Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
Nikodije
Posts: 469
Joined: Wed Oct 25, 2017 8:54 am

Re: Вести

Postby Nikodije » Thu Jul 09, 2020 9:40 pm

Мићара wrote:Нормално.

Ма немој никодије ми док смо крварили пола нације нас је називало хулиганима изданицима пропалих домаћинстава уличари клошари банда олош. А када је фрка када треба сјебати кордон зови југ и север...

Micara od 2004 sam na ulicnim desavanjima, aktivan na tribini isto od tih godina i znam i razumem sta hoces da kazes ali brate nece niko drugi. Evo skandiraju sedi dole, lezbejka se javila kaze da je srecna sto su protesti mirni mislim ja sam van sebe od besa zapalio gajbi jer ovo je debilana i ovo je katanac na pobunu! Tri dana je trajalo...

Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: Вести

Postby Bunt » Thu Jul 09, 2020 10:44 pm

Evo i vesti za sutra, future stream.

"Nezadovoljni i razočarani što su se protesti pretvorili u mirne i demokratske iako i dalje bez jasnog cilja i motiva, željni daljeg rušenja grada večeras su se ponovo pojavili huligani koji su bez ustezanja napadali pripadnike policije gde god su ih mogli primetiti. Nisu se libili ni da se fizički obračunaju sa građanima koji su uzalud pokušavali da ih umire i udalje od mesta događaja. Ovim su pokazali da su zaista instruisani od strane spoljnih faktora koji za cilj imaju destabilizaciju naše zemlje i društva. Tom prilikom povređeno je više desetina građana koji su se nažalost našli na pogrešnom mestu i u pogrešno vreme. Uvidevši da njihov pir neće imati kraja a u skladu sa zakonom i ovlašćenjima koja su im data pripadnici policije su svim zakonom dozvoljenim sredstvima rasterali demonstrante i obezbedili normalno funkcionisanje institucija i gradskih službi."


Povređeno je dvocifren broj građana i dvocifren broj policajaca... Snimci nereda, povređenih i nekih tamo u kapuljačama koji bacaju cveće iz žardinjera i kradu sladoled.
Onda se pojavljuju i oni političari koji su dobili preko pičke i osuđuju nasilje...khm..."nasilje". Utom sledi konferencijski poziv sa Jelisejskih polja,u narodu poznatiji kao Šanzelize i zahvalnost svima koji su pomogli da se ponovo uspostavi mir, uz kratke stanke za oblizivanje, zamišljeno gledanje u jednu tačku i osmeh tužnog klovna. Posle toga konferencija sa promocije Vlade Šćepanovića i film U zmajevom gnezdu.

савабјан
Posts: 349
Joined: Wed Apr 06, 2016 12:31 pm

Re: Вести

Postby савабјан » Thu Jul 09, 2020 11:30 pm

Ljudi, pa ne očekujete valjda od danas, n1 itd da stanu na stranu navijača. Naš izvor informacija treba da bude srbin. Info, od političara ne treba da gledamo šta izjavljuje Djilas, Trifunović, već Nogo, Malagurski itd. Postoji više struja na protestima najbolje da se navijači povuku sa svakih do sada i prepuste ih levičarima i liberalima jer imaju dva, tri strana medija. Ovo je protest desničara i navijača, oni su ga započeli i omasovili zato i ne treba da se prestane sa izlaskom na ulice.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Thu Jul 09, 2020 11:48 pm

ja sinoć pustio srbin.info stream kad je sve bilo gotovo
au brate
Zlatanović išao s nekim likom od Krunske do centra, pričali o tome da se ateisti plaše korone zato što se boje smrti, čipovanju... totalna psihodelija :mrgreen:

User avatar
Кум Жоржо
Posts: 724
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:58 pm
Location: сабирни центар

Re: Вести

Postby Кум Жоржо » Fri Jul 10, 2020 12:17 am

Rođaci wrote:ja sinoć pustio srbin.info stream kad je sve bilo gotovo
au brate
Zlatanović išao s nekim likom od Krunske do centra, pričali o tome da se ateisti plaše korone zato što se boje smrti, čipovanju... totalna psihodelija :mrgreen:

Hahaha ja sekund nisam propuštio! Čista moć.
Син екс пуковника, екс ЈНА, са традицијом битанге и алкоса

User avatar
навијај
Posts: 463
Joined: Tue Feb 02, 2016 2:06 pm

Re: Вести

Postby навијај » Fri Jul 10, 2020 1:12 am

Клошар досовски какав Србининфо.
Иначе за вечерас н1 новес и остали су урадили своје да разне велебите прикажу за вође тако да је протест сведен на један од безброј истих мирних на сваких пар месеци последњих година који ни не такну власт. 10 хиљада људи а једног полицајца нема на вратима.
Сви политиканти који су прва два дана растерани сада су ту опуштено на промоцији Лутовац, Бошко, Сергеј, Радуловић, Ного...
Сад нека седе мирно у недоглед

Синдикат
Posts: 126
Joined: Fri Feb 22, 2019 7:52 pm

Re: Вести

Postby Синдикат » Fri Jul 10, 2020 1:53 am

Ја не могу да верујем да постоје људи на које Сергеј и слични и даље имају утицај. Да служба буквално преко ноћи са њима направи договор, да иако су јуче отерани сви ти политичари, да само дан касније опет заведу народ. Да нас данас људи на улици гледају као ванземаљца јер носим качкет и бермуде са џеповима. Oво вечерас је био још један у низу идиотских протесте, без икакве идеје, само уместо бесконачког шетања било је седење. Говнари који чим виде прилику и бес народа као лешинари се гурају. Оволика промена са само два дана. Ако сутра опет буде овако, прекосутра ће им бити 200 људи опет

User avatar
Ultra Sarma
Posts: 334
Joined: Mon Mar 14, 2016 9:00 am
Location: Zapadni Beograd

Re: Вести

Postby Ultra Sarma » Fri Jul 10, 2020 7:05 am

Vucic ce vladati jos hiljadu godina takav imam utisak posle ovog veceras... i da, ne mozemo zajedno svi sa nekima jednostavno ne moze da se deli vazduh i prostor, a kamoli ciljevi..
Комунисти бандо без морала
ви убисте Дражу ђенерала

савабјан
Posts: 349
Joined: Wed Apr 06, 2016 12:31 pm

Re: Вести

Postby савабјан » Fri Jul 10, 2020 8:27 am

Ultra Sarma wrote:Vucic ce vladati jos hiljadu godina takav imam utisak posle ovog veceras... i da, ne mozemo zajedno svi sa nekima jednostavno ne moze da se deli vazduh i prostor, a kamoli ciljevi..

Pa ne delimo isti vazduh, njih 10% uzima vazduh sa niže nadmorske visine.

Nikodije
Posts: 469
Joined: Wed Oct 25, 2017 8:54 am

Re: Вести

Postby Nikodije » Fri Jul 10, 2020 8:41 am

Jedino vidim da su ti razni velebiti, patkari, 1od5 kuraca i slicni kao sinoc potisnuli iz mase "desnicare"? Smesno majke mi, moj licni stav je da svaki vid otpora protiv ovog rezima treba podrzati ali aktivno ucesce ne treba uzimati dok god deca cveca, hipici, marksisti, antifasi i zapadna omladina tu ocigledno ima primat. Ili proterati gamad sa protesta... Mada ovo se po meni ugasilo gotovo je jbg. Vucicu seceru...

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Вести

Postby 1958 » Fri Jul 10, 2020 9:26 am

Sinoc murije nigde, zasto? Pa zato sto se znalo sta ce biti sa protestom. I ko je posle ubacen element? Pa navijaci placenici naravno.

Inace zanimljivo je kako antifa beograd (iako postoji samo na fejsbuku) poziva na mirne demonstracije i brani politicare debile, slazu svoju politiku sa politikom vladajuce partije, dok u svetu gde postoje pozivaju na totalno drugi vid borbe. A da, desnicari fasisti placenici.


Sad treba masovno iskulirati proteste pa nek prodju ko oni 1 od 2 miliona.
Често одем до на село

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Вести

Postby SAO_Zeljin » Fri Jul 10, 2020 10:21 am

Narod se bori za promene u sistemu, politicari se bore da dodju na vlast, narod moze bez politicara a politicari ne mogu bez naroda. Zapazi samo te zahteve naroda, normalan krizni stab sacinjen od doktora a ne od 'politicara doktora', pustanje uhapsenih, odgovornost onih koji su odgovorni za izivljavanje nad narodom i objektivno izvestavanje drzavnog medija. A zahtevi politicara, prelazna vlada u kojoj ce oni biti ministri a koja ce stvarati izborne uslove u kojima ce oni moci da pobede

1914
Posts: 1210
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Вести

Postby 1914 » Fri Jul 10, 2020 10:24 am

Image

:mrgreen:

Nikodije
Posts: 469
Joined: Wed Oct 25, 2017 8:54 am

Re: Вести

Postby Nikodije » Fri Jul 10, 2020 10:45 am

Razlika od jednog prsta... Tako mala a u isto vreme tako velika.

Zalgiris
Posts: 72
Joined: Thu Feb 07, 2019 1:17 pm

Re: Вести

Postby Zalgiris » Fri Jul 10, 2020 12:01 pm

O N1, Novoj, Danas, NIN i slicno ne treba trositi reci. Oni ceo zivot na jednoj strani, mi na drugoj...i tako treba da ostane zauvek. Ali vrlo bitna stvar je da ljudi koji do sad nisu shvatili, pocnu polako da shvataju i da preispituju svoje drkanje kurca na srbin info koji drka kurac na Noga. Srdjan Nogo je ubaceni element da bi svi desnicari, navijaci, patriote imali na koga da se loze. A zapravo je Nogo = Misa Vacic. Samo sto nije toliki debil, nego je malcice pametniji od njega, sto zaista nije tesko. Vidim da ima mnogo ljudi koji kao papagaji ponavljaju da treba stati uz tog debila, zelim da verujem da to rade iz interesa ili zbog strancarenja. Ne pravite sebi idole od politicara, pogotvo ne od takvih ljiga kao sto je Nogo.

савабјан
Posts: 349
Joined: Wed Apr 06, 2016 12:31 pm

Re: Вести

Postby савабјан » Fri Jul 10, 2020 12:52 pm

Zalgiris wrote:O N1, Novoj, Danas, NIN i slicno ne treba trositi reci. Oni ceo zivot na jednoj strani, mi na drugoj...i tako treba da ostane zauvek. Ali vrlo bitna stvar je da ljudi koji do sad nisu shvatili, pocnu polako da shvataju i da preispituju svoje drkanje kurca na srbin info koji drka kurac na Noga. Srdjan Nogo je ubaceni element da bi svi desnicari, navijaci, patriote imali na koga da se loze. A zapravo je Nogo = Misa Vacic. Samo sto nije toliki debil, nego je malcice pametniji od njega, sto zaista nije tesko. Vidim da ima mnogo ljudi koji kao papagaji ponavljaju da treba stati uz tog debila, zelim da verujem da to rade iz interesa ili zbog strancarenja. Ne pravite sebi idole od politicara, pogotvo ne od takvih ljiga kao sto je Nogo.

Pa uz koga da stanu desničari?
Ja baš ne drkam ni na koga, ali sigurno neću uz stašu da stanem i ekipu dupebetonaša.
Koliko ljudi pljuju jedni po drugima po netu, koliko je samo pljuvano po Mladenu Obradoviću da je ubačen element, pa po Ivanu Ivanoviću, a po Miši Vaciću najmanje od svih. Na kraju ispade Miša Vacić najveći smrad od navedenih.
Napiši ko je ispravan na protestu, uz koga da stanu ljudi, ko nije ubačen element. Pošto za ova tri dana protesta, kad je narod izašao na ulice i žario i palio, čuo sam milion priča o ubačenim elementima. A ne videh ih baš puno na protestu. To je izgleda malo više maštarija internet trolova.

савабјан
Posts: 349
Joined: Wed Apr 06, 2016 12:31 pm

Re: Вести

Postby савабјан » Fri Jul 10, 2020 1:00 pm

Za srpsku stvar na ulici u ovom veku se borilo mnogo momaka sa ulice. Ulica se ogrešila o gomilu njih, a služba je dopustila da opstanu šljamovi poput tog Vacića i ostalih. Zato što su navijači uvek birali da staju uz kriminalce, saradnike vlasti, uvek su drkali kurac na likove koji imaju 150 dela i nula dana zatvora, a nije im niko valjao. Nagulili se momci robija i robija, za razne proteste, gej parade,...

Ne kažem za Noga da je taj i treba svakog političara išamarati na protestu. Ali ako dolazi Djilas, Jeremić, Tadić, Obradović, i ta ekipa šabana, pa neću da stanem uz te sektaše nikad.

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Вести

Postby Мићара » Fri Jul 10, 2020 1:10 pm

Ти рече мени да им пушим кару. Ај сад се извини мангупе.
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

савабјан
Posts: 349
Joined: Wed Apr 06, 2016 12:31 pm

Re: Вести

Postby савабјан » Fri Jul 10, 2020 1:13 pm

Izvini Mićo što samo jedeš govna i nećeš da priznaš da je prvi dan na ulici bio narod. I što su nalupani drugi dan svi živi političari, a što su treći već iskoristili to da preuzmu proteste.

савабјан
Posts: 349
Joined: Wed Apr 06, 2016 12:31 pm

Re: Вести

Postby савабјан » Fri Jul 10, 2020 1:17 pm

Mada ako ćemo realno popušili su kurac i niko nije sedeo pa ćemo da vidimo šta će biti večeras pošto su u suštini ljudi po netu svi protiv njih. I on nih mongola što planduju na asfaltu. Nego žalgiris baki, napiši nam šta je ispravan put, sa kim treba podeliti muku na ulicama Beograda.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 32 guests