Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Вести

Postby Кудрави Гаучос » Sat Oct 21, 2017 12:55 am

Мој сине, ти претерано прдиш, али сам си свестан тога, и треба да се бориш с тим. Подршка (емотикон хаг)
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

džile
Posts: 228
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:01 pm

Re: Вести

Postby džile » Sat Oct 21, 2017 4:03 am

Ne promoviše Kudravi silovanja, znam ga ja godinama, veliki je to razbojnik, ali je dobar čovek i ima do jaja smisao za humor, nažalost, takav humor već više od jedne decenije nije aktuelan pa ga ljudi pogrešno skapiraju, jebiga, postali smo tužan, jadan, bedan, neduhovit, slepački i zglajznut korektni narod, ali ne zbog toga što nas neprijatelji truju već zato što smo sami to izabrali. Ta prevelika želja za civilizovanjem odvela nas je u prkno civilizacije, negde gde su nekada recimo bili Bušmani, na crni humor zove se specijalni tužilac, dobar vic se nije čuo još od je Draža rek'o:"Braćo Srbi, šta to bi?", ne znam šta se danas podrazumeva pod brljavljenjem, ali verovatno bi se raspisao referendum da se čovek s kvalitetnim pijanstvom baci kerovima da ga jebu i izgrizu, kad bi ga neko kojim slučajem s kraja devedesetih i početka dvehiljaditih bacio u ovu posranu 2017. godinu, tužno je sve to, ali dobro, dosta smo toga i pregurali, smatram da nam je vreme umirati.

User avatar
pustinjska lisica
Posts: 434
Joined: Sun Jan 31, 2016 9:16 pm
Location: Пјонгјанг

Re: Вести

Postby pustinjska lisica » Sat Oct 21, 2017 8:48 am

Кудрави Гаучос wrote:Прогоне га греси из младости кад је ћапаво школску другарку зассу. Јеси је тражио на твитеру, можда се исповедила? Ал пре ће бити да ћеш ту да нађеш ону другу другарицу, коју нико није хтео ни да пипне јбг.


Рођина другарица чека да он постане познати ташна-машна адвокат који не избија из медија, и који се усерава од лове, па да се исповеди како ју је сексуално узнемиравао кад је имала 12 година :mrgreen:
У реверу носим марамицу белу ја,
свака мене фрајла, свако ме девојче зна,
кад год ја сретнем лепе цурице целу им дадем,
а оне викну дај дуплирај душице.

марамица маркизет, мене воли цео свет
марамица маркизет, мене воли цео свет

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Mon Oct 23, 2017 12:01 am

ovi na Kosovu ladno nisu glasali za Olivera Ivanovića koji je obrazovan čovek i koji je na pravdi Boga trunuo u šiptarskom zatvoru, nego za nekog mongoloida za kojeg je agitovao ovaj naš bolesnik
pre toga glasali za bolesnika

koji je kurac tim ljudima dole

User avatar
MARKER
Posts: 734
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:13 am

Re: Вести

Postby MARKER » Mon Oct 23, 2017 2:05 am

Ако ниси приметио, господар је ставио своју шапу где год је могао, па тако и над Србима на КиМ. Једно, претпостављам, стоји, а то је да овакву популарност међу Србима није имао нико још од 2. светског рата, ни милошевић, ни тито... Србима лако управљаш, манипулишеш, ако знаш како. Е овај зна, боље од већине претходника, моје мишљење.

хајка
Posts: 331
Joined: Thu Apr 13, 2017 1:54 pm

Re: Вести

Postby хајка » Mon Oct 23, 2017 3:33 am

Ja znam ljude koji su voleli Tita, znam ljude koji su krvnicki bili uz Slobu, ali ja nikog ne znam ko je za Vucica, ali bez preterivanja. Istina je da nemam puno kontakta sa starijim ljudima, i retko sam u ruralnim podrucjima ali opet bar bi nekog morao da znam.

Vucic je pokrao izbore, i najbolji je politicar u istoriji Srbije po tome koliko zna da igra tu igru, laze, krade, otima, ucenjuje, manipulira itd.

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Вести

Postby Brdja » Mon Oct 23, 2017 3:59 am

Vučić radi odličnu stvar a to je da je zaposlio toliki broj ljudi da mu oni uz svoje porodice i penzionere donose vlast. Ono što radi bolje od njegovih prethodnika je to da su svi ti ljudi koji su dobili posao svakodnevno angažovani i čim neko prestane da se cima za stranku dobija otkaz. Stalno imaju akcije čišćenja krajeva od djubreta, snega, farbaju, kreče, itd. I time dobijaju plus kod građana koji su neodlučni pa čak i kod onih koji nisu za njega. Redovno vode ljude na razne izlete i dele pakete sa namirnicama. Aktivisti svaki dan imaju neke obaveze i broji im se broj sati koliko su radili za stranku. I nemojte se zaluđivati da nema mladih. Ima ih i to dosta. Sve u svemu, ozbiljna mašinerija je u pitanju.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
MARKER
Posts: 734
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:13 am

Re: Вести

Postby MARKER » Mon Oct 23, 2017 4:08 am

Веома јака машинерија, спс мала беба за ове... Ови бре покривају сваки сегмент којим је могуће манипулисати, скоро ништа не препуштају случају.

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Вести

Postby Далтон » Mon Oct 23, 2017 5:05 am

Jel to znaci da vazi ono pravilo kada od 5 porodica on zaposli jednu pa ta jedna kaze ostalim 4: eto glasajte za njega pa ce i vas zaposliti. Onda umesto te jedne za njega glasa svih pet koja na isti princip pogura za sobom i drugih pet?

Na zalost nema vise te neke ideje i ideologije koja bi krasila stranku odnosno se bavila sadrzajem njenih ciljeva. Dovoljno je reci da cete zaposljavati jer toga se ljudi najvise boje. Bezposlice koja stvara besparicu.
(Street Force / Curva Orientale)

User avatar
MARKER
Posts: 734
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:13 am

Re: Вести

Postby MARKER » Mon Oct 23, 2017 5:28 am

Мало је другачије. Запосли се један члан породице преко снса, сви други чланови породице који имају право гласа, гласају за снс (част изузецима). То је та математика, запослио 1/5 до 1/4 народа, и има преко 50% гласова. Успева му, јбг...

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Вести

Postby Brdja » Mon Oct 23, 2017 5:52 am

Npr od 5 ljudi on zaposli dvoje a ovo troje preostalih pošto vidi da zapošljavaju, svakodnevno gine za stranku sa celom familijom ne bi li se i on zaposlio. Kada se zaposli, to vidi neko iz njegove okoline, učlani se i tako u krug.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Вести

Postby prcko » Mon Oct 23, 2017 8:19 am

I to kad ih zaposli, zaposli ih na ugovor koji se obnavlja na 3-6 meseci, pa ih konstantno tera da budu aktivni u stranci, da cimaju celokupnu rodbinu za one kapilarne glasove i slicno.

савабјан
Posts: 349
Joined: Wed Apr 06, 2016 12:31 pm

Re: Вести

Postby савабјан » Mon Oct 23, 2017 9:16 am

Rođaci wrote:ovi na Kosovu ladno nisu glasali za Olivera Ivanovića koji je obrazovan čovek i koji je na pravdi Boga trunuo u šiptarskom zatvoru, nego za nekog mongoloida za kojeg je agitovao ovaj naš bolesnik
pre toga glasali za bolesnika

koji je kurac tim ljudima dole
Koga podrzi Beograd, za njega glasaju Srbi. Tako je na Kosmetu, tako je svugde gde nas ima. Jedino gde mi deluje da se drugacije desilo je R. Srpska.

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Вести

Postby SAO_Zeljin » Mon Oct 23, 2017 10:47 am

Neverovatno je da je svako ko je protiv "Srpske liste" neprijatelj, ubacen element, siptarski covek... a upravo je ta "Srpska lista" u vlasti sa siptarima. Kad god su Srbi, uslovno receno van Srbije, slusali Beograd na kraju su u kolonama dolazili u isti taj Beograd

User avatar
Desnoruki levak
Posts: 242
Joined: Tue Mar 01, 2016 4:11 pm

Re: Вести

Postby Desnoruki levak » Mon Oct 23, 2017 10:50 am

http://www.b92.net/info/vesti/index.php ... id=1317129

Bokte mazo, kad se sad nisam ugušio od smeha...slika veličine prosečnog bilborda nestala iz Doma sindikata i naravno, niko ništa ne zna...Alan Ford momenti.

niko
Posts: 512
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:48 am

Re: Вести

Postby niko » Mon Oct 23, 2017 11:38 am

nije za one sa slabim srcem, bez zezanja.
Djuric poveo navijanje: Aco Srbine
https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2017&mm=10&dd=23&nav_category=640&nav_id=1317186

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вести

Postby ultrastito » Mon Oct 23, 2017 11:59 am

mene bilo sramota jutros kad sam to video i cuo na tvu. fazon, pokrio sam se jorganom preko glave i jako zatvorio oci zeleci da je to samo ruzan san.

kad ono medjutim...
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

фикрета
Posts: 267
Joined: Thu Feb 11, 2016 6:15 pm

Re: Вести

Postby фикрета » Mon Oct 23, 2017 12:09 pm

vi kao da ste juce sisli iz aviona koji je doleteo iz norveske
pa se cudite

srbi nece izumreti od bele kuge,rata,meteora...vec od svojih gluposti

Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: Вести

Postby Bunt » Mon Oct 23, 2017 12:20 pm

хајка wrote:Ja znam ljude koji su voleli Tita, znam ljude koji su krvnicki bili uz Slobu, ali ja nikog ne znam ko je za Vucica, ali bez preterivanja. Istina je da nemam puno kontakta sa starijim ljudima, i retko sam u ruralnim podrucjima ali opet bar bi nekog morao da znam.

Vucic je pokrao izbore, i najbolji je politicar u istoriji Srbije po tome koliko zna da igra tu igru, laze, krade, otima, ucenjuje, manipulira itd.
Vrlo jednostavno, staneš pored kioska na udarnom mestu i gledaš koje novine kupuju. Kurir, Alo, Telegraf, Informer kupuju njihovi, nema greške. Oni koji uzimaju kombinaciju bilo koje dve novine od navedenih su njihovi 100%.

Sent from my D6503 using Tapatalk

santamarija
Posts: 283
Joined: Mon Feb 15, 2016 11:32 pm

Re: Вести

Postby santamarija » Mon Oct 23, 2017 2:40 pm

Ma o cemu pricate bre,koji posao,koje porodice ??? Ima MEDIJE i to je to !!!!!!! Jeidno gde nesto moze da se cuje protiv je internet. Onog momenta kada neko odluci da ga srusi, jer prestaje da slusa , onog momenta ce se pojacviti nova TV i nove neke novine ...


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests