Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Вести

Postby SAO_Zeljin » Wed Mar 01, 2017 11:13 pm

kocka wrote:
SAO_Zeljin wrote:Ocigledno im nije cilj da pobede nego da razbiju a tako ce i da bude. 60%+
Seselj i Boskic 10%+ demokrate 25% + ostali 5% i to je to od opozicije. Jedino ovaj Stamatovic ako iznenadi pa izbije na 15% za drugi krug i mozda bude nesto

Pa što se onda ne raspišu parlamentarni izbori i ne uzme 60% skupštine ? :D


Ocigledno je da parlamentarne izbore ne raspisuje zato sto ne moze da se dogovori sa koalicionim i stranackim partnerima kolike ce da budu kvote stranaka na njegovoj listi inace bi ih sigurno raspisao posto nema sanse da se ponovi to da 5 stranaka udje u parlament sa po 5,1%.

BJRM-ovcima zelim da im pola zemlje uzmu siptari a drugu polovinu Bugari

User avatar
Ultra Sarma
Posts: 334
Joined: Mon Mar 14, 2016 9:00 am
Location: Zapadni Beograd

Re: Вести

Postby Ultra Sarma » Thu Mar 02, 2017 12:10 am

Ja im zelim da im Srbi uzmu sve, nama vise pripada ta teritorija i od sipaca i bugara. A zao mi nije uopste i neka bude sto vece sranje dosta su se kurcili, te nezavisnost, te priznavanje Kosmeta, te otimanje poseda spc, te ugnetavanje naseg preostalog naroda koji nije hteo da postane novi narod nazvan po tom geografskom polozaju. Ima jos jedna nama bliska zemlja malo zapadnije koja radi identicne stvari prema narodu od kog su nastali, tamo bih mozda i zalio ako bude sranja, jer se sve nadam da ce se ubrzo vratiti korenima, ali je u mkd sve otislo predaleko da je jednostavno svima zivima u interesu njihov potpuni nestanak...
Комунисти бандо без морала
ви убисте Дражу ђенерала

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Thu Mar 02, 2017 12:15 am

Тешко Вучић може да разбије јер се грчевито бори за 50% а цела коалиција снс+спс, која сада подржавају Вучића(ту има 20 странака од те странке Стаматовића-Поповића преко Вулина, Вука Драшковића, Палме, Ристичевића...) на прошлим изборима је имала 60%. То значи да су у озбиљом паду. Зато и најмањи глас критике мора да се забрани па се тако забрањује Скупштина до избора иако је требала да крене са радом јуче. Другим речима, грађани Србије плаћају људе који требају ра раде а не раде јер то смета Вучићу.

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Вести

Postby Чомбе » Thu Mar 02, 2017 12:28 am

te priznavanje Kosmeta,



Ово ми је најсмешнији аргумент кад се нешто замера било ком народу. Ми Срби потписали бриселски споразум, уклонили барикаде на мосту, утврдили границу са КиМ, дали шиптарима позивни број и низ других срања...а замерамо нпр. овим чокалијама јер су њихови политичари признали шиптарима државу.

Да не причамо о томе како смо ми ослободили ућк шиптаре, како смо продали Крајину, издали браћу преко Дрине и сва остала срања које смо ми Срби сами на своју штету урадили. Али не, сви су други криви и сву други већа говна од нас. :)

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Вести

Postby DRINK » Thu Mar 02, 2017 1:11 am

Чомбе wrote:
te priznavanje Kosmeta,



Ово ми је најсмешнији аргумент кад се нешто замера било ком народу. Ми Срби потписали бриселски споразум, уклонили барикаде на мосту, утврдили границу са КиМ, дали шиптарима позивни број и низ других срања...а замерамо нпр. овим чокалијама јер су њихови политичари признали шиптарима државу.

Да не причамо о томе како смо ми ослободили ућк шиптаре, како смо продали Крајину, издали браћу преко Дрине и сва остала срања које смо ми Срби сами на своју штету урадили. Али не, сви су други криви и сву други већа говна од нас. :)


Браво, потпуно исто мишљење, од а до ш.

User avatar
Ultra Sarma
Posts: 334
Joined: Mon Mar 14, 2016 9:00 am
Location: Zapadni Beograd

Re: Вести

Postby Ultra Sarma » Thu Mar 02, 2017 1:20 am

Combe u pravu si. Samo sto su oni priznali u trenutku nekog medjunarodnog zasedanja sad ne mogu da se setim tacno, kad su postojale sanse da to povuce jos mnogo drzava da to ucini, molili smo ih da to urade posle, ali dzaba, dok nam je portugal kolko tolko izasao u susret i priznao dan nakon toga. I priznali su pre briselskog sporazuma kada jos nije bilo tako kasno.. to je noz u ledja od njih se to nije ocekivalo. Inace stoji da smo sami zasrali vise oko Kosmeta od svih drugih zajedno.

Edit: zamisli da mi priznamo recimo Cecenima nezavisnont i kazemo, kriv je Putin, davao im milijarde, napravio jedan od najmodernijih gradova Grozni, naoruzao ih do zuba, ko jebe sad Ruse, sami su krivi, aj sad jedinoj drzavi na svetu koja nas stiti da zabodemo noz u ledja da se malo dodvorimo zapadu, sami su krivi... kolko god da su krivi znamo da im to nije u interesu i ako smo zaista bratske drzave mi to necemo uciniti zar ne..
Комунисти бандо без морала
ви убисте Дражу ђенерала

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Вести

Postby Чомбе » Thu Mar 02, 2017 1:29 am

Од којих њих нож у леђа? Од македонског народа или њихових политичара? :) И јел то било пре него што смо продали Крајину, издали браћу преко Дрине, ослободили кривице терористе ућк...?

User avatar
Ultra Sarma
Posts: 334
Joined: Mon Mar 14, 2016 9:00 am
Location: Zapadni Beograd

Re: Вести

Postby Ultra Sarma » Thu Mar 02, 2017 1:40 am

Ima logike to sto govoris, ne kazem nista. Samo, po meni to nisu trebali da urade, ako ne zbog nas, onda zbog sebe samih. Imaju isti problem.
Комунисти бандо без морала
ви убисте Дражу ђенерала

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Вести

Postby Чомбе » Thu Mar 02, 2017 1:49 am

Edit: zamisli da mi priznamo recimo Cecenima nezavisnont i kazemo, kriv je Putin, davao im milijarde, napravio jedan od najmodernijih gradova Grozni, naoruzao ih do zuba, ko jebe sad Ruse, sami su krivi, aj sad jedinoj drzavi na svetu koja nas stiti da zabodemo noz u ledja da se malo dodvorimo zapadu, sami su krivi... kolko god da su krivi znamo da im to nije u interesu i ako smo zaista bratske drzave mi to necemo uciniti zar ne..



Па ми идемо да играмо пријатељску утакмицу са Украјином која је Русима непријатељ, а Руси су реално више учинили задњих година за нас него што сми ми сами за себе учинили. Шта ћеш више?


И да не заборавим ово

otimanje poseda spc


Прелистај ову тему пар страница у назад...преброј колико само на овом форуму има људи који би да се нешто питају одузели цркви сву имовину и овде у Србији. А Срби су :)

User avatar
njasvi
Posts: 920
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Вести

Postby njasvi » Thu Mar 02, 2017 1:56 am

Чомбе wrote:
te priznavanje Kosmeta,



Ово ми је најсмешнији аргумент кад се нешто замера било ком народу. Ми Срби потписали бриселски споразум, уклонили барикаде на мосту, утврдили границу са КиМ, дали шиптарима позивни број и низ других срања...а замерамо нпр. овим чокалијама јер су њихови политичари признали шиптарима државу.

Да не причамо о томе како смо ми ослободили ућк шиптаре, како смо продали Крајину, издали браћу преко Дрине и сва остала срања које смо ми Срби сами на своју штету урадили. Али не, сви су други криви и сву други већа говна од нас. :)

potpisujem !
04 X 1945

User avatar
Ultra Sarma
Posts: 334
Joined: Mon Mar 14, 2016 9:00 am
Location: Zapadni Beograd

Re: Вести

Postby Ultra Sarma » Thu Mar 02, 2017 5:48 am

Чомбе wrote:И да не заборавим ово

otimanje poseda spc


Прелистај ову тему пар страница у назад...преброј колико само на овом форуму има људи који би да се нешто питају одузели цркви сву имовину и овде у Србији. А Срби су :)


Surovo ali istinito. I to na jednom navijackom forumu, mogu misliti kako je tek u drugim krugovima...
Kad malo bolje covek razmisli kakva smo govna, nije tek cudo sto su ovi nasi razni otpaci takvi kakvi su :mrgreen:
Комунисти бандо без морала
ви убисте Дражу ђенерала

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Thu Mar 02, 2017 8:47 am

Чомбе wrote:Прелистај ову тему пар страница у назад...преброј колико само на овом форуму има људи који би да се нешто питају одузели цркви сву имовину и овде у Србији. А Срби су :)


kakav si spin majstor, pozdravio te pravi predsednik tvog kluba :mrgreen:

to niko nije ni pomenuo, pričalo se o plaćanju poreza

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Вести

Postby Чомбе » Thu Mar 02, 2017 9:31 am

Знам ја шта ти мислиш и да не поменеш. :mrgreen:

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Вести

Postby Мићара » Thu Mar 02, 2017 9:33 am

Image
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

niko
Posts: 512
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:48 am

Re: Вести

Postby niko » Thu Mar 02, 2017 11:13 am

Nexon wrote:Тешко Вучић може да разбије јер се грчевито бори за 50% а цела коалиција снс+спс, која сада подржавају Вучића(ту има 20 странака од те странке Стаматовића-Поповића преко Вулина, Вука Драшковића, Палме, Ристичевића...) на прошлим изборима је имала 60%. То значи да су у озбиљом паду. Зато и најмањи глас критике мора да се забрани па се тако забрањује Скупштина до избора иако је требала да крене са радом јуче. Другим речима, грађани Србије плаћају људе који требају ра раде а не раде јер то смета Вучићу.


dzabe pokusavas da nam ogadis Stamata, razbio te Tizla u politickom marketingu, a ti jos uvek nisi nista naucio.
Boskic ti se udruzio sa Jeremijom i Jankovicem, izdaju neka zajednicka saopstenja, to ne spominjes.

Stamatovic do pobede!
Tizlabor do funkcije savetnika predsednika republike!

Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: Вести

Postby Bunt » Thu Mar 02, 2017 2:34 pm

Чомбе wrote:
Edit: zamisli da mi priznamo recimo Cecenima nezavisnont i kazemo, kriv je Putin, davao im milijarde, napravio jedan od najmodernijih gradova Grozni, naoruzao ih do zuba, ko jebe sad Ruse, sami su krivi, aj sad jedinoj drzavi na svetu koja nas stiti da zabodemo noz u ledja da se malo dodvorimo zapadu, sami su krivi... kolko god da su krivi znamo da im to nije u interesu i ako smo zaista bratske drzave mi to necemo uciniti zar ne..



Па ми идемо да играмо пријатељску утакмицу са Украјином која је Русима непријатељ, а Руси су реално више учинили задњих година за нас него што сми ми сами за себе учинили. Шта ћеш више?


И да не заборавим ово

otimanje poseda spc


Прелистај ову тему пар страница у назад...преброј колико само на овом форуму има људи који би да се нешто питају одузели цркви сву имовину и овде у Србији. А Срби су :)



Pitaj Ruse da li smatraju Ukrajince neprijateljima.

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Thu Mar 02, 2017 4:30 pm

niko wrote:
Nexon wrote:Тешко Вучић може да разбије јер се грчевито бори за 50% а цела коалиција снс+спс, која сада подржавају Вучића(ту има 20 странака од те странке Стаматовића-Поповића преко Вулина, Вука Драшковића, Палме, Ристичевића...) на прошлим изборима је имала 60%. То значи да су у озбиљом паду. Зато и најмањи глас критике мора да се забрани па се тако забрањује Скупштина до избора иако је требала да крене са радом јуче. Другим речима, грађани Србије плаћају људе који требају ра раде а не раде јер то смета Вучићу.


dzabe pokusavas da nam ogadis Stamata, razbio te Tizla u politickom marketingu, a ti jos uvek nisi nista naucio.
Boskic ti se udruzio sa Jeremijom i Jankovicem, izdaju neka zajednicka saopstenja, to ne spominjes.

Stamatovic do pobede!
Tizlabor do funkcije savetnika predsednika republike!


Тизла се пропагадно шљихта а ја беседим истину и ништа сем истине.* То су две различите ствари. Елем, ко каже да ја некога терам да гласа за Обрадовића? Што се мене тиче не мора нико да гласа за њега.
А, сада око овога позива да се Скупштина одблокира и да се отворе медији за председничке каднидате, морам да признам да је мени лично то заједничко саопштење гадно, али када видим да Шешељ, Вук Драшковић, Вулин, Зорана Михајловић, салата, Ивица Дачић, Томислав Николић(додуше он је закопан), Млађан Динкић, Весић...стоје иза Вучића, некако и то постане разумљивије. За двери су медији затворени, хајде што пинк неће ништа да објави, зна се да је то снс медији који пушта само снс играче. Али то што ртс бојкотује је већ проблем јер га сви плаћамо. Онда схватиш да не можеш сам.

* Шалим се Златиборе, само настави за Стаматовић.

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Thu Mar 02, 2017 6:06 pm

Ја се још питам како Вучић може да забрањује рад Скупштине, ограничава појављивање опозиционим кандидатима у медијима а нигде нема забринутости западних држава и њихових медија. Када не лези враже,

Крихбаум подржао кандидатуру Вучића

Високи немачки функционер и председавајући Одбора за европска питања немачког Бундестага Гинтер Крихбаум поздравио је кандидатуру српског премијера Александра Вучића на предстојећим председничким изборима.

Александар Вучић је симбол стабилности и консеквентног европског курса државе Србије. Због тога је његова кандидатура добар знак за европску будућност Србије, нагласио је Крихбаум у поруци подршци, коју је упутио премијеру Вучићу.
Крихбаум је навео да ће се за место председника борити и респектабилни кандидати, али, како је истакао, на нажалост и сумњиви екстремисти, који би своју земљу гурнули у изолацију.
Србији су, међутим, потребни стабилност и међународно поверење, а то представља Александар Вучић, навео је Крихбаум.

"Из тог разлога му за предстојећу кампању желим пуно успеха. Желимо да Србија постане део демократске, богате и слободне Европе. То заступа Александар Вучић", нагласио је Крихбаум у поруци подршке.
Крихбаум је од 2002. године посланик у Бундестагу, а од 2007. председник Одбора за питања Европске уније, тела немачког парламента задуженог за проширење Уније.


Видите како може да вас поједе демократски мрак.

Узгред јуче Шешељ признао да га Вучић вода по његовим телевизијама као мечку да забавља људе,

https://youtu.be/wzfIfKO0XKo?t=327

Ово ценим.
Биће ово карамбол избори, ево и Радуловић, Чанак, вероватно и Чеда излазе, скоро сви Вучићеви играчи.

Зато позивам да сви изађу да гласају за Бошка, Шешеља, Курца, Стаматовића, Гузенбаура, Чича Глишу...

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Вести

Postby Чомбе » Thu Mar 02, 2017 6:09 pm

Pitaj Ruse da li smatraju Ukrajince neprijateljima.



Него за шта сматрају врхушку с којом ратују?

User avatar
Ultra Sarma
Posts: 334
Joined: Mon Mar 14, 2016 9:00 am
Location: Zapadni Beograd

Re: Вести

Postby Ultra Sarma » Thu Mar 02, 2017 10:00 pm

Ova saradnja dveri sa takozvanom gradjanskom opozicijom je mac sa dve ostrice. Evo odma su Seselj i Vucicevic iskoristili priliku da kazu kako rade zajedno za nato, novi dos, ovo ono... kako li on ima toliko cesto mesto na naslovnoj informera uopste ako je prava opozicija, svaki treci dan njegova slika i neka laprdanja sa siroke narodne mase ispranih mozgova. Kad sam video naslovnu stranu informera danas prevnuo sam se od smeha, a zatim od muke. Mozes misliti, velikim slovima NATO SLUGE PRAVE HAOS, kao Putin podignutog prsta dobronamerno upozorava da ,,zapad salje 57 agenata da napravi revoluciju u Srbiji", majko moja, kako te novine idu toliko, ovo je bolesno postalo... i naravno najveci, istaknuti srpski patriota za siroke narodne mase, Seselj, koji nam po svom stavu objasnjava kako su oni izdjnici koji rade za nato... i da, pored takvih bolestija i ostatak naslovne strane ne zaostaje, neka sisata kurva, plus najava zavreme na kojem je neka klinka od 15 god u minicu :oops:
Sa druge strane dveri nemaju nikakav prostor nigde, plus sami ne mogu nikako obezbediti regularnost izbora sto je najbitnije, a ocigledno je da ce opet glasati mrtvi, sns na Kosvu 85% i slicne stvari... znaci izborna kradja moze da se spreci jedino saradnjom opozicije koja ce biti ostecena tom kradjom, tu naravno lazni crveni vojvoda nije zato njega niko ni ne zove.
Da li je bolje za politicke poene i glasace, najvaznije sam rezultat, ostati po strani kad su u pitanju zuti govnari ili uciniti sve da do izborne kradje ne dodje, ja zaista ne znam, sta vi mislite o tome? Izgleda da je Bosko ocenio da je bolje spreciti kradju i ako nema sanse nikakve on licno, nisu to parlamentarni izbori pa da se bori za cenzus, a mogao je da cuti i da se pravi mutav i da izbegne ovu pljuvacinu po informeru i pinku itd...

Image
Комунисти бандо без морала
ви убисте Дражу ђенерала


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests