veče prirede novi performans. (c) Tanjug




Није ми јасно тша се то десило да са албанци држе и да Срби не могу да уђу?! Није тако било.
И тако Тачи постоа херој на КиМ.
Никако заборавити пуштање Динкића.

User avatar
Modus Operandi
Posts: 352
Joined: Sat Apr 23, 2016 2:48 pm

Re: Вести

Postby Modus Operandi » Sat Jan 14, 2017 8:11 pm

Шта је бре ово, бранимо се песмом?! Ови кретени што играју боље би им било да науче да пуцају, јер када крену шиптари неће им нико помоћи из остатка Србије, кукала им мајка...
Last edited by Modus Operandi on Sat Jan 14, 2017 8:13 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Modus Operandi
Posts: 352
Joined: Sat Apr 23, 2016 2:48 pm

Re: Вести

Postby Modus Operandi » Sat Jan 14, 2017 8:12 pm

...........

Analiticar
Posts: 20
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:36 pm

Re: Вести

Postby Analiticar » Sat Jan 14, 2017 9:36 pm

Koliko nisko mi mozemo da padnemo i dokle ce vise da nas gaze.... Srbi narod proklet !

User avatar
Очајник
Posts: 348
Joined: Mon May 09, 2016 2:28 pm

Re: Вести

Postby Очајник » Sun Jan 15, 2017 1:18 am

Ће их рокамо зМиГови.

Nexon
Posts: 2388
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Sun Jan 15, 2017 1:54 am

Чудно је све то. Железничка линија Краљево-Кос. Митровица функционише већ 4-5 година.
Полазак из Краљева-Кос. Миторвица-север.
Broj voza Polazak Datum polaska Dolazak Datum dolaska Kasni Putuje Rang Ponuda Napomena
3831 06:40 15.01.2017 10:16 15.01.2017 03:36 [RE VOZ] [Drugi razred] [Bicikla - Ograničen broj mesta]
3833 14:45 15.01.2017 18:21 15.01.2017 03:36 [RE VOZ] [Drugi razred] [Bicikla - Ograničen broj mesta]

http://www.srbvoz.rs/redvoznje.html

Па ја питам о чему се уопште овде ради? Зашто је овако украшен воз послат, осим да га другосрбијанци исмевају и да то Вучић користи. Осим да помогне Тачију у доказивању да држи цело КиМ, подигне њему рејтинг, и покаже ЕУ да росу може без проблема на север КиМ. То су све отворена питања.

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Вести

Postby Кудрави Гаучос » Sun Jan 15, 2017 7:54 am

Ма матори, није ништа чудно. Већ сам шарао овде да су ти "другосрбијанци" највећа Вукагијина снага. Тип је фалио пар дана по Индији, није смео у РС, и сад му треба нова пиротехника. Једино ме чуди да није прво искористио овај лед на рекама, воз је могао да сачека, а лед ће да се отопи, не знам, изгледа да су га смориле те атмосферско- климатске зајебанције, сад је више у фазону оружја, претњи, минирања.

Велики је цар Вукагија, провалио је суштину историјског тренутка, ово све што он данас ради је шминкање у дречаве боје једног у суштини сивог и безличног времена. Нападна циркузантска пародија свега што се дешавало у претходних четврт века, згодно да се попуне твитови и статуси и изнервирају они који треба да се изнервирају. Чоколадице, возови, на шта они нас раде, лед те јебо.
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

Istok
Posts: 126
Joined: Fri Mar 25, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Istok » Sun Jan 15, 2017 8:51 am


User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Вести

Postby Мићара » Sun Jan 15, 2017 10:03 am

Јебено је код Ротшилда и Сороша зарадити евро, мораш да одеш у родну груду, и да се попишаш на ђедов гроб и пљунеш на крст, и одеш у Београд и подигнеш чек у банци!
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вести

Postby ultrastito » Sun Jan 15, 2017 2:26 pm

не разумем какав је ефекат требао да изазове овај кич од воза? вероватно су мислили кад га виде шиптари, да ће бити у фазону "у јебо те, на возу пише да је косово део србије, ај' палимо одавде!" и онда оде свих 430 милиона шиптара који су се накотили доле. да не причам о неписмености, о скрнављењу икона и светиња...

нешто се не сећам, а набио сам 32 године у дупе, да су шиптари имали возове на којима је писало велика албанија, па да су нам тако отели косово и метохију. изгубљена територија се не враћа тако! те паре које су спичкали на "украшавање" воза, могли су да искористе да неком несрећнику доле поправе кућу, да им купе огрев, храну...свашта нешто, само не ово што су урадили.

на крају, пун ми је курац ратовања више! пун ми је курац ратно хушкаче реторике! основну школу сам уписао кад је почео рат у сфрј, основну школу сам завршио кад се завршила нато агресија. јебите се, ратујте и ложите се на ове шабане којима сметају чоколадице, који фарбају возове, који не знају шта друго и на који начин да помогну свом народу, него да подгревају усијане главе којих има на свим странама. јебите се сви, само даље од мене! је л' много то што желим породицу и децу да одгајим у миру, без да страхују да ли ће им муж/отац или рођак или они да дају главу зарад неких промашених ликова?
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

фикрета
Posts: 267
Joined: Thu Feb 11, 2016 6:15 pm

Re: Вести

Postby фикрета » Sun Jan 15, 2017 2:51 pm

predizborna kampanja
bacanje prasine narodu u oci
eto vucic opet sprecio rat,al im je i rekao da ce im sledeci put jebati mater
a to sledeci put se vec 18 godina odgadja
skretanje paznje sa cinjenice da narod nema hleba da jede,da roditelji trpe gladni da bi imali barem malo deci da daju

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Sun Jan 15, 2017 2:55 pm

šta drugo znaju šešeljevski proizvodi da rade nego da lupetaju i huškaju

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Вести

Postby Мићара » Sun Jan 15, 2017 3:39 pm

ultrastito wrote:
изгубљена територија се не враћа тако!


Image
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вести

Postby ultrastito » Sun Jan 15, 2017 3:54 pm

овиме се враћа изгубљено.

Image

између осталог, тиме су нам и отели косово и метохију.


колико су пара шиптари пукли на куповање кућа, на лобирање, на потплаћивање новинара, на крају и наоружавање? ваља нешто научити из грешака које су направљене у историји...
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

Nexon
Posts: 2388
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Sun Jan 15, 2017 4:10 pm

ultrastito wrote:не разумем какав је ефекат требао да изазове овај кич од воза? вероватно су мислили кад га виде шиптари, да ће бити у фазону "у јебо те, на возу пише да је косово део србије, ај' палимо одавде!" и онда оде свих 430 милиона шиптара који су се накотили доле. да не причам о неписмености, о скрнављењу икона и светиња...

нешто се не сећам, а набио сам 32 године у дупе, да су шиптари имали возове на којима је писало велика албанија, па да су нам тако отели косово и метохију. изгубљена територија се не враћа тако! те паре које су спичкали на "украшавање" воза, могли су да искористе да неком несрећнику доле поправе кућу, да им купе огрев, храну...свашта нешто, само не ово што су урадили.

на крају, пун ми је курац ратовања више! пун ми је курац ратно хушкаче реторике! основну школу сам уписао кад је почео рат у сфрј, основну школу сам завршио кад се завршила нато агресија. јебите се, ратујте и ложите се на ове шабане којима сметају чоколадице, који фарбају возове, који не знају шта друго и на који начин да помогну свом народу, него да подгревају усијане главе којих има на свим странама. јебите се сви, само даље од мене! је л' много то што желим породицу и децу да одгајим у миру, без да страхују да ли ће им муж/отац или рођак или они да дају главу зарад неких промашених ликова?


Па ти који су позивали на мир и развој су највише криви за све. То би као неко ко је живео деведесетих морао знати. Доказ,
Image

И док се по Београду возао увокомитуки са песмом-мир, брате, мир, ујаци палили свеће по трговима за спас усташије. Камо лепе среће да је неки десничар владао него није. По Србији се за десничаре причало да су екстремисти који хоће да сруше мир и стабилност, наш просперитет-шведски стандард. Личи ли вам ово на данашње приче?

Image



Узгред, воз је помоћ Хашиму Тачију због хапшења Харадинаја у Француској, да би се настaвио процес формирања КиМ као независне државе.

И север КиМ је био под контролом Срба али све мање јер се предаје за еу.

User avatar
Ultra Sarma
Posts: 334
Joined: Mon Mar 14, 2016 9:00 am
Location: Zapadni Beograd

Re: Вести

Postby Ultra Sarma » Sun Jan 15, 2017 4:14 pm

Ja se ne secam ovakve retorike najvisih zvanicnika jos od '99, bez obizira da li je skretanje teme sa necega ili nije, jel se meni cini ili juce Vucic, a danas Toma rekao da ce prilikom sledeceg pojavljivanja rosu severno od Ibra intervenisati vojka, takve izjave se ne daju tako lako, i nije ih bilo bas dugo, a mi znamo da je Vucic zapadni covek, treba da bude sad neki sukob ogranicenog intenziteta gde cemo izgubiti i ono malo sto imamo, odnosno sever Kosmeta da se integrise u sistem privremenih institucija u Pristini.
Комунисти бандо без морала
ви убисте Дражу ђенерала

Nexon
Posts: 2388
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Sun Jan 15, 2017 4:15 pm

ultrastito wrote:овиме се враћа изгубљено.
између осталог, тиме су нам и отели косово и метохију.


колико су пара шиптари пукли на куповање кућа, на лобирање, на потплаћивање новинара, на крају и наоружавање? ваља нешто научити из грешака које су направљене у историји...


Зато ми непонављамо више такве грешке, дајемо новце у праве стари, јер смо паметни.
Image

kopriva
Posts: 155
Joined: Sun Feb 21, 2016 2:28 am

Re: Вести

Postby kopriva » Sun Jan 15, 2017 5:15 pm

ultrastito wrote:не разумем какав је ефекат требао да изазове овај кич од воза? вероватно су мислили кад га виде шиптари, да ће бити у фазону "у јебо те, на возу пише да је косово део србије, ај' палимо одавде!" и онда оде свих 430 милиона шиптара који су се накотили доле. да не причам о неписмености, о скрнављењу икона и светиња...

нешто се не сећам, а набио сам 32 године у дупе, да су шиптари имали возове на којима је писало велика албанија, па да су нам тако отели косово и метохију. изгубљена територија се не враћа тако! те паре које су спичкали на "украшавање" воза, могли су да искористе да неком несрећнику доле поправе кућу, да им купе огрев, храну...свашта нешто, само не ово што су урадили.

на крају, пун ми је курац ратовања више! пун ми је курац ратно хушкаче реторике! основну школу сам уписао кад је почео рат у сфрј, основну школу сам завршио кад се завршила нато агресија. јебите се, ратујте и ложите се на ове шабане којима сметају чоколадице, који фарбају возове, који не знају шта друго и на који начин да помогну свом народу, него да подгревају усијане главе којих има на свим странама. јебите се сви, само даље од мене! је л' много то што желим породицу и децу да одгајим у миру, без да страхују да ли ће им муж/отац или рођак или они да дају главу зарад неких промашених ликова?


Ovo sa vozom je klasican cirkus, kao drzava se bori za Kosmet tako sto su napisali na vozu Kosovo je Srbija. Nisu ovo oni uradili zbog siptara, nego nama prave predstavu, tacno su znali kako ce da se zavrsi i sta ce posle toga. Ja pola stvari ne znam a ovo malo sto znam je zeludac da ti se okrene koliko nas pljackaju i koliko zemlja propada. Kakav olos od ljudi vodi ovu zemlju od kada znam za sebe. Najnizi sloj ljudi, spreman da svoje rodjene proda za saku para. I najteze od svega mi pada sto smo nemi, neslozni, nismo u mogucnosti bilo sta da uradimo. Sto su usli u svaku poru drustva, sto sve zivo kontrolisu, a mi se jedemo i nista ne mozemo. I jos se delimo i svadjamo.

Sto se tice ovog drugog dela, tebra stekao sam utisak da govoris kao da Srbi zele rat a svi ostali mir. Pa tebra sranja dole se desavaju decenijama unazad ne od 90.ih. Pa do pre 70 godina si imao logore po Hrvatskoj gde su nasi ljudi ubijani najstrasnijim metodama, o kakvim ratohusackim politikama ti govoris? U svaki sukob su nasi bizoni od politicara ulazili u najgori moguci nacin, ali nismo mi ti koji prave sranja. Evo imali smo demokrate i evropejce 12 godina, jel to nesto promenilo situaciju po nas narod na KOsmetu, Hrvatskoj itd? Da ne davim dalje, u kurac sve poslo...

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вести

Postby ultrastito » Sun Jan 15, 2017 7:58 pm

врло погрешан си утисак стекао, ал' то је већ ко како схвата написано и у то немам намеру да улазим.

о томе како су убијани наши људи у хвратској, погрешном човеку причаш.

нико нормалан не жели рат, био он србин, марсовац или можда нека секта са јупитера. што се каже, ко жели рат, нека му буде у кући. хушкача реторика произилази из тога да ни једни ни други ни петнаести НЕМАЈУ појма како да помогну својим грађанима да живе боље, па је онда најлакше да занимаш народ изјавама, да лупаш ћириличне табле и сличне баљезгарије. вин-вин ситуација. ти си на власти, народ се занима свим другим стварима сем својом егзистенцијом, а овамо се рукујеш са кољачима и терористима, једете, пијете и боли вас курац. маса људи ће сад причати о возу, о шиптарији, неће причати о реалним проблемима који муче просечну породицу, а то је како да се храна донесе на сто...рецимо. ова тема има свој рок трајања и таман кад људи поново буду почели да размишљају о егзистенцији, ето избора, ето опет два месеца издркавања и тако у круг.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests