Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Sun Aug 09, 2020 3:29 pm

Оно што ја не разумем зашто се о овоме ћути?

СРАМОТА! Оскрнављена табла Благоју Јововићу, црвена петокрака на лику српског осветника (ФОТО)

Image

ТАБЛА посвећена Благоју Јововићу која се налази у Земуну, у улици која носи његово име, оскрнављена је од стране непознатих починилаца.

Корисници друштвених мрежа су поделили фотографије на којима се види табла са ликом Благоја Јововића, преко које је нацртана велика црвена петокрака.

https://naslovi.net/2020-08-08/vecernje ... o/25954486

Стара је то коалиција.

Komunistička Partija pozdravlja ustaški pokret ličkih i dalmatinskih seljaka i stavlja se potpuno na njihovu stranu. Dužnost je svih komunističkih organizacija i svakog komuniste da taj pokret potpomognu, organiziraju i predvode.
— "Ustaški pokret u hrvatskim krajevima", službeno glasilo KPJ Proleter iz prosinca 1932.

User avatar
нуклеарни удар
Posts: 296
Joined: Sat Jan 30, 2016 11:17 pm

Re: Вести

Postby нуклеарни удар » Sun Aug 09, 2020 3:54 pm

Nexon wrote:Врућо у аграму и то може бии проблем за неке људе.

Како да не сигурно су им пуне менталне установе, него како на тебе утиче врућина, или си стално овако нестабилна личност, или да кажем мало прек чоек❓
Што се тиче питања у вези комуњара, па ваљда је свима јасно да су после усташа највеће зло за Србе и Србију. Треба потаманити багру

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Вести

Postby Мићара » Sun Aug 09, 2020 5:00 pm

Креће Стефан Немања из Русије, ваљда су га тестирали на корону...
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Sun Aug 09, 2020 5:29 pm

нуклеарни удар wrote:
Nexon wrote:Врућо у аграму и то може бии проблем за неке људе.

Како да не сигурно су им пуне менталне установе, него како на тебе утиче врућина, или си стално овако нестабилна личност, или да кажем мало прек чоек❓
Што се тиче питања у вези комуњара, па ваљда је свима јасно да су после усташа највеће зло за Србе и Србију. Треба потаманити багру


ЗнаЋи пуно, тешка ситуација.

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Sun Aug 09, 2020 11:29 pm

Може ли неко мени да објасни зашто се у овој земљи води антигрчка кампања већ месецима? Док се о аварској копилади хрватској ћутало све до почетка августа. Води се кампања против ЦГ иако у Боки, већина Срби, људи живе од туризма из Србије.

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вести

Postby ultrastito » Mon Aug 10, 2020 10:29 am

Mislim da se generalno vodi kampanja protiv bilo kakvog letovanja van granica Srbije, sad samo u kojim razmerama mislim da ima veze sa zemljom u koju najviše putujemo. Grčka je tu najzastupljenija jer najviše naših ljudi ide u Grčku.

Što se tiče CG, tu mi se čini da je neka koordinisana akcija i mislim da će olabaviti sa zabranom za ljude iz Srbije posle izbora kod njih. Sve u cilju možda da oslabe/osiromaše ljude na primorju kako bi ih ucenjivali ili šta god. Sve u svemu, nisu čista posla to je sigurno.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
idemoo
Posts: 298
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:35 pm

Re: Вести

Postby idemoo » Wed Aug 12, 2020 2:22 pm

Путин одобрио вакцину против Ковида. Додуше вакцина није прошла све званичне тестове, фазу 3 али руси кажу да је задовољила све критеријуме.

Смех младића
Posts: 142
Joined: Wed Jul 04, 2018 6:58 pm

Re: Вести

Postby Смех младића » Wed Aug 12, 2020 7:07 pm

idemoo wrote:Путин одобрио вакцину против Ковида. Додуше вакцина није прошла све званичне тестове, фазу 3 али руси кажу да је задовољила све критеријуме.


Ко воли нек изволи,никако другачије.

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Вести

Postby čompika » Wed Aug 12, 2020 8:14 pm

Prosla 38 testiranih. Mrzim antivaksere, ali ovo je bas brzo, a poznajuci Ruse i sasvim moguce traljavo.

User avatar
MARKER
Posts: 734
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:13 am

Re: Вести

Postby MARKER » Wed Aug 12, 2020 9:23 pm

Лонг стори шорт, ако вакцина није проблематична, имају смисла вакцинисати се само они који имају неку хроничну болест, типа хипертензија, астма, дијабетес, холестерол... и то по принципу мањег зла. Сви други који су здрави и прави, боље им је да изграде имунитет природним путем, без вакцине. Моје скромно мишљење.

Смех младића
Posts: 142
Joined: Wed Jul 04, 2018 6:58 pm

Re: Вести

Postby Смех младића » Thu Aug 13, 2020 1:04 am

čompika wrote:Prosla 38 testiranih. Mrzim antivaksere, ali ovo je bas brzo, a poznajuci Ruse i sasvim moguce traljavo.


То што је 38 особа тестирало вакцину не мора да значи да је вакцина сигурна јер негативни ефекти не морају одмах да се одразе.Зашто мрзиш неког ко не жели да убаци у себе или своју децу супстанцу за коју сматра да је штетна?

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Вести

Postby prcko » Thu Aug 13, 2020 7:27 am

Sreca sto mama i tata nisu imali internet i drustvene mreze, pa si ti uredno vakcinisan.

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Вести

Postby čompika » Thu Aug 13, 2020 9:53 am

Смех младића wrote:
čompika wrote:Prosla 38 testiranih. Mrzim antivaksere, ali ovo je bas brzo, a poznajuci Ruse i sasvim moguce traljavo.


То што је 38 особа тестирало вакцину не мора да значи да је вакцина сигурна јер негативни ефекти не морају одмах да се одразе.Зашто мрзиш неког ко не жели да убаци у себе или своју децу супстанцу за коју сматра да је штетна?

Procitaj ponovo sta sam rekao - testirana na SAMO 38 ljudi, i relativno brzo napravljena (iako je nosilac adenovirus i imali su prethodna iskustva). A ako si mislio na prvi deo posta, pa dobro, nije bas da ih mrzim, ali ih smatram uglavnom za fejsbuk doktore i ne cenim njihovo misljenje niti slobodu izbora da ne prime sadasnje vakcine.

User avatar
нуклеарни удар
Posts: 296
Joined: Sat Jan 30, 2016 11:17 pm

Re: Вести

Postby нуклеарни удар » Thu Aug 13, 2020 6:14 pm

Срање у Белорусији, ајмо Лукашенко удри гамад без милости❗

User avatar
Занемарујем тактику
Posts: 658
Joined: Wed Feb 03, 2016 1:31 am
Location: Источно од раја

Re: Вести

Postby Занемарујем тактику » Thu Aug 13, 2020 6:47 pm

нуклеарни удар wrote:Срање у Белорусији, ајмо Лукашенко удри гамад без милости❗

Једна од најпичкарскијих одлика српског менталитета је подржавање диктатора Тита, Слобу, Вучића, Мила итд итд.
...Гладан и крвав је народ мој.
А сјајна прошлост је лаж.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Thu Aug 13, 2020 6:50 pm

posebno kad živiš na zapadu, kao taj debil iznad tebe

SickOfItAll
Posts: 224
Joined: Wed Feb 03, 2016 12:21 am

Re: Вести

Postby SickOfItAll » Thu Aug 13, 2020 7:13 pm

R.I.P. белоруска привреда када окупаторски намесници крену да спроводе приватизацију. Најебаће 10х горе него ми.

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Вести

Postby čompika » Thu Aug 13, 2020 7:37 pm

Занемарујем тактику wrote:
нуклеарни удар wrote:Срање у Белорусији, ајмо Лукашенко удри гамад без милости❗

Једна од најпичкарскијих одлика српског менталитета је подржавање диктатора Тита, Слобу, Вучића, Мила итд итд.

Pitanje je da nam je ova pamet, tj da je onima koji su tada bili na ulici, dal bi ponovo skidali Slobu i isli sa otporom.

User avatar
Занемарујем тактику
Posts: 658
Joined: Wed Feb 03, 2016 1:31 am
Location: Источно од раја

Re: Вести

Postby Занемарујем тактику » Thu Aug 13, 2020 7:44 pm

čompika wrote:
Занемарујем тактику wrote:
нуклеарни удар wrote:Срање у Белорусији, ајмо Лукашенко удри гамад без милости❗

Једна од најпичкарскијих одлика српског менталитета је подржавање диктатора Тита, Слобу, Вучића, Мила итд итд.

Pitanje je da nam je ova pamet, tj da je onima koji su tada bili na ulici, dal bi ponovo skidali Slobu i isli sa otporom.

Што ни у ком случају не оправдава Слобу, остале набројане, или Лукашенка. На крају крајева они што су дошли петог октобра отишли су кад су изгубили изборе, што је за овај простор цивилизацијско достигнуће као точак или ватра. А и нису убијали новинаре и политичке противнике.
...Гладан и крвав је народ мој.
А сјајна прошлост је лаж.

Смех младића
Posts: 142
Joined: Wed Jul 04, 2018 6:58 pm

Re: Вести

Postby Смех младића » Thu Aug 13, 2020 8:05 pm

prcko wrote:Sreca sto mama i tata nisu imali internet i drustvene mreze, pa si ti uredno vakcinisan.


Ајде ми објасни паметни како је мој прађед прешао Албанију и солунски фронт у доба рата,глади и много горих болести а није вакцинисан.Како је мој ђед прошао 2. св рат на Козари а потом и рат у Босни 90их као човек од 70 година и умро са 90 год и до краја живота пио литру брендија дневно и радио у надници,копао канале и њиве и није вакцинисан.Мене искрено боли курац овај крајишки шта ћеш ти да убризгаваш у себе и своју децу али не видим какав проблем имаш са људима који то не желе.Да ли сам ја који не примим вакцину опасност по тебе и твоју децу који сте вакцину примили или си толико добар па бринеш за мене?


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: Sevastopole and 34 guests