Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
хајка
Posts: 331
Joined: Thu Apr 13, 2017 1:54 pm

Re: Вести

Postby хајка » Fri Jun 16, 2017 4:02 pm

http://www.informer.rs/vesti/politika/1 ... RAVI-ZRTVU

Izvinjavam se sto postavljam Informer, najvece smece koje je ikad postojalo. Pizde na Kurir danima, kazu sluze se napadima :mrgreen: posto oni eto sluze med i mleko i cvece protivnicima rezima :mrgreen: nego ovaj video mi je zanimljiv.

Da li jos nekom, osim meni, deluje kao da su ga snimali skrivenom kamerom? Mozda u naocarima ili u garderobi ili slicno. Ovog glumca snimaju non stop, deluje mi kao tipican BIA video snimak, da su cekali da napravi neko sranje pa da mu napakuju svasta.

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Fri Jun 16, 2017 4:05 pm

ПОЛНО узнемиравање и прогањање, два нова члана Кривичног законика која су ступила на снагу пре две недеље, и даље изазивају велике недоумице. Грађани, по правилу жене, полицијским управама, како "Новости" сазнају, пријављују све и свашта, а најчешће, под утицајем појединих медија и шала на друштвеним мрежама - удварање особа које им се не допадају.

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Fri Jun 16, 2017 4:17 pm

Оно што следи је покушај Вучића да пагле ово са неким причама са Русима и тако то. То је већ устаљена пракса. Ако има уопште опозиције у Србији при избору владе ће обратити пажњу на то.
Али, суштински је све јасно,

"Vučićev Nemac" i u predsedništvu

Beograd -- Bivši premijer i novi predsednik Srbije Aleksandar Vučić formira tim u Predsedništvu, gde će uz njega biti i dalje njegov blizak saradnik, Nemac Jerg Heskens.
Izvor: utorak, 6.06.2017. | 12:41

niko
Posts: 512
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:48 am

Re: Вести

Postby niko » Sat Jun 17, 2017 1:40 pm

Кудрави Гаучос wrote:https://youtu.be/xygwzsK8R8w?t=3992


posle par dana, danas sam najzad zavrsio gledanje ovog intervjua.
ne znam nista o ovom tipu, deluje mi malo ljigavo i mutno, ali mu verujem sve sto je rekao.
u jednom trenutku je spomenuo da mu je neka iz SNS-a rekla da ce narod da ih provali za godinu-dve od dolaska na vlast, mora narod da vidi sve te sofere, keramicare i ostale majstore na visokim pozicijama, kad ono medjutim....

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Вести

Postby prcko » Tue Jun 20, 2017 12:28 pm

http://www.blic.rs/vesti/hronika/krv-po ... sa/d3nywd6

Nabijem na tuki sve organizacije za zastitu zivotinja i ostale mrsomude. Sto niste udomili te zivotinje ako ste toliki ljubitelji, umesto sto zmurite dok svakodnevno napadaju decu i ljude.

PS> Smrt nadleznim sluzbama.

User avatar
Kibiców
Posts: 753
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:37 pm

Re: RE: Re: Вести

Postby Kibiców » Tue Jun 20, 2017 4:47 pm

prcko wrote:http://www.blic.rs/vesti/hronika/krv-po-ulicama-mitrovice-nepoznata-osoba-pistoljem-sa-prigusivacem-ubila-15-pasa/d3nywd6

Nabijem na tuki sve organizacije za zastitu zivotinja i ostale mrsomude. Sto niste udomili te zivotinje ako ste toliki ljubitelji, umesto sto zmurite dok svakodnevno napadaju decu i ljude.

PS> Smrt nadleznim sluzbama.

+Veverice

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Tue Jun 20, 2017 4:59 pm

Како бре лудаци Брнабићка која има двојно држављанство уопште може да обавља високу државну функцију?

Србија је једна од ретких земаља у свету где не постоје законска ограничења када је у питању обваљање високих државних функција од стране људи која имају двојна држављанства. Министарка и мандатар за састав нове владе Ана Брнабић поред српског има и хрватско држављанство па се поставља питање основне етике и морала јер обављање високе државне функције од стране некога ко има и други пасош и то земље која води изузетно непријатељску и антирсрпску политику је више него дискутабилно.

Више је него дискутабилна и чињеница да мандатарка Брнабић у Хрватској има изузетно вредно наследство и имовину што отвара пут могућем остваривању утицаја од стране хрватских служби ако тај утицај већ није остварен. Неће баш бити да је она чиста „Београђанка“ како напредни идиоти тврде јер је веома везана за очевину у Хрватској где одлази редовно и то сваке године.

Колико је уопште министара у садашњој влади који имају двојна држављанства и код кога лежи лојалност тих људи? То отвара такве безбедоносне и правне проблеме да је то невероватно и са таквом се праксом мора одмах прекинути тако што ће се увести забрана да лица са двојним држављанством обављају било какву државну функцију.

tizlabor
Posts: 498
Joined: Mon Feb 01, 2016 6:04 am

Re: Вести

Postby tizlabor » Tue Jun 20, 2017 5:10 pm

Nexone imao je i Milan Panic dvojno drzavljanstvo,nije ovo prvi put.

Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: Вести

Postby Bunt » Tue Jun 20, 2017 5:10 pm


User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Вести

Postby Brdja » Tue Jun 20, 2017 5:28 pm

Cela država korumpirana, cela vlast korumpirana, sve puno stranih plaćenika ali će sa ovom sad nešto da se promeni. Daj bre ljudi idite jebite nešto, uživajte malo u životu, kratak je. Dok se okrenete ode život, vi sve vreme pljuvali, nervirali se i čekali bolje sutra a ti koje pljujete ceo život žive lepo i zabole ih ona stvar.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Tue Jun 20, 2017 11:47 pm

tizlabor wrote:Nexone imao je i Milan Panic dvojno drzavljanstvo,nije ovo prvi put.


То се лепо завршило за онога ко га је довео јер је дотични радио пуно за државу.

Первертирани симулакрум, кроато-америчка ЛГБТ премијерка и руски мигови - да ли је могуће да нас уистину толико потцењују?
Слободан Антонић

Наш политички поредак је, именовањем Ане Брнабић за премијера, ушао у фазу первертираног симулакрума. Не само да су кључне установе система постале кулисе (фасаде, макете). Оне се сада попуњавају первертираним садржајем – оним што је не само лажно већ и очигледно наопако, изврнуто и изопачено.
Проблем, наравно, није у томе што је Брнабићева, која треба да управља српском егзекутивом, Хрватица (овде), држављанка Хрватске (овде) и декларисана лезбијка (овде). Проблем је у томе што она нема ништа што би је квалификовало за српског премијера. А ипак је, одлуком овдашњег Lord of Heaven and Earth, именована за нашег канцелара.

Заправо, она је излетела из главе Зевса, а да нема ма какву упоришну тачку у свету демократске политике. На којим изборима је учествовала? На којима је победила? Какву подршку има у владајућој странци? А какву код коалиционих партнера? Колико је популарна код бирача? Може ли било шта да нареди својим министрима – Дачићу, Зорани, Вулину…?

Не, сви знамо да је Брнабићева тек цезаров willkürlich (рус. произвольность, срп. самовољност). Тај човек исто тако могао је за премијера да именује и мачку.

И све би било исто. Нашла би се НВО која би изразила задовољство што је „први пут у историји Србије једна мачка постала премијер“. Наши западни „пријатељи“ поздравили би „еманципацију Србије од типичних антропоцентричних предрасуда“. Владајућа странка на свом Председништву одлучила би да „врло јасно, једногласно, даје велико поверење Вучићу, пошто је он тај који у овом моменту може да предложи најбољег кандидата, у најбољем интересу државе и грађана” (овде) – па макар то била и његова маца Мара.

Али кад мачку именујете за канцелара, а то вам без већих проблема прође у „елити“ и у мејнстрим јавности, сасвим лепо се показује да нешто озбиљно није у реду с политичким системом. Цинично је када председник објави „да га је Ана Брнабић обавестила да може да обезбеди већину посланика за избор Владе“ (овде). Она је обезбедила већину? Каквим то хокус-покусом? И ко у то може стварно да поверује?

Заправо, већину јој, сви то знамо, даје он – носилац и поседник свеколике политичке моћи у Србији. Брнабићкино је само да глуми премијера. Јер, она је ту привремено, да послужи као козёл отпущения (срп. жртвени јарац) на кога ће се свалити кривица. Он је обећао 500 евра просечну плату и оставио суфицит у буџету, а Она је, ето, све упропастила, отпуштајући наставнике и друге државне службенике; Он је, гигантским напором, изборио Заједницу српских општина, а Она је потписала споразум с Косовом у складу са Улбрихтовом доктрином (овде), признавши „РК“. Зато „нека виси Педро“ (видети овде, овде и овде).

Али сада, пре но што се испостави да је „Ана изневерила очекивања“, уследиће много аплауза атлантиста. Јер Брнабићева је, по њиховим аршинима, идеалан премијер(ка). Она је:

- ЛГБТ,

- мањинка,

- жена,

- по образовању, стеченом у САД и Британији, „менаџер“ (овдe),

- дугогодишња компрадорска службеница америчких фирми,

- припадница горње-горње класе (стан на Дедињу од 328 m2, стан на Врачару од 85 m2, кућа на Крку од 167 m2, итд. овде),

- залаже се за затварање школа с недовољним бројем ученика и за смањење броја наставника (овде), као и за отпуштање 5000 запослених у државној управи, првенствено у здравству и просвети (овде),

- „ММФ, Светска банка и друге финансијске институције врло цене њен рад“ (овде), итд.

Да је неко у Вашингтону или Бриселу радио „фоторобот“ (identikit, phantombild, portrait-robot) атлантистички идеалног премијера Србије, нацртао би управо Ану Брнабић. И баш њу је Вучић изабрао за премијера. Лепо.

Но, најзабавнија су, тренутно, оправдања овог Вучићевог потеза која долазе од стране „патриотског“ дела прорежимских пропагандиста.

„Она има велико искуство у раду с међународним фондовима и институцијама, важи за толерантну особу која уме да сарађује с људима“, кажу Анђелковић, Радун и Вук Станковић (овде). То је „акт задовољавања захтева америчке стране да би, на другој страни, Србија успела да сачува руски хуманитарни центар у Нишу и наоружа се у Русији“, каже Цвијановић (овде).

Одлично! Шта још „хуманитарни центар у Нишу и шест мигова из Русије“ могу и морају да оправдају? Предају Севера Косова Приштини? Давање међународног броја и изградњу царинских прелаза с „Косовом“? Потписивање СОФА споразума с НАТО-ом? Доделу 1,4 милиона динара ради „куповине и адаптације сеоског домаћинства“ сваком мигранту који је одлучио да остане у Србији? Продају ПКБ-а, Галенике, Комерцијалне банке, Дунав осигурања, Аеродрома Београд, ЕПС-а, Србија-шума нашим „западним пријатељима“? Увођење „сексуалних пакета“ у српске школе и обданишта…?

Шта нам још понижавајуће и страшно наш самозвани „Милош Обреновић“ спрема у име „хуманитарног центра и шест мигова“? И уколико је, по нашем Обреновићу, „будућност важнија од прошлости“ (овде), какву будућност Србима доноси богата ЛГБТ компрадорска службеница америчких компанија? Србију с више деце? Србију с јачим породицама? Србију с већим платама? Хм…

Бојим се да је ова госпођа/госпођица тек савремени Милан Аћимовић. Преживели смо њега, преживећемо и њу. Но, оно што је первертирано у свему томе јесте позивање на Русију. На хуманитарни центар. И на оних шест мигова.

Не радите то. Зар заиста мислите да ћемо поверовати представи о кроато-америчкој ЛГБТ богаташици која је, не зна се на који начин, успела да у српској скупштини избори посланичку већину, а како би нам Председник коначно могао „обезбедити“ оних шест руских мигова?

Зар нас уистину толико потцењујете?

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Вести

Postby Brdja » Wed Jun 21, 2017 12:00 am

Baš suprotno Nexone, ne jedem šećere uopšte jbg. A ti, jeo ne jeo, skončaćeš vrlo brzo ako tako nastaviš. Što pre shvatiš da se na forumu ne menja ništa i čim izgubiš nevinost biće ti lakše i bolje. Jbt čovek u tvojim godinama a tako naivan. Hoće li se tebi u životu nešto promeniti ako je AV ili ta lezbejka ili Dačke ili Mali? Isti su bre kurac svi oni. Pa sve i da Boško dođe i on će da proda dupe. Shvati, mi smo zemlja koja ima svoju svrhu, pisao sam sto puta koja je... I to je to... Možete da umrete pokušavajući da nešto promenite i završite u bedi a možete i da pokušate da proživite život što je lepše moguće sa svojom porodicom, da se na nju skoncentrišete a ne na tamo nekog političara.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
Blackadder
Posts: 277
Joined: Sat Feb 06, 2016 10:33 pm

Re: Вести

Postby Blackadder » Wed Jun 21, 2017 1:10 am


Србохолик
Posts: 91
Joined: Fri Feb 05, 2016 11:04 pm

Re: Вести

Postby Србохолик » Wed Jun 21, 2017 10:57 am


Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Wed Jun 21, 2017 6:12 pm

Brdja wrote:Baš suprotno Nexone, ne jedem šećere uopšte jbg. A ti, jeo ne jeo, skončaćeš vrlo brzo ako tako nastaviš. Što pre shvatiš da se na forumu ne menja ništa i čim izgubiš nevinost biće ti lakše i bolje. Jbt čovek u tvojim godinama a tako naivan. Hoće li se tebi u životu nešto promeniti ako je AV ili ta lezbejka ili Dačke ili Mali? Isti su bre kurac svi oni. Pa sve i da Boško dođe i on će da proda dupe. Shvati, mi smo zemlja koja ima svoju svrhu, pisao sam sto puta koja je... I to je to... Možete da umrete pokušavajući da nešto promenite i završite u bedi a možete i da pokušate da proživite život što je lepše moguće sa svojom porodicom, da se na nju skoncentrišete a ne na tamo nekog političara.


Хоће се променити.
За разлику од тебе њени су ме протерали и убијали ми претке. И сада овај, што је у ловачким причама претукао пола Загреба 1990, поставља црвену хрватицу на челу Владе која је уз помоћ цервене буржујске класе струдирала на колеџу док сам ја јео без струје туњевину из Танзаније. Да не говорим како се обогатила преко Наледа, веза са US Aid, приватно-државних комбинација преко ЕПС-а, Синише Малог(школског друга)...
Изем ти такву земљу.
Узгред, ако ти се цео живот своди на прималне пориве боље га немој водити.
Last edited by Nexon on Wed Jun 21, 2017 6:17 pm, edited 1 time in total.

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Wed Jun 21, 2017 6:14 pm

Србохолик wrote:http://mondo.rs/a1018330/Info/Svet/Navijac-Dimitrije-Sasa-Karan-poginuo-u-Siriji.html


Одређен број људи је из Донбаса, не само Срба, отишао у Сирију да ратује. Он је био добровољац у Донбасу.
Нека му је лака црна земља.

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Вести

Postby Brdja » Wed Jun 21, 2017 7:22 pm

Osim tvojih ličnih motiva, ne vidim šta će se promeniti ako je ona ili neko drugi jer svakako se zna ko je dirigent. Ložio sam se i ja sa 20 god. da promenim svet, Srbiju pre svega itd. Onda sam shvatio da od toga nema ništa i da je najbolje da se skoncentrišem na sebe i svoju porodicu i da me zabole za ostalo. NIKADA se u Srbiji neće promeniti na bolje i NIKADA srpski čovek neće živeti bezbrižno. Ne pada mi na pamet da se borim sa vetrenjačama.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Вести

Postby čompika » Wed Jun 21, 2017 8:47 pm

Nexon wrote:
Brdja wrote:Baš suprotno Nexone, ne jedem šećere uopšte jbg. A ti, jeo ne jeo, skončaćeš vrlo brzo ako tako nastaviš. Što pre shvatiš da se na forumu ne menja ništa i čim izgubiš nevinost biće ti lakše i bolje. Jbt čovek u tvojim godinama a tako naivan. Hoće li se tebi u životu nešto promeniti ako je AV ili ta lezbejka ili Dačke ili Mali? Isti su bre kurac svi oni. Pa sve i da Boško dođe i on će da proda dupe. Shvati, mi smo zemlja koja ima svoju svrhu, pisao sam sto puta koja je... I to je to... Možete da umrete pokušavajući da nešto promenite i završite u bedi a možete i da pokušate da proživite život što je lepše moguće sa svojom porodicom, da se na nju skoncentrišete a ne na tamo nekog političara.


Хоће се променити.
За разлику од тебе њени су ме протерали и убијали ми претке. И сада овај, што је у ловачким причама претукао пола Загреба 1990, поставља црвену хрватицу на челу Владе која је уз помоћ цервене буржујске класе струдирала на колеџу док сам ја јео без струје туњевину из Танзаније. Да не говорим како се обогатила преко Наледа, веза са US Aid, приватно-државних комбинација преко ЕПС-а, Синише Малог(школског друга)...
Изем ти такву земљу.
Узгред, ако ти се цео живот своди на прималне пориве боље га немој водити.

Kako će se promeniti Nexone? Na koju foru, de mi reci?
Shvatam ja i ideale i sve, ali hajde realno da pogledamo situaciju. Mi smo na obroncima kapitalizma, sistema koji radi za jake i bogate, gde se mi tu uklapamo? Kao jeftina radna snaga koja je srećna kad im otvoriš fabriku da rade za 30-40 000 i to da se šutamo u dupe. Da idemo u Slovačku da sklapamo na crno neke televizore...
Šta ćemo da proizvodimo a da je i dalje naše? Šta da radimo, da nacionalizujemo fabrike, da oteramo sve ove "investitore" što smo im malo skuplji od kineza ali bliže... Ne postoji zemlja koja je bila u sličnoj situaciji kao mi a izvukla se. Mala, slaba, opljačkana i koliko puta okupirana. Nismo mi neki Island. Eto najbliža nam je Grčka, svi se zaleteli, idemo Siriza, popušili kurčinu.
Ono o čemu ti sanjaš, a u stvari svi sanjamo, može da se promeni samo nekom deus ex mašinom.

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Wed Jun 21, 2017 8:59 pm

Можда прво да уредимо државу нпр. правни систем, за почетак, па да причамо шта можемо а шта не.
Је л ви схватате колико ово је труло?

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Вести

Postby Brdja » Wed Jun 21, 2017 9:05 pm

A jel ti shvataš da je kod nas u zemlji nemoguće urediti bilo šta? I nikad neće biti uređeno.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests