Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Wed May 24, 2017 12:08 am

Те разне ал каиде, исламске државе и како ће се нова реинкарнанција звати, финансирају исти они који имају послове са Великом Британијом, САД...То и сами признају.



Све што се дешава сами себи раде. Од пуштања мигранта, до либераlне политике и цепања моралних норми друштва(што се дешава масовно и у Србији преко медија) до прављења послова са истим онима који финансирају те групе.
Никада неће уништити те исламске групе. Они имају новац, млади су и спремни на жртвовање.

Или како је Бајага у својој наркомнаској фази рекао,



Терминална фаза декаденције, нема ту помоћи.

User avatar
нуклеарни удар
Posts: 296
Joined: Sat Jan 30, 2016 11:17 pm

Re: Вести

Postby нуклеарни удар » Wed May 24, 2017 12:42 am

Brdja wrote:@Nuklearni, hoces li sutra slaviti kada ti isti budu nasu decu tako napali u sred Srbije, mozda u nekoj borbi za Kosovo? Ili su ti sto se klanjaju tvoje vere pa ces i tada slaviti Alaha?

Какве глупости!наравно да нећу славити.нисам ни муслиман ни тотални атеиста.можда деиста.Честитаћу муслиману док убија западњачку и католичку олош и шљам.надам се да ће поготово Британцима приуштити пакао.нек им убијају по школама ,проклети гадови су се радовали док се убијало по Беслану ,енглески медији одбијали да чечене назову терористима,памтим све.Побити Британце од 7-77 !Крај приче ,бато!

User avatar
Занемарујем тактику
Posts: 658
Joined: Wed Feb 03, 2016 1:31 am
Location: Источно од раја

Re: Вести

Postby Занемарујем тактику » Wed May 24, 2017 1:54 am

mungos wrote:Која је ваљана књига о "пре Немањића" заправо то ме више интересује?

Историја српског народа, Група аутора, прва књига. Ту имаш неки основни преглед периода који те интересује.
...Гладан и крвав је народ мој.
А сјајна прошлост је лаж.

фикрета
Posts: 267
Joined: Thu Feb 11, 2016 6:15 pm

Re: Вести

Postby фикрета » Wed May 24, 2017 9:17 am

ne moras biti govno da bi bio veliki srbin
ne moras ih oplakivati,zaliti ,fejs i tviter patetika,zalopojke...
ali ne moras se ni sladiti,time ponizavas i vredjas svoje zrtve,stajes na stranu onih koji su juce tvoje ubijali
jednostavno ako te ne dotacinje iskuliras,promenis kanal,okrenes drugi list u novinama...
ali kako to objasniti idiotima kao udar,micara...

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Вести

Postby prcko » Wed May 24, 2017 9:59 am

Siptarima kolektivno puca kara za veru, nacija im je broj jedan pa 100 mesta prazno. Objasnite njima da ne moze to tako.

User avatar
нуклеарни удар
Posts: 296
Joined: Sat Jan 30, 2016 11:17 pm

Re: Вести

Postby нуклеарни удар » Wed May 24, 2017 5:02 pm

Ми би требало да имамо специјалну јединицу састављену искључиво од муслимана ,као чечени Кадирови за Русију спремни да гину! Наравно то је дугогодишњи процес да се ради са људима из рашке области да их се учи од малих ногу да воле Србију.тотално нереално засада знам .шта вређате ви ментолчине ,ј..ла вас енглеска копилад ,понављам та говна нас у задњем веку уништише више од смрдљивих турака у 500 година.православље је далеко од савршенства,шта је са нашим старим "превазиђеним" боговима?боље би нам било да се угледамо у шиптарски шљам по том и понеком другом питању!

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Вести

Postby Кудрави Гаучос » Wed May 24, 2017 7:12 pm

нуклеарни удар wrote:Ми би требало да имамо специјалну јединицу састављену искључиво од муслимана ,као чечени Кадирови за Русију спремни да гину!


То није лоша идеја. Али требали би да ту јединицу одлично наоружамо, да их обучимо врхунски. Значи требало би да имају мачеве и сабље, али и модерно ласерско и друго наоружање и технику, да се очува тај неки јањичарски фолклор, али су то сад наши јањичари са светлећим ласерским сабљама и елктромагнетним оклопима и верним дроновима са навођењем, у пуној обуци и спремни, затегнути као сајле, да су у стању одмах да изврше удар, а и да се жртвују ако треба. Али за све то треба доста времена.
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

хајка
Posts: 331
Joined: Thu Apr 13, 2017 1:54 pm

Re: Вести

Postby хајка » Wed May 24, 2017 8:29 pm

нуклеарни удар wrote:Ми би требало да имамо специјалну јединицу састављену искључиво од муслимана ,као чечени Кадирови за Русију спремни да гину!


Ко ми? У ком рату? Ти ћеш тад легендо да седиш у Минхену и да нас подржаваш лајковима и шеровима.

User avatar
ZoranKalezic
Posts: 122
Joined: Sun Feb 07, 2016 1:26 am
Location: поред Дунава

Re: Вести

Postby ZoranKalezic » Wed May 24, 2017 11:02 pm

нуклеарни удар wrote:
Brdja wrote:@Nuklearni, hoces li sutra slaviti kada ti isti budu nasu decu tako napali u sred Srbije, mozda u nekoj borbi za Kosovo? Ili su ti sto se klanjaju tvoje vere pa ces i tada slaviti Alaha?

Какве глупости!наравно да нећу славити.нисам ни муслиман ни тотални атеиста.можда деиста.Честитаћу муслиману док убија западњачку и католичку олош и шљам.надам се да ће поготово Британцима приуштити пакао.нек им убијају по школама ,проклети гадови су се радовали док се убијало по Беслану ,енглески медији одбијали да чечене назову терористима,памтим све.Побити Британце од 7-77 !Крај приче ,бато!



jedes govna preko tastature...da vidis uzivo neduzno ubijeno dete od 7 godina bilo koje nacije i veroispovesti ne znam da li bi ovako pisao..
Чије овце тога и планина

User avatar
нуклеарни удар
Posts: 296
Joined: Sat Jan 30, 2016 11:17 pm

Re: Вести

Postby нуклеарни удар » Wed May 24, 2017 11:13 pm

хајка wrote:
нуклеарни удар wrote:Ми би требало да имамо специјалну јединицу састављену искључиво од муслимана ,као чечени Кадирови за Русију спремни да гину!


Ко ми? У ком рату? Ти ћеш тад легендо да седиш у Минхену и да нас подржаваш лајковима и шеровима.

Ево одма неки болид мора да мрачи и кења.Шта курац "ко ми,у ком рату",ретарду??Ми Срби ,ви ,ја,моји ваши потомци ,мој народ кретенчино!У сваком будућем рату!
П.С.Можда се разнесем у Минхену под старе дане

User avatar
нуклеарни удар
Posts: 296
Joined: Sat Jan 30, 2016 11:17 pm

Re: Вести

Postby нуклеарни удар » Wed May 24, 2017 11:23 pm

ZoranKalezic wrote:
нуклеарни удар wrote:
Brdja wrote:@Nuklearni, hoces li sutra slaviti kada ti isti budu nasu decu tako napali u sred Srbije, mozda u nekoj borbi za Kosovo? Ili su ti sto se klanjaju tvoje vere pa ces i tada slaviti Alaha?

Какве глупости!наравно да нећу славити.нисам ни муслиман ни тотални атеиста.можда деиста.Честитаћу муслиману док убија западњачку и католичку олош и шљам.надам се да ће поготово Британцима приуштити пакао.нек им убијају по школама ,проклети гадови су се радовали док се убијало по Беслану ,енглески медији одбијали да чечене назову терористима,памтим све.Побити Британце од 7-77 !Крај приче ,бато!



jedes govna preko tastature...da vidis uzivo neduzno ubijeno dete od 7 godina bilo koje nacije i veroispovesti ne znam da li bi ovako pisao..

Јасно да би ме потресло и да је жалосно и тужно да деца пате и гину!Вама није јасно да је ово рат и да су ти смрдљиви енглези и остала багра главни кривци за страдања и страхоте по целом свету,и да треба што више жртава и ужаса да им се деси на кућном прагу !Како због освете тако и због тога да се пробуде и виде шта њихове владе раде другим нацијама и државама које су за њихове проклете медије неважни јел доносе мање 'кликова'!Можда али само можда устану и дође до неких промена,дотад их треба убијати на сваком месту у свако време,пошто ми нисмо толико фанатици да би такве ствари радили,ја подржавам оне који то чине,иако су то и нама непријатељи.Прилично конфузна и компликована ситуација,али има своју логику.ко разуме схватиће.

User avatar
Ultra Sarma
Posts: 334
Joined: Mon Mar 14, 2016 9:00 am
Location: Zapadni Beograd

Re: Вести

Postby Ultra Sarma » Wed May 24, 2017 11:39 pm

A cekaj sa Hrvatima to nije tako, oni su do jaja pa ti ne smeta da sa njima zivis u ZAGREBU odakle ti dolazi ip adresa?
Комунисти бандо без морала
ви убисте Дражу ђенерала

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Wed May 24, 2017 11:58 pm

pa je l' ti ubijaš po Sloveniji, Italiji i Hrvatskoj?

User avatar
нуклеарни удар
Posts: 296
Joined: Sat Jan 30, 2016 11:17 pm

Re: Вести

Postby нуклеарни удар » Thu May 25, 2017 12:04 am

Ultra Sarma wrote:A cekaj sa Hrvatima to nije tako, oni su do jaja pa ti ne smeta da sa njima zivis u ZAGREBU odakle ti dolazi ip adresa?

Ко је рекао да са њима није тако?Наравно да су за јаму а не до јаја.о детаљима дужег боравка у Зг не би јавно..Могу само да кажем да су вам сумње неоправдане,а сад на вама је да верујете у оно шта желите

User avatar
нуклеарни удар
Posts: 296
Joined: Sat Jan 30, 2016 11:17 pm

Re: Вести

Postby нуклеарни удар » Thu May 25, 2017 12:08 am

Rođaci wrote:pa je l' ti ubijaš po Sloveniji, Italiji i Hrvatskoj?

Рођо ,читај са разумевањем.Дакле МИ НИСМО толики фанатици (верници,борци како оћеш их назови) ,.опет кажем МИ,ЈА исто спадам под МИ,граматика основна!жив ми био још 200 година!

User avatar
Ultra Sarma
Posts: 334
Joined: Mon Mar 14, 2016 9:00 am
Location: Zapadni Beograd

Re: Вести

Postby Ultra Sarma » Thu May 25, 2017 12:16 am

Znaci mi cemo da radimo za ustase, da sa njima zivimo, pricamo, njima punimo budzet, placamo poreze itd, a neki mudzosi treba da odrade nas prljav posao.. ko picke neke.
Комунисти бандо без морала
ви убисте Дражу ђенерала

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Thu May 25, 2017 12:17 am

kako nisi fanatik kad se stalno raduješ nesrećama na zapadu? ili samo divljaš po Internetu, a uživo ništa?

User avatar
lost&found
Posts: 1105
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Вести

Postby lost&found » Thu May 25, 2017 1:49 am

pa kao sto imas internet huligane, tako ocigledno postoje i internet fanatici.

User avatar
Лудак из луднице
Posts: 162
Joined: Wed Mar 02, 2016 7:14 am

Re: Вести

Postby Лудак из луднице » Thu May 25, 2017 1:57 am

Кад би некад исламисти рокнули неку институцију која се директно тиче целе приче, типа нато-еу-ммф па онда и да каже човек "боли ме курац и заслужили су " , али овако радовати се несрећи обичних људи који везе ни са чим немају је кретенски.

А та прича око православља, чекај - по вашој логици православан може бити само онај ко је 101% православан и нико више. Дакле или си "максимално" у вери или немаш права уопште да будеш јер си онда лицемер , јелте ? Каква је то кретенска логика?

Свако има пороке од нас и "грехове" али ако православље макар и мало утиче на то да будемо бољи људи у неком другом смислу - не видим шта је ту вама проблем. Иако си "грешан" и порочан, кроз осећај "припадности" православном хришћанству ваљда тежиш ка томе да сваким даном будеш бољи човек, најлакше је рећи "ха, попио си пиво / гледо си порнић - каква црна вера, дижи руке није то за тебе не буди лицемер"

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Вести

Postby brucelee » Thu May 25, 2017 7:06 am

проблем је што неверујући мере верујућима сваку ситницу, да би им доакали и показали да ни они нису баш православни. Понављам православље није безгрешност нити откупљивање греха, то је можда код католика. Код православаца сваки човек је грешан и сваки човек у једном дану направи мноштво грехова. Али постоји покајање и постоји Божија благодат, које потирају грехе.

Понављам данас славимо апостола Павла и Архиђакона Стефана, први док је био Савле је учествовао у каменовању архиђакона Стефана. Света Марија Египћанка је била у оно време блудница али се покајала, променила и својим животом постала Божија угодница, светитељка.
У житијама светих је пуно сличних примера.

Зато и непознаници и атеисти и трабуњају тог типа ааа гледао си порнић а који си лицимер или навијач си а верник тога нема и слично.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests