Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Swallow
Posts: 506
Joined: Sun Feb 19, 2017 4:59 pm

Re: Вести

Postby Swallow » Wed Dec 01, 2021 9:00 pm

Biće interesantno u subotu, vidimo se!

User avatar
1937
Posts: 69
Joined: Tue Jul 07, 2020 4:36 am
Location: Српска Атина

Re: Вести

Postby 1937 » Thu Dec 02, 2021 6:41 pm

[/quote]Baklja skupljaj onda ekipu i u subotu na protest. Moja ekipa koja je navijački neaktivna već 7-8 zbog svog sranja među nama grobarima će doći u subotu. Doduše ne cela, jedan deo, ali opet bar nešto.[/quote]


Opet Grobari na dve strane... :mrgreen:
"Војводина је на једној страни, сви остали на другој!" Вујадин Бошков

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Вести

Postby Bolesni^od^ljubavi » Thu Dec 02, 2021 7:44 pm

Nije već da nemam ožiljaka po glavi od tuče sa grobarima. :mrgreen:

Baklja
Posts: 48
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:59 am

Re: Вести

Postby Baklja » Sat Dec 04, 2021 8:11 am

Image
Nadam se da ce biti bar 200 ljudi sa mudima koji su spremni da ih odvrate od te ideje.

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Вести

Postby 1958 » Sat Dec 04, 2021 12:59 pm

Jel ti verujes u ovo? Iste informacije postoje na netu za jos 10 gradova minimum.

Ajde da vidimo da li ce se to desiti, meni vise deluje na informacije sa korona protesta: ubaceni elementi, bia, vucic, huligani.
Често одем до на село

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Sat Dec 04, 2021 3:39 pm

Vendi, je l si ti bio sa toramolom ili bez?

Pokazali smo jos jednom da je kraj SNS blizu. Hodali smo dostojanstveno u mimohodu Gazelom. Osecam da je to to. Jos samo malo, kao onomad kada smo setali za Hercerogovacku i Beograd na bari nikada izgradjen nije jer je zutka patka pobedila. Trebamo jos samo malo, gurajte sto bi rekao profersor Vuletic.
Za sledece revolucionarne informacije pratite DBricu u nerezimskim izdanjima Politike i blica.

Koga bi vi stavili za vodju svenarodne pobune?
Kesica, Lamdju i Djomlu, Mariniku Cobanu ili sasvim nekog ludog treceg?

Pobeda je braco blizu, ljubi vas brat i gari.

Baklja
Posts: 48
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:59 am

Re: Вести

Postby Baklja » Sat Dec 04, 2021 5:05 pm

1958 wrote:Jel ti verujes u ovo? Iste informacije postoje na netu za jos 10 gradova minimum.

Ajde da vidimo da li ce se to desiti, meni vise deluje na informacije sa korona protesta: ubaceni elementi, bia, vucic, huligani.

Buva mora da postoji a obzirom da smo ovakav scenario videli prosle godine ispred skupstine, treba racunati i na to.
Danas se nije desilo ali ce se desiti. To tako funkcionise.

Bravo NS.

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Вести

Postby 1958 » Sat Dec 04, 2021 6:09 pm

Nexon wrote:Vendi, je l si ti bio sa toramolom ili bez?

Pokazali smo jos jednom da je kraj SNS blizu. Hodali smo dostojanstveno u mimohodu Gazelom. Osecam da je to to. Jos samo malo, kao onomad kada smo setali za Hercerogovacku i Beograd na bari nikada izgradjen nije jer je zutka patka pobedila. Trebamo jos samo malo, gurajte sto bi rekao profersor Vuletic.
Za sledece revolucionarne informacije pratite DBricu u nerezimskim izdanjima Politike i blica.

Koga bi vi stavili za vodju svenarodne pobune?
Kesica, Lamdju i Djomlu, Mariniku Cobanu ili sasvim nekog ludog treceg?

Pobeda je braco blizu, ljubi vas brat i gari.


Ohoho stigao je i politicki komesar
Често одем до на село

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Вести

Postby Batke » Sat Dec 04, 2021 6:11 pm

Нови Сад издоминирао. Буквално развлачили вучићеве као далапе по Лиману. :mrgreen: Има брдо снимака ма нету. Данас извиждан и Ђилас на газели. Народ се полако буди.
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Вести

Postby 1958 » Sat Dec 04, 2021 6:17 pm

Baklja wrote:
1958 wrote:Jel ti verujes u ovo? Iste informacije postoje na netu za jos 10 gradova minimum.

Ajde da vidimo da li ce se to desiti, meni vise deluje na informacije sa korona protesta: ubaceni elementi, bia, vucic, huligani.

Buva mora da postoji a obzirom da smo ovakav scenario videli prosle godine ispred skupstine, treba racunati i na to.
Danas se nije desilo ali ce se desiti. To tako funkcionise.

Bravo NS.


Naravno da se nije desilo ne zato sto to ovi ne bi uradili, nego zato sto je samo jedna od gomile tviter bajki. Masa degenerika sa te mreze vodi virtualne ratove, izvodi online revolucije, pa se tako i prividjaju vesti tipa: panduri koji otkazuju poslusnost, radnici gspa koji odbijaju poslusnost (ne znam samo kome, autobusu?), likovi koji dobijaju 3000 rsd da biju "aktiviste", snsovci koji napustaju funkcije po opstinama, mase ljudi sa kuvanim koji razbijaju proteste, ultra bojsi na slavlju sa sefom, pa onda lazni snimak sa prangijom i veseljem.. To je sve moglo da se vidi ovih dana po socijalnim mrezama. A na ulici, mrka kapa, gde je murija da nas cuva kme kme, ljudska prava...
Често одем до на село

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Sat Dec 04, 2021 7:06 pm

Avala-bukulja, smiri se, vidis da slaninari gaze.

Braco, braco ja sam vrlo uzbudjen. Hoce li i sledece nedelje biti mimohoda?
Posle nesvakidasnjih baklji mogli bi da napravimo nesto stvarno ludo: nabijemo dugine zastavice u anuse i krenemo pred Vladu. Ono, fazon, muski homoseksualci protiv zenskih homoseksualaca. To bi bio samo takav performans, ni Marina Abramovic se toga ne bi dosetila.
To bi bilo bas do jaja. I da nas predvodi D'Brica.
Mozda vi imate neki drugi predlog?

Kako sam samo uzbudjen i srecan, nikada ovakvih protesta nije bilo. Pobeda je blizu.

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Sat Dec 04, 2021 7:56 pm

Braco, braco opet nas je N1 ocepio zbog protesta. Sumnjam da rade za vlast, tako je bilo i prosle godine. Ali nemojte verovati meni.

Baklja
Posts: 48
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:59 am

Re: Вести

Postby Baklja » Sat Dec 04, 2021 8:10 pm

1958 wrote:
Baklja wrote:
1958 wrote:Jel ti verujes u ovo? Iste informacije postoje na netu za jos 10 gradova minimum.

Ajde da vidimo da li ce se to desiti, meni vise deluje na informacije sa korona protesta: ubaceni elementi, bia, vucic, huligani.

Buva mora da postoji a obzirom da smo ovakav scenario videli prosle godine ispred skupstine, treba racunati i na to.
Danas se nije desilo ali ce se desiti. To tako funkcionise.

Bravo NS.


Naravno da se nije desilo ne zato sto to ovi ne bi uradili, nego zato sto je samo jedna od gomile tviter bajki. Masa degenerika sa te mreze vodi virtualne ratove, izvodi online revolucije, pa se tako i prividjaju vesti tipa: panduri koji otkazuju poslusnost, radnici gspa koji odbijaju poslusnost (ne znam samo kome, autobusu?), likovi koji dobijaju 3000 rsd da biju "aktiviste", snsovci koji napustaju funkcije po opstinama, mase ljudi sa kuvanim koji razbijaju proteste, ultra bojsi na slavlju sa sefom, pa onda lazni snimak sa prangijom i veseljem.. To je sve moglo da se vidi ovih dana po socijalnim mrezama. A na ulici, mrka kapa, gde je murija da nas cuva kme kme, ljudska prava...

Sta je TW bajka? Ubaceni zandari/placenici koji sluze da izazovu nerede napadajuci zandare da bi oni imali legetimitet da dejstvuju?
Jesi ti ozbiljan ili se zajebavas?

User avatar
lost&found
Posts: 1105
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Вести

Postby lost&found » Sat Dec 04, 2021 8:17 pm

Batke wrote:Нови Сад издоминирао. Буквално развлачили вучићеве као далапе по Лиману. :mrgreen: Има брдо снимака ма нету. Данас извиждан и Ђилас на газели. Народ се полако буди.

Ako bi bio ljubazan da podeliš po koji snimak. Hvala

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Вести

Postby 1958 » Sat Dec 04, 2021 10:26 pm

Baklja wrote:Image
Nadam se da ce biti bar 200 ljudi sa mudima koji su spremni da ih odvrate od te ideje.


A ustvari ti verujes u ovo.
Често одем до на село

Baklja
Posts: 48
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:59 am

Re: Вести

Postby Baklja » Sat Dec 04, 2021 11:36 pm

A u stvari to bi se i desilo da je bilo zandara. Sad ih nije bilo ali ce ih biti i ne treba Boza, Pera, Laza da nam otvore oci jer znamo kako stvari funkcionisu. To se tako radi, svuda.
Svaki put neko ima insajderske informacije - Od surnjajine svastike ortak ima burazera koji je dobar sa kumom lika koji radi u mts-u pa od njegovog najbolje ortaka zet mu je dojavio da ce sleteti Marsovci koji ce nas karati a zatim ispeci na raznju a mozda ce nas prvo peci pa onda karati, nije bas dobro cuo spremacicu koja je pricala sa sinom kome je dojavio najbolji ortak.
Vazi. :lol:

ElPadrino
Posts: 508
Joined: Thu Feb 21, 2019 12:18 am

Re: Вести

Postby ElPadrino » Sun Dec 05, 2021 12:16 pm

lost&found wrote:
Batke wrote:Нови Сад издоминирао. Буквално развлачили вучићеве као далапе по Лиману. :mrgreen: Има брдо снимака ма нету. Данас извиждан и Ђилас на газели. Народ се полако буди.

Ako bi bio ljubazan da podeliš po koji snimak. Hvala


https://www.021.rs/story/Novi-Sad/Vesti/291571/VIDEO-Gradjani-protestnom-setnjom-poslali-poruku-iz-Novog-Sada-blokadu-mosta-obelezili-sukobi.html

Evo imaš ovde iz više uglova pa kopaj dalje. Uglavnom se sve bitne stvari objavljuju na društvenim mrežama.

Kako objašnjavate totalno odsustvo žandarmerije i policije.. Kao strah od još većeg revolta ili nešto drugo ?
Šta je naredni korak ?

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Вести

Postby Bolesni^od^ljubavi » Sun Dec 05, 2021 12:53 pm

Jebi ga prošli put su na gazeli bili manji incidenti kada su bili panduri, sada nije bio ni jedan pandur i ni jedan incident, bar da sam ja video. Inače ja sam bio oko 1 i nešto u NS i kontao da će biti zanimljivije u Bg, pa smo stigli na gazela u 2 i 15. Ali je izgleda ipak bilo zanimljivije u NS, mada je i na gazeli bilo interesantnih glava.

User avatar
Swallow
Posts: 506
Joined: Sun Feb 19, 2017 4:59 pm

Re: Вести

Postby Swallow » Sun Dec 05, 2021 5:37 pm

Lep je osećaj biti Srbin.
Drago mi je što je žuta smradina izviždana, ne treba dati ni milimetar prostora bilo kom lešinari, jer ovde je potrebna promena sistema, a ne političke partije. Gledam juče ljude i jeza me obuzima koliko nam malo fali da budemo srećni. Ovo je ozbiljan pomak, ozbiljno buđenje u ovo može da bude prekretnica za mnoge stvari, naravno ako istrajemo kao narod, a mislim da smo sazreli. Potez pičkoustog je mač sa dve oštrice, sa jedne strane je pokazao evidentan strah, jer da se ponovilo nešto samo delimično kao što se desilo prošli vikend, mislim da bi izazvao takav gnev i da bi momentalno na ulici bila cela Srbija i da bi to bio njegov kraj.Sa druge strane lično mislim da je namerno povukao muriju da bi ostavio narod da se oseti “slobodnijim” i da eventulno čeka na greške da bi mogao to posle da razvlači po medijima i da raskrinkava proteste na 100 načina. Biće ovo interesantna zima, a još interesantnije proleće!

User avatar
Swallow
Posts: 506
Joined: Sun Feb 19, 2017 4:59 pm

Re: Вести

Postby Swallow » Sun Dec 05, 2021 5:38 pm

Lep je osećaj biti Srbin na Gazeli.
Drago mi je što je žuta smradina izviždana, ne treba dati ni milimetar prostora bilo kom lešinaru, jer ovde je potrebna promena sistema, a ne političke partije. Gledam juče ljude i jeza me obuzima koliko nam malo fali da budemo srećni. Ovo je ozbiljan pomak, ozbiljno buđenje u ovo može da bude prekretnica za mnoge stvari, naravno ako istrajemo kao narod, a mislim da smo sazreli. Potez pičkoustog je mač sa dve oštrice, sa jedne strane je pokazao evidentan strah, jer da se ponovilo nešto samo delimično kao što se desilo prošli vikend, mislim da bi izazvao takav gnev i da bi momentalno na ulici bila cela Srbija i da bi to bio njegov kraj.Sa druge strane lično mislim da je namerno povukao muriju da bi ostavio narod da se oseti “slobodnijim” i da eventulno čeka na greške da bi mogao to posle da razvlači po medijima i da raskrinkava proteste na 100 načina. Biće ovo interesantna zima, a još interesantnije proleće!


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests