Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Fri Jun 16, 2017 12:36 am

Brdja wrote:Šta se čudite i bunite? Pa vi ste mu dali moć da odluči kada ste glasali za njega.


neće da glasaju za opoziciju zbog riba u starkama i Ne davimo Beograd ekipe, u drugom krugu bi glasali za Vučića - Vučić im postavi lezbejku za premijera

apsolutno zasluženo, Srbin i dalje glup k'o kurac

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Вести

Postby Чомбе » Fri Jun 16, 2017 12:36 am

Па већ минимум 20 дана се зна ко ће бити премијер шта се сад који курац чудите.

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вести

Postby ultrastito » Fri Jun 16, 2017 12:43 am

зато треба увести закон који излазак на изборе посматра као грађанску обавезу.

сваком оном ко не изађе на изборе бих одрао кожу са леђа. порез 500%, векна хлеба 2000 динара, путарина 100000 динара, кад хоћеш да користиш нешто од државних институција да будеш на последњем месту по приоритету. кад те већ боли курац за државу и кад те не занимају избори, што би те занимало колико кошта хлеб, путарина, колики је порез и слично.

свако неизлажење на изборе ојачава ону гамад са вести коју је кудрави поставио. што би рекао пера божовић, "па ти види причувај му кућу...'нааааааааааааааааааааааааш!"
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

mungos
Posts: 339
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:43 pm

Re: Вести

Postby mungos » Fri Jun 16, 2017 1:02 am

Ovakvu spijuncinu ni cedomir jovanovic ne bi postavio. Specijalan pozdrav svima koji su 10/10/10 ove rusili da bi vucicu danas kurac pusili.

vinjakboy
Posts: 263
Joined: Wed Mar 02, 2016 9:57 pm

Re: Вести

Postby vinjakboy » Fri Jun 16, 2017 1:05 am

Најискреније хвала Вучићу што се овим потезом испишао у уста својим симпатизерима, укључујући и неке на овом форуму. Смејем се већ неколико сати :lol:

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Вести

Postby čompika » Fri Jun 16, 2017 1:09 am

Prvo da se ogradim, da nisam pristalica teorija da nam je uvek neko drugi kriv a mi nebeski narod, ali mi je dosta slušanja da smo govna od naroda.
Mi smo narod kojeg decenijama satiru ekonomski, vojno i na koje sve načine. Svaki narod bi bio sličan nama u ovakvoj situaciji, pre neki dan čitam post neke ribe koja je u Švedskoj o njihovoj kulturi i životu. Pa oni da nemaju para svi bi za njih govorili da su divljaci, sebični i čudni. Ali pošto imaju para odjednom je to samo drugačije i prihvata se. E sad zamislite da smo mi zemlja sa kešom, pa mi bi bili svima najveći carevi i sami sebi. Srbi opušteni, gostoljubivi, kultura, običaji, hrana, veseli i šta ja znam.
Po meni su u direktnoj vezi ekonomska i politička situacija sa ponašanjem ljudi, i to ti je zakon džungle. Pa mnogi sada odjednom "bolji" narodi su bili stoka u odnosu na nas, a nije ih snašlo ni pola sranja ko nas.
Vidim ja stoku oko mene i na poslu i u okruženju, ali vidim tako i svoje prijatelje koji se cimaju, zarađuju pare pošteno, prehranjuju porodicu, vredne i dobre ljude.
Ne dobije narod naš vlast kakvu zaslužuje već kako neko drugi misli da zaslužujemo. Pa mi od drugog svetskog rata pa do sada mislim da nismo imali šanse da odlučujemo o svojoj sudbini, i nećemo ni imati ali ne našom krivicom.

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Fri Jun 16, 2017 1:18 am

Е, сада и ово,
Хоће ли Енглези моћи да изговоре Брнабић а да не звучи као burn a bitch?


Страшно шта нам раде. Али ту је реч разума једног правог ултра-православног Србина из снс:

Владимир Ђукановић: "Из много разлога ћу без икакве дилеме гласати за Ану Брнабић"

четвртак, 15. јун 2017.

Посланик СНС Владимир Ђукановић поручио је да ће "из много разлога, без икакве дилеме" гласати за избор Ане Брнабић на функцију председника Владе Републике Србије.

Он је такође поручио да уколико неки коалициони партнери нису задовољни Аном Брнабић као премијерком Србије, "можемо и на нове изборе".

Ана Брнабић je вишегодишњи службеник УСАИД, агенције Владе Сједињених Америчких Држава за "развој демократије у свету", коју многи сматрају инструментом америчког империјализма и потчињавања непослушних земаља(што би Ђука рекао).

Њеним избором Србија ће добити прву жену и прву декларисану геј особу на месту премијера државе.

Image
Last edited by Nexon on Fri Jun 16, 2017 1:22 am, edited 1 time in total.

хајка
Posts: 331
Joined: Thu Apr 13, 2017 1:54 pm

Re: Вести

Postby хајка » Fri Jun 16, 2017 1:22 am

Pa mi da imamo pare bili bi seljaci 10 puta veci nego sto smo sad. Pa pogledaj samo ovu turbo folk ekipu ili fudbalere kako se ponasaju kad ulete u pare, oblacenje, kola, kic i sund. Gradili bi vece kuce od komsije i tad bi ziveli onako kako ne mozemo da priustimo.
Ne mozes da poredis nas i Svedjane po finansijskom stanju, mentalitet je drugaciji i tu nema price. Direktor Ikea je milijarder a vozi Volva iz 1993 i leti ekonomskom klasom. On je mozda jos i cudan slucaj ali puna je Skandinavija takvih ljudi, jednostavno racionalni su. Pogledaj Ruse koji su uleteli u pare kako se ponasaju, to je nasa realnost.

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Fri Jun 16, 2017 1:29 am

Image

Image

fedayn82
Posts: 144
Joined: Sun Feb 14, 2016 7:08 pm

Re: Вести

Postby fedayn82 » Fri Jun 16, 2017 3:51 am

mungos wrote: Specijalan pozdrav svima koji su 10/10/10 ove rusili da bi vucicu danas kurac pusili.


Iskenjam se samom sebi u usta, cak sta vise, dodje mi zao sto me zandari nisu odvalili....

Nego, mogao bi @Kudravi da nam elaborira celu ovu situaciju, posto je on jelte siguran glasac Vucica ako ikad bude ili on ili pro-zapadno-gradjansko-lezbo-pederska koalicija na drugoj strani. Jel se to vise ne vazi ili sta?
Ниси храбар као Јагода!

User avatar
Blackadder
Posts: 277
Joined: Sat Feb 06, 2016 10:33 pm

Re: Вести

Postby Blackadder » Fri Jun 16, 2017 4:07 am

https://www.vecernji.hr/vijesti/srbija-hrvatska-marija-pejcinovic-buric-tamara-obradovic-mazal-konzultanti-1176880

Traženi stručnjaci: Hrvatski dužnosnici pomažu Srbiji za 800 eura po danu

фикрета
Posts: 267
Joined: Thu Feb 11, 2016 6:15 pm

Re: Вести

Postby фикрета » Fri Jun 16, 2017 8:15 am

isti kurac dal je premijer lezbejka,ona plava nagojena prasica ili nesa slina
cak postoji koliko toliko nade da ce ova posto je neopterecena stranackom pripadnoscu
a i lezbejka je,cik kreni na njih odmah hjuman rajts voc reaguje
biti manji poltron od drugih kandidata

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Вести

Postby Кудрави Гаучос » Fri Jun 16, 2017 8:45 am

fedayn82 wrote:
mungos wrote: Specijalan pozdrav svima koji su 10/10/10 ove rusili da bi vucicu danas kurac pusili.


Iskenjam se samom sebi u usta, cak sta vise, dodje mi zao sto me zandari nisu odvalili....

Nego, mogao bi @Kudravi da nam elaborira celu ovu situaciju, posto je on jelte siguran glasac Vucica ako ikad bude ili on ili pro-zapadno-gradjansko-lezbo-pederska koalicija na drugoj strani. Jel se to vise ne vazi ili sta?


Jбг, и даље га волим, мада ме је сад за срце ујео :lol:
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Вести

Postby Чомбе » Fri Jun 16, 2017 10:34 am

čompika wrote:Prvo da se ogradim, da nisam pristalica teorija da nam je uvek neko drugi kriv a mi nebeski narod, ali mi je dosta slušanja da smo govna od naroda.
Mi smo narod kojeg decenijama satiru ekonomski, vojno i na koje sve načine. Svaki narod bi bio sličan nama u ovakvoj situaciji, pre neki dan čitam post neke ribe koja je u Švedskoj o njihovoj kulturi i životu. Pa oni da nemaju para svi bi za njih govorili da su divljaci, sebični i čudni. Ali pošto imaju para odjednom je to samo drugačije i prihvata se. E sad zamislite da smo mi zemlja sa kešom, pa mi bi bili svima najveći carevi i sami sebi. Srbi opušteni, gostoljubivi, kultura, običaji, hrana, veseli i šta ja znam.
Po meni su u direktnoj vezi ekonomska i politička situacija sa ponašanjem ljudi, i to ti je zakon džungle. Pa mnogi sada odjednom "bolji" narodi su bili stoka u odnosu na nas, a nije ih snašlo ni pola sranja ko nas.
Vidim ja stoku oko mene i na poslu i u okruženju, ali vidim tako i svoje prijatelje koji se cimaju, zarađuju pare pošteno, prehranjuju porodicu, vredne i dobre ljude.
Ne dobije narod naš vlast kakvu zaslužuje već kako neko drugi misli da zaslužujemo. Pa mi od drugog svetskog rata pa do sada mislim da nismo imali šanse da odlučujemo o svojoj sudbini, i nećemo ni imati ali ne našom krivicom.




Буразеру немој да се нервираш, прочитај (ако већ ниси) Чујте Срби од Арчибалда Рајса и пробај да нађеш неку разлику у односу на ово данас, а писана је пре отприлике 100 година. Некако се намеће сам по себи закључак не само да смо говна, него да смо говна били и пре сто година.

User avatar
1000‰
Posts: 41
Joined: Fri Dec 16, 2016 2:35 pm

Re: Вести

Postby 1000‰ » Fri Jun 16, 2017 11:41 am

Bili smo govna i pre 500 godina.Skoro sam citao intervju sa nekim istoricarem,muslimanski Srbin.Covek ceo zivot posvetio istrazivanju tog prelaza u islam.
Lepo covek objasnio da sem danka u krvi i nije bilo nekog prisilnog teranja na drugu veru.Srbi su postaji muslimani iz policitckih razloga,lepog zivota i napredovanja.Najvise su se prabacili u vreme madjarskog osvajanja Srbije i Karadjordja,plaseci se da dele sudbinu svojih komsija i rodjaka. Narod koji se najvise prodao od svih na Balkanu.Govna oduvek,koja ce se prodati uvek i svakom.

fedayn82
Posts: 144
Joined: Sun Feb 14, 2016 7:08 pm

Re: Вести

Postby fedayn82 » Fri Jun 16, 2017 1:15 pm

Кудрави Гаучос wrote:Jбг, и даље га волим, мада ме је сад за срце ујео :lol:


Oprostices mu sve....
Ниси храбар као Јагода!

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Вести

Postby Кудрави Гаучос » Fri Jun 16, 2017 1:42 pm

..нисам ја супермен :D

Јбг брте стварно не знам искрено шта бих написао а да није зајебанција на све ово што се дешава. Био сам искрено убеђен да је прича с овом маказаром фора да се Вукагија као шатро одупре притиску.. тамо вамо. Али он не да помера границе лупања китом у чело читавог народа, него немам појма стварно више шта бих рекао. Ево нешто у вези са оним линком из Новости што сам закачио јуче ујутру:

https://youtu.be/xygwzsK8R8w?t=3992
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
Blackadder
Posts: 277
Joined: Sat Feb 06, 2016 10:33 pm

Re: Вести

Postby Blackadder » Fri Jun 16, 2017 3:01 pm

Кудрави Гаучос wrote:..нисам ја супермен :D

Јбг брте стварно не знам искрено шта бих написао а да није зајебанција на све ово што се дешава. Био сам искрено убеђен да је прича с овом маказаром фора да се Вукагија као шатро одупре притиску.. тамо вамо. Али он не да помера границе лупања китом у чело читавог народа, него немам појма стварно више шта бих рекао. Ево нешто у вези са оним линком из Новости што сам закачио јуче ујутру:

https://youtu.be/xygwzsK8R8w?t=3992


Ovaj mu je sigurno deda :)


хајка
Posts: 331
Joined: Thu Apr 13, 2017 1:54 pm

Re: Вести

Postby хајка » Fri Jun 16, 2017 3:51 pm

Meni je najmanji problem to sto je lezbejka, jer nije ona LGBT aktivista, tj nije tako gradila svoje ime, ne radi na brakovima, usvajanju dece itd, ta prica je ne zanima, samo je otvoreno gej, a za to treba muda, jer gomila politicara u ovoj i u zutoj vladi su pederi pa se kriju kao jajare. Dakle, ona je po meni samo gej licno a ne aktivisticki, sto je velika razlika. E sad, ko ima nesto protiv gej osoba koji pritom ne guraju to u nos nikome, to je vec mrznja i nesto drugo.

Meni je problem to sto je americki covek, sto ju je Vucic stavio kao nestranacku licnost da ne bi ojacao nikoga iz SNS i da bi on ostao Car stranke i drzave. Nadam se da ima puno nezadovoljnih u SNS zbog ovoga i da ce krenuti unutrasnji nemiri, jer SNS moze da srusi samo SNS.

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Fri Jun 16, 2017 3:56 pm



Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests