Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Занемарујем тактику
Posts: 658
Joined: Wed Feb 03, 2016 1:31 am
Location: Источно од раја

Re: Вести

Postby Занемарујем тактику » Thu Aug 13, 2020 8:14 pm

Врло просто, они су плод природне селекције, смртност новорођенчади је била многоструко већа, умирало се од обичне прехладе. Е сад ако ти желиш да ти преживи једно од три или четири детета онда дај да се вратимо у период од пре 100 године. Просечни животни век у Србији пре Првог светског рата био је нешто преко 40 година а сада је преко 70.
...Гладан и крвав је народ мој.
А сјајна прошлост је лаж.

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Вести

Postby čompika » Thu Aug 13, 2020 8:39 pm

Idi buraz i ti, kopaj, pravi decu i nek ti se poradjaju kuci, napravi sedam osam, pa koliko prezivi. Nek ne idu ni u skolu, sta ce u skoli, debilani. Nesto kontam, sta ce nam i sapun, imamo brendija i rakije. Kontam i da taj brendi leci, litra dnevno, taman.
Ljudi su bre umirali od rdjavog eksera, pa neko izmisli vakcinu za tetanus, jebo mu pas mater, da ubrizgavamo sranja

Смех младића
Posts: 142
Joined: Wed Jul 04, 2018 6:58 pm

Re: Вести

Postby Смех младића » Thu Aug 13, 2020 8:42 pm

Занемарујем тактику wrote:Врло просто, они су плод природне селекције, смртност новорођенчади је била многоструко већа, умирало се од обичне прехладе. Е сад ако ти желиш да ти преживи једно од три или четири детета онда дај да се вратимо у период од пре 100 године. Просечни животни век у Србији пре Првог светског рата био је нешто преко 40 година а сада је преко 70.


Да али си заборавио да напоменеш да су тад људи гладовали и да нису имали све те протеине,витамине и минерале кроз исхрану који су нама сада доступни.Само лимун да су имали преко зиме па би смртност била мања.Имуни систем је најсавршенији одбрамбени механизам и уз добру исхрану и физичку активност никаква вакцина ти није потребна.

Смех младића
Posts: 142
Joined: Wed Jul 04, 2018 6:58 pm

Re: Вести

Postby Смех младића » Thu Aug 13, 2020 8:48 pm

čompika wrote:Idi buraz i ti, kopaj, pravi decu i nek ti se poradjaju kuci, napravi sedam osam, pa koliko prezivi. Nek ne idu ni u skolu, sta ce u skoli, debilani. Nesto kontam, sta ce nam i sapun, imamo brendija i rakije. Kontam i da taj brendi leci, litra dnevno, taman.
Ljudi su bre umirali od rdjavog eksera, pa neko izmisli vakcinu za tetanus, jebo mu pas mater, da ubrizgavamo sranja


Чему та потреба да банализујеш и да изругаваш моје речи и представљаш као да сам затуцани пећински човек који је против школе,образовања,сапуна и тако то само зато што сам против вакцине?Постоје људи који су за и који су против и то је све легитимно,нек ради свако онако како мисли да треба али не разумем потребу појединаца да се толико боре против оних који нису за вакцину.Што ти сметам толико ако не желим вакцину,по чему сам опасност или сметња за тебе?

User avatar
Занемарујем тактику
Posts: 658
Joined: Wed Feb 03, 2016 1:31 am
Location: Источно од раја

Re: Вести

Postby Занемарујем тактику » Thu Aug 13, 2020 8:49 pm

Значи само лимун и физичка активност и беба не може да добије рубеоле, дечију парализу, туберкулозу, дифтерију итд.
...Гладан и крвав је народ мој.
А сјајна прошлост је лаж.

Смех младића
Posts: 142
Joined: Wed Jul 04, 2018 6:58 pm

Re: Вести

Postby Смех младића » Thu Aug 13, 2020 8:57 pm

Занемарујем тактику wrote:Значи само лимун и физичка активност и беба не може да добије рубеоле, дечију парализу, туберкулозу, дифтерију итд.


Такое брт,што више физичке активности док беба не прохода и само лимун.А после забранити да иде у школу и да користи сапун.Ако се набоде на рђав ексер мало намазати ракијом и прође.Са 7 година мора да пусти браду и слуша четничке песме и шири великосрпску агресију.

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Вести

Postby SAO_Zeljin » Thu Aug 13, 2020 8:58 pm

Jel realno da dete prima 15 komada vakcina

User avatar
нуклеарни удар
Posts: 296
Joined: Sat Jan 30, 2016 11:17 pm

Re: Вести

Postby нуклеарни удар » Thu Aug 13, 2020 9:08 pm

Занемарујем тактику wrote:
нуклеарни удар wrote:Срање у Белорусији, ајмо Лукашенко удри гамад без милости❗

Једна од најпичкарскијих одлика српског менталитета је подржавање диктатора Тита, Слобу, Вучића, Мила итд итд.

Дебилима је диктатор свако ког Нато говнари прогласе диктатором, Рођаци јебо те Мило демократа.

User avatar
Занемарујем тактику
Posts: 658
Joined: Wed Feb 03, 2016 1:31 am
Location: Источно од раја

Re: Вести

Postby Занемарујем тактику » Thu Aug 13, 2020 9:15 pm

нуклеарни удар wrote:Дебилима је диктатор свако ког Нато говнари прогласе диктатором, Рођаци јебо те Мило демократа.

Мило=Вучић=Лукашенко ето видиш Нато подржава прву двојицу што не мења чињеницу да су диктатори, последњег не подржавају али је и он диктатор. Како другачије назвати човека који их јаше три деценије, који на изборима има процената скоро као комунисти са ћоравим кутијама? А кад смо већ код комуниста, како теби таквом антикомунисти не смета овај бркати белоруски комунац?
Last edited by Занемарујем тактику on Thu Aug 13, 2020 9:15 pm, edited 1 time in total.
...Гладан и крвав је народ мој.
А сјајна прошлост је лаж.

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Вести

Postby čompika » Thu Aug 13, 2020 9:15 pm

Banalizujem zato sto si ti dao sjajan argument protiv vakcinacije sa svojim djedom. I djedu svaka cast, ali kao sto rece neko iznad, on ti je proces prirodne selekcije. Pa steta sto nam vecina nas nisu zivi ni djed ni baba, ali tu su stricevi i ocevi, pa da ti isprica koliko njih je pomrlo a da ni ne znaju sta ga je strefilo. Pa se mozda neki sete i variola vere i masovne vakcinacije, pa nekog ko je imao tuberkulozu. Pa kuca koje su se obelezavale u slucaju da neko ima bolesti takvih.
Da dodam samo da pored bolesti koje je naveo zanemarujem taktiku, tu su i vakcine za hepatitis, vakcina koja se samo preporucuje, umesto da bude obavezna a to je za HPV, koji kod zena stvara rak grlica materice, a kod muskaraca rak grla.
Ali ok, da skratimo pricu, iskreno sto ti kazes sta mene briga za tebe, i u pravu si, mislim realno ne poznajem te. Nije mi problem ni da se ti ne vakcinises, ni dete da ne vakcinises. Problem mi je kada imas takvih hiljade, pa onda kad mu dete dobije polio, krivice sem sebe, pa kad mu dete prense boginje na nekog naprimer trenera,ko ih nikad nije prelezao pa ovaj ostane sterilan ili nesto gore.
Banalises ti celu medicinu svojim pisanjem, zbog nekoliko fejsbuk postova i yt klipova.
Srecno, nadam se da ces i ti moci da uzivas u brendiju u 70/oj godini bez ijedne vakcine.
Da se ljubimo sto se tice ove imbecilne diskusije, aj zdravo
p.s. Polio vakcinu obavezno preskoci, sta ce ti, evo pozdrava od jednog od poslednjih koji nije imao prilike da je primi pa je ceo zivot proveo u kanisteru.
Image
Last edited by čompika on Thu Aug 13, 2020 9:29 pm, edited 1 time in total.

Etaoin
Posts: 333
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:14 pm

Re: Вести

Postby Etaoin » Thu Aug 13, 2020 9:20 pm

Брат мога деде нагазио био на неки метал у реци, и добије тетанус. Није било вакцине и после пар дана је преминуо, по њему је мој деда добио име.

Вакцина против дечје парализе је нешто најбоље што се човечанству десило, искорењена је можда једна од најсуровијих болести које децу могу да задесе.

User avatar
нуклеарни удар
Posts: 296
Joined: Sat Jan 30, 2016 11:17 pm

Re: Вести

Postby нуклеарни удар » Thu Aug 13, 2020 9:33 pm

Занемарујем тактику wrote:
нуклеарни удар wrote:Дебилима је диктатор свако ког Нато говнари прогласе диктатором, Рођаци јебо те Мило демократа.

Мило=Вучић=Лукашенко ето видиш Нато подржава прву двојицу што не мења чињеницу да су диктатори, последњег не подржавају али је и он диктатор. Како другачије назвати човека који их јаше три деценије, који на изборима има процената скоро као комунисти са ћоравим кутијама? А кад смо већ код комуниста, како теби таквом антикомунисти не смета овај бркати белоруски комунац?

Пријатељ је Србије, и своју земљу држи ван домашаја глобалиста.и у време коронациркуса је добро и смирено држао ситуацију под контролом.а видим теби су дражи пољаци литавци и остала ђубрад

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Вести

Postby Bolesni^od^ljubavi » Thu Aug 13, 2020 9:40 pm

Brat Mićara pored ove dvojice deluje kao umerena levica. Da mi je neko pričao ovo da ću da vidim ne bi verovao jebeš mi mater. Vrati se Mićo, sve ti je oprošteno.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Thu Aug 13, 2020 9:50 pm

ovi su Balkan info škola, Mićara je više old school SRS :mrgreen:

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Вести

Postby čompika » Thu Aug 13, 2020 9:56 pm

Javice se Micara kad prodje Lajpcig - Atletiko, da postavi tiket :D (salim se Micara, ako si prekinuo sa tim, samo napred)

User avatar
MARKER
Posts: 734
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:13 am

Re: Вести

Postby MARKER » Thu Aug 13, 2020 10:03 pm

Etaoin wrote:Вакцина против дечје парализе је нешто најбоље што се човечанству десило, искорењена је можда једна од најсуровијих болести које децу могу да задесе.


Како да не. 90их је мој познаник као клинац добио вакцину против дечије парализе и после ње је добио ту исту болест, и дан данас је ћопав...

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Вести

Postby Мићара » Thu Aug 13, 2020 10:14 pm

Људи прећераште га са том вакцинацијом...
Нисам играо ништа, и нећу и не могу више да гледам, замрзих фудбал због короне и тикета и црнаца мајке ми...
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
lost&found
Posts: 1105
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Вести

Postby lost&found » Thu Aug 13, 2020 10:21 pm

MARKER wrote:
Etaoin wrote:Вакцина против дечје парализе је нешто најбоље што се човечанству десило, искорењена је можда једна од најсуровијих болести које децу могу да задесе.


Како да не. 90их је мој познаник као клинац добио вакцину против дечије парализе и после ње је добио ту исту болест, и дан данас је ћопав...


Da prostis, al ovo ti je u rangu kao da si rekao da su pojasevi u kolima za vezivanje losi jer ce se verovatno jednom u X puta desiti da budu vise stetni nego korisni (tipa verovatno je nekad nekoga pritisak koji pojas stvori na prednjem delu tela ubio recimo presecanjem dotoka vazduha ili sta ti ja znam).
Ljudi sta vam je, oprez je ok, pogotovu sto su ovo sve nove vakcine i realno postoji trka za profitom tako da moze da bude upitan kvalitet, al nemoj sad na celu medicinu da se poseravamo bez potrebe.

Смех младића
Posts: 142
Joined: Wed Jul 04, 2018 6:58 pm

Re: Вести

Postby Смех младића » Thu Aug 13, 2020 10:44 pm

Rođaci wrote:ovi su Balkan info škola, Mićara je više old school SRS :mrgreen:


Друже мој,ја сам овај став у вези вакцина имао много пре него што се појавио балкан инфо.А друга ствар кад смо већ код тога,ако пратим емисије са истог да ли то аутоматски значи да верујем у демоне,анунакије, и у то да Трамп и Путин ево само што нису кренули да ослободе Космет и ухапсе Бил Гејста и остале сатанисте...Један део форума (онај пристојни,грађански) има ту неку потребу да сваку критичку мисао и антиглобалистичке ставове представе као затуцаност брадатих крезубих србоћетника који су уједно и највећи кривци за све лоше што нам се дешава и који су разлог што никако да нам крене...

User avatar
MARKER
Posts: 734
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:13 am

Re: Вести

Postby MARKER » Thu Aug 13, 2020 11:03 pm

lost&found wrote:Da prostis, al ovo ti je u rangu kao da si rekao da su pojasevi u kolima za vezivanje losi jer ce se verovatno jednom u X puta desiti da budu vise stetni nego korisni (tipa verovatno je nekad nekoga pritisak koji pojas stvori na prednjem delu tela ubio recimo presecanjem dotoka vazduha ili sta ti ja znam).
Ljudi sta vam je, oprez je ok, pogotovu sto su ovo sve nove vakcine i realno postoji trka za profitom tako da moze da bude upitan kvalitet, al nemoj sad na celu medicinu da se poseravamo bez potrebe.


Некада је вакцина сјебавала једног у 100 000, данас једног у 500-1000, па нека свако тумачи како год хоће.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 29 guests