Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
lost&found
Posts: 1105
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Вести

Postby lost&found » Mon Jun 05, 2017 10:32 pm

kocka wrote:невероватно је како код срба паралелно функционишу комплекс више и комплекс ниже вредности.


ovo jest fascinantno jebo nas otac ludi.


Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Wed Jun 07, 2017 8:41 pm

Председништво СНС једногласно дало подршку Вучићу да предложи личност за новог премијера



User avatar
pustinjska lisica
Posts: 434
Joined: Sun Jan 31, 2016 9:16 pm
Location: Пјонгјанг

Re: Вести

Postby pustinjska lisica » Wed Jun 07, 2017 9:52 pm

У реверу носим марамицу белу ја,
свака мене фрајла, свако ме девојче зна,
кад год ја сретнем лепе цурице целу им дадем,
а оне викну дај дуплирај душице.

марамица маркизет, мене воли цео свет
марамица маркизет, мене воли цео свет

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вести

Postby ultrastito » Wed Jun 07, 2017 11:10 pm

al' je tramp dig'o na noge bliski istok a?

otisao lik u posetu arapima i opala! sankcije kataru u svakom mogucem smislu i ovo sto se desilo u iranu. kakav kralj lik.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Вести

Postby prcko » Thu Jun 08, 2017 7:45 am

Image

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Thu Jun 08, 2017 2:33 pm

Волим те Вучићу.

ХРВАТСКИ МЕДИЈИ: Нови премијер Србије биће богата, геј Хрватица

"Она је богата, геј, прозападна је либералка, пореклом је Хрватица и сада је постала председница владе у Београду". Тако почиње своју причу о Aни Брнабић, једном од кандидата за новог премијера Србије, хрватски портал "Express.hr".

У тексту се даље наводи да је избор нове премијерке Исланда 2009. године био светска сензација, када је на чело мале нације на северу Aтлантика тада дошла социјалдемократкиња Јохана Сигурдартотир, тада у доби од 68, као прва премијерка на свету која се отворено декларисала као лезбијка.

„Не један светски медиј покушавао је да предвиди која би земља могла да буде следећа. И апсолутно ником у озбиљним промишљањима није могло на крај памети да падне да би то могла да буде Србија. Лезбијка на месту председнице владе чинило се научном фантастиком чак и у најпрогресивнијим чланицама ЕУ. A онда је бљеснула прва искра могуће мегасензације у Београду“, додаје портал.

Како се даље наводи, ова, (могућа) одлука председника Србије Aлександра Вучића наишла је на бројна негодовања.

„Она је пореклом са Крка, дакле Хрватица, на шта указује њено презиме. Да је декларисана геј особа познато је већ дуги низ година, а то она и поносно истиче, па тако и на геј парадама у Београду, што у правилу није сасвим сигуран политички иступ. Њена сексуална оријентација била је и разлог зашто је Српска православна црква, судећи по извештајима српских медија, упрегла све своје политичке везе како би спречила Aну Брнабић да постане председница владе“, истиче се у тексту поменутог портала.

Aутор се осврће и на податке о имовини Aне Брнабић.

Стан и поткровље у Београду површине 327 квадрата не звуче посебно спектакуларно све док се не сазна да је реч о кући на Дедињу, у близини Белог двора, некадашње краљевске резиденције. Као и то да ју је кућа коштала, наводно, пола милиона евра што је платила кредитом. A што се хрватских корена тиче, на Крку је наследила стару оронулу кућицу од 30 квадратних метара и још једну, очито битно другачију, од 167 квадратних метара, вредну 300.000 евра“, наводи се у тексту.


И још је невероватно поштена. Поштење изворе из ње.
Волим те Вучићу.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Thu Jun 08, 2017 2:41 pm

bavila se ozbiljnim privatnim poslom mnogo pre Vučića i SNS, njoj se to za pare ne može zameriti ni na koji način

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Thu Jun 08, 2017 2:46 pm

Бавила се Наледом и бавила се шемама са ЕПС-ом и Вучићевом екипом тамо. Је л се сећаш случаја Удовички и ветропаркова у твом Јужном Банату? Е, па видиш, она је ту дала алиби Вучићу и зато је постала министар. Она је иначе близак пријатељ Синише Малог...

Али сам очекивао до тебе да се јавиш јер хомосе не сме нико да помене.

У том СНС има више жена који су заслужили место председника Владе од ње само на основу политичког и професионалног искуства(одакле се она уопште појавила у политици?) Али Вучићу је битно да постави лезбејку јер има своје болесне процене. Односно она ће постати председник Владе само зато што је лезбејка. То је иначе сјајна порука људима у Србији, нарочито женама.
Обожавам Вучића.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Thu Jun 08, 2017 3:00 pm

jebe mi se baš za homose, znam kojim se poslovima žena bavila

za taj vetropark joj je Zorana poništila pravnosnažnu građevinsku dozvolu pre 3-4 godine

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Thu Jun 08, 2017 3:37 pm

За тај ветропарк постоји снимљен разговор око уцене.

mungos
Posts: 339
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:43 pm

Re: Вести

Postby mungos » Thu Jun 08, 2017 9:38 pm

Прилично сам сигуран да би и Чеда два пута размислио да баш овакву меричку шпијунчину постави на пиједастал.

User avatar
Blackadder
Posts: 277
Joined: Sat Feb 06, 2016 10:33 pm

Re: Вести

Postby Blackadder » Fri Jun 09, 2017 1:11 am

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/drustvo/aktuelno.290.html:669473-Stizemo-na-Balkan-da-prolijemo-krv

Nema mi logike ovo, ili se neko zajebava od ovih domacih muslimana ili AV i kompanija pokusavaju da proture neki zakon da malo stisnu ove mudzose dole ili klasicno zastrasivanje u smislu "drzimo se AV on ce nas zastititi od dzihada i ta neka prica" :)

Србохолик
Posts: 91
Joined: Fri Feb 05, 2016 11:04 pm

Re: Вести

Postby Србохолик » Sat Jun 10, 2017 3:01 pm

http://mondo.rs/a1015421/Info/Drustvo/P ... ijava.html

Неко одавде? :D мислим старији господин је у питању али има овде и старих ултраша :D

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Вести

Postby čompika » Sat Jun 10, 2017 8:54 pm

Blackadder wrote:http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/drustvo/aktuelno.290.html:669473-Stizemo-na-Balkan-da-prolijemo-krv

Nema mi logike ovo, ili se neko zajebava od ovih domacih muslimana ili AV i kompanija pokusavaju da proture neki zakon da malo stisnu ove mudzose dole ili klasicno zastrasivanje u smislu "drzimo se AV on ce nas zastititi od dzihada i ta neka prica" :)

Kakav si to terorista kada unapred najavljuješ akcije, valjda prvo rokneš pa preuzmeš odgovornost i kažeš sprema vam se još ovoga, ako ti je već cilj napadanje i plašenje naroda. Uostalom, imali su pitaj boga koliko spavača koji su prešli preko naše teritorije na zapad gde će nastaviti da se raznose u vazduh, da su hteli mogli su odavno i ovde da roknu. Sve dok Ameri imaju interes na ovim prostorima, ne verujem da će ijedan kozojebac na ovim prostorima zaslužiti svojih 40 devica u raju.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Sun Jun 11, 2017 1:44 pm

http://www.b92.net/info/vesti/index.php ... id=1270706

30 navijača Velsa dalo je krv za teško ranjenog navijača Partizana D. J. (19) koji se trenutno nalazi u KBC Zemun, saznaje B92.

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Вести

Postby друг члан » Sun Jun 11, 2017 4:49 pm

Која је прича са овим јанковићем и цимером му? Видех више пута да се то помиње
Choose Life

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Вести

Postby Bolesni^od^ljubavi » Sun Jun 11, 2017 4:55 pm

Cimer mu se valjda ubio, pa ga masa gasira da ga je on ubio.

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Вести

Postby prcko » Mon Jun 12, 2017 11:37 am

Image

Vucicevic nastavlja da pomera granice.

User avatar
Чачак
Posts: 140
Joined: Fri Mar 04, 2016 6:41 pm

Re: Вести

Postby Чачак » Mon Jun 12, 2017 8:18 pm

Има ли података о излазности по општинама на Шиптарским изборима??


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests