Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
Sukarno
Posts: 223
Joined: Sun May 02, 2021 11:01 am

Re: Вести

Postby Sukarno » Thu Jun 17, 2021 2:09 pm

Или ајде може и овде.Очекујем иницијативу групе "Делије Север" да му се одузме дрес уз пригодно саопштење да никада није био део клуба. :mrgreen: Још један "лудак" попут мене који подржава Стаљина.Ми "лудаци" препознајемо једни друге.

BOLSONARO FORA!

Image

Више десетина хиљада људи поново су демонстрирале у неколико бразилских градова против председника Жаира Болсонара и његовог катастрофалног управљања епидемијом која је оставила за собом више од 450.000 мртвих.

У центру Рио де Жанеира у демонстрацијама које су организовале левичарске организације и студентски покрети,учешће су узеле и бразилске "Торциде" узвикујући "Bolsonaro fora!" или ти "Болсонаро напоље!"

Они председника оптужују и за подршку крчењу шума,насиље и расизам у Амазонији.

На фотографији уједињени бразилски навијачи: Васко да Гама,Флуминенсе и Фламенго.

svuda.prisutan
Posts: 546
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: Вести

Postby svuda.prisutan » Thu Jun 17, 2021 2:22 pm

Cekaj bre :lol: Vise desetina hiljada ljudi je demonstriralo zbog losih epidemioloskih mera od strane predsednika? :shock:

Sukarno
Posts: 223
Joined: Sun May 02, 2021 11:01 am

Re: Вести

Postby Sukarno » Thu Jun 17, 2021 2:59 pm

Друже,па ни код нас испред скупштине није кренуо онај хаос баш због закључавања.У друштву постоји незадовољство зато што се упада у фавеле,убијају недужни цивили,друштвени активисти,исељавају читава племена домородаца и уништава шума.Док је у градовима огромне социјалне разлике,глад и беда.То како је Болсонаро водио епидемију је само кап која је прелила чашу.Не знам да ли си испратио број мртвих код њих?

У граду Сао Пауло Данило Пасаро вођа навијача Коринтијанса повео је "Gavioes da Fiel",најбројнију њихову торциду у протест:

Image

Навијачи Палмеираса заједно су стали под заставу "Palestra sinistro movement" како би адекватно одговорили на нападе неофашистичких Болсонарових батинаша.

Image

У Белохоризонтеу навијачи Крузеира "Mafia Azul" су организовали своју колону "Cruzeiro Antifa".

Image

На улици су још: Атлетико Минеиро,Гремио...итд..итд.

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Вести

Postby 1958 » Thu Jun 17, 2021 5:04 pm

Ziveo drug Staljin i svecka revolucija!

Ajde Gigo pakuj kofere.
Често одем до на село

Sukarno
Posts: 223
Joined: Sun May 02, 2021 11:01 am

Re: Вести

Postby Sukarno » Thu Jun 17, 2021 7:29 pm

МГП wrote:Сукарно, то је позиција типа као Шапић што је начелник општине Нови Београд (ако је и даље). А с обзиром да је освојила 38.8% гласова у општини која има 200 000 становника, а која припада граду који има 7 000 000 становника питање је колико је то велики успјех право говорећи.


Ма јасно.Рекао сам ти да си у праву будући да се ни ја нисам толико удубио у информацију о чему се ради,а и код нас су то изгледа лоше пренели.

1914
Posts: 1199
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Вести

Postby 1914 » Fri Jun 18, 2021 2:35 pm

Niko da napise koju o CG,tamo se ne zna ko pije ko placa.

User avatar
жабац
Posts: 610
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:02 am

Re: Вести

Postby жабац » Fri Jun 18, 2021 3:18 pm

Зна се ко плаћа, одлично. Ко и овде, исто.

МГП
Posts: 502
Joined: Thu Feb 04, 2016 12:28 pm

Re: Вести

Postby МГП » Fri Jun 18, 2021 6:49 pm

Ми Срби немамо правог државника (лидера) ни са једне стране Дрине и јужније у овом тренутку, ниједног и то већ дуже вријеме траје. Нема Србина којег би могао сваки Србин ма гдје живио да гледа као неког предводника, правог представника народа.

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Вести

Postby 1958 » Fri Jun 18, 2021 7:54 pm

Nolo?
Често одем до на село

МГП
Posts: 502
Joined: Thu Feb 04, 2016 12:28 pm

Re: Вести

Postby МГП » Fri Jun 18, 2021 8:05 pm

Искрено не.

User avatar
Kockalone
Posts: 286
Joined: Sun Jan 31, 2016 8:54 pm

Re: Вести

Postby Kockalone » Sat Jun 19, 2021 11:25 am

МГП wrote:Ми Срби немамо правог државника (лидера) ни са једне стране Дрине и јужније у овом тренутку, ниједног и то већ дуже вријеме траје. Нема Србина којег би могао сваки Србин ма гдје живио да гледа као неког предводника, правог представника народа.

Солидан је Вучић. Јес да је психопата, али бољег васколико српство није дало одавно. Неки мој утисак .

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Вести

Postby друг члан » Sat Jun 19, 2021 1:14 pm

Image
Choose Life

svuda.prisutan
Posts: 546
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: Вести

Postby svuda.prisutan » Sat Jun 19, 2021 1:22 pm

МГП wrote:Ми Срби немамо правог државника (лидера) ни са једне стране Дрине и јужније у овом тренутку, ниједног и то већ дуже вријеме траје. Нема Србина којег би могао сваки Србин ма гдје живио да гледа као неког предводника, правог представника народа.

Drasko Stanivukovic?

МГП
Posts: 502
Joined: Thu Feb 04, 2016 12:28 pm

Re: Вести

Postby МГП » Sat Jun 19, 2021 2:00 pm

Још је рано, добро је почео, видићемо на шта ће то све изаћи на крају.

User avatar
njasvi
Posts: 920
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Вести

Postby njasvi » Sat Jun 19, 2021 2:37 pm

Kockalone wrote:Солидан је Вучић. Јес да је психопата, али бољег васколико српство није дало одавно. Неки мој утисак .

Nadam se da se sprdas
Lik je tipican primer izdajniķa
04 X 1945

Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: Вести

Postby Bunt » Sat Jun 19, 2021 8:38 pm


User avatar
Kockalone
Posts: 286
Joined: Sun Jan 31, 2016 8:54 pm

Re: Вести

Postby Kockalone » Sun Jun 20, 2021 6:32 am

njasvi wrote:
Kockalone wrote:Солидан је Вучић. Јес да је психопата, али бољег васколико српство није дало одавно. Неки мој утисак .

Nadam se da se sprdas
Lik je tipican primer izdajniķa

Не спрдам се него сам мртав озбиљан. Вазда ће бити незадовољног народа, али као неко ко не живи у Србији и ко повремено долази горе баш лако могу примијетити како је Србија напредовала задњих 7,8 година

ElPadrino
Posts: 508
Joined: Thu Feb 21, 2019 12:18 am

Re: Вести

Postby ElPadrino » Sun Jun 20, 2021 10:54 am

Ipak se i dalje nadam(o) da nas zajebavas.

Gigo, nastavi sa brazilcima, meni se cini zanimljivo.

A i ruku na srce otkako se Giga ukazao forum je zivnuo, htjeli mi to priznati ili ne. :mrgreen:

Sukarno
Posts: 223
Joined: Sun May 02, 2021 11:01 am

Re: Вести

Postby Sukarno » Sun Jun 20, 2021 12:39 pm

друг члан wrote:Image


Коцкалоне (немам ништа против момка само кажем) није ништа друго него репрезентативни узорак како тренутно размишља северна трибина.Нешто се као "мрмља у браду" али се конкретно власт не дира.Јел се сећате форумаша којо се потпусивао као brucelee?Можда се сећате када сам рекао 2016 да "Делије Север" неће дирати СНС и Вучића и да Владимир Ђукановић може да уђе на трибину кад хоће и да су све оне приче о избацивању глупости.Тај момак ми је рекао како ја немам појма,да је Ђука бизон и да је трибина против режима.

Године 2019/2020 мрзи ме да тражим,поново се јавља brucelee,каже како је упознао Ђуку,да је то велики патриота,те да иако се не слаже 100% са њим да сз то прави људи који нам требају.Зато ево једне старе песмице са севера посвећене том форумашу:

О кад би Брус Ли играо за Звезду:
https://youtu.be/8MOdMWJg_cw

Image

ОТПОР - Друштвени покрет у Србији (тадашњој републици у саставу СР Југославије) који је постојао у периоду 1998-2004.Активности овог покрета састојале су се од ненасилних протеста против режима Слободана Милошевића,захтева за спровођењем демократских реформи и борбе против корупције.Покрет је уживао широку подршку људи различитих политичких уверења,која се базирала на незадовољству владавином СПС-а и Слободана Милошевића.Чланови покрета активно су учествовали у "Булдожер револуцији" (5.октобар 2000) која је кулминирала збацивањем Слободана Милошевића са места председника.ОТПОР је накнадно постао инспирација за многе продемократске организације и друштвене покрете ненасилног протеста ван Србије међу којима су: "Кмара" (Грузија), "Време је!" (Украјина),ЗУБР (Белорусија),"Оборона" (Русија), "КелКел" (Киргистан), и покрет "6.април" (Египат).

На фотографији: Навијачи Црвене звезде на утакмици против Сартида у сезони 1999/2000.Скроз десно налази Јован Шурбатовић тада члан ДХСС који је врбовао младиће са трибине у партију и ДОС.У међувремену,Јован Шурбатовић мења дрес,постаје генерални секретар ФСС,и у слободно време кафенише са Владимиром Ђукановићем у емисији "На кафи са Ђуком":
https://youtu.be/b453RhbBr4o
Обрни окрени,СНС или ДОС,исто срање друго паковање.Децо бежите од оваквих људи.Када се на руским навијачким порталима појавила ова фотографија,обиље коментара је садржало реченицу: "Ау који педери!"

User avatar
njasvi
Posts: 920
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Вести

Postby njasvi » Sun Jun 20, 2021 10:34 pm

Kockalone wrote:Не спрдам се него сам мртав озбиљан. Вазда ће бити незадовољног народа, али као неко ко не живи у Србији и ко повремено долази горе баш лако могу примијетити како је Србија напредовала задњих 7,8 година

Eeeeeeeeee je☆i ga
Mislio sam da se sprdas
04 X 1945


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests