Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
Vinz
Posts: 256
Joined: Sun Mar 27, 2016 1:40 am

Re: Вести

Postby Vinz » Sun Jan 21, 2018 12:34 pm

Искрено, смешно и тужно и јадно...

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Вести

Postby DRINK » Sun Jan 21, 2018 12:51 pm

Licimerno.

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вести

Postby ultrastito » Sun Jan 21, 2018 1:06 pm

ciksi wrote:Utisci jucerasnje posete ''spasitelja'' u Lapljem selu, al iskreno?

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii opet vesti na ignore, ne znam ni koji sam kurac pa i poceo ponovo da klikcem na ove retardirane sajtove kojekakvih toalet papira od novina.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Sun Jan 21, 2018 3:04 pm

bolestan čovek

Nikodije
Posts: 469
Joined: Wed Oct 25, 2017 8:54 am

Re: Вести

Postby Nikodije » Sun Jan 21, 2018 5:58 pm

Pobego ja sa slave u kladionicu i reko da uplatim Aresenal i Celsi i stavim 2-3 crvene cisto da prezivim do 1. kad ono na glavnom i najvecem televizoru u kladionici Pink kanal i predsednik. Ja reko onoj radnici alo bre sta je ovo gde sam ja dosao ? Kaze ona ma gazda rekao kao da stavimo jer danas je vazan dan kao eto predsednik na kosovu pa ako neko dodje da se gleda. Inace kladionica Meridijan ali u sklopu kladionice ima kafic koji drzi neki lokalni debil. Ja sta cu odigram tiket i gledam da li da odigram jos neki "porodicni" za 100 ili 200din cisto ako me usere, kada eto ti ulaze 3-4 lika u kladionicu i krecu da sedaju i kao evo ima na Pinku, evo ga predsednik , svaka mu cast i te price. Ja reko da iskuliram ali jezik brzi od pameti i krenem sa njima da se raspravljam a inace se znamo ono iz istog smo kraja jedino sto su mozda generacija mog caleta ali klasicni blejaci, ne izlaze iz kladionice. Za 5 min sam cuo takve stvari , toliko gluposti,lazi, kao da sam se raspravljo sa onom zvalom iz Informera. Znaci ljudi mene ubedjuju da od kada je dosao sveti vucko zivi se bolje,Srbija je vojno nikad jaca,mladi imaju vise posla, siptari se ne pitaju na severu Kosova, a posle ce on njima uzeti i jug samo da malo ojaca, evropa i rusija i amerika se svadjaju i otimaju oko nas itd...Shvatio sam da nama kao narodu nema spasa. Shvatio sam jos odavno da nismo nebeski narod nego nepismen i zatucan narod. Generacije koje su se klele u Tita, pa onda zakuvale rat 90 tih i glasale za Slobu, pa se kleli u Djindjica a onda kacile sliku Kostunice danas vole Vucica i to je to. To su generacije od 45-65 godista znaci ili su penzioneri ili samo sto nisu!

scampia
Posts: 67
Joined: Fri Apr 07, 2017 2:21 pm

Re: Вести

Postby scampia » Sun Jan 21, 2018 6:16 pm

Nikodije wrote:Pobego ja sa slave u kladionicu i reko da uplatim Aresenal i Celsi i stavim 2-3 crvene cisto da prezivim do 1. kad ono na glavnom i najvecem televizoru u kladionici Pink kanal i predsednik. Ja reko onoj radnici alo bre sta je ovo gde sam ja dosao ? Kaze ona ma gazda rekao kao da stavimo jer danas je vazan dan kao eto predsednik na kosovu pa ako neko dodje da se gleda. Inace kladionica Meridijan ali u sklopu kladionice ima kafic koji drzi neki lokalni debil. Ja sta cu odigram tiket i gledam da li da odigram jos neki "porodicni" za 100 ili 200din cisto ako me usere, kada eto ti ulaze 3-4 lika u kladionicu i krecu da sedaju i kao evo ima na Pinku, evo ga predsednik , svaka mu cast i te price. Ja reko da iskuliram ali jezik brzi od pameti i krenem sa njima da se raspravljam a inace se znamo ono iz istog smo kraja jedino sto su mozda generacija mog caleta ali klasicni blejaci, ne izlaze iz kladionice. Za 5 min sam cuo takve stvari , toliko gluposti,lazi, kao da sam se raspravljo sa onom zvalom iz Informera. Znaci ljudi mene ubedjuju da od kada je dosao sveti vucko zivi se bolje,Srbija je vojno nikad jaca,mladi imaju vise posla, siptari se ne pitaju na severu Kosova, a posle ce on njima uzeti i jug samo da malo ojaca, evropa i rusija i amerika se svadjaju i otimaju oko nas itd...Shvatio sam da nama kao narodu nema spasa. Shvatio sam jos odavno da nismo nebeski narod nego nepismen i zatucan narod. Generacije koje su se klele u Tita, pa onda zakuvale rat 90 tih i glasale za Slobu, pa se kleli u Djindjica a onda kacile sliku Kostunice danas vole Vucica i to je to. To su generacije od 45-65 godista znaci ili su penzioneri ili samo sto nisu!


Nego sta nego se zivi bolje, ulecu i tiketi.

Nikodije
Posts: 469
Joined: Wed Oct 25, 2017 8:54 am

Re: Вести

Postby Nikodije » Sun Jan 21, 2018 6:26 pm

Nego sta nego se zivi bolje, ulecu i tiketi.

Ulecu,ulecu zato nema zaseoka,dela grada,mesne zajednice gde nema barem 2 kladionice. Toliko o tiketima, da narod dobija nebi nicale kao pecurke. A sa ovim na vlasti ima da nam pobegne pola naroda preko evo videces. Da budem iskren prestao sam da se borim sa vetrenjacama. Imam 30 godina i svoj krug prijatelja i ljudi koji mi odgovaraju i sto kaze corba u onoj pesmi a oko njega kineski zid. Gledam da zaradim za sebe i svoje pristojno da zivimo, borim se koliko mogu pa dokle doguram. Malo sam preko,malo kuci i tako. Kontam da vecina naroda pogotovo ovog mladjeg tako razmislja.

santamarija
Posts: 283
Joined: Mon Feb 15, 2016 11:32 pm

Re: Вести

Postby santamarija » Sun Jan 21, 2018 9:10 pm

Nema ko da povede narod, nema Vas mladjih , digli ste ruke a nema love da se pokrenu mediji. Kineski zid i izgradnja sveta za sebe je jedina borba za koju se vredi boriti. Kolega koji ima istu platu i do skora je imao dva detete na faksu kao ja, svracao malopre na kafu. Dosao sa zenom, treba mu usluga od moje zene nebitno...a u koja prica...evo vidis Vucko bio dole, dao pomoc, znas onaj Jankovic ,njegova zena isla u neke manikire trosila neke pare..uz sve to znam da losije zivi od mene sto puta,mislim da teze i ima manje od mene ..vidim ja gleda me zena ,ceka da puknem i ovako mi je sve kraci fitilj, ali sam se suzdrzao, bas radimo isto posao, ne ide da se svadjam ...ali ne vredi..setim se da sam nesto bio vazda u opoziciji i kad je Sloba bio,on bio kontra mene, kad je 5 oktobra bilo ono desevanje,nigde ga nije bilo..posle je bio prvi sledbenik Djindjica i Kostunice...dzaba opet kazem...sa takvima nema raspravke,ispran mozak od TV,dinar mu ko poklopac od sahta, gde da plati internet....nema sanse....Dok ovaj zvalavi ne obavi posao oko Kosova,nema nama napretka. I Tadic im je bio dobar, dok nije dobio ucenu da mora da potpise,kad je odbio,odleteo je sa vlasti,isto kao i Sloba...zato ce ovaj da potpise ali sa nekoliko milijardi evrica zaledjine...ko to ne vidi...ja ne znam sta i kako treba da mu se objasnjava.....gledati one jadne ;ljude koje iznose neke probleme je starsno i izaziva muku u zeludcu...

БорацБЛ
Posts: 111
Joined: Tue Jan 16, 2018 12:07 am

Re: Вести

Postby БорацБЛ » Sun Jan 21, 2018 9:58 pm

Та 3-4 лика су претпостваљам вјерни гледаоци и читаоци, пинка,хепија,ртс-а,информера и осталих срања.
На тв само глупости, заглупљује се и овако глуп народ, трују га са свакаквим будалаштинама, народ то гледа-чита и вјерује у све то.
Овај човјек је све фино рекао.


User avatar
Kit_Karson
Posts: 327
Joined: Mon Feb 08, 2016 6:06 pm

Re: Вести

Postby Kit_Karson » Sun Jan 21, 2018 10:02 pm

https://www.facebook.com/petkovic.brati ... 681507061/

Каква замена теза, какви спинови. Па ови су богови маркетинга

Nexon
Posts: 2388
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Sun Jan 21, 2018 10:20 pm

МАСОВНИ ПРОТЕСТИ У СОЛУНУ: 100.000 људи на улицама због речи Македонија

Image

Више од 100.000 Грка окупило се данас у Солуну, граду на северу земље, на демонстрацијама против употребе речи "Македонија" у било каквом решењу спора између Атине и Скопља због имена бивше југословенске републике.

Организатори протеста тврде да се на демонстрацијама окупило 400.000 људи, док полиција незванично процењује на 100.000, преноси АП.

У протестима учествују свештеници, чланови македонских синдиката из Северне Грчке, конзервативни и социјалистички локални политичари и војни пензионери пренео је грчки портал грикрепортер.


А Србија не верује...

Иначе на овоме примеру се види колико су грчки социјалисти другачија сорта од ове наше другосрбијанштине која још сања братство и јединство и светску револуцију. Овде се не зна који би први појурио да призна неазвисност КиМ или уништи РС.

User avatar
Ultra Sarma
Posts: 334
Joined: Mon Mar 14, 2016 9:00 am
Location: Zapadni Beograd

Re: Вести

Postby Ultra Sarma » Mon Jan 22, 2018 2:28 am

Neksone brate, kako komentarises zajednicki nastub djb i dveri i da li je za tebe to normalno?
Комунисти бандо без морала
ви убисте Дражу ђенерала

User avatar
Џими Заказака
Posts: 187
Joined: Mon Feb 29, 2016 9:58 pm

Re: Вести

Postby Џими Заказака » Mon Jan 22, 2018 7:48 am

Јес' да ниси мене питао, али си стари брат ДСС-овски па могу да се убацим :mrgreen:

Мени је то добра прича за локал и мислим да тако решавају цензус. Жао ми је што ДСС-а нема у тој причи, очигледно су сматрали да би им одмогао због бремена које носи име те странке. Криво ми је што Милош Јовановић није пробао са неком новом причом јер мислим да је сваки покушај ребрендирања ДСС-а унапред пропао, просто тај бренд је много потрошен и компромитован и то најмање захваљујући онима који су и после свега остали тамо.

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Вести

Postby brucelee » Mon Jan 22, 2018 9:53 am

Ја као неко ко симпатише Двери уз све оне ствари које знам а које се дешавају унутар покрета, да су многи људи напустили, отишли или отерани (не мислим на Глишића, Паровића и те типове), уз те Двери са свим манама управо сам највише и симпатисао лудог Радула. Тако да то је за мене овако као локални неки пут ок, мада нисам сигуран да решавају питање цензуса.
Међутим са друге стране када се загребе и то да је став Радулове странке од геј параде, до многих других анти националних елемената, а Двери тобоже важе за националистичку и патриотску странку, отварају пут да их товаре.

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Вести

Postby Кудрави Гаучос » Mon Jan 22, 2018 10:13 am

Грешка, бришите.
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Вести

Postby Brdja » Mon Jan 22, 2018 11:36 am

@santamarija, a za koga da povedu mlađi? Da ljudima opet puca kičma da bi nekoj svinji omogućili da bolje živi i slobodno krade? Pokušali ljudi par puta i svaki put je bilo gore. Čak i da se povede priča bez stranke, opet moraš nekoga da dovedeš na vlast. Ljudi u Srbiji nikad neće živeti bolje. Ceo život prođe u nekom drkanju sa politikom, ovaj je bolji, ne sad je ovaj. Oni svi žive kao bubreg u loju, narod grca u siromaštvu i bedi i nikad neće doći onaj trenutak koji svi čekaju. Dan kada će biti bolje. Što se pre shvati, to se možda ostatak života bar malo kvalitetnije proživi. Sportski pozdrav.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Вести

Postby Чомбе » Mon Jan 22, 2018 6:14 pm

Људи бре о чему причате па скоро 30 година ИСТИ ликови у Србији се смењују у улогама власт-опозиција? Ови до 5.октобра били власт народ гинуо да доведе жуте, после гинуо за ове да скине жуте сад опет жути опозиција треба да смене ове... па ко је ту луд ако не ми.

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вести

Postby ultrastito » Mon Jan 22, 2018 8:11 pm

и кад изађу људи на улице, овде им се броје крвна зрнца, ко су, чији су, да л' су леви или десни...

од студената нема леба, поред тога што су говна, странке су у свим могућим и немогућим студентским организацијама. обичан народ, у преводу марва, је преплашен за своју егзистенцију тако да ће пре да сендвичари (и не само за тренутне владајуће) него да се бори за своја права. народу је драже да роштиља за први мај, него да изађе на улице да мало штрајкује, да подигне глас против нељудских услова за рад. национала свест, нула, заправо тежак минус је...будемо свесни да за нешто треба да дигнемо глас са заостатком од неких стотињак година. солидарност не постоји, свако гледа своје дупе.

и шта онда очекујете? какве курчеве промене?

што је најгоре, актуелне ћемо од блата правити кад дођу следећи.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
lost&found
Posts: 1106
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Вести

Postby lost&found » Mon Jan 22, 2018 9:25 pm

ultrastito wrote:и кад изађу људи на улице, овде им се броје крвна зрнца, ко су, чији су, да л' су леви или десни...

од студената нема леба, поред тога што су говна, странке су у свим могућим и немогућим студентским организацијама. обичан народ, у преводу марва, је преплашен за своју егзистенцију тако да ће пре да сендвичари (и не само за тренутне владајуће) него да се бори за своја права. народу је драже да роштиља за први мај, него да изађе на улице да мало штрајкује, да подигне глас против нељудских услова за рад. национала свест, нула, заправо тежак минус је...будемо свесни да за нешто треба да дигнемо глас са заостатком од неких стотињак година. солидарност не постоји, свако гледа своје дупе.

и шта онда очекујете? какве курчеве промене?

што је најгоре, актуелне ћемо од блата правити кад дођу следећи.


Kolko pogresno razmisljanje, i zato svaka vlast jase godinama umesto da bude kazenjena shodno svojim greskama. Al narod se plasi da ne dodju jos gori. Mnogi i dalje zale za Slobom i njegovim vremenima. Haos

santamarija
Posts: 283
Joined: Mon Feb 15, 2016 11:32 pm

Re: Вести

Postby santamarija » Mon Jan 22, 2018 9:43 pm

Brdja wrote:@santamarija, a za koga da povedu mlađi? Da ljudima opet puca kičma da bi nekoj svinji omogućili da bolje živi i slobodno krade? Pokušali ljudi par puta i svaki put je bilo gore. Čak i da se povede priča bez stranke, opet moraš nekoga da dovedeš na vlast. Ljudi u Srbiji nikad neće živeti bolje. Ceo život prođe u nekom drkanju sa politikom, ovaj je bolji, ne sad je ovaj. Oni svi žive kao bubreg u loju, narod grca u siromaštvu i bedi i nikad neće doći onaj trenutak koji svi čekaju. Dan kada će biti bolje. Što se pre shvati, to se možda ostatak života bar malo kvalitetnije proživi. Sportski pozdrav.
Ne znam sta da kazem za ovo. Napisao sam pogudacak post, pa obrisao,pa drugii pa obrisao. Ne znam, nisam pametan.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests