Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Вести

Postby Кудрави Гаучос » Wed Nov 01, 2017 11:56 am

E, а провалите овог бога:

http://www.blic.rs/vesti/republika-srpska/saznajemo-original-dejtonskog-sporazuma-pokusavao-da-proda-za-50000-evra/gddwt7f

Парфеми- то ти је жабаријана, канеш зеру, три дана женама гаће спадају, је л ти треба чука, имам ролекса оригинал, фармерке с еластином америчка марка, е, а само за тебе рођо ако си заинтересован имам и оригинал Дејтонски споразум, прва рука брате, на америчком цео, очуван, топ класа...
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

tizlabor
Posts: 498
Joined: Mon Feb 01, 2016 6:04 am

Re: Вести

Postby tizlabor » Wed Nov 01, 2017 12:01 pm

Ja mislim da je to primerak koji je isao za Sarajevo. Onog sto je dosao za BG jos nema nigde. :mrgreen:

A ja kad vadim papire neke deru se na mene KAKO STE MOGLI DA IZGUBITE DIPLOMU SREDNJE SKOLE????

džile
Posts: 228
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:01 pm

Re: Вести

Postby džile » Wed Nov 01, 2017 11:19 pm

Ko u složnoj braći, zadenuo Čorba u mješalicu

User avatar
нуклеарни удар
Posts: 296
Joined: Sat Jan 30, 2016 11:17 pm

Re: Вести

Postby нуклеарни удар » Thu Nov 02, 2017 7:44 am

Image

User avatar
нуклеарни удар
Posts: 296
Joined: Sat Jan 30, 2016 11:17 pm

Re: Вести

Postby нуклеарни удар » Mon Nov 06, 2017 3:05 am

Image

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Вести

Postby Кудрави Гаучос » Mon Nov 06, 2017 7:32 am

:lol:

Spoiler:
Нуклеарни воли НБА, буди као Нуклеарни :lol:
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

niko
Posts: 512
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:48 am

Re: Вести

Postby niko » Mon Nov 06, 2017 10:05 am

koja je to opsednutost tudjom nesrecom brate mili, morao sam da guglam attack in San Antonio da bih otkrio sta se desilo.
nadji nesto da jebes, cuo sam da hrvatice vole srpsku kobaju, mada opet, upitno je jesi li ti Srbin uopste.

User avatar
нуклеарни удар
Posts: 296
Joined: Sat Jan 30, 2016 11:17 pm

Re: Вести

Postby нуклеарни удар » Mon Nov 06, 2017 11:36 am

niko wrote:koja je to opsednutost tudjom nesrecom brate mili, morao sam da guglam attack in San Antonio da bih otkrio sta se desilo.
nadji nesto da jebes, cuo sam da hrvatice vole srpsku kobaju, mada opet, upitno je jesi li ti Srbin uopste.

Опуштено брате ,ово је већ зајебанција а не опседнутост!Ето брате ,нешто си научио, истражујеш пространства интернета ,заинтересовао сам те мало и онда ми овако враћаш?баш си сиса!воле ,да само знаш колико,пуним и не вадим!

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Вести

Postby Кудрави Гаучос » Mon Nov 06, 2017 1:02 pm

Оно што је добро у целој причи је да си (Нико) морао да гуглујеш. Померили су те вести у други план у последње време, нема толико "преј фор... уметнути град или село на Западу" изасеравања, и то је супер што се мене тиче. Медији треба да се фокусирају на оно што им је природна функција, а то је извештавање о актуелним свакодневним трвењима између Трампа и Путина око Србије.
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
навијај
Posts: 463
Joined: Tue Feb 02, 2016 2:06 pm

Re: Вести

Postby навијај » Mon Nov 06, 2017 2:49 pm


niko
Posts: 512
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:48 am

Re: Вести

Postby niko » Mon Nov 06, 2017 3:01 pm

primetih i ja, jos kod Denvera, tu i dalje ne znam sta se dogodilo.
nema vise "pray for" i "je suis", makar su sad oni mucenici sa drugog kraja sveta kojih svakog dana pogine na stotine izjednaceni sa onima koji poginu na zapadu.
ne kapiram i dalje foru kako smrt nevinih moze da obraduje coveka.


a jutros kupujem cigare i vidim Jankela kaze da ce njegovi Parizani(PSG) da ispitaju sta to rade Rusi ovamo u Nisu.
kako ga ne interesuje Bondstil, pitam se, pitam.
vidim i po internetima da se digli njegovi botovi ovih dana da teraju Rusofile iz Srbije. :mrgreen:
zar nije vec bila halabuka oko toga, bili i Ameri da obidju Centar, sto sad opet?

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Вести

Postby Далтон » Wed Nov 08, 2017 10:33 am

Шта мислите о овом трију Обрадовића, Малугарског и Пернара? Иако пратим Пернарову политику већ неких годину ипо, 2, видим да једини пљује по Туђману, ХДЗу и отворени је противник ЕУ и НАТО-а. Мислим да је једини антиглобалиста у хрватском сабору, а скоро и да је био у посети Бошку у БГу и да су се упознали преко Малугарског.
У новијем периоду важи за једног који добија велики значај у Хрватској. Сада је у првих 5 по јачини странака у Хрватској и несумично да ће на следећим изборима тамо бити један од најјачих.
(Street Force / Curva Orientale)

User avatar
навијај
Posts: 463
Joined: Tue Feb 02, 2016 2:06 pm

Re: Вести

Postby навијај » Wed Nov 08, 2017 11:05 am

Левичарски шљам сем Обрадовића, Малагурском журка у глави

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Wed Nov 08, 2017 4:11 pm

Пернар и Обрадовић никада нису били у неким односима, На последњим изборима Пернар је био уз кандидата из Младеновца.
Бошко га је само угостио у Скупштини на захтев руса из Спутњика, када је Пернар са Миличевићем из ЦГ био гост радио Спутњика у Београду уз Малагурског. Па је после настала она хистерија око тога. Имали су неке теме са њиме око кредита/банка и анти-нато приче али никада то није отишло далеко.

Оно што се тренутно дешава је окупаље на десници око Двери, прво Милан Стаматовић, па Марко Јакшић и Славиша Ристић са Косова и Метохије а сада Драган Тодоровић из некада СРС,

РАСТЕ ПАТРИОТСКА КОАЛИЦИЈА: Источна алтернатива склопила споразум са Дверима
Image

Потписници споразума, Бошко Обрадовић и Драган Тодоровић, истакли су да су полазећи од изразите потребе за обновом националног и патриотског блока, разореног издајом и деловањем актуелне власти и њених сателита, решили да покрену заједничку сарадњу и активности.


Како ће то да се развија остаје да се види, надам се да су обезбедили неки новац јер без тога нема ништа.

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Вести

Postby Далтон » Wed Nov 08, 2017 4:28 pm

Да, гледао сам данас овај видео о потписивању сарадње између Двери и Источне алтернативе. Искрено се надам великом учинку у заједничкој борби. С друге стране у Хрватској Пернар све опасније прилази великим бројкама подршке грађана РХ, и могуће да постоји потенцијал да буде председник у наредном периоду. С обзиром да је у добрим односима са Дверима могуће да ће напокон доћи до неке нормалне сарадње двеју нација. Барем у тим 30-годишњим препуцавањима и заглупљивања људи једног и другог народа, а такође што су обојица отворени противници ЕУ и НАТОу.
(Street Force / Curva Orientale)

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Wed Nov 08, 2017 4:51 pm

Никакав Пернар нема шансе код ујака. То је хдз прћија, понекад искочи сдп, који ради исто што и хдз док је на власти.
Ко не познаје хрватску и како тамо ствари стоје може да се нада Пернару.
Колико сам ја пратио, Двери немају однос са њима, имају неко поклапање програма што се тиче односа према банкама или еу и нато, противници, то је то. Направљена је била хистерија око тог сусрета у Скупштини пре годину дана јер је снс тако нападао Двери. Иако је тај сусрет организован преко Спутњика.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Wed Nov 08, 2017 5:02 pm


Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Вести

Postby Далтон » Wed Nov 08, 2017 5:54 pm

Нексоне, не бих баш рекао да нема с обзиром да је такође био потпуно медијски цензурисан и да је своју странку водио само преко интернета (фејсбука и независних локалних медија) добио толико велику подршку да уђе у скупштину са 7,8 мандата. Искрено није то ништа уколико погледамо ХДЗ и СДП која је већина. Мада опет на фејсу је само по изборима имао око 90.000 пратилаца и сада око 210.000 нешто више.

Када погледамо на нашу страну такву цензуру су имали и још имају Двери. Да су тотално угњетавани и склањани у сенку јавности и да им се цела предизборна кампања од пре неколико година па и сада сводила на конференције за штампу на Ју Тјубу, Фејсу и интернету и опет су успели да се изборе за своје место у скупштини. Додуше у коалицији.
Али опет бих рекао да баш није то да Пернар нема шансе тамо. Иако немам никакве симпатије према њима нити ме интересују, могу рећи да дечко рационално размишља и даје им до знања колико им је та ЕУ сјебала државу и животе.
(Street Force / Curva Orientale)

User avatar
grobarizsrpske
Posts: 188
Joined: Sat May 07, 2016 9:27 pm
Location: Република Српска

Re: Вести

Postby grobarizsrpske » Wed Nov 08, 2017 6:16 pm

Само ћу рећи да је Источна алтернатива с ове стране Дрине апсолутно циркус. Не знам како је код вас у Србији. Не смијем неке ствари писати, али ми се чини да су барем овамо ушли да скину који проценат патриотским блоковима или конкретније опозиционим патриотским блоковима, саопштења и најаве, а нарочито дјело на терену су скоро минимални.

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Wed Nov 08, 2017 7:56 pm

Хрватска је формирана као држава по коруптивној шеми хдз и Туђман, знам о чему причам.
Када су кренули у независност Туђман је створио огромну бирократију која му је постала одана, тј. хдз-у, па су створене жупаније и многе велике општине подељене на мање општине, где су села постојала општине. Ако не живиш у Загребу, делу Далмације, Кварнеру(Ријека)и Истра(мада тамо си везан за локалну екипу али барме није хдз), дакле скоро комплет хрватска, вероватно ћеш некако морати бити везан за хдз.
Ситуација је чак можда гора него ли у Србији када се укључи екипа из БиХ и разни домољуби који рата нису видели а сада су хероји на државним јаслама и огромним привилегијама увезани у мафијашке структуре, које сарађују са нашим кримосима.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests