Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
pustinjska lisica
Posts: 434
Joined: Sun Jan 31, 2016 9:16 pm
Location: Пјонгјанг

Re: Вести

Postby pustinjska lisica » Fri Feb 24, 2017 9:49 pm

džile wrote:
tizlabor wrote:
džile wrote:Bolje da nas je sve posle 5 oktobra kolektivno grom u leđa ošinuo i sažežao nego što smo dočekali taj napredak pod Vučićem.

Zato dzile lepo glasaj za Stamata. :mrgreen:

Brate, totalno sam neupućen, ko je Stamat, šta on sad koji moj oće?


Tизлина пречица да ували буљу у државну службу и да му путари о државном трошку чисте снег испред куће.
У реверу носим марамицу белу ја,
свака мене фрајла, свако ме девојче зна,
кад год ја сретнем лепе цурице целу им дадем,
а оне викну дај дуплирај душице.

марамица маркизет, мене воли цео свет
марамица маркизет, мене воли цео свет

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: RE: Re: Вести

Postby prcko » Fri Feb 24, 2017 9:52 pm

Kockalone wrote:Jedno pitanje. Kako bi ocijenili Vucica ako bi ga uporedili sa ostalim ljudima koji su vladali Srbijom od pada Milosevica? Meni se ovako cini da od njegovo dolaska Srbiju malo ozbiljnije shvataju zemlje u okruzenju a i nesto radi po pitanje ekonomije, evo bas danas vidjeh da se radi neka fabrika u Nisu i cesto vidim po medijima da se otvaraju neke fabrike, putevi itd.

Strasnija i izopacenija verzija onog tvog dole.

User avatar
Kit_Karson
Posts: 327
Joined: Mon Feb 08, 2016 6:06 pm

Re: Вести

Postby Kit_Karson » Fri Feb 24, 2017 10:38 pm

http://www.nedeljnik.rs/moj-nedeljnik/m ... vom-krugu/

Postoji, naravno, realna mogućnost da AV pobedi u prvom krugu. Sve da i Nikola Tesla bude zajednički kandidat opozicije, on bi kroz Vučićeve medije bio prikazan kao Hrvat, bezbožnik, seksualni manijak koji voli golubove i bestidnik koji se sad vratio iz Amerike a gde je bio do sad da pomogne, plus ludak koji se stavlja u struju. Aleksandar Vučić je objektivno prejak u ovom trenutku i usled nedostatka medijskog pluralizma na nacionalnom nivou, tabloidne represije i paklene izborne mašinerije SNS-a na terenu, njegova pobeda je, nažalost, izvesna. Iako je uvek nezahvalno praviti istorijske paralele, ovi izbori mogu podsećati na 1992. i duel Milošević-Panić koji se završio pobedom prvog sa 2,5 miliona prema 1,5 miliona glasova. Čak i takav poraz bi u ovom trenutku bio ozbiljan udarac Vučićevom režimu i zalog za buduću skoru pobedu opozicije. Autor ovog teksta izražavu opreznu nadu da vladavina ove političke nomenklature neće trajati koliko i prethodne dve- Miloševićeve 10 godina i post-petooktobarske 12 godina, ali iskustvo političkog pesimizma i realizma, sugeriše da će odsudna bitka biti na predsedničkim izborima, ali na sledećim.


Другар написао текст на мојнедељник.рс, добра анализа и пишање по ДЈБ

User avatar
Moskri
Posts: 211
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:53 pm

Re: Вести

Postby Moskri » Sat Feb 25, 2017 12:34 am

Kockalone wrote:Jedno pitanje. Kako bi ocijenili Vucica ako bi ga uporedili sa ostalim ljudima koji su vladali Srbijom od pada Milosevica? Meni se ovako cini da od njegovo dolaska Srbiju malo ozbiljnije shvataju zemlje u okruzenju a i nesto radi po pitanje ekonomije, evo bas danas vidjeh da se radi neka fabrika u Nisu i cesto vidim po medijima da se otvaraju neke fabrike, putevi itd.

Da ne poželim nikome da radi u tim "fabrikama" što se otvorile ovde u Nišu i okolini. Najgore robovlasnistvo za 200€. I lepo ti odgovorise, koliko je tebi dobro pod Milom toliko nama pod ovom psihopatom, pa ti vidi. Inače, uspeli su da pomere granicu svoje ogavnosti napadima na Dudu Ivkovića.

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Sat Feb 25, 2017 12:40 am

Ко има времена да одвоји два сета да послуша како функционише коруптивни апарат у Србији у спрези са правосуђом и банкама са све доказима, да чује о неким издајама са све доказима и још неке ствари нека послуша,


tizlabor
Posts: 498
Joined: Mon Feb 01, 2016 6:04 am

Re: Вести

Postby tizlabor » Sat Feb 25, 2017 1:55 pm

džile wrote:
tizlabor wrote:
džile wrote:Bolje da nas je sve posle 5 oktobra kolektivno grom u leđa ošinuo i sažežao nego što smo dočekali taj napredak pod Vučićem.

Zato dzile lepo glasaj za Stamata. :mrgreen:

Brate, totalno sam neupućen, ko je Stamat, šta on sad koji moj oće?

Brate komsija moj,predsednik opstine Cajetina,kandidovo se za predsednika.Gotivan lik u zavadi sa Vucicima i Zouranom!
Os glasati za njega?

Casual 1989
Posts: 344
Joined: Sun Feb 14, 2016 8:20 am

Re: Вести

Postby Casual 1989 » Sat Feb 25, 2017 2:04 pm

Ima se vremena, pa kako rece da napisem za koga bih glasao da mogu na izborima.
Posto nemogu glasati barem mogu da dam moralnu podrsku.
Pazljivo pratim nasu politicku scenu i desavanja u Srbiji , vodjenje ratova se promenilo tako da se ima vremena za mnogo sta , internet radi i na liniji pa moze covek prekratiti vreme citajuci.
Sta moze mene vise da zanima nego stanje u Srbiji.
Vec duze vreme pratim ovog coveka i cekao sam da vidim hoce li se kandidovati za predsednika i kako ce vlast da reaguje.
Pravi protivnici vlasti nisu oni protiv kojih Vucic kevce na televiziji, nego oni protiv kojih se bore represivnim metodama.
Kao i uvek sto sam pricao , tako se i sada potvrdilo da su sudstvo i policija ne na stranoi naroda i pravde nego izvrsavaju iskljucivo naredjenja velikog vodje.
Cim je covek objavio da ce da se kandiduje odmah su se drzavne strukture obrusile na njega sto pokazuje da ga se boje.
Zasto ga se boje ?
Zbog onoga sto je zabranjeno u Srbiji .
A to ej da vodis politiku posteno i da ako si gradonaclnik brines se o svoim mestanima, svom gradu i reginou a ne o tome kako ces se dodvoravati velikom vodji, dacicu kofercicu ....
Milan Stamatovic je covek kome bih dao svoj glas da sam u mogucnosti.
Nije zvucno ime na nasoj politickoj sceni jer takve nesmeju da puste u efir, posto lopovi i izdajnici se boje reci casnih ljudi, zato se verovatno i malo zna za njega .
Nisam citao nicije politicke planove za buducnost jer uglavnom ih niko i nesprovodi, jedno je prica pred izbore a drugo je kad se doje na vlast.
Svi sadasnji politicari su vec istroseni, medju njima su prevelike veze da bi smeli da rade jedni protiv drugih.
Iako seselja najvise cenim kao najpametnijeg politcara na nasoj sceni nikad nebih glasao za njega ,jer nema sanse da nesto promeni.
Ako su vozaci ministara postali ministri znaci da su imali cime da ucenjuju vlast , mnogo culi ,mnogo videli i mnogo verovatno snimili i zapisali.
Nevidim drugu mogucnost postavljanja sadasnjioh ministara na svoje funkcije.
Samim tim i veliki vodja ima sigurno mnogo cega u rukavu cime ce ucenjivati seselja, videli smo da je to dobro izveo kad se Nikolic hteo kandidovati.
Od svih tih politicari relativno je novi i barem koliko ja hocu da verujem iz onoga sto se moze videti Bosko Obradovic .
Nema dlaku na jeziku , politicki potkovan, nesljivi nikoga , krese Vucka gde god stigne ( mislim recima )))) ) .
Tako da bi moj izbor bio izmedju Stamatovica kao coveka iz naroda za koga sam apsolutno uveren da bi bio vise nego dobar predsednik drzave.
I politicara Obradovica .
Ovo je moje misljenje , nemora da znaci da je ispravno ,ali je moje.
Cisto da opomenem ponovo , za psovanje i vredjanje udaljujem iz prijatelja.
Ako hocete rasparavljati u redu izvolite pa pisite koliko hocete ali bez vredjanja i psovanja .
I da nezaboravim, nekako sam uveren da ce opet ovi pobediti jer uspesno kupuju ili svadjaju opoziciju ako se to tako i moze nazvati kod nas.
I veoma vesto ubedjuju ljude da njihov glas nista neznaci ida netrebaju glasati.
Jedini nacin skinuti ih s vlasti je velika izlaznost jer toga se boje kao kuge.
Zato kad dodje vreme , licnu kartu u ruke i na biracka mesta.
Glas vredi mnogo , i mnogo se moze promeniti uz malo angazovanja

Дејан Берић, уз слику Стаматовића и Обрадовића.

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Вести

Postby prcko » Sat Feb 25, 2017 2:34 pm

A u k... glasam i ja za Stamatovica. Tizlo pisi tamo jos jedan glas. :mrgreen:

džile
Posts: 228
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:01 pm

Re: Вести

Postby džile » Sat Feb 25, 2017 5:06 pm

tizlabor wrote:Brate komsija moj,predsednik opstine Cajetina,kandidovo se za predsednika.Gotivan lik u zavadi sa Vucicima i Zouranom!
Os glasati za njega?


Neću, čim je to tvoj komšija i još ga hvališ, taj ne mož da valja. Evo vam kurac. :mrgreen:

tizlabor
Posts: 498
Joined: Mon Feb 01, 2016 6:04 am

Re: Вести

Postby tizlabor » Sun Feb 26, 2017 1:35 am

džile wrote:
tizlabor wrote:Brate komsija moj,predsednik opstine Cajetina,kandidovo se za predsednika.Gotivan lik u zavadi sa Vucicima i Zouranom!
Os glasati za njega?


Neću, čim je to tvoj komšija i još ga hvališ, taj ne mož da valja. Evo vam kurac. :mrgreen:

Aj ne drobi vidis da ovde dobijam u prvom krugu!
Urgiraj tamo po Sapcima i okolnim selima,Stamat Milan u drugom krugu dobija.
Evo ti i pesma nisi cuo do sada...

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Вести

Postby čompika » Sun Feb 26, 2017 12:20 pm

Na stogodišnjici Topličkog ustanka u publici 1 barjak Srbije, al 3 barjaka SNS. Jebem li vam majku, da vam jebem majku

Србохолик
Posts: 91
Joined: Fri Feb 05, 2016 11:04 pm

Re: Вести

Postby Србохолик » Sun Feb 26, 2017 1:30 pm

Управо сам то хтео да напишем, оно не да је ружно и да боде очи него не умем да опишем, стока има више мозга од оних што нам судбину кроје мајку им јебем, овце, ма увреда за овце, пу...

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вести

Postby ultrastito » Sun Feb 26, 2017 1:39 pm

и ја приметих. скандал!
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
Blackadder
Posts: 277
Joined: Sat Feb 06, 2016 10:33 pm

Re: Вести

Postby Blackadder » Sun Feb 26, 2017 3:58 pm

Pa sto vas to cudi, za koju godinu cela Srbija ce biti u SNS-u...Jedan narod, jedna partija, jedan vodja.. Mocicemo da promenimo ime u Republika SNS :D

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Вести

Postby Далтон » Sun Feb 26, 2017 10:15 pm

И треба. Ко нам јебе матер. Бар ће бити до јаја
(Street Force / Curva Orientale)

Космет је Србија
Posts: 430
Joined: Thu Feb 18, 2016 1:28 pm

Re: Вести

Postby Космет је Србија » Mon Feb 27, 2017 12:43 am

Ево га и будући мирко цветковић. Чуди ме да се још није скрасио мада га је можда и психо натерао јер где ће бити премијерска марионета са момачким животом. Иначе мислим да су данас сморили са њим али баш и из тог разлога како би га јавност боље упознала. Иначе дечко како сам и пре писао нема неких великих мрља што не значи да неће имати од маја.

http://mondo.rs/a985744/Info/Drustvo/Ni ... vadba.html

А бре ви и заборависте госн андреја... рече да отаља ове изборе па се заувек повлачи из политике а и јавности ваљда.



П.С. Стварно сам данас са задовољством прво на капији јебао матер курварску назадно радикалско грађанским дрољама са све штиклама од 45 сантима. Не бих се лоше осећао ни да сам им разбио главу али има дана за мегдана кад не лежи враже ето нове кураве милфарске на фону. Јебала је ћерка од оног мог идиотског директора кад јој је дао приватни број али главу сам баш лепо очистио и оставио толико места таман да и њему матер издајничку јебем.

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Вести

Postby Кудрави Гаучос » Mon Feb 27, 2017 8:05 am

Мени били напредњаци на вратима у четвртак, исмејао се с људима, рекао им да излазим на изборе и правим оригами од листића и питао да л' листић важи (стварно то радим, контам да на овим изборима направим чаралицу, правио сам бродић на прошлим), чак сам им пожелео и срећан рад на крају. Раније сам их терао с врата и пратио мотком, жутима сам пуцао балоне на штандовима и сл, и могу вам рећи да сам се много боље сада у четвртак осећао, јбмлига.
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Вести

Postby prcko » Mon Feb 27, 2017 8:22 am

Кудрави Гаучос wrote:Мени били напредњаци на вратима у четвртак, исмејао се с људима, рекао им да излазим на изборе и правим оригами од листића и питао да л' листић важи (стварно то радим, контам да на овим изборима направим чаралицу, правио сам бродић на прошлим), чак сам им пожелео и срећан рад на крају. Раније сам их терао с врата и пратио мотком, жутима сам пуцао балоне на штандовима и сл, и могу вам рећи да сам се много боље сада у четвртак осећао, јбмлига.


Listic vazi ako se nedvosmisleno moze utvrditi za koga si glasao. Na proslim izborima mi je drugar koji je bio u komisiju ispricao kakvu su frku imali oko jednog listica. Neko je glasao za cini mi se Dveri a pored Vucicevog imena dodao PEDERCINA. Ovi iz SNS-a odmah skocili kako je to nevazeci listtic i trajala rasprava jedno pola sata, ali na kraju su im pokazali napismeno pravila pa su moorali da prihvate glas. :mrgreen:

fedayn82
Posts: 144
Joined: Sun Feb 14, 2016 7:08 pm

Re: Вести

Postby fedayn82 » Mon Feb 27, 2017 6:17 pm

Ma je li to pijani Milojko izmedju dva dupla vinjaka prvi ovako javno nagovestio (ono sto svi znaju) ko je to rusio po Savamali?
Kada im se naredi, ruše Savamalu.

http://www.danas.rs/licni_stavovi/licni ... rbiji+isto
Ниси храбар као Јагода!

Космет је Србија
Posts: 430
Joined: Thu Feb 18, 2016 1:28 pm

Re: Вести

Postby Космет је Србија » Mon Feb 27, 2017 6:30 pm

fedayn82 wrote:Ma je li to pijani Milojko izmedju dva dupla vinjaka prvi ovako javno nagovestio (ono sto svi znaju) ko je to rusio po Savamali?
Kada im se naredi, ruše Savamalu.

http://www.danas.rs/licni_stavovi/licni ... rbiji+isto


Тебра за репа све. Па цигани и имају ону паролу "и на марс ако треба". А оно дб = навијачи још од аркана и шта ја сад ту да паметујем.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 29 guests