Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Вести

Postby Мићара » Tue Nov 17, 2020 12:47 pm

Смрдо ко и тата. Про западна орјентација дебилко сам по себи, доказивање да у РС нема демократије да је диктаторска власт, а зна се из чије то кухиње излази. Неће он дуго.
Он ти је нешто типа Бошка у Србији тако нешто...
Велики патриота ал само на ријечима...

И ово што је добио у Бања Луци је велико изненађење јер је Додик доста доста капитала у последњих година уложио у исту, буквално је препородио посебно инфраструктурно...
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

савабјан
Posts: 349
Joined: Wed Apr 06, 2016 12:31 pm

Re: Вести

Postby савабјан » Tue Nov 17, 2020 1:31 pm

Dobar je mali, ništa mu ne fali. Čim Mićari ne valja znači tek da je dobar.
Nema većih lopuža i smrda od srpskih patriota, proruski orijentisanih.

niloas
Posts: 45
Joined: Thu Feb 04, 2016 4:03 pm

Re: Вести

Postby niloas » Tue Nov 17, 2020 1:54 pm

Mali uopste nije smrdo ili pro zapadno orijentisan, glavno sta je uradio i zbog cega je narod stao uz njega je zato sto se jedini usprostavio vladajucima i javno iznosio sve sto su ovi do tad svojim lopovlucima odradjivali. Stao im je na zulj to se vidi i po dodikovim reakcijama nakon rezultata, previse se ti vladajuci krenuli bahatiti i pisati po ljudima zato je dobio podrsku. A sta on moze tacno da uradi ja licno ne vjerujem da moze mnogo !

МГП
Posts: 502
Joined: Thu Feb 04, 2016 12:28 pm

Re: Вести

Postby МГП » Tue Nov 17, 2020 2:05 pm


User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Вести

Postby Мићара » Tue Nov 17, 2020 3:05 pm

Ту су они и један и други, само што је овај млађи.
Макар Додик никада није лизао дупе муслиманима и признавао геноциде у Сребреници, док овај то ради... Гостује по муслиманским телевизијама сваких мјесец дана...
Зар је Русија стављала вето, да би сутра мале смрде попут овог, говорили да се геноцид десио, то једте велики злочин али то је за њега исто као и Јасеновац. Друже мој по Јасеновцу су плутала тјела и била на камарама, ђеца обезглављена преко 500.000 људи побијено, он ми то пореди са Сребреницом која једва има 5.000 жртава. Од тих 5.000 - 2.000 живо по аустралији и њемачкој....

А ти саване, а не сумњам ја исто да му било шта фали, ништа му не фали... 8-)
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Вести

Postby Мићара » Tue Nov 17, 2020 3:21 pm

https://m.youtube.com/watch?v=TPm0THU1lvs&t=1760s
Ево па слушај смрду...
Није он за отцепљење, кукала му мајка него би да сложно живи у лијепој Босни са Усташама и Балијама он види перспективну БиХ лијепу државу која може да напредује... Какав дебил.
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
UltrasDoras
Posts: 492
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:33 pm

Re: Вести

Postby UltrasDoras » Tue Nov 17, 2020 4:30 pm

савабјан wrote:Čim Mićari ne valja znači tek da je dobar.

bukvalno :!:
"Gde god da sam to nosim u sebi, živim za njega, on živi u meni..."
VIVA LAS DORAS

reziser
Posts: 158
Joined: Sat Feb 06, 2016 6:37 pm

Re: Вести

Postby reziser » Tue Nov 17, 2020 4:47 pm

Реално,велика победа снсд-а Додиковог.Изузев кикса у БЛ,где Додик има лагану скупштинску већину,снсд са екипом има стварно добар резултат.Понегде су стварно имали јаке јаке ликове попут Зворника где је Додиков кандидат ишао близу 80%.Која туга гледати и слушати Бракуса,ону камењарку из другоразредне Србије,не памтим презиме,разне млатикурце срећне због "пада"Бања Луке.Да их питаш чему се радујете?Ко су ваше алтернативе?Немају појма,нек падне Алеков ортак,па ћемо лако....Нећете.

Огроман пад сда,губитак целог Сарајева,понижење у Тузли,Зеници итд.Они држе Усору,Јајце,Бусовачу,и та мања места.Треба гурати југословенску причу у Босни а Српску у РС.То је тако просто..простије не може,Нека га Миленце,док федерација не пукне..после ћемо видети.

ElPadrino
Posts: 508
Joined: Thu Feb 21, 2019 12:18 am

Re: Вести

Postby ElPadrino » Tue Nov 17, 2020 5:22 pm

Ne može čovjek da vjeruje da postoje tipovi poput Mićare i režisera ali tu je forum da nas podsjeti. :) Sreća pa je više onih koji ne razmišljaju kao vas dvojica ili se bar nadam da ih je (nas) više.

reziser
Posts: 158
Joined: Sat Feb 06, 2016 6:37 pm

Re: Вести

Postby reziser » Tue Nov 17, 2020 6:42 pm

ElPadrino wrote:Ne može čovjek da vjeruje da postoje tipovi poput Mićare i režisera ali tu je forum da nas podsjeti. :) Sreća pa je više onih koji ne razmišljaju kao vas dvojica ili se bar nadam da ih je (nas) više.


Шта је нетачно у мом посту?Човек узео убедљиво највише гласова,и начелничких места у РС,изгубио начелника у БЛ,где ће владати,јер има велику одборничку већину.У Зворнику и неким местима,напросто помео опозицију(човек у ЗВ добио близу 80% узми провери).Другоразредна Србија се као и опозиција у РС радује "паду Бањалуке",и то то је 1/1.Ни они(другосрбијанци)ни они који то нису а против су Додика немају никакву алтернативу.И то ти је 1/1.
Сда највећи губитник,југоопција добија код њих,треба их пустити у том правцу,а у РС водити одговорну националну политику.То је тако,Миле је стара мувара,премазана са сто боја,али у овом тренутку бољг нема..Поздрав,и немој се љутити :D

brko
Posts: 45
Joined: Mon Feb 22, 2016 2:06 pm

Re: Вести

Postby brko » Tue Nov 17, 2020 7:37 pm

A Bijeljina,Teslic..? Polako milokrad pada..

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Вести

Postby Мићара » Tue Nov 17, 2020 9:33 pm

brko wrote:A Bijeljina,Teslic..? Polako milokrad pada..


У Бијељини ће СДС да побјеђује увјек. Јер ми смо домаћини и поштени људи и зајебани када треба.... Љубишу су нам убили исти ови који су на власти, а ови који хоће да је преузму још су гори.
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

svuda.prisutan
Posts: 546
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: Вести

Postby svuda.prisutan » Wed Nov 18, 2020 10:50 am

Ma Dodik je zlatan, nije pokrao nista, ne lize se sa Vuckom, nije zaposlio pola familije, nije namestio silne tendere.. Ovaj Stanivukovic im se jedini zamerao, i koliko sam ispratio, ima poprilicno dosta novca, njegovi imaju firmu u Sloveniji valjda, moza da zivi lepo i bez ove politike. A i ako ne bude valjao, lako ce mu ljudi koji su mu pruzili podrsku okrenuti ledja.

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Wed Nov 18, 2020 11:14 am

Дошао сам да вам честитам дан ослобођења Вуковара.
Надам се да вас нисам превише пореметио и узбудио.

ElPadrino
Posts: 508
Joined: Thu Feb 21, 2019 12:18 am

Re: Вести

Postby ElPadrino » Wed Nov 18, 2020 11:53 am

reziser wrote:
ElPadrino wrote:Ne može čovjek da vjeruje da postoje tipovi poput Mićare i režisera ali tu je forum da nas podsjeti. :) Sreća pa je više onih koji ne razmišljaju kao vas dvojica ili se bar nadam da ih je (nas) više.


Шта је нетачно у мом посту?Човек узео убедљиво највише гласова,и начелничких места у РС,изгубио начелника у БЛ,где ће владати,јер има велику одборничку већину.У Зворнику и неким местима,напросто помео опозицију(човек у ЗВ добио близу 80% узми провери).Другоразредна Србија се као и опозиција у РС радује "паду Бањалуке",и то то је 1/1.Ни они(другосрбијанци)ни они који то нису а против су Додика немају никакву алтернативу.И то ти је 1/1.
Сда највећи губитник,југоопција добија код њих,треба их пустити у том правцу,а у РС водити одговорну националну политику.То је тако,Миле је стара мувара,премазана са сто боја,али у овом тренутку бољг нема..Поздрав,и немој се љутити :D


Ma nije mi namjera da te vrijeđam ili bilo šta slično, ali ako zaista možeš i dalje da pušiš te priče oko ukidanja - otcjepljenja RS oko Srebrenice oko Bakira Sarajeva i sličnih gluposti onda bi se trebao ozbiljno zamisliti.
Narodu je jednostavno dosta više lopovluka, 20 godina šutaju istu priču i imaju ista žarišta i uvijek pozivaju na nacionalne priče kad im zatreba, ali od toga se ne živi bolje, ne samo vezano za RS, BiH ,CG i Srbiju čak je i i kod Kroasana, pa i šiptara, potpuno ista stvar.
Ko god na ovom forumu misli da je Dodik uradio bilo šta dobro za Republiku Srpsku trebao bi dobro da se zamisli i da malo otvori oči jer su mu očigledno zatvorene.
To je analogno tome da je Vučić najveći Srbin i patriota među političarima ikada. (Sad će Mićara reći - JESTE :mrgreen: )

reziser
Posts: 158
Joined: Sat Feb 06, 2016 6:37 pm

Re: Вести

Postby reziser » Wed Nov 18, 2020 5:12 pm

ElPadrino wrote:
reziser wrote:
ElPadrino wrote:Ne može čovjek da vjeruje da postoje tipovi poput Mićare i režisera ali tu je forum da nas podsjeti. :) Sreća pa je više onih koji ne razmišljaju kao vas dvojica ili se bar nadam da ih je (nas) više.


Шта је нетачно у мом посту?Човек узео убедљиво највише гласова,и начелничких места у РС,изгубио начелника у БЛ,где ће владати,јер има велику одборничку већину.У Зворнику и неким местима,напросто помео опозицију(човек у ЗВ добио близу 80% узми провери).Другоразредна Србија се као и опозиција у РС радује "паду Бањалуке",и то то је 1/1.Ни они(другосрбијанци)ни они који то нису а против су Додика немају никакву алтернативу.И то ти је 1/1.
Сда највећи губитник,југоопција добија код њих,треба их пустити у том правцу,а у РС водити одговорну националну политику.То је тако,Миле је стара мувара,премазана са сто боја,али у овом тренутку бољг нема..Поздрав,и немој се љутити :D


Ma nije mi namjera da te vrijeđam ili bilo šta slično, ali ako zaista možeš i dalje da pušiš te priče oko ukidanja - otcjepljenja RS oko Srebrenice oko Bakira Sarajeva i sličnih gluposti onda bi se trebao ozbiljno zamisliti.
Narodu je jednostavno dosta više lopovluka, 20 godina šutaju istu priču i imaju ista žarišta i uvijek pozivaju na nacionalne priče kad im zatreba, ali od toga se ne živi bolje, ne samo vezano za RS, BiH ,CG i Srbiju čak je i i kod Kroasana, pa i šiptara, potpuno ista stvar.
Ko god na ovom forumu misli da je Dodik uradio bilo šta dobro za Republiku Srpsku trebao bi dobro da se zamisli i da malo otvori oči jer su mu očigledno zatvorene.
To je analogno tome da je Vučić najveći Srbin i patriota među političarima ikada
. (Sad će Mićara reći - JESTE :mrgreen: )


Па пријатељу,изгледа да ово мисли већина обичног света у РС,доказ су резултати.
У једно сам сигуран када се поклопе жеље другесрбије и жеље опозиције у РС,из тога никад ништа добро бити неће.Њихове жеље су ПОДУДАРНЕ!!У овом тренутку превејани намазани,Додик је једина варијанта.Са мртвим Шаровићем,незрелим истаграм политичарем Станивуковићем и осталима,РС нема шансу,Сарајевски махалаши би их појели.Нека га за сада,док се не изнађе бољи...И у Србији иста прича...Нека их док се бољи не нађе.Проблем је што бољег нема на видику..

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Вести

Postby pertla » Wed Nov 18, 2020 7:19 pm

i u srbiji vecinu glasova na izborima dobije sns, i to bas veliku vecinu. nedovoljno poznajem politicku scenu u srbiji, a kamoli u republici srpskoj, ali ovo razmisljanje "neka ga dok se ne iznadje bolji" je ono... tragedija.

ali dobro, to smo mi, da smo za bolje bilo bi nam bolje
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Вести

Postby Далтон » Wed Nov 25, 2020 5:50 pm

Ode i Maradona :(
(Street Force / Curva Orientale)

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Вести

Postby Batke » Wed Nov 25, 2020 10:35 pm

Далтон wrote:Ode i Maradona :(

Једва чекам да се заврши ова година, а у пичку материну више....
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

МГП
Posts: 502
Joined: Thu Feb 04, 2016 12:28 pm

Re: Вести

Postby МГП » Wed Nov 25, 2020 11:07 pm

Једва чекам да се заврши ова година, а у пичку материну више....[/quote]

Мало је рећи да си у праву, била не поновила се.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests