Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
хајка
Posts: 331
Joined: Thu Apr 13, 2017 1:54 pm

Re: Вести

Postby хајка » Tue Oct 17, 2017 11:42 pm

Ti se lozis na krimose i pricu o vitestvu medju kriminalcima. Giska je krao samo od bogatih i delio siromasnim jel da? Pljackao je samo kriminalce, nije nikad posten narod? Ti znas, bio si prisutan kontam, tebe je slao po pivo kad si bio mali kavac u upasanoj trendzi. Samo razmisli malo tom ispranom lobanjom, ako je neko u kriminalnim krugovima na tolikom nivou i toliko visoko rangiran, sta je ta osoba morala da uradi u zivotu do tada.

A politicari kad kradu i otimaju od naroda? Nema veze, snasli se ljudi, gospoda, jel si video kako im je Vucic suknuo a? Kralj! I neka, i treba da jebu narod, sto se oni nisu snasli preko stranke isto. A Dacic kad peva i pisa po sirotinji, i treba da peva i jebe starlete, bucko kralj, dominira 20 godina vec, legenda.

To je ta logika gliste.

Barra Brava
Posts: 91
Joined: Thu Mar 17, 2016 4:36 am

Re: Вести

Postby Barra Brava » Wed Oct 18, 2017 7:41 am

zrno wrote:Пустите Гишку, највећа сиса је Карађорђе, ваљо гице угарима, убијао кога је стигао сви га се плашили, криминал класичан. Забога 2017 година је.


Bravo hrabri mali internet ratnice i postenjacino sto bacas pljucu po liku koji je jedini imao muda i snage da pruzi otpor najvecoj sili tog doba.Po liku koji je dao glavu za Srbiju i slobodu,za koga je Napoleon izjavio da je najveci vojskovodja i ti se nadjes da iz svoje udobne fotelje da se pravis pametan?I svaki drugi mongo koji poistovecuje Gisku sa ostalim likovima iz "vidimo se u citulji" nek se napusi kurca

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Вести

Postby brucelee » Wed Oct 18, 2017 8:59 am

хајка wrote:Ti se lozis na krimose i pricu o vitestvu medju kriminalcima. Giska je krao samo od bogatih i delio siromasnim jel da? Pljackao je samo kriminalce, nije nikad posten narod? Ti znas, bio si prisutan kontam, tebe je slao po pivo kad si bio mali kavac u upasanoj trendzi. Samo razmisli malo tom ispranom lobanjom, ako je neko u kriminalnim krugovima na tolikom nivou i toliko visoko rangiran, sta je ta osoba morala da uradi u zivotu do tada.

A politicari kad kradu i otimaju od naroda? Nema veze, snasli se ljudi, gospoda, jel si video kako im je Vucic suknuo a? Kralj! I neka, i treba da jebu narod, sto se oni nisu snasli preko stranke isto. A Dacic kad peva i pisa po sirotinji, i treba da peva i jebe starlete, bucko kralj, dominira 20 godina vec, legenda.

To je ta logika gliste.


ali o cemu ti pricas?

jel imas dokaza da je Giska krao od necijih roditelja koji su jedva smogli snage da skupe neku crkavicu i otvorili neki ducan i onda im dolazio zli Giska i lupao reket?

dakle u startu si generalizovao.

Poenta je da vi radite isto sto rade i oni koji generalizuju navijace, koji ne mogu da povedu dete na stadion ali zato pred arsenal se ubijaju da nadju kartu i sve ostalo, a to je i generalizacija i licemerje.

Ako neko ne zna puno o Giski treba da kaze ok ne znam, cuo sam, ali ko ga sisa necu o onome sto ne znam preterano da pricam, ali neeee ti si ubedjen da je to kabadahija koja je maltretirala slabije i ostalo.

I ne znam kakve veze imaju politicari

User avatar
Desnoruki levak
Posts: 242
Joined: Tue Mar 01, 2016 4:11 pm

Re: Вести

Postby Desnoruki levak » Wed Oct 18, 2017 9:01 am

Jedina tragedija veća od te da se odrasli ljudi i dalje lože na kojekakve giške ovoga sveta je da ih ni najmanje nije sramota da to javno i brane!

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Вести

Postby brucelee » Wed Oct 18, 2017 9:09 am

Desnoruki levak wrote:Jedina tragedija veća od te da se odrasli ljudi i dalje lože na kojekakve giške ovoga sveta je da ih ni najmanje nije sramota da to javno i brane!


Ја се не ложим на Гишку, само имам дубоко поштовање, лик је дао живот за отаџбину иако је знао да иде у смрт. Неко ко је радио за удбу кад је послат да убије попа Ђујића и тамо чуо истину о комунистима и рекао удби сисајте га, завредњује поштовање.

Свако сврставање Гишке у ред Аркана,Кристијана је напросто дебилизам, из много, много разлога. Ако вам то и даље није јасно, јебига.

niko
Posts: 512
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:48 am

Re: Вести

Postby niko » Wed Oct 18, 2017 10:02 am

Batke wrote:http://www.blic.rs/vesti/hronika/presao-pola-grada-jurilo-ga-10-patrola-policajci-ostali-u-soku-kada-su-saznali-zasto/nyz2yv5
Мали цар :mrgreen: Али ми је овај део текста запао за око.
U Centru za socijalni rad u Nišu kažu da će preduzetei sve zakonom propisane mere.
- Dečak je do sada bio u kategoriji dece bez roditeljskog staranja i sada se prvi put evidentira kao dete sa poremećajem u ponašanju. Centar će uraditi dijagnostiku i preduzeti sve potrebne mere. Utvrdiće se zašto je došlo do poremećaja ponašanja i da li je bilo propusta u postupanju hranitelja. Započećemo savetodavni rad a očekujemo i dopis tužilaštva o celom slučaju - kaže pomoćnica direktora Centra za socijalni rad Javorka Milenković.

Па пичка му материна. Који су ретарди ти социјални радници. Капирам мали је могао да направи веома велику штету и не дај боже да повреди некога али по ономе што сам сазнао из текста мали има веома велику интелигенцију чим сам каже да је гледао како возачи возе аутобус и научио је да рукује са воланом. Људи који су га видели како вози су приметили да је чак и давао мигавац при скретањима. Мислим да би иако је дете социјални радници могли мало да га преусмере у том смеру да се у ствари што више интересује за саобраћај и возила. Барем да га доводе за допунску наставу у неку ауто школу где би могао да вози на полигону поред инструктора или да иде на картинг, после у саобраћајно техничку школу. Зашто му гушити тај таленат. Мали је сироче и не подржавам то што је урадио али кадтад ће морати да се сналази у животу и ако му је ово животни позив треба га подржати. Такође детету је то сан и сад ће неки шатро психолози да му кажу да то није у реду, а дете има сасвим нормалан животни сан 12 година. Какави су нам дванаестогдишњаци овај мали је и још златан.


Beograd mala je cigansko naselje, pa je verovatno i taj mali ganfer, ali nebitno, u pravu si za ovo sto kazes, bolje ga usmeriti na voznju gradskog prevoza nego da ga ortaci ganferi usmere na voznju ukradenih vozila. Najjace sto je i saobracajno tehnicka skola u tom kraju, na 200 metra od glavne autobuske.

User avatar
Nikada Agencija
Posts: 100
Joined: Sat Feb 06, 2016 1:22 am

Re: Вести

Postby Nikada Agencija » Wed Oct 18, 2017 10:42 am

Barra Brava wrote:
zrno wrote:Пустите Гишку, највећа сиса је Карађорђе, ваљо гице угарима, убијао кога је стигао сви га се плашили, криминал класичан. Забога 2017 година је.


Bravo hrabri mali internet ratnice i postenjacino sto bacas pljucu po liku koji je jedini imao muda i snage da pruzi otpor najvecoj sili tog doba.Po liku koji je dao glavu za Srbiju i slobodu,za koga je Napoleon izjavio da je najveci vojskovodja i ti se nadjes da iz svoje udobne fotelje da se pravis pametan?I svaki drugi mongo koji poistovecuje Gisku sa ostalim likovima iz "vidimo se u citulji" nek se napusi kurca

:mrgreen:
Koliko mi radi kliker, @zrno je ''malo'' ironican bio u tom postu,kao i onom prethodnom dje kaze da je Sloba bio car,al mozda sam se ja zajebao...
''Penal bio, crveni je bio zbog psovanja sudije i igrača, tako da je sve čisto.'' PFC

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Wed Oct 18, 2017 10:57 am

brucelee wrote:
Desnoruki levak wrote:Jedina tragedija veća od te da se odrasli ljudi i dalje lože na kojekakve giške ovoga sveta je da ih ni najmanje nije sramota da to javno i brane!


Неко ко је радио за удбу

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Вести

Postby Кудрави Гаучос » Wed Oct 18, 2017 2:35 pm

Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
zrno
Posts: 87
Joined: Sat Feb 20, 2016 10:35 am

Re: Вести

Postby zrno » Wed Oct 18, 2017 3:24 pm

Rođaci wrote:
brucelee wrote:
Desnoruki levak wrote:Jedina tragedija veća od te da se odrasli ljudi i dalje lože na kojekakve giške ovoga sveta je da ih ni najmanje nije sramota da to javno i brane!


Неко ко је радио за удбу


Па огроман проценат срба је радио за удбу или озну, огроман значи сваки 3. 4. човек, дал пекар, келнер, доктор, свако у својим могућностим. Гишка је рекао НЕ код неких врло зајебаних ствари за разлику од тога дал што конобар цинкари разговоре или комшија да правиш кућу.
Мислиш да је неки конобар реао НЕ, који проценат је смео да каже НЕ?
Е сад ако мислиш да ти ниси имао у породици такве у најмању руку цинкароше, онда се или грдно вараш јер не знаш или ако знаш онда си класичан куомунистички унук и поштењачина. Ништа лично, НАЖАЛОСТ таква је ситуација и испаштамо због онох 50 година.

хајка
Posts: 331
Joined: Thu Apr 13, 2017 1:54 pm

Re: Вести

Postby хајка » Wed Oct 18, 2017 3:31 pm


Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: Вести

Postby Bunt » Wed Oct 18, 2017 3:47 pm

zrno wrote:
Rođaci wrote:
brucelee wrote:
Неко ко је радио за удбу


Па огроман проценат срба је радио за удбу или озну, огроман значи сваки 3. 4. човек, дал пекар, келнер, доктор, свако у својим могућностим. Гишка је рекао НЕ код неких врло зајебаних ствари за разлику од тога дал што конобар цинкари разговоре или комшија да правиш кућу.
Мислиш да је неки конобар реао НЕ, који проценат је смео да каже НЕ?
Е сад ако мислиш да ти ниси имао у породици такве у најмању руку цинкароше, онда се или грдно вараш јер не знаш или ако знаш онда си класичан куомунистички унук и поштењачина. Ништа лично, НАЖАЛОСТ таква је ситуација и испаштамо због онох 50 година.
Ko je onda cinkario ili i dalje cinkari u tvojoj familiji?

Sent from my D6503 using Tapatalk

User avatar
zrno
Posts: 87
Joined: Sat Feb 20, 2016 10:35 am

Re: Вести

Postby zrno » Wed Oct 18, 2017 4:13 pm

Један члан породице је због одбијања тога био на голом, за друге не знам ал несумњиво да их је било.
ПОЕНТА ЈЕ да сам ја свестан тога и времена какво је било и неишчуђавам се.
Треба сагледати какво је време било, најлакше је из ове перспективе пљувати, треба судити по делима.
Ја се на пример не ишчуђавам вама који пљујете, јасно ми је да сте унуци комуњара и да сте тако васпитани. Опет кажем НАЖАЛОСТ 50 година нас је убило.

хајка
Posts: 331
Joined: Thu Apr 13, 2017 1:54 pm

Re: Вести

Postby хајка » Wed Oct 18, 2017 4:26 pm

Ako ne citas knjige Legije - citas od Marijane Mateus.

Ne divis se kriminalcu Giski - b92 ti je isprao mozak, ne vodis decu na stadione i komunjara si.

Zene koje su silovali - same su to trazile.


I onda se pitate zasto je nacionalna ideja u Srbiji umrla. Pa zbog vas rodjaci. Jer ste priglupi, prosti i bahati ljudi a pritom Srbujete redovno i svako sa imalo mozga kad vidi vas ne zeli da bude poistovecavan sa vama i udaljava se od nacionalne ideje. Niste pametni, ograniceni ste, zatucani, bahati ste i pritom losi ljudi. Svaki put kada mislite da branite Srbiju sto komentarima ovde, na fejsbuku, u drustvu, vi ste tu Srbiju jos vise zakopali, jer niste vredni ni dostojni toga. Prvo ste trebali da radite na tome da budete ljudi, posteni, vredni, casni, USPESNI, pa onda politika i ideologija i sve ostalo, ali u vecini slucajeva od sebe niste napravili nista pa vam je nacionalizam poslednje utociste. U vecini slucajeva zivite kod roditelja, drkate kurac, studirate 10 godina, cekate vezu da vas tata zaposli u nekoj firmi, cekate tiket da vam uleti da mozda izvedete neku ribu na pice. Turbo folk Srbi, turbopravoslavci, ziveo Giska, Arkan, jebemo keve komunjarama sa u92.

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Вести

Postby Кудрави Гаучос » Wed Oct 18, 2017 4:52 pm

хајка wrote:


http://www.alo.rs/slobodanka-silovali-s ... eli/127594

Jel i ona trazila da je siluju?

Koje ti traume imas od zena...ozbiljne posledice.


Рече човек коме је засметало ммм Бебо, и Попарина секретарица :lol: , и који организује интернет расправе о проблематици прдења пред рибама. :lol:

Image

Да те подсетим, надам се да нећу отерати твоју сензитивну душику одавде, слободно настави да се примаш, шта каеш Гишка, не ваља то, а? ;)
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

хајка
Posts: 331
Joined: Thu Apr 13, 2017 1:54 pm

Re: Вести

Postby хајка » Wed Oct 18, 2017 4:58 pm

Ja mozda imam problema sa stomakom, a ti imas problem sa zenama, posto vidim da te lozi ta dominacija nad njima, verovatno su ti nanele velike traume. Sto je tebe iscimala vest da su zene na twiteru protiv seksualnog uznemiravanja niko normalan ne moze da pojmi, i dinosaurusi u Novom Sadu i ostale stvari organizovane protiv Srpskog roda i prosecnog muskarca.

User avatar
zrno
Posts: 87
Joined: Sat Feb 20, 2016 10:35 am

Re: Вести

Postby zrno » Wed Oct 18, 2017 5:01 pm

поштовати Гишку - волети Легију и читати му кљиге, дркати на Аркана и слушати Цецу

То је твоја логика.
А како мислиш да децу гајиш да буду поштена, вредна и добри људи ако је систем какав је био и какви остаци се вуку и даље онда срећно.
Поента ове приче је ПОШТОВАЊЕ неког ко је дао живот за србију, одрицање од прошлости смо видели 45.
Тебе ако је срамота да србујеш, шта да ти кажем онда.....

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Wed Oct 18, 2017 5:09 pm

isti ljudi na obe strane, samo se boje razlikuju

jedni drkaju na Arkana, drugi na Natašu Kandić, a normalni se ili drže po strani ili su otišli

хајка
Posts: 331
Joined: Thu Apr 13, 2017 1:54 pm

Re: Вести

Postby хајка » Wed Oct 18, 2017 5:12 pm

zrno wrote:поштовати Гишку - волети Легију и читати му кљиге, дркати на Аркана и слушати Цецу

То је твоја логика.
А како мислиш да децу гајиш да буду поштена, вредна и добри људи ако је систем какав је био и какви остаци се вуку и даље онда срећно.
Поента ове приче је ПОШТОВАЊЕ неког ко је дао живот за србију, одрицање од прошлости смо видели 45.
Тебе ако је срамота да србујеш, шта да ти кажем онда.....


Moja logika ima veze, jer su jedan i drugi kriminalci. Ne izmisljam ja ovde da je covek bio veliki kriminalac, to je opste poznato, to sami i vi kazete. Primer koji sam dao da je lupao reket ducanu postenih ljudi je samo primer, a poenta je da je POSTEN COVEK morao najebati od njega. Zna se ko su i sta su kriminalci. To sto je zivot dao na ratistu, gde je ubijen od bivsih poslodavaca, ga ne amnestira.

Mene nije sramota, ali znam kad to radim, sa kojom merom i gde je mesto za to. Za vecinu vas bih voleo da se vise bavite npr fudbalom ili golubarstvom umesto Srbijom, jer je samo sve vise blatite nego sto pomazete. Ja znam da ti to ne razumes niti ces ikad razumeti.

Barra Brava
Posts: 91
Joined: Thu Mar 17, 2016 4:36 am

Re: Вести

Postby Barra Brava » Wed Oct 18, 2017 6:33 pm

хајка wrote:
zrno wrote:поштовати Гишку - волети Легију и читати му кљиге, дркати на Аркана и слушати Цецу

То је твоја логика.
А како мислиш да децу гајиш да буду поштена, вредна и добри људи ако је систем какав је био и какви остаци се вуку и даље онда срећно.
Поента ове приче је ПОШТОВАЊЕ неког ко је дао живот за србију, одрицање од прошлости смо видели 45.
Тебе ако је срамота да србујеш, шта да ти кажем онда.....


Moja logika ima veze, jer su jedan i drugi kriminalci. Ne izmisljam ja ovde da je covek bio veliki kriminalac, to je opste poznato, to sami i vi kazete. Primer koji sam dao da je lupao reket ducanu postenih ljudi je samo primer, a poenta je da je POSTEN COVEK morao najebati od njega. Zna se ko su i sta su kriminalci. To sto je zivot dao na ratistu, gde je ubijen od bivsih poslodavaca, ga ne amnestira.

Mene nije sramota, ali znam kad to radim, sa kojom merom i gde je mesto za to. Za vecinu vas bih voleo da se vise bavite npr fudbalom ili golubarstvom umesto Srbijom, jer je samo sve vise blatite nego sto pomazete. Ja znam da ti to ne razumes niti ces ikad razumeti.


Jebeni mediokritet i klasicna vucicevska patetika gde jedan Giska obija piljarnicu necijih roditelja..I ne verujem koliko dusebriznika ima ovde,sve neki jankovici i radulovici,na trenutak sam pomislio da sam na sajtu zastitnika gradjana a ne na navijackom forumu


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests