Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Sun Sep 17, 2017 11:29 am

Видим да много жуља бројка.
Је л треба овде да пребојавамо?

Није бројка у овоме тренутку толико битна може 500 а можда 2 000. Није ово био протест да се обори Вучић на улици већ да се оголи прича у чему су наркоман и Вучић помогли са радикалним грант играчима са клупе у опозицији. И то је добро.
Иначе треба приметити како РТС извештава о протестима двери и неким другим протестима. Да се ова играрија није десила испред пинка, они не би ни реч рекли. Тако је било прошле године када је протест био масовно игнорисан кроз медије. Зато је потребно некако то пробити.

CZBG
Posts: 65
Joined: Sun Aug 20, 2017 4:56 pm
Location: Beograd

Re: Вести

Postby CZBG » Sun Sep 17, 2017 12:08 pm

немају двери тај капацитет,....овај Обрадовић ми св више личи на нечију марионету.

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Вести

Postby Чомбе » Sun Sep 17, 2017 2:18 pm

reziser wrote:Испред владе максимала 500 људи.Поставља се питање колико људи Двери и екипа могу да изведу на улицу?По свему судећи јако мало.Пре 20+ година минорне странке и организације изводиле су 10 пута више људи,а велике странке,тада опозиционе(спо,срс,дс,савези Депос,коалиција Заједно)изводиле се десетине хиљада људи.У међувремену све је толико деградирано и плански обесмишљено,да данас овде полажу се наде у скуп од 500 људи.Србијо..



Ти који су некад излазили су одавно дигли руке и отишли из земље.

svuda.prisutan
Posts: 544
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: Вести

Postby svuda.prisutan » Sun Sep 17, 2017 3:14 pm

CZBG wrote:немају двери тај капацитет,....овај Обрадовић ми св више личи на нечију марионету.
A ko ima kapacitet, ko radi nesto, ko se buni sem Dveri?

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока

User avatar
навијај
Posts: 463
Joined: Tue Feb 02, 2016 2:06 pm

Re: Вести

Postby навијај » Sun Sep 17, 2017 3:16 pm

Није лош протест био, само су требали да поведу људе у ходник РТС и да кажу не одлазимо док се захтев не испуни а не да изађу сами и кукају онда.
А то што је падало је са солитера

Космет је Србија
Posts: 430
Joined: Thu Feb 18, 2016 1:28 pm

Re: Вести

Postby Космет је Србија » Sun Sep 17, 2017 5:50 pm

Image

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вести

Postby ultrastito » Sun Sep 17, 2017 9:09 pm

sto joj ispala brandza :mrgreen:
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

reziser
Posts: 158
Joined: Sat Feb 06, 2016 6:37 pm

Re: Вести

Postby reziser » Sun Sep 17, 2017 11:06 pm

Чомбе wrote:
reziser wrote:Испред владе максимала 500 људи.Поставља се питање колико људи Двери и екипа могу да изведу на улицу?По свему судећи јако мало.Пре 20+ година минорне странке и организације изводиле су 10 пута више људи,а велике странке,тада опозиционе(спо,срс,дс,савези Депос,коалиција Заједно)изводиле се десетине хиљада људи.У међувремену све је толико деградирано и плански обесмишљено,да данас овде полажу се наде у скуп од 500 људи.Србијо..



Ти који су некад излазили су одавно дигли руке и отишли из земље.
Не слажем се.То је огромна маса разочараних,преварених,политички неактивних људи,убијених апатијом и немањем избора.Али маса која је давно платила своја наивна политичка и национална лутања,и коју не могу преварити Вучић и екипа са једне,али ни псеудо патриоте и надри "домаћини"са друге стране.Реч је о људима које је негативно искуство,

разуме се,научило да ником и ни по коју цену не верују.Уопште узевши,просечан човек те групе,је у раним 40- тим,солидног образовања,близак националној опцији.али и "широких видика"(ти видици су посебна тема)Ова група људи,тешка је за "ухватити".Последњи пут масовно је изашла 2000.-те,и подржала Коштуницу.Врло брзо,разочарење,их води у апатију у којој су већ 17 година.Превасходни циљ неке будуће нациоалне приче мора бити мобилизација те масе,која је кључна за покретање и преокретање ситуације.Поздрав.Све најбоље.

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Вести

Postby brucelee » Mon Sep 18, 2017 8:30 am

мени није јасно само како Вучић толико опчињава народ, ок има медије, информер кошта 5 динара, има најпопуларнији пинк...али старији људи, пензоси за њега изгарају, купе сваку реч у све верују.
Мислим да никад није била оваква ситуација, не би ме чудило да људи чопоративно крену да га бране...и треба да уђе у уџбенике ова Вучићева владавина, сваки свој минус је код грађана тог типа преокренуо у плус. Гледам узео пензосима пензије, неки пензионери којима значи и 10 динара, скрајцнуо их за сома два и очекујеш рећи ће еј бре, али јок, немају шта да једу, гладују, гледају на динар, али кажу ма и више да је узео само да нам буде боље, а погледај како нам је боље. Старији људи чија деца немају где да се запосле или раде на црно за бедних 20 сома, хвалоспеве о Вучићу ма невероватно а у својој кући имају пример да то није тако како се у медијима поставља. У бар 3,4 куће у последњих пар дана сам лично чуо о свађама због Вучића са једне стране млади који су свесни ситуације и не гледају толико медије са друге стране родитељи или старији који гледају медије али и знају на свом примеру ситуацију али изгарају за Вучића, просто изгарају.
По том питању Вучић објективно ради фантастичан посао, за уџбенике.

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Вести

Postby B.Centrale » Mon Sep 18, 2017 10:03 am

Na njegovu srecu, ne treba mu mnogo. Kad ti je narod bolestan, servilan, izmucen, apatican, pokvaren, pogan, glup, neobrazovan, sve ide mnogo lakse. A tek ce da ide, ovo je i dalje samo zahuktavanje pred konacni raspad. Da se razumemo, sve u skladu sa zaslugama.
bologna centrale

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Вести

Postby SAO_Zeljin » Mon Sep 18, 2017 10:42 am

brucelee wrote:мени није јасно само како Вучић толико опчињава народ, ок има медије, информер кошта 5 динара, има најпопуларнији пинк...али старији људи, пензоси за њега изгарају, купе сваку реч у све верују.
Мислим да никад није била оваква ситуација, не би ме чудило да људи чопоративно крену да га бране...и треба да уђе у уџбенике ова Вучићева владавина, сваки свој минус је код грађана тог типа преокренуо у плус. Гледам узео пензосима пензије, неки пензионери којима значи и 10 динара, скрајцнуо их за сома два и очекујеш рећи ће еј бре, али јок, немају шта да једу, гладују, гледају на динар, али кажу ма и више да је узео само да нам буде боље, а погледај како нам је боље. Старији људи чија деца немају где да се запосле или раде на црно за бедних 20 сома, хвалоспеве о Вучићу ма невероватно а у својој кући имају пример да то није тако како се у медијима поставља. У бар 3,4 куће у последњих пар дана сам лично чуо о свађама због Вучића са једне стране млади који су свесни ситуације и не гледају толико медије са друге стране родитељи или старији који гледају медије али и знају на свом примеру ситуацију али изгарају за Вучића, просто изгарају.
По том питању Вучић објективно ради фантастичан посао, за уџбенике.


Pa nije on svim penzionerima uzeo penzije vec samo onima koji imaju vise od 30000 penziju a takvih nije ni 10% i to su uglavnom skolovaniji ljudi koji su bili proti njega. Najveci broj penzionera ima penzije od 10 do 20k i svi glasaju za Vucica jer su em nepismeni em im je veoma drago sto je smanjio penzije onoj prvoj grupi koju ovi mrze iz dna duse

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Вести

Postby čompika » Mon Sep 18, 2017 10:50 am

Prava žurka kreće kada on bude skinut sa vlasti ili mu se nešto desi, za sve mafijaše, "ugledne biznismene", prodane navijače i ostale secikese koje drži pod šapom u zamenu za protekciju, kada se nađu u nebranom grožđu.

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вести

Postby ultrastito » Mon Sep 18, 2017 11:11 am

taj trenutak moze samo da vodi u tesko sranje. koliko samo ima struja u toj koaliciji i kakvih sve lobanja koje su sad pod kontrolom. to kad bude puklo, savetujem da mi koji nemamo veze sa tom pricom lepo odemo u podrume, da stavimo dzakove peska na vrata i prozore i da cekamo da se istrebe.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Вести

Postby 1958 » Mon Sep 18, 2017 12:08 pm

čompika wrote:Prava žurka kreće kada on bude skinut sa vlasti ili mu se nešto desi, za sve mafijaše, "ugledne biznismene", prodane navijače i ostale secikese koje drži pod šapom u zamenu za protekciju, kada se nađu u nebranom grožđu.


Takvi će samo da se prešaltaju kod drugih, baklje B92, ultra tenderi, neće oni propasti, sve ih je više i više a apetiti samo rastu. Ti navijači (ovo je navijački forum pa je akcenat na njima) su ista govna (malo je reći govna) kao i svi političari i "biznismeni" koji samo menjaju program i čuvaju bulju. Ovo nije priča rekla kazala, sve se može videti sopstvenim očima. Na tribini patriotizam, Kosmet, no politica, smrt pedjerima, prave vrednosti, po forumima se prodaje priča svi su protiv nas kako ne vidite, trt mrt... A ovamo daj da se ućari nešto, da se sklopi pos'o, da se reši lokal, posao za familiju... A isprani mozgovi klimaju glavom i veruju u priču i "iskrenost", dok oni koji skapiraju svesno podržavaju jer možda i oni jednog dana budu mafija.
Често одем до на село

несуна реса
Posts: 345
Joined: Sun Sep 18, 2016 10:17 pm
Location: nella strada

Re: Вести

Postby несуна реса » Mon Sep 18, 2017 8:14 pm

Једна ствар ми не иде у главу , сви смо се сложили да Гробари и делије су под вучићивеом контролом , и "нормално" је да неће организовати ништа против параде срама , јелте ? А где је ту народ остали , де су остале навијачке групе , не навијачки народ који је против овог шљама , како то да јебено нико није изашао на улице , како то да нико ништа ни да бекне против изрода ? Отишли смо ко народ у курац , очекујте ускоро у свим градовима параде и то је то .
Космет је Србија !

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Mon Sep 18, 2017 11:50 pm

šta da se očekuje od naroda koji stav o nekome zauzima na osnovu toga što vlast kaže da taj prima pare iz inostranstva ili da je narkoman

Scum
Posts: 67
Joined: Mon Jul 25, 2016 4:43 pm

Re: Вести

Postby Scum » Mon Sep 18, 2017 11:53 pm

"A toliko smo ratovali samo da nam kuce ne bi ofarbali u plavo". U prevodu, na pocetku su ljudi spremni da se dignu zbog svake odluke koja im se ne dopada, a vremenom se valjda izmore ljudi, pa se neki prikljuce tim sto su im hteli ofarbati kuce, a drugima postane svejedno, iako je bojenje kuca u plavo bilo nista u odnosu na ono sto se sada radi, oni ce biti nemi posmatraci...
There's blood on the streets and the streets are ours.

хајка
Posts: 331
Joined: Thu Apr 13, 2017 1:54 pm

Re: Вести

Postby хајка » Mon Sep 18, 2017 11:59 pm

brucelee wrote:мени није јасно само како Вучић толико опчињава народ


Mi smo veoma glup, neobrazovan i primitivan narod. I sve vise los narod. Pobedjuje bahatost, laz, mulj, talog. Kvalitetni ljudi su napustili i napustaju drzavu.

santamarija
Posts: 283
Joined: Mon Feb 15, 2016 11:32 pm

Re: Вести

Postby santamarija » Mon Sep 18, 2017 11:59 pm

Scum wrote:"A toliko smo ratovali samo da nam kuce ne bi ofarbali u plavo". U prevodu, na pocetku su ljudi spremni da se dignu zbog svake odluke koja im se ne dopada, a vremenom se valjda izmore ljudi, pa se neki prikljuce tim sto su im hteli ofarbati kuce, a drugima postane svejedno, iako je bojenje kuca u plavo bilo nista u odnosu na ono sto se sada radi, oni ce biti nemi posmatraci...
Ovaj i ovakav narod treba neko da povede,onda nema te vlasti koja je odrziva.Evropi Vucic odgovara jer igra sve kako kazu,a zadnji i sraman slucaj je ulazak srpske liste u vladu kosova,a narod progutao pricu da to nije vucic doneo odluku vec djuric,ali eto vucic misli da je pametno i nikom nista. Ko jebe one sa Kosara,hjihove porodice,oni su saka jada...tuzno je sve ovo,ali bez medija nema sanse da se bilo sta pokrene a za medije treba novac. Kuce su nam odavno u plavom,dobro je dok ima krova...

User avatar
kajzersoze
Posts: 140
Joined: Fri Feb 05, 2016 8:10 pm

Re: Вести

Postby kajzersoze » Tue Sep 19, 2017 2:19 pm

A ja ne vidim šta dobijamo izlaskom na ulice. Samo se rizikuje da dodje do sranja, da neko iznabada te nesrećnike i eto teme za narednih 10 dana, a eto i tim organizacijama dodatnog novca da nastave sa svojim delovanjem. Ignorisanje je majka u borbi protiv pederskog lobija, kad se više niko ne bude obazirao na njihovo delovanje , tad ce prestati da postoje.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests