Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Blackadder
Posts: 277
Joined: Sat Feb 06, 2016 10:33 pm

Re: Вести

Postby Blackadder » Sat Jul 22, 2017 1:14 pm

B.Centrale wrote:Jel policija kriva kad se izbodu na tekmama i isprangijaju u gradu? Kakva demagogija jbt


O cemu ti pricas? Kojim tekmama? Jel to bio neki turnir na zakintosu?

niko
Posts: 512
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:48 am

Re: Вести

Postby niko » Sat Jul 22, 2017 1:52 pm

Centrala ti kaze da ljudi imaju problem u glavama, da Srbi bodu Srbe svakog vikenda u kafanama, klubovima, oko stadiona...
nema tu sta murija da se okrivljuje, zakazalo je drustvo, roditelji, ucitelji, nastavnici, psihijatri....

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Вести

Postby B.Centrale » Sat Jul 22, 2017 2:06 pm

Upravo to. Odgovorne na prvom mestu pronaci u pociniocima, a okrugli stolovi, preventive, debate i sl. picke materine o tome kako i zasto, dolaze nakon toga.
bologna centrale

User avatar
bilipiton
Posts: 176
Joined: Thu Feb 04, 2016 4:50 pm

Re: Вести

Postby bilipiton » Sat Jul 22, 2017 4:25 pm

Да да срећа па сте вас двојица приметили да само ми имамо тај проблем на свету. Сви остали народи се скупе па саде цвеће сви заједно, само ми правимо фрку.

User avatar
Blackadder
Posts: 277
Joined: Sat Feb 06, 2016 10:33 pm

Re: Вести

Postby Blackadder » Sat Jul 22, 2017 6:11 pm

Znam sta je hteo da kaze ali nije on skapirao sta sam ja hteo da kazem jer nije ni otvorio link koji sam okacio a odmah ovamo komentar "aaaa, koja demagogija"...
Govorio sam iskljucivo o Zakintosu jer je tamo bezvlasce vec 7-8 godina, znam to jer je ortak otisao tamo pre 5-6 godina sa zenom i ortakom koji je takodje poveo zenu, znaci porodicna ekipica, i imao je problema sa englezima.. Sedeli za stolom u nekom kaficu i prilazi im par pijanih engleza sa pitanjem odakle su i ovi kad su rekli onda su poceli da ih vredjaju u stilu: "Vi Srbi ste ovakvi i onakvi itd "... Bez razloga.. Murije nigde..
Zakintos i sluzi za to, bezvlasce, alkohol, tuce, ribe idu polugole u grad, opsti haos. Posebno u Laganasu... Desavaju se i ubistva, ovo sa amerikancem nije prvi slucaj... A poenta je u tome sto Grke generalno boli kurac jer uzimaju lovu od svega toga, murija zmuri, jer kad bi uveli red britanci ne bi ni dolazili jer ih upravo privlaci to sto je anarhija...
A sugavi B92 pokusava da kroz tu pricu progura kako smo mi Srbi najgori na svetu i pokusavaju da to podignu na neki drzavni nivo i ta neka seljacka prica! E pa bato, nismo najgori jbg a za ove ubice i ostale postoji zakon pa nek se Grci jebavaju sa njima, koje god da su nacije....

P.S. Evo bas citam juce u Meksiku preko 2000 ubistava samo ovaj mesec, kazu najgori mesec do sad a pederi sa B92 nigde nekazu "Ovi meksosi su genocidni" a umeju da seru po dva-tri puta mesecno kako su srbi najgenocidniji narod na planeti, jebem li im mamu onu placenicku prodanu pedersku...

User avatar
Влада Паликућа
Posts: 379
Joined: Thu Feb 18, 2016 12:54 am

Re: Вести

Postby Влада Паликућа » Sat Jul 22, 2017 7:38 pm

Јел знате ко је крив?


fedayn82
Posts: 144
Joined: Sun Feb 14, 2016 7:08 pm

Re: Вести

Postby fedayn82 » Sat Jul 22, 2017 7:42 pm

Blackadder wrote:Znam sta je hteo da kaze ali nije on skapirao sta sam ja hteo da kazem jer nije ni otvorio link koji sam okacio a odmah ovamo komentar "aaaa, koja demagogija"...
Govorio sam iskljucivo o Zakintosu jer je tamo bezvlasce vec 7-8 godina, znam to jer je ortak otisao tamo pre 5-6 godina sa zenom i ortakom koji je takodje poveo zenu, znaci porodicna ekipica, i imao je problema sa englezima.. Sedeli za stolom u nekom kaficu i prilazi im par pijanih engleza sa pitanjem odakle su i ovi kad su rekli onda su poceli da ih vredjaju u stilu: "Vi Srbi ste ovakvi i onakvi itd "... Bez razloga.. Murije nigde..
Zakintos i sluzi za to, bezvlasce, alkohol, tuce, ribe idu polugole u grad, opsti haos. Posebno u Laganasu... Desavaju se i ubistva, ovo sa amerikancem nije prvi slucaj... A poenta je u tome sto Grke generalno boli kurac jer uzimaju lovu od svega toga, murija zmuri, jer kad bi uveli red britanci ne bi ni dolazili jer ih upravo privlaci to sto je anarhija...
A sugavi B92 pokusava da kroz tu pricu progura kako smo mi Srbi najgori na svetu i pokusavaju da to podignu na neki drzavni nivo i ta neka seljacka prica! E pa bato, nismo najgori jbg a za ove ubice i ostale postoji zakon pa nek se Grci jebavaju sa njima, koje god da su nacije....

P.S. Evo bas citam juce u Meksiku preko 2000 ubistava samo ovaj mesec, kazu najgori mesec do sad a pederi sa B92 nigde nekazu "Ovi meksosi su genocidni" a umeju da seru po dva-tri puta mesecno kako su srbi najgenocidniji narod na planeti, jebem li im mamu onu placenicku prodanu pedersku...


A sto si nervozan?
Ниси храбар као Јагода!


User avatar
Blackadder
Posts: 277
Joined: Sat Feb 06, 2016 10:33 pm

Re: Вести

Postby Blackadder » Sun Jul 23, 2017 12:39 am

fedayn82 wrote:A sto si nervozan?


Nisam, to je samo standardna retorika kad se pomenu klosari sa B92...



8-)

User avatar
MARKER
Posts: 734
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:13 am

Re: Вести

Postby MARKER » Sun Jul 23, 2017 4:26 pm

Летећеш ти из снс-а...

http://www.politika.rs/sr/clanak/385347 ... est-meseci

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Вести

Postby Кудрави Гаучос » Mon Jul 24, 2017 6:50 am

'Vreme je da kao narod prestanemo kao noj da zabijamo glavu u pesak, pokušamo da budemo realni, ne dopustimo da izgubimo ili nekome predamo ono što imamo, ali i da ne čekamo da će nam u ruke doći i ono što smo odavno izgubili'

Image

Наша снага и превасходност крећу у најтежу битку за будућност наше деце!
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
јахач магле
Posts: 340
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:08 pm

Re: Вести

Postby јахач магле » Mon Jul 24, 2017 9:33 pm

Ова будала ће признати Косово. Неко се тешко срање спрема.
...Сијају звезде као очи конобарице...

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Вести

Postby pertla » Mon Jul 24, 2017 9:42 pm

A sto je najgore mozemo samo sa gledamo
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
јахач магле
Posts: 340
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:08 pm

Re: Вести

Postby јахач магле » Mon Jul 24, 2017 9:49 pm

Гледам га на Пинку и уопште ми ово не мирише на добро.
...Сијају звезде као очи конобарице...

User avatar
Blackadder
Posts: 277
Joined: Sat Feb 06, 2016 10:33 pm

Re: Вести

Postby Blackadder » Tue Jul 25, 2017 1:16 am

Image

User avatar
Ultra Sarma
Posts: 334
Joined: Mon Mar 14, 2016 9:00 am
Location: Zapadni Beograd

Re: Вести

Postby Ultra Sarma » Tue Jul 25, 2017 3:13 am

Nije mi samo jasno sto sad pokrece to pitanje u javnosti, pa on je upravo taj koji je bukvalno izbacio pitanje Kosmeta iz svakodnevnice i tako je omogucio sebi da mnogo bezbolnije vuce izdajnicke poteze bez posledica i odgovora naroda, nego dok je to pitanje bila tema broj jedan pre nego sto je dosao na vlast i kada se zbog mnogo manjih ustupaka moglo ocekivati vece sranje i neredi.. i ne treba ni zanemariti i najcudniju cinjenicu u celoj prici, a to je ogromna podrska koju ima kod naseg naroda dole posle svega sto je ucinio...
Комунисти бандо без морала
ви убисте Дражу ђенерала

tizlabor
Posts: 498
Joined: Mon Feb 01, 2016 6:04 am

Re: Вести

Postby tizlabor » Tue Jul 25, 2017 5:26 am

Kako sto sada? Pa tek poceo mandat,treba mu sto pre da to obavi,nebi li posle imao vise vremena da nam to uvije i zajedno sa cokoladom uvali da to progutamo,a on na UA zavali jos jedan mandat.
Lagana prica...

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Вести

Postby Кудрави Гаучос » Tue Jul 25, 2017 7:47 am

http://www.blic.rs/vesti/politika/vucic-kosovo-i-metohija-je-pitanje-koje-stopira-sve-nas/7vr6r1w

Како се залетео мајстор... Али не гадим се ове његове убер лицемерне издајничке приче ни десети део колико ће ми пеглу изазивати климоглавци из редова екс радикала који ће се клањати генијалности овог подухвата и објашњавати како је ово врхунац патриотизма.. Кад се само сетим оног смрдљивца Дрецуна како је објашњавао и подржавао бриселски споразум, стомак ми се преврће. Колики дегенерик и морални пигмеј мораш бити па да радиш такве ствари, а сви ће они то да раде сад...
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Вести

Postby B.Centrale » Tue Jul 25, 2017 1:27 pm

Zato je i doveo onog diletanta na celo Vlade, da toboze skine sa sebe deo istorijske odgovornosti. Ovo ce pod ruku sa ulaskom u Nato, sreca njegova pa ima ko ce da verifikuje njegove memorandume pred ocima javnosti.
S druge strane, mi sve ovo APSOLUTNO zasluzujemo i tu nema nikakve rasprave. Imali smo izbore, pokazali smo sve sto je trebalo da se pokaze. A ovi drugi, koji su dali potpis nekom drugom imenu, ako ne zele na ulicu i ako ne misle da je pitanje KiM-a bitnije od lisavanja slobode i nereda po gradovima Srbije, neka sede kod kuce i placu. Ko ih jebe. U zivotu se za sve treba izboriti, cesto i necim konkretnijim od lajanja po portalima, forumima, intelektualnim i navijackim diskusijama.
bologna centrale

User avatar
1000‰
Posts: 41
Joined: Fri Dec 16, 2016 2:35 pm

Re: Вести

Postby 1000‰ » Tue Jul 25, 2017 1:58 pm

56% ljudi je glasalo za nezavisnost Kosmeta,najmanji problem je vucic u toj prici.Sustina svega je da je narod toliko glup,slep i retardiran da ce lagano progutati pricu da je lezbejka potpisala nezavisnost i da on tu nista nije mogao.Svaka laz mu je prosla i svaka je bila nagradjena.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests