Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
несуна реса
Posts: 345
Joined: Sun Sep 18, 2016 10:17 pm
Location: nella strada

Re: Вести

Postby несуна реса » Tue Dec 07, 2021 12:15 pm

Bolesni^od^ljubavi wrote:
Rođaci wrote:
Bolesni^od^ljubavi wrote:Ti protestuj u Nišu i nećeš ih ni gledati. Ovo bi u stvari trebalo da bude pravi patriotski protest jer se radi o prodaji zemlje. Ovde bi najviše desno orijentisanih trebalo da bude, ali na žalost od toga ništa.



proklamovano desno orijentisani se lože na mađije i svete duhove, a ne na realne probleme normalnog naroda

A najjači su likovi koji zbog nekih zastava kao ne dolaze na protest.
Znaci smetaju vam pederske i lsv zastave na protestu a ne smetaju vam pederi na čelu države i separatisti u savezu sa trenutnom vlašću? A vidim ni vlast koja ogoli ovu zemlju na 100 načina? Posekoše sve šume, hteli da prodaju i vodu na Staroj Planini, sada prodaju zemlju i vazduh oko Loznice a tebi je razlog da ne dodješ na protest neki glupi izgovor?


Прво какве везе ја имам са Нишом ? Друго није ствар педерска застава ни лсв застава коју видим теби не смета и ниси урадио на протесту ништа поводом исте , ја не би могао да искулирам те људе и заставе ... Не ради се о једној 2 заставе , него о целој организацији партијској и што користе овакве протесте за своју пропаганду.

СпорЦки поздрав !
Космет је Србија !

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Tue Dec 07, 2021 1:22 pm

nema šanse da je ovo pravi Nexon

Nexon wrote:da li ce te



ovaj radi u istoj službi i dobio je da piše postove po istim tezama, ali je nepismen, a naš pravi Nexon je bio pismen

vratite nam Nexona alo

User avatar
njasvi
Posts: 920
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Вести

Postby njasvi » Tue Dec 07, 2021 1:42 pm

Desnica u srbiji ne postoji, imamo neke maskote koje su na rezimsko udbaskoj sisi i to je to
Mislim ne postoji ni levica, postoje opet samo neka govna ko ovi prvi samo su oni na vasingtonsko briselskoj sisi i zbog toga su jaci
04 X 1945

ElPadrino
Posts: 508
Joined: Thu Feb 21, 2019 12:18 am

Re: Вести

Postby ElPadrino » Tue Dec 07, 2021 3:02 pm

Ma ljudi moji kakva crna desnica ljevica i ostali bakraci, da l je moguce da diskutujemo o takvim glupostima prilikom protesta koji su mozda najbitniji od 90tih i cak bitniji od anti slobinih protesta. Ljudi hoce da ti otmu zemlju, o kakvoj lgbt ili bilo kakvoj drugoj zastavi treba diskutavati, samo kad se ta recenica spomene ?? Smeta ti Lgbt - ponesi cetnicku zastavu i zavrsena prica oko tih gluposti s obzirom na siri kontektst problema.. Ne protestuje ovde ideja, moral, ekipa, placenici ili bilo sta slicno, ovde bi trebala da protestuje svaka moguca porodica Srbije.

User avatar
lost&found
Posts: 1105
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Вести

Postby lost&found » Tue Dec 07, 2021 3:24 pm

Rođaci wrote:nema šanse da je ovo pravi Nexon

Nexon wrote:da li ce te



ovaj radi u istoj službi i dobio je da piše postove po istim tezama, ali je nepismen, a naš pravi Nexon je bio pismen

vratite nam Nexona alo


ovo i meni zapalo za oko. NE Nexonu sa AliExpress-a!

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Вести

Postby Bolesni^od^ljubavi » Tue Dec 07, 2021 4:00 pm

несуна реса wrote:
Bolesni^od^ljubavi wrote:
Rođaci wrote:

proklamovano desno orijentisani se lože na mađije i svete duhove, a ne na realne probleme normalnog naroda

A najjači su likovi koji zbog nekih zastava kao ne dolaze na protest.
Znaci smetaju vam pederske i lsv zastave na protestu a ne smetaju vam pederi na čelu države i separatisti u savezu sa trenutnom vlašću? A vidim ni vlast koja ogoli ovu zemlju na 100 načina? Posekoše sve šume, hteli da prodaju i vodu na Staroj Planini, sada prodaju zemlju i vazduh oko Loznice a tebi je razlog da ne dodješ na protest neki glupi izgovor?


Прво какве везе ја имам са Нишом ? Друго није ствар педерска застава ни лсв застава коју видим теби не смета и ниси урадио на протесту ништа поводом исте , ја не би могао да искулирам те људе и заставе ... Не ради се о једној 2 заставе , него о целој организацији партијској и што користе овакве протесте за своју пропаганду.

СпорЦки поздрав !

Ne znam, mislio sam da si iz Niša, izvinjavam se. Ako će ti biti lakše ja sam iz Novog Sada došao za gazelu, tako da odakle god da si uvek možeš naći mesto da iskažeš svoje nezadovoljstvo.

vinjakboy
Posts: 263
Joined: Wed Mar 02, 2016 9:57 pm

Re: Вести

Postby vinjakboy » Tue Dec 07, 2021 4:08 pm

Rođaci wrote:nema šanse da je ovo pravi Nexon

Nexon wrote:da li ce te



ovaj radi u istoj službi i dobio je da piše postove po istim tezama, ali je nepismen, a naš pravi Nexon je bio pismen

vratite nam Nexona alo


Ко зна, можда је прави Нексон одбио да служи режиму, па му нашли замену, а њега гепековали :mrgreen:

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Вести

Postby 1958 » Tue Dec 07, 2021 5:42 pm

Pravi nexon je bio za dveri! Ili za dss? Ustvari bio je za dveri pa za dss

Ciji li je komesar ovog puta? :mrgreen:
Често одем до на село

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Вести

Postby Bolesni^od^ljubavi » Tue Dec 07, 2021 8:20 pm


User avatar
zipadjale
Posts: 80
Joined: Wed May 25, 2016 10:40 pm

Re: Вести

Postby zipadjale » Wed Dec 08, 2021 9:48 am

https://www.youtube.com/watch?v=DQrsbhetjJo&ab_channel=PrljavaBaraba

Јел сте видели овај цртани браћо?
There again, he always used to say that one day Millwall would win the cup!

vinjakboy
Posts: 263
Joined: Wed Mar 02, 2016 9:57 pm

Re: Вести

Postby vinjakboy » Wed Dec 08, 2021 11:17 am

1958 wrote:Pravi nexon je bio za dveri! Ili za dss? Ustvari bio je za dveri pa za dss



Био је за коалицију ДСС - Двери, друг Нексон љубичица бела :mrgreen:

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Вести

Postby čompika » Wed Dec 08, 2021 11:59 am

Radilo se o otimanju zemlje i za Kosovo. Tada smo svi za medije bili golobradi madići, fašistička gamad i ostalo. A jedino tadašnji golobradi mladići znali su da sa nekim ko se ponaša nasilno, se ne može gandijevski.
Koliko je seljaka tamo prodalo zemlju? I da li protestujemo protiv Rio Tinta ili uopšte iskopavanja?
Da li je moguće da nam ništa do sad nije smetalo? Hajde da kazem ovako kao da ne znamo, da li tek kada su Zeleni toliko jaki, i kada se partiji tresu gaće zbog uticaja njihovih Zelenih na finansiranje ovdašnjih pokreta, se mi dižemo?
Kada je bio protest zbog 30 soma minimalca sa kojim treba pola sunarodnika da ti pregura mesec?
Znao je taksista da blokira grad da na kraju dobiju subvenciju za nova vozila, i da jebe ceo grad i da na kraju se izbori za svoje, što poštujem.
Jesmo li seljake ikada podržali, ili srali kada prave blokade?
Da li smo toliko filozofski narod da prepoznajemo samo neke više ciljeve, da vidimo nešto što će nam doći glave za pitaj boga koliko godina, pa nas ne zanimaju ovozemaljske teme...
Sada treba da se ujedinimo, sada treba pristojnoj Srbiji onaj deo Srbije što je znao da krene na pandura, da popije batine i da se ne žali. I to cela pristojna Srbija čeka, da neko umesto nje krene da ih brani jer oni vole samo da šetaju i da navijaju za linč kada vide. A onda da se od toga ograđuju u medijima i govore kako nasilje nije rešenje.
Sad ću da vam kažem, i pljujte me hiljadu puta. Ne postoji srednji put sa ovim, ne postoji takav način otpora. Šetaće se, šetaće, a oni dovoljno pametni neće čak ni muriju puštati na ulice.
Postoje dve opcije od koje verovatno nijedna ne može da urodi plodom. Manje verovatna, skoro nikakve šanse - revolucija, koja bi se samo završila glođanjem oko raspodele vlasti kasnije, i vratila status kvo na kraju.
Izbori - masovni izlazak na izbore, na referendume, u kojoj opet daješ razjedinjenoj i nesposobnoj opoziciji neku priliku, koju će najverovatnije uprskati jer su ili stvarno glupi, ili ih neko plaća da budu glupi.

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Вести

Postby Bolesni^od^ljubavi » Wed Dec 08, 2021 2:31 pm

Ja lično sam podržavao proteste poljoprivrednika i dosta se danas pozivam na te proteste kada neko kuka kako nije mogao 2 sata da prođe most a tada su bili zatvoreni svi putevi danima. Protestovao sam i kada su u mom gradu sekli šume i na kraju smo uspeli da sačuvamo nešto šume, da nismo protestovali ogolili bi sve oko grada a i po parku prirode. Protest je normalna stvar da se izrazi nezadovoljstvo nekom odlukom vlasti. Da su pametni protestovali bi sa nama i simpatizeri vladajuće stranke, jer se mi borimo i za njihovu stvar.

User avatar
Swallow
Posts: 506
Joined: Sun Feb 19, 2017 4:59 pm

Re: Вести

Postby Swallow » Wed Dec 08, 2021 2:39 pm

Bolesni^od^ljubavi wrote: Da su pametni protestovali bi sa nama i simpatizeri vladajuće stranke, jer se mi borimo i za njihovu stvar.


Da su pametni i da imaju grama dostojanstva ne bi bili deo tog nakaradnog sistema, a to si u pravu, što se borimo i za njihova poltronska dupeta, ali okej za to sam lično davnih dana napravio recept i spisak na ličnom nivou.Polako, sve će doći na svoje, mnoga imena će ostati upamćena.

несуна реса
Posts: 345
Joined: Sun Sep 18, 2016 10:17 pm
Location: nella strada

Re: Вести

Postby несуна реса » Thu Dec 09, 2021 1:17 pm







Како бити са оваквим људима у држави истој , а не на скупу ?


"МАКНИИИИИ СЕ ОД БРАЈАААНААА" :lol:
Космет је Србија !

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Вести

Postby pertla » Thu Dec 09, 2021 2:11 pm

ma jel ovo umilni glas tome lovrekovica?
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

несуна реса
Posts: 345
Joined: Sun Sep 18, 2016 10:17 pm
Location: nella strada

Re: Вести

Postby несуна реса » Thu Dec 09, 2021 2:34 pm

Све је могуће :mrgreen: Он воли да се манита по таквим скуповима :lol:
Космет је Србија !

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Вести

Postby pertla » Thu Dec 09, 2021 2:42 pm

protiv tog nesoja bih setao i sa crnim djavolom, mada ovaj brkovic deluje i gori od crnog djavola, iako ne znam puno o njemu. dugo se u istoriji novog sada nije desilo da dva takva odrona hodaju ulicom u isto vreme. mozda je ipak bolje ostati kod kuce.
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Вести

Postby čompika » Thu Dec 09, 2021 6:58 pm

ko je ova raspandrpaca, ko da je ispala iz Munja sa one zurke matoraca dopara

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Thu Dec 09, 2021 7:55 pm

ove sa prvog snimka treba pohapsiti zbog puštanaj Baje Malog Knindže na javnom mestu


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No al calcio moderno and 12 guests