Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Fri Feb 19, 2016 6:42 pm

Зашто је битно колико људи дође?
Него да се вратим на ДСС-Двери. Каква је оно кампања, мислим на Двери, са војском?
Еј, бре, ви сте једина озбиљна организација коју Вучић не може да прозива за минули рад и треба да га стиснете за криминал и издају. Мишковић и издаја КиМ 2012 су повезани. Четири године касније Мишковиће нормално послује и обедава са високим функционерима Вучићевог ражима

Image

Мишковић је био скреатње пажња за издају КиМ.
Само на томе можете разбити у кампањи. Не знам шта вам говоре фокус групе и сличне будалаштине али то са војском неће да изађе на добро.
Елем, Вучић мора да иде, сувише је уцењен за минули рад(као радикал) и почиње да прави огромну штету држави. Жути су поејдеднако лоши, као што знамо, Шешељ је огромно разочарење, огромно, остаје само ДСС-Двери да покуша нешто.

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Fri Feb 19, 2016 7:05 pm

Видим Ало напада дсс, то је позитивно, то значи да погађа снс. Ало је дат на управу снс-у од стране швабас(рингијер), оних што држе бљиц и сличне. Буквално новина снс. Напади на дсс са њихове стране значи да почиње да их боли, очекујем нешто слично од информера и пинка.

User avatar
Вини Џонс
Posts: 332
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:48 am
Location: рск

Re: Вести

Postby Вини Џонс » Fri Feb 19, 2016 7:40 pm

Nexon wrote:Зашто је битно колико људи дође?
Него да се вратим на ДСС-Двери. Каква је оно кампања, мислим на Двери, са војском?
Еј, бре, ви сте једина озбиљна организација коју Вучић не може да прозива за минули рад и треба да га стиснете за криминал и издају. Мишковић и издаја КиМ 2012 су повезани. Четири године касније Мишковиће нормално послује и обедава са високим функционерима Вучићевог ражима

Image

Мишковић је био скреатње пажња за издају КиМ.
Само на томе можете разбити у кампањи. Не знам шта вам говоре фокус групе и сличне будалаштине али то са војском неће да изађе на добро.
Елем, Вучић мора да иде, сувише је уцењен за минули рад(као радикал) и почиње да прави огромну штету држави. Жути су поејдеднако лоши, као што знамо, Шешељ је огромно разочарење, огромно, остаје само ДСС-Двери да покуша нешто.


А што је Шешељ разочарење? Откако је дошао обилази Србију, закупљује домове и хале, држи говоре, гостује на локалним телевизијама, изнео је програм који се не базира на ратној тематици како многи сматрају, једино то гостовање у Фарми му је минус, али и то колико сам упознат је потписао са Митровићем у замену за рекламни простор када дођу избори.

User avatar
Futurama
Posts: 122
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:46 am
Contact:

Re: Вести

Postby Futurama » Fri Feb 19, 2016 7:57 pm

Шешељ је нажалост успео да упропасти све што је урадио у Хагу за 12 година.
Очигледно сме да напада само слабијег кума и има задатак да пљује по опозицији. Странка му је у тоталном расулу и у њој је све мање радикала а све више прелетача који новцем купују места . Такође, гурање синова у врх странке је тотални промашај. Очигледно се направио неке дилове и није случајно пуштен из Хага.

Немам неко мишљење ни о Дсс-Двери причи, све је то већ виђено. Освежење су Заветници и све похвале за њихове акције и организацију сутрашњег скупа.

User avatar
Вини Џонс
Posts: 332
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:48 am
Location: рск

Re: Вести

Postby Вини Џонс » Fri Feb 19, 2016 8:19 pm

Колико сам испратио гостовања по локалним телевизијама говорио је да је ово најгора западна влада која је дошла од 5-ог октобра, да је доведена да настави оно што Тадић није смео да заврши, бриселски споразум, продаја железаре, земље Арапима... Николића напада лично јер му је поцепао странку и однео мандате, Вучића политички. Да га вређа говором којим се служио 90-их онда би било његово време је прошло, тај начин говора више не пролази... Старији син колико знам је већ дуже активан политички на локалу, још док је овај био у Хагу.
Што се Заветника тиче делим твоје мишљење.

User avatar
Futurama
Posts: 122
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:46 am
Contact:

Re: Вести

Postby Futurama » Fri Feb 19, 2016 8:43 pm

Вучића је више пута хвалио, делио му неке савете, упозоравао га на Зорану, док Николићу вређа покојну мајку, оптужује га за ванбрачно дете и сличне гадости. В
Од како је дошао више се бави Сандом, Колиндом, Вулином, Дверима, Латинком Перовићим и сличним од животне важности питањима.
Што се синова тиче, један је пропали коцкар и не занима га политика а другог такође не занима али ето они ће бити посланици ако СРС пређе цензус док ће други људи који су годинама од уста одвајали за странку и остали верни извисити.
Није искључено да се направи влада СРС-СНС ако напредњацима буде зафалила подршка.

User avatar
Вини Џонс
Posts: 332
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:48 am
Location: рск

Re: Вести

Postby Вини Џонс » Fri Feb 19, 2016 9:00 pm

Говорио је да је увек био добар говорник и студент, то су једине похвале које сам ја чуо и мислим да се ту нема шта оспорити објективно, нисам чуо ниједну похвалу за неки политички потез. За Зорану мислим да је само анализирао ситуацију. Што се тиче коалиције не верујем да ће да пљуне на 12 година борбе зарад 4 године власти.
Да завршимо ову расправу јер води у недоглед, не сматрам Шешеља идеалним нити одобрам све његове поступке, али га сматрам најбољим што наша мртва политичка сцена нуди и мислим да је политичар који би требао да има највећи кредибилитет код народа. Свако добро.

tizlabor
Posts: 498
Joined: Mon Feb 01, 2016 6:04 am

Re: Вести

Postby tizlabor » Fri Feb 19, 2016 9:31 pm

Kredibilitet?On da ima najveci kredibilitet kod naroda?
Vojislav Seselj u Hagu je jedno,za to mu skidam kapu,ali Vojislav Seselj kao Srpski politicar je nesto sasvim drugo.

Taj lazni crveni vojvoda je sa onima koji su izdali Krajinu,i uveli sankcije Republici Srpskoj usao u koaliciju i napravio vladu!
Kada su ti isti izdali Kosovo i Metohiju,i za saku vlasti potpisali kapitulaciju i okupaciju KiM iz iste vlade izasao...da bi se nakon 2 meseca u istu vladu vratio!!!
Od prvog dana svog politickog zivota sve radio po nalogu UDBE,pa je tako dobijene izbore nad Milanom Milutinovicem predao bez reci Slobodanu Milosevicu.
2 puta iz Haga sabotirao kandidata SRS-a za predsednika Srbije,i tako Borisu Tadicu omogucio osmogodisnju vladavinu za vreme koje je sjebano sve ono sto Slobodan Milosevic,NATO pakt,UDBA i OZNA nisu sjebali.
Po povratku iz Haga sa ponosom gleda na kreaciju koju je on sam napravio,a koja ce nam se najebati milosne majcine!
Za to vreme zamlacuje raju napadima na propali DOS,i na Tomislava Nikolica koga vise ni Dragica ne uzima za ozbiljno,a moc odlucivanja mu je ista ko pokojnog Santraca u sastavljanju reprezentacije 98 godine!

svuda.prisutan
Posts: 546
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: Вести

Postby svuda.prisutan » Fri Feb 19, 2016 10:25 pm

Па једино Заветници се као цимају, једино они су изашли испред ових жена у црном са поруком Вуковар никада неће бити Vukovar, и имали су још пар "акција", они ће са ДСС и Дверима у коалицију, пошто су свесни да не могу прећи цензус. Мене је пријатно изненадила Милица Ђурђевић са својим изјавама и својим гостовањима по локалним телевизијама.

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Fri Feb 19, 2016 10:26 pm

Очекивани напад вучићевих кербера по медијима над дсс-двери, значи да га погађа. На овоме се не сме стати, сада ће уснати плачко да оде на на ртс или пинк да појасни како он није издајник плачљивим гласом, већ да је то дсс потписао, иако Коштунице одавно нема нити његових кадрова(чиме признаје да је издајник као и набројани).
Треба тражити дуел, и то неко из Двери да иде, ако не пристане, а неће, протести испред ртс или пинк-а због цензуре.

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Sat Feb 20, 2016 11:02 am

Отети Срби у Либији погинули у америчком бомбардовању

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Вести

Postby Мићара » Sat Feb 20, 2016 11:57 am

Па нек Србија размисли какве је људе објесила , а какве је наградила...

Image
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Вести

Postby čompika » Sat Feb 20, 2016 12:21 pm

Nexon wrote: Отети Срби у Либији погинули у америчком бомбардовању


Kaže Dačić i da smo mogli da ih otkupimo, ali da nije bilo para.

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Вести

Postby 1958 » Sat Feb 20, 2016 12:29 pm

Jedan je bio iz djikijevog obezbedjenja, kazu otiso posteno novac da zaradi.
Често одем до на село

User avatar
ZoranKalezic
Posts: 122
Joined: Sun Feb 07, 2016 1:26 am
Location: поред Дунава

Re: Вести

Postby ZoranKalezic » Sat Feb 20, 2016 1:08 pm

tizlabor wrote:Kredibilitet?On da ima najveci kredibilitet kod naroda?
Vojislav Seselj u Hagu je jedno,za to mu skidam kapu,ali Vojislav Seselj kao Srpski politicar je nesto sasvim drugo.

Taj lazni crveni vojvoda je sa onima koji su izdali Krajinu,i uveli sankcije Republici Srpskoj usao u koaliciju i napravio vladu!
Kada su ti isti izdali Kosovo i Metohiju,i za saku vlasti potpisali kapitulaciju i okupaciju KiM iz iste vlade izasao...da bi se nakon 2 meseca u istu vladu vratio!!!
Od prvog dana svog politickog zivota sve radio po nalogu UDBE,pa je tako dobijene izbore nad Milanom Milutinovicem predao bez reci Slobodanu Milosevicu.
2 puta iz Haga sabotirao kandidata SRS-a za predsednika Srbije,i tako Borisu Tadicu omogucio osmogodisnju vladavinu za vreme koje je sjebano sve ono sto Slobodan Milosevic,NATO pakt,UDBA i OZNA nisu sjebali.
Po povratku iz Haga sa ponosom gleda na kreaciju koju je on sam napravio,a koja ce nam se najebati milosne majcine!
Za to vreme zamlacuje raju napadima na propali DOS,i na Tomislava Nikolica koga vise ni Dragica ne uzima za ozbiljno,a moc odlucivanja mu je ista ko pokojnog Santraca u sastavljanju reprezentacije 98 godine!


ala ti druze lupas gluposti...
Чије овце тога и планина

tizlabor
Posts: 498
Joined: Mon Feb 01, 2016 6:04 am

Re: Вести

Postby tizlabor » Sat Feb 20, 2016 3:02 pm

Drugovima u partiji se obracaj sa druze...
...a za lupetanje gluposti,izvoli navedi sta nije istinito.

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Sat Feb 20, 2016 5:34 pm

Неколико хиљада људи на протесту против НАТО-а

http://rs.sputniknews.com/srbija/20160220/1103404962/zavetnici-srbija-nato-sporazum-protest.html

Image

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Sat Feb 20, 2016 5:39 pm

Изненађујући број људи

Image

Девојка из Црне Горе можда набјоље говорила. Најтеже било када је говорила мајка погинулог војника на Кошарама , Владимира Радоичића, убијен од стране овк.

Медији у Србији масовно избегавају да извешавају о овоме.

User avatar
Futurama
Posts: 122
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:46 am
Contact:

Re: Вести

Postby Futurama » Sat Feb 20, 2016 6:06 pm

Заветници су право освежење на нашој политичкој сцени и дефинитивно једина патриотска опција која се до сада није компромитовала.
Све назови велике патриотске партије које нису подржале данашњи скуп нису ништа боље од актуелне власти...

Гуера
Posts: 33
Joined: Sun Feb 07, 2016 1:28 pm

Re: Вести

Postby Гуера » Sat Feb 20, 2016 6:25 pm

Много људи, много више него што сам очекивао. Стварно је било емотивно слушати људе на бини. Девојка из ЦГ што каже Нексон је најбоље говорила, баш онако право у месо. Драго ми је што су скоро све странке и оргнаизације биле и надам се да ће тек да буде.
Иначе овакав медијски мрак није виђен, нигде и никад...


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests