Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
džile
Posts: 228
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:01 pm

Re: Вести

Postby džile » Mon Jan 16, 2017 3:06 am

Nemamo ekonomiju, nemamo ljudstvo, nemamo moral, nemamo vođe, nemamo diplomatiju, nemamo cilj, nemamo nikakvu nacionalnu politiku niti ideju, vrhovni komandant nam je budala. Rat bi bio ravan samoubistvu.

Реакција
Posts: 37
Joined: Mon Aug 22, 2016 6:08 am

Re: Вести

Postby Реакција » Mon Jan 16, 2017 7:42 am

Ал најјачи су ми ови са причом предизборна камапања итд и остале курчеве теорије завере, алоо цијели свијет се наоружава сваки дан све се више заоштрава ситуација.. ако се запуца на наш народ опет доле то је крај приче крај свега! Па ко има у штеку наоружање од последњег рата па колико год оно било старо за данашње услове ратовања извадити га очистити спремите се и правац КОСМЕТ!!! Е тако је и настала наша Република Српска. А и кад би се тај рат десио сигурно да би имали сада велику подршку Русије у сваком смислу. Тако ћу ја да урадим то знам јер у кући или подруму се крити нећу то знам сигурно и просипати шупљу кукавичку причу ''ма за кога да ратујем за Вучића,Тадића,Додика итд''!

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Mon Jan 16, 2017 8:08 am

Nexon wrote:
Rođaci wrote:bivši dss koji je glasao za djb, da budemo precizni


Дакле, 2008 си гласао за опцију која је била за опстанак КиМ у саставу Србије, најтврђа, а сада си напрасно схватио да то није могуће.
Верујем ти, а и сећам се шта си писао. Мада знам зашто то пишеш.
Лепо је видети како се лепо слажете наводно противници. Нема између вас разлике.


zašto to pišem?

glas sa DJB nema veze sa politikom za KiM, nego sa ličnim kartama privrednih društava, izmenama Zakona o stečaju itd itd
to me izuzetno zanima

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Вести

Postby prcko » Mon Jan 16, 2017 8:18 am


User avatar
Desnoruki levak
Posts: 242
Joined: Tue Mar 01, 2016 4:11 pm

Re: Вести

Postby Desnoruki levak » Mon Jan 16, 2017 10:04 am

ultrastito wrote:за кад ће се десити и шта ће га покренути, види под - баја који ће да каже "ај' рат!

ја сам уверен да се постепено, апсолутно ненасилним путем може вратити космет и не само космет! неће се вратити за годину дана, али за пар деценија ће се вратити где припада, а то је у србији. много се тамо и не само тамо није радило на опстанку срба, да би се за неки кратки рок вратило.

нажалост, ти људи који су остали тамо су само "роба" за трговање кад су избори актуелни.


Za par decenija mi ćemo tamo prestati da postojimo! Srbi su već sad dole na nivou statističke greške, ovo malo ljudi što je ostalo manje više samo čeka da umre...Teritorija ne znači ništa bez stanovništva! Na primeru onog smrdljivog velikog trnovca ili kako se već zove imamo vrlo piktoreskan primer koja bi noćna mora Kosovo u sastavu Srbije u ovom trenutku i ovom stanju stvari bilo za nas. Zamisli nekoliko miliona ljudi koji ne jebu živu silu, ne poštuju nikakve zakone, ne plaćaju račune, gde policija ne sme da priđe.

User avatar
lider
Posts: 214
Joined: Sat Jan 30, 2016 10:49 am

Re: Вести

Postby lider » Mon Jan 16, 2017 10:57 am

"ultrastito" Крајину си заборавио а реално нема шансе да ми сами било шта вратимо. Пре би ми сами дали независност свима који је траже без икаквог мешања са стране него да нешто повратимо. То је бар неко моје мишљење. На првом месту треба имати руководство државе да ради у интересу свог народа а ми то никад нисмо ни имали. Е сад шта радити нисам паметан али не каже се џабе сила бога не моли, значи ко има силу тај диктира правила игре. Ако већ немамо снагу онда се приклони оном који има а ко је то? НАТО који нас је бомбардовао и запад који не видим да има икакав интерес да нам буде боље и да будемо нешто више сем колоније коју ће да екслатишу? Да ли је то прави пут, можемо видети и на примерима ових комшија јадних Бугара и Румуна којима није ништа боље а ту су као у ЕУ. Они бре ни ратове нису имали ни земљу им нису бомбардовали, ни отуђили територију па опет живимо ту негде егал са њима. Да ли је решење Русија? Ја мислим да јесте. Нећемо имати стандард као шварцарци (у ЕУ не видим разлог да жиимо боље од бугара и румуна) наравно али бар би имали сигурне границе, економију би окренули према истоку, мала смо ми земља реално све што би произвели могли би да пласирамо на руско тржиште. Сад нам због ЕУ угасише све нема бре никаква производња а Рус каже све што произведете шаљите тај неки фазон. Нека направе 10 војних база у Србији па да видимо ко ће шта да прети и даље распарчава. А сутра/прекосутра кад дође тренутак имаш ветар у леђа и бога питај које све наоружање и логистику да потаманиш душмане за сва времена.
Да закључим, ми смо курац само је питање дал уз једне или друге. Седење на две столице не знам колико се исплати, значи или уз еу па нека одемо у три пм што пре или у савез са словенском браћом, па куд они ту и ми :mrgreen: или како рекоше у Три карте за Холивуд "Боље руско говно него америчка торта"! 8-)
ТРАЖИМО ПРАВДУ, АЛИ И ОСВЕТА ЋЕ БИТИ ДОВОЉНА !

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вести

Postby ultrastito » Mon Jan 16, 2017 12:03 pm

desnoruki - ako se nastavi sa politikom koja se primenjuje vec duzi niz i godina i decenija i vekova, sasvim je realno za ocekivati da nas nece biti ne samo na kosmetu, u krajini, nego i ovde u srbiji.

derli - nisam zaboravio na krajinu, mislio sam na sve izgubljene teritorije. u principu...da, to sto si napisao je jedno od resenja, tj. tim putevima bi moglo da se ide, ali je poenta pocetak tvog odgovora, kao i dziletovo napisano. bez ideje i svega gore navedenog, nema nicega, nema onoga sto bi trebalo da bude.

ne znam, nisam pametan i nikad nisam ni bio...verovatno
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
Влада Паликућа
Posts: 379
Joined: Thu Feb 18, 2016 12:54 am

Re: Вести

Postby Влада Паликућа » Mon Jan 16, 2017 12:36 pm

Не знам зашто људи уопште имају илузију да смо независна и суверена земља, коју само кочи то што никако нема среће да је воде прави људи. Ми смо 16 година западни протекторат, а на власти су нам људи инсталирани и пројектовани да извршавају замисли које немају никакве везе са националним интересима. Најсмешнија је ствар да смо као вечито у дилеми дал исток ил запад, а том западу никад није ни падало на памет да нас прими у ЕУ јер нас ни не доживљавају као државу, већ као потчињено робље. Најгоре од свега што се људи идентификују са стањем какво им се сервира, па се онда пада у очајање, малодушност..Ситуација као кад би Срби под турским ропством очајавали зашто дахије не раде у српском интересу.

подвала
Posts: 121
Joined: Tue Feb 02, 2016 12:22 pm

Re: Вести

Postby подвала » Mon Jan 16, 2017 1:31 pm

Па како нису очајавали и обратили се самом султану за помоћ, који је у почетку и подржавао буну јер су дахије убиле везира, а који је и Србима одговарао. Ни тад ни сад није било све ружичасто, а поготово не црно бело.

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Вести

Postby Чомбе » Mon Jan 16, 2017 2:52 pm

Једина опција да се Срби дигну на оружје јесте да им неко дође на кућни праг, а и ту је питање колики би проценат њих побегао. (огроман вероватно) А да сад неко анимира народ да се дигне и крене доле да ослобађа Космет...па немој да се зајебавамо. Прво немамо војску, друго немамо ни војно способне и обучене младе људе. Они који имају искуства или су на маргини друшта нагужени након претходних ратова, без посла, неисплаћених дневница, по прихватним центрима и тд. Да не причамо о односу државе и остатка друштва према ратним војним инвалидима, то је наша заједничка срамота и то ОГРОМНА срамота. Онда долази категорија Хаг. Сав кадар који је ваљао и који је на неки начин допринео слободи српског народа ми смо похапсили и послали злотворима.
Остаје нам махом ова дегенрична омладина коју у случају неке мобилизације не би морали као некад да јуре по подрумима и граничним прелазима, ове би морали да скупљају по салонима за депилацију, епелацију, чупање обрва, зари и сличним гејпедерским бутицима, ушћу и осталим фенси тржним центрима.

О општој кризи морала у друштву мислим да је сувишно уопште и полемисати. Па шта ћеш већи апсурд него кад ти о ратовању, Космету и патриотизму продаје муда за бубреге неко ко ваља, пуши, шмрче и гута шиптарску гудру, а кад се скине мислиш да је фреска, на њему све сами свеци и манастири, крстови, 4 слова с, ''само Бог може да ми суди''... Ај да пођемо од себе, колико таквих ''патриота'' има на СВАКОЈ трибини?

савабјан
Posts: 349
Joined: Wed Apr 06, 2016 12:31 pm

Re: Вести

Postby савабјан » Mon Jan 16, 2017 3:31 pm

Ма који црни рат, немојте да се зајебавамо. Ми смо тотални дебили од народа ако уопште размишљамо и даље у том рату, сада док смо економски а и војно сјебани. Имамо пример Израела, да видимо како треба ратовати. Ми сад нит имамо логистику, нит обучено људство. Јебите девојке, жене, правите децу, а рат да избегавамо по сваку цену док не повећамо популацију, плате,... једноставно док у рат не кренемо а да имамо минималне губитке људства.

савабјан
Posts: 349
Joined: Wed Apr 06, 2016 12:31 pm

Re: Вести

Postby савабјан » Mon Jan 16, 2017 3:46 pm

Све смо ратом изгубили, па би још хтели, јебо нам пас матер. И најјаче што има 20% ментола у Србији који се ложе, ма ја ћу први, нисам пичка. Зато и може да се изазове рат овде кад хоће било ко. Пун курац необразоване стоке, не умеју својом главом да размишљају, па то ти је.

Србохолик
Posts: 91
Joined: Fri Feb 05, 2016 11:04 pm

Re: Вести

Postby Србохолик » Mon Jan 16, 2017 3:59 pm

У ситуацији када наши водећи политичари не смеју без одобрења Брисела ни одлуку шта ће за доручак да поједу ми немамо доле војно немамо шта да тражимо и очекујемо. Али, да се ово прво остави по страни, чак и овакви финансијски, војно и морално осакаћени какви смо и даље смо сила за њих и да је један на један ситуација била би поново бежанија преко границе и скидање ућк униформи, глуматање избеглица за намештена снимања разноразних бибисијева у "рефјуџиз камповима" по Македонији и Албанији. Накотили су се као пацови, навукли су са запада оружје и стручњаке за обуку војника, лобирају свуда редом и плаћају свакакве могуће организације и политичаре по свету, имају западни ветар у леђа, укапирали су да је тренутно њихов тренутак за оно што их деценијама ложе о држави и не јебу живу силу, бахате се најстрашније могуће, али, опет кажем, и са оно шака јада наше војске би само такав патос и фијаско попили. Е сад, то што смо изгубили идентитет, понос, морал, достојанство, што нас газе и гузе редом сви је једно врзино коло где свака последица вуче неки претходно лош потез и тако све до Балканских и Првог светског рата.

савабјан
Posts: 349
Joined: Wed Apr 06, 2016 12:31 pm

Re: Вести

Postby савабјан » Mon Jan 16, 2017 4:04 pm

Ево опет, разбили би нас јер никад не би било 1 на 1 и политичари би све сјебали. не треба о томе размишљати уопште, док не буде моменат.

Србохолик
Posts: 91
Joined: Fri Feb 05, 2016 11:04 pm

Re: Вести

Postby Србохолик » Mon Jan 16, 2017 4:12 pm

То и кажем, не да сада није моменат него неће нажалост ни у скорије време бити, да је један на један, да се само то гледа, да нема никога са стране и политичког смрада да то користи у своје сврхе. То је једина ситуација која би нама одговарала, неким чудом да се деси сви под један барјак и удри. Али знајући њих 1 на 1 није опција.

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Вести

Postby Мићара » Mon Jan 16, 2017 4:47 pm

Недо Бог рата, док је овај смрад на власти... Зашто би ико ратовао и бранио своју отаџбину, и сутра завршио у Хагу као крвопроливник, а само је бранио свој народ и волио своју отаџбину...
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Mon Jan 16, 2017 6:56 pm

Пустите јунаци освајање тренутно. Него да видимо ки је предао север КиМ 2013 па сада шипци тамо вршљају.

Marko Jaksic* ‏@jaksicmarko 41m41 minutes ago

ROSU u Jarinju večeras. 2013e Vučić je rekao da zahvaljujući sporazumu oni nikada neće ući na Sever #Kosovo.

Image



После ће да размислимо о освајањима да ми прво видимо ко издаје оно што држимо. Да видимо ко је потписао долазак еулекса 2008, ко је потписао Бриселске споразуме 2013.

Поздрављају вас Јелена Милић, Марић и Змај
Image



Rođaci wrote:
Nexon wrote:
Rođaci wrote:bivši dss koji je glasao za djb, da budemo precizni


Дакле, 2008 си гласао за опцију која је била за опстанак КиМ у саставу Србије, најтврђа, а сада си напрасно схватио да то није могуће.
Верујем ти, а и сећам се шта си писао. Мада знам зашто то пишеш.
Лепо је видети како се лепо слажете наводно противници. Нема између вас разлике.


zašto to pišem?

glas sa DJB nema veze sa politikom za KiM, nego sa ličnim kartama privrednih društava, izmenama Zakona o stečaju itd itd
to me izuzetno zanima


Добро, јасно је мени да глас за дјб нема везе са КиМ они подржавају Вучића код издаје у Бриселу 2013, Радуловић је тада ушао у владу са Вучићем. А што се тиче економског програма дсс за који си наводно гласао 2008 када је дсс ишао у коалицији са срс, верујем да ти се веома допао јер су га тако често спроводили и промовисали.

Istok
Posts: 126
Joined: Fri Mar 25, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Istok » Mon Jan 16, 2017 6:58 pm

Pa i da bude 1 na 1 mi nista ne bi mogli siptarima, nije to samo gamad sa Kosmeta, nego racunajte na Albaniju, i njihovu dijasporu. Da se ne zanosimo previse, znatno su jaci, kako u ljudstvu, tako i u finansijama, vojno...

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Mon Jan 16, 2017 7:00 pm

После предаје КиМ од стране жутих и напредно жутих, Вучићевих јарана, мора се предати и Савамала. Сувише су јаки. Додуше не и да сачувају прелаз Јариње 2011 када су нагнани са истог од групе млађих људи.

фикрета
Posts: 267
Joined: Thu Feb 11, 2016 6:15 pm

Re: Вести

Postby фикрета » Mon Jan 16, 2017 7:24 pm

artiljerija bratac!

ne treba preterivati,realno vojno smo jaci od arnauta sa kosova i iz albanije
oni dole nemaju nista sem lake pesadije,par doniranih oklopnih terenaca,oklop tj tenk nemaju,niti im nato to dozvoljava,artiljeriju neki ozbiljniju nemaju...
ali cuva ih nato
e sad sami sebi treba da postavimo pitanje
kako to da se danas musave siptare ameri,francuzi,englezi...vise cene?
i kako to da sirijci,avganistanci...svi ti koje ismejavamo lakse odu preko od nas i dobiju papire


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 27 guests