Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
Nexon
Posts: 2388
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Sat Feb 20, 2016 6:54 pm

Извештај које су направиле бета и танјуг заједно(врљло занимљиво како се овде врло лако сложе) а великодушно преносе, ако уопште преносе, медији у Србији

Izvor: Beta, Tanjug
Više stotina građana protestovalo je ispred zgrade Predsedništva na Andrićevom vencu


Image

Па колико примате спонзоуше новца од ваших западних спонзора да оволико лажете?! 'Ajде да мало лажете али у ово време када све може да се сними, чему то?

User avatar
BALKAN
Posts: 8
Joined: Wed Feb 10, 2016 7:06 am
Location: Београд

Re: Вести

Postby BALKAN » Sat Feb 20, 2016 10:12 pm

Ako nekoga interesuje snimak današnjeg anti-NATO skupa u Beogradu:


User avatar
Blackadder
Posts: 277
Joined: Sat Feb 06, 2016 10:33 pm

Re: Вести

Postby Blackadder » Sun Feb 21, 2016 12:52 pm

dobar sajt za pracenje vesti....

http://syria.liveuamap.com/

Nexon
Posts: 2388
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Sun Feb 21, 2016 1:47 pm

Како су српски медији (не)извештавали о aнти-НАТО протесту

http://www.nspm.rs/hronika/nspm-kako-su-srpski-mediji-neizvestavali-o-anti-nato-protestu.html

Иначе овом приликом желим да поздравим господина Бујошевића и Др.Ољу Ковачевић. Лепо вас је снс наместио у ртс а кадрови жутих, па као не волите се, као уосталом цела смејурија око тзв. сукоба снс-дс, унс-нунс...Надам се само да Др.Оља Ковачевић заборавила на љубав са приморја, виткога Мила. Видим да је много нервозна у последњих пар година, изгледа да је Мило опак. Ово је ипак поздрав за људе који добијају новац од мене и хиљаде људи који су јуче били на протесту а они нису известили, није то лепо, ви сте данас на скијању, ладите јаја/вагину ко зна где, а ти људи су маса протерани, сиромаси, мајке изгубљених синова у рату који плаћају ваше лађење својих полних органа. Није то лепо, није. Те људе заболе за ваше шеме са амбасадама, они су избили синове, другове, куће...они ће да вам отфикаре јаја и да их заболе ако их изнервирате довољно, јер они немају шта да изгубе, за разлику од вас, а ви наставите као до сада. Ово вам каћем добронамерно.

Поздрав и за Вучићевића, који је велики рускофил, само што није. Лепо ти то користиш да дескредитујеш. Само колико добијаш новца "тајно" из буџета од пореских обвезника Србије, као и бљуц. Лепо је то Анђус у свом налету беса објансио када га је бљуц поткачио да подводи малолетнице, што је све тачно, и оно што он каже за снс/медије у Србији и оно што бљуц каже о њему. Што довољно говори о свему.
Курир и слични су креације САД, они добијају новце од истих, тако да њима нема много шта да се поздравља, зна се ко су и шта.

Nexon
Posts: 2388
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Sun Feb 21, 2016 2:28 pm

Још нешто, знам да је ово организовано у време одигравња лигашких утакмица. Оно што вас је запрепастило је број људи, чиме су се црвене лампице упалиле, већ сте били направили циркуларну вест преко танјуга/бете о пар стотина јадника, мени ни то није проблем, ја дођем када је 10 људи за парастос у Западној Славонији када се једе месина по шумама и горама 1. маја, који се боре против неустрашиво рационалног Вучића који веберовски мења свест Срба и продајете причу у западним амбасадама о протесту против вас а у руској како их подржавате. А, мене заболе за то, него сам дошао зато што нећу да дозволим да мењате моју свест после онога што сам видео и доживео од усташије 1990-1991 до 1999, ја сам зато јуче био на протесту. Тако нас сада нато спашава од погрома 2004 који је нато одобрио, дозволио и гледао док се дешавао, да не говорим о 1999, о РСК и РС. Наставите да мењате свест.
Са тиме у вези и поздрав за чувену саветницу

Image

Анђус је посветио пажњу дотичној а Вучић, Дачић и пола мушког кора западних амбасада у Београду зна ко је она. Она је чувена за мењање свести домаћих мушкараца, ови страни нешто њој мењају.
Па макар остао последњи у Србији, макар ме јебали до бесвести, ја нећу да заборавим и мени нећете промети свест. А, сада се јебите веберовски, а ми ћемо победити јер је пола врха снс са срцем, нарочиот млађих, било уз нас, што довољно о каквим се говнастим људима ради.

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Вести

Postby Кудрави Гаучос » Tue Feb 23, 2016 8:26 pm

Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
gradski_boem
Posts: 117
Joined: Wed Feb 17, 2016 10:57 am

Re: Вести

Postby gradski_boem » Tue Feb 23, 2016 10:08 pm

Clanovi "Nove Komunisticke Partije Jugoslavije",isto su prekinuli skup u Metropolu.Koliko vidim tu je i A.Dj. koji je prosle godine rasekao staklenom flasom pripadnika "Srbske Akcije" i sudi mu se jos za to delo.

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Вести

Postby Кудрави Гаучос » Wed Feb 24, 2016 9:00 am

Видим ја "Смрт фашизму, слобода народу".... Мада лепо је видети да бар неко, било ко, цима ове бандите.. Надреално је докле су догурали са прцањем већине народа у мозак са политиком која се потура већ 16 година без икаквог легитимитета, на чист фол...
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Вести

Postby 1958 » Wed Feb 24, 2016 6:48 pm

gradski_boem wrote:Clanovi "Nove Komunisticke Partije Jugoslavije",isto su prekinuli skup u Metropolu.Koliko vidim tu je i A.Dj. koji je prosle godine rasekao staklenom flasom pripadnika "Srbske Akcije" i sudi mu se jos za to delo.


Sto mu nije vratio...
Често одем до на село


МГП
Posts: 502
Joined: Thu Feb 04, 2016 12:28 pm

Re: Вести

Postby МГП » Wed Feb 24, 2016 8:35 pm

Прошле године у Бијељини су 5-ица рома убили Србина (претукли га палицама и након 3 дана је подлегао) а ниједан медиј (тв, радио, штампани) није пренио ту вијест. Тек након 20-ак дана када су породица и пријатељи покојника организовали неки вид протеста горе наведени медији удостојили су се да напишу нешто о томе. Притом нису навели да су роми убили Србина већ само да су 5-ица младића претукли покојника нигдје не споменувши националност нападача.

User avatar
Serbon AB
Posts: 131
Joined: Fri Jan 29, 2016 11:44 pm

Re: Вести

Postby Serbon AB » Thu Feb 25, 2016 10:26 am



User avatar
zmijuga
Posts: 1771
Joined: Tue Feb 02, 2016 9:13 pm

Re: Вести

Postby zmijuga » Tue Mar 01, 2016 4:28 pm



Ko stoji iza tog sajta? Vidim da su protiv sadašnje vlasti i kao guraju patriotsku priču, a sa strane su postavljeni baneri ka USAID-u, NED-u, NDI-u...

User avatar
MARKER
Posts: 737
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:13 am

Re: Вести

Postby MARKER » Tue Mar 01, 2016 4:34 pm

Данас сам први пут видео тај сајт, прочитах вест у куриру одакле сам редиректован на тај сајт, али нисам извалио одмах да су цијашка агентура...

ево другог линка, пошто нема опције едит или делете http://www.telegraf.rs/vesti/politika/2023497-albanac-koji-je-lomio-krst-na-srpskoj-crkvi-umro-od-raka-video

подвала
Posts: 121
Joined: Tue Feb 02, 2016 12:22 pm

Re: Вести

Postby подвала » Tue Mar 01, 2016 6:35 pm

Какво тупаво повезивање догађаја, па пола Србије умире од рака, а није да се народ около њише по куполама цркви и кида им делове.
Ја сам чак пре пар година чуо да је цела породица тог лика полудела и шта све не, све сам инфо из прве руке..
Воле људи некакву правду па макар и бајковиту, не може се узети за зло, али опет мало резона није на одмет..

Nexon
Posts: 2388
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Wed Mar 02, 2016 10:38 pm

Ово је невероватно

Đukić ogorčen: Crna Gora predaje generala Hrvatima
V. KADIĆ | 02. mart 2016. 15:16 > 21:26 | Komentara: 25

Vlasti Crne gore odlučile o ekstradiciji Hrvatskoj nekadašnjeg zamenika komandanta Srpske vojske Krajine i oficira JNA - generala Borislava Đukića, zbog navodnih ratnih zločina


Да ли је могуће да Србија не може то лоповском олошу на власти у Подогорици да каже да ће трпети економски, у туризму, због оваквог понашања? Руси су им отишли, од Срба сада зависе још више. Да не говорим о бројним људима који су блиски том режиму у Погорици који раде по Србији.
Ја не говорим да треба да им објавимо рат јер Мило то жели, он јаше на таласу мржње против Србије, али доста више.

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Вести

Postby Чомбе » Wed Mar 02, 2016 10:48 pm

А иначе у Србији власт вуче све саме патриотске, просрпске, анти нато и анти еу потезе па ти очекујеш тако нешто?

Nexon
Posts: 2388
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Wed Mar 02, 2016 11:25 pm

Мени није јасно да је Мило завукао Вучићу овако док потоњи пред изборе прди о некавим његовим победама. То ми није јасно јер је познато да исти људи раде са Милом и Вучићем на нпр. политичком маркетингу.
Мени је јасно да Мило јаше на србофобији, вероватно провоцира реакцију из Београда, да би опет оптужио Србију пред њихове изборе. Што довољно говори о бирачком телу у ЦГ, то значи да то итекако добро пролази код минимум 50% људи тамо.
Али он се буквално издркава над Србијом као да он не зависи од Србије а у стварности је обрнуто. Је л он влада Србијом? Да не могу дискретно да му поруче да не сме да изручи овога човека 9 месеци а Мило после посете оног неписменог усташе одмах предаје човека вероватно за неку услугу криминалног типа. Зашто нико из Београда већ вечерас не оде у Подгорицу и лепо му не објасни неке ствари? Ето нпр. баш наш "победнички" премијер Вучић који има добре односе са Милом.

Најгоре од свега што је овај генерал оптужен по смешној оптужници о неуспелој акцији уништвања бране као одговор на усташку акцију клања Срба у Миљевачком платоу, али то уопште није успело. Тек су касније допуњавали оптужницу јер нису имали ништа и то по командној одговорности. И онда крминални олош из Подогорице, који је говорио да треба убијати усташе, хоће да пошаље човека код усташа.
Србе из РСК може свако да јебе, није битно, терај.

херц
Posts: 170
Joined: Thu Feb 04, 2016 4:10 pm

Re: Вести

Postby херц » Thu Mar 03, 2016 12:34 am

Nexon wrote: То ми није јасно јер је познато да исти људи раде са Милом и Вучићем.


Сам си себи одговорио. Реакције неће бити јер су то иста говна из исте септичке.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests