Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: Вести

Postby Bunt » Tue Jan 10, 2017 9:32 am

Srećom ti si tu da "nam" objasniš kako stoje stvari i otvoriš oči. Uopšte mi nisu smetali tvoji postovi i nije mi bilo jasno zašto te ljudi napadaju, međutim kada u poslednje vreme čitam tvoje komentare čiji je nivo neka mešavina dokonog klinca koji dan radnog staža nema, onog novinara Medenice, D.J.V. i direktora lutrije/molera, pitam se da nisu možda u pravu.

1989

User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Вести

Postby B.Centrale » Tue Jan 10, 2017 10:26 am

Nexon wrote:
B.Centrale wrote:Мени је познато да ви леви одувек радите као жбирови за страног газду. Знаш да су вам идола Лењина швабе убациле у Русију, тј. немачки цар преко своје тајне полиције да је руши изнутра. Пре тога сте радили за Британце исту ствар итд. Није ни чудо што ти се допада Вучић.Двери су и пре него што су постали политички покрет помагали угрожене Србе, колико сам приметио то раде и данас. Можеш да зовеш то како хоћеш.



Kokosaru pandurski, ako neko moze glorifikuje cvrstu ruku drzavnog aparata, onda si to ti. To je vase prirodno stanje, te je gre'ota da gubis na kredibilitetu a i da te salju na informativni, nije prirodno. I odledi mozak s ovog minusa, prijace ti. Jebali te Vucic i Bosko, u paketu.
bologna centrale

Istok
Posts: 126
Joined: Fri Mar 25, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Istok » Tue Jan 10, 2017 2:43 pm

Bunt wrote:Srećom ti si tu da "nam" objasniš kako stoje stvari i otvoriš oči. Uopšte mi nisu smetali tvoji postovi i nije mi bilo jasno zašto te ljudi napadaju, međutim kada u poslednje vreme čitam tvoje komentare čiji je nivo neka mešavina dokonog klinca koji dan radnog staža nema, onog novinara Medenice, D.J.V. i direktora lutrije/molera, pitam se da nisu možda u pravu.

1989

Ako si mislio na mene,zaista mi 0,01% nije stalo do toga kakvo ti misljenje imas o mom pisanju. Ovo su suvi i istiniti podaci, nisam ih ja izmislio. U prilog tome ti dostavljam link sa apr-a iz kog se vidi gdje je sjediste ultra kop doo, a ostali neka procijene o cemu se tu radi i kako to da je firma osnovana prije godinu dana a vec obrce ogromne, milionske cifre i to gle cuda samo sa Elektroprivredom i Aerodromom Nikola Tesla. O bilo kakvoj ultra prici je iluzorno govoriti, cisto profiterstvo, i zasigurno finansiranje SNS-a.

http://pretraga2.apr.gov.rs/EnterpriseP ... F48575AEDD

Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: Вести

Postby Bunt » Tue Jan 10, 2017 3:40 pm

Nisam mislio na tebe

1989

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Wed Jan 11, 2017 12:25 am

B.Centrale wrote:Kokosaru pandurski, ako neko moze glorifikuje cvrstu ruku drzavnog aparata, onda si to ti. To je vase prirodno stanje, te je gre'ota da gubis na kredibilitetu a i da te salju na informativni, nije prirodno. I odledi mozak s ovog minusa, prijace ti. Jebali te Vucic i Bosko, u paketu.


Друже, то су чињенице. Лењин и Троцки су радили за немачког цара и западне државе како би уништили Русију. Него да ти кажем-ниси ми интересантан са тим брањењем Вучића.

Вучић осим што отвара чакре по Индији, упознаје кришну, и бежи од прославе дана РС почиње са нападима на Додика преко наручених текстова у одређеним страним медијима а други напад се пласира преко блица. Већ се то гледало 90их, завршило се веома лоше.

А, да, изгледа да рејтинг снс ставрно пада када по 100ти пут највљују нова хапшења оних које су пустили. Изгледа да пред изборе следе нове представе. Занимљиво да те најаве иду преко друго листа-ало, иста немачка фирма као блиц само дато на управљање снс.

User avatar
Kit_Karson
Posts: 327
Joined: Mon Feb 08, 2016 6:06 pm

Re: Вести

Postby Kit_Karson » Wed Jan 11, 2017 12:33 pm

https://rs.sputniknews.com/politika/201 ... ka-izbori/

Аутогол Јанковићу, јбг. Мислим да ће овиме да одбије многе који би гласали за њега као "неутралног". Иначе, Смајловићка у Недељнику написала колумну о критичарима пичкоустог, на први поглед режимска, али није. Пише о просечном гласачу Јанковића или Радуловића који се занима само Вучићевим психозама. Да не знаш ко ти се више гади, позиција или "опозиција"

Космет је Србија
Posts: 430
Joined: Thu Feb 18, 2016 1:28 pm

Re: Вести

Postby Космет је Србија » Wed Jan 11, 2017 2:20 pm

Како мислиш да је неутралан? Човек заступа левичарске ставове и самим тим је одбацио десницу која није за шекија, двери или неког из дсс.

User avatar
Kit_Karson
Posts: 327
Joined: Mon Feb 08, 2016 6:06 pm

Re: Вести

Postby Kit_Karson » Wed Jan 11, 2017 2:23 pm

Космет је Србија wrote:Ко су ти неутрални по теби? Ко ће из деснице гласати за њега?


Мислио сам раније да вуче ка центру, али ми је било јасно ко је и какав је после оног апела 100 и после овога. Сад више нико не би

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Wed Jan 11, 2017 11:30 pm



није присталица демократског концепта људских права и слобода


Е свашта сам чуо али ово је једна од бољих ствари. Шешељ почиње да брине о људским правима као Наташа Кандић.


Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Thu Jan 12, 2017 12:10 am

Горе него у вријеме турског зулума: Директор Абдић уклонио слику Косовке дјевојке из Ургентног центра

Нови директор Ургентног центра Црне Горе и члан Главног одбора ДПС-а Нермин Абдић наредио је уклањање слике Косовске дјевојке из просторија те медицинске установе.


http://www.in4s.net/gore-nego-u-vrijeme ... og-centra/

User avatar
blatnjavi
Posts: 184
Joined: Sat Mar 12, 2016 9:19 pm
Location: Србија

Re: Вести

Postby blatnjavi » Thu Jan 12, 2017 2:38 am

Космет је Србија wrote:Човек заступа левичарске ставове и самим тим је одбацио десницу која није за шекија, двери или неког из дсс.


какви левичарски ставови и одбацивање деснице... ево му фотке с ратишта (други с десна) 8-)

Имам три кера, два су различита а један је исти.

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Thu Jan 12, 2017 1:14 pm

Пријатељи из еу још једном показују да смо партнери,

Харадинај пуштен из притвора
http://www.rts.rs/page/stories/ci/story ... tvora.html

Срећом да је ова власт мудра и паметна као и она претходна.
Мораће нека афера да се направи да се скрене пажња.

suburban rebel
Posts: 85
Joined: Mon Apr 25, 2016 10:40 am

Re: Вести

Postby suburban rebel » Thu Jan 12, 2017 2:03 pm

Космет је Србија wrote:Како мислиш да је неутралан? Човек заступа левичарске ставове и самим тим је одбацио десницу која није за шекија, двери или неког из дсс.


Lik je liberal, nikakav levicar. Al aj ti objasni to osobi koja nije procitala knjigu u zivotu nego se obrazuje na FB grupama, youtube i navijackim forumima koji prepisuju jedni od drugih...

User avatar
Chips
Posts: 78
Joined: Tue Aug 16, 2016 8:50 pm

Re: Вести

Postby Chips » Thu Jan 12, 2017 2:57 pm

Ма Јанковић је либерални левичар :lol:

Везано уз ове "чињенице" горе. Већина људи на историју гледа као на простор за издркавање, разноразне конструкције својих идеолошких симпатисања, ревизију према дневно политичким потребама. Историја није дневна политика, нити је црно бела. У овом случају само "црвено" "бела".
Рећи да су Лењин и Троцки били играчи немачког цара и запада да би се уништила Русија, може да прође на трибина форуму јер смо ту углавном "навијачи" који пишу ради зајебанције, али на неком јачем месту, типа озбиљнији факултет за ово би се рокнула година без јебемти, или би се крв пропишала док се не би то речено обранило са наравно приложеним ваљаним доказима и изворима. Чуј немачки кајзер, ма јесте било му жао да гледа како цар убија руски народ, па после крваве недеље 1905. одлучио да инсталира комуњаре да сруше руског цара :roll:

Што је најјаче, Младобосанци су били пријатељи и у контакту са Троцким, Натансон Бобровим који су били међу главнима за скидање цара у Русији, а видели смо код нас кога су и како скинули Младобосанци.

Друга ствар, рећи да су "црвени" рушили уз помоћ запада Русију, а при томе тај исти запад војно интервенисао са хиљадама војника и помогао "беле" да сруше "црвене" у њиховом међусобном обрачуну и унутрашњој ствари Русије, је жешча манипулација. Најпознатији "бели" Колчак се захваљивао британцима за помоћ, и није штедео речи да их нахвали. Америчке ратне трупе окупирале делове Русије, и руски Сибир, заједно уз Јапанце, Британце, Французе, Чехословаке и остале европљане да би помогли "белима" у руском грађанском рату.
И ми смо били паметни па се спетљали са западном коалицијом као помоћ "белима" у унутрашњним руским превирањима, раме уз раме са америма, британцима и французима. Ваљда је нашима било боље убијати Русе, него Србе с обзиром да су били војска аустроугарске монархије који су се борили против Срба и као заробљеници Русије (која је интервенирала између осталог због Србије) се нашли у Русији. Историја јесте зајебана али није за зајебавање.
Pips, Chips, i snuff videoclips

SickOfItAll
Posts: 224
Joined: Wed Feb 03, 2016 12:21 am

Re: Вести

Postby SickOfItAll » Thu Jan 12, 2017 3:22 pm

Image

Космет је Србија
Posts: 430
Joined: Thu Feb 18, 2016 1:28 pm

Re: Вести

Postby Космет је Србија » Thu Jan 12, 2017 5:37 pm

blatnjavi wrote:какви левичарски ставови и одбацивање деснице... ево му фотке с ратишта (други с десна) 8-)



Поред њега онај што се рокно у његовој гајби.

suburban rebel wrote:Lik je liberal, nikakav levicar. Al aj ti objasni to osobi koja nije procitala knjigu u zivotu nego se obrazuje na FB grupama, youtube i navijackim forumima koji prepisuju jedni od drugih...


Либерал левичар исти курац. Поента је да га нико неће из деснице подржати а левица скоро већина да сад не набрајам ко је све то.

Chips wrote:Ма Јанковић је либерални левичар :lol:


То је то.

Алек сваким даном све више постаје нови ђинђо не схватајући од моћи да политика није фудбалска или кошаркашка утакмица. У спорту све мање има фер плеја а сви знамо да је политика курва. Пичка продана никада не би макар било какву изјаву дала везано за рецимо то око тог муслимана у цг који по болницама скида слике наших светиња. Битно да је рекао да ће отићи ако његов кандидат не победи на председничким а сви знамо да је председник само протоколарна функција и да се ми превише палимо на то. Ко год да дође на то место биће марионета а и лепше је курчити се шекију, радулу или бошку обрадовићу у опозицији. Бошко чак и није лош од свог тог блата али реално нема он снаге ни за шта.

Него овакву јавну крађу одавно нисам видео а занемарите ко је ово објавио. Срамота ме је што навијам за исти клуб као дотични и што сам делио трибини са њим и да то овако на лепе очи ставе адресу фк је за мене сами доказ да циганске наркомане и газду боле уво више да се крију колико се воле. Али назив је најбољи а и сајт стварно сам читао пар пута и трљао очи.

https://insajder.net/sr/sajt/tema/2689/

Космет је Србија
Posts: 430
Joined: Thu Feb 18, 2016 1:28 pm

Re: Вести

Postby Космет је Србија » Thu Jan 12, 2017 10:22 pm

Ево и вучине таман да се сад раздели мало шатро опозиција...

http://mondo.rs/a972805/Info/Srbija/Dan ... aturu.html

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Sat Jan 14, 2017 3:28 pm


Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Sat Jan 14, 2017 5:25 pm

Дакле воз је спин да се скрене пажња са пуштња Диникића, Харадинаја и ко зна чега још што се не види. Добро, другосрбијанци су одмах скочили, то им је фетиш па је лако Вучићу-мало стави иконе по возу, богухули, одмах реже. Није сада лако имати атентат када си један једва преживо пре два месеца па хајде возом да замајавамо људе.

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Sat Jan 14, 2017 7:00 pm

Стаде воз на Јарињу због албанца. Сами ми чудно то, тамо није било албанаца док 2013 неко није потписао у Бриселу границу на Јарињу. Биће љубави и проћи ће и воз али без Мише Вацића који је делио сланину на овом путешествију, па онда сишао у Рашкој. Додуше, он је још добар, јуначин Ђурић је сишао у Сопоту, ко ће да издржи пар сати пута за представу.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: Пери and 27 guests