Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Вести

Postby Мићара » Wed Jun 29, 2022 1:22 am

Србија до Токија!
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Fri Jul 01, 2022 9:05 pm

A i ja se nadam u svasta. Ovi nisu sposobni da oslobode Srbina kojeg na Kosovu Polju uhapse a ne da se zameraju drugarima iz hdz, kojima verovatno i namestaju zicere. Uostalom sta je jedan do sva Srbina svake godine kada smo prineli 200 000 do 300 000. To mu dodju promili, smesna brojka.

Nego mene nesto drugo zanima.
Dragi predsednice Napredne stranke, imam problem. Moji preci se borili u Prvom sv. ratu kao dobrovoljci Kraljevine Srbije na Solunskom frontu iako ziveli u Vojnoj krajini KuK monarhije a drugi deo porodice bio jos u Balkanskim ratovima 1912.
Pa mi nije jasno za koga oni krvarise na Kajmakcalanu i Dorjanu da bi se davali tomosi, a da nije apenac, koji su skupo placeni krvlju i novcem?
Dragi predsednice, mozda vi nemate taj osecaj. Mozda vasi preci nisu bili u tim ratovima koje nekako stalno izbegavate da pominjete posto stalno pominjete Drugi sv. rat. A znate to nakaradno pozivanje na Drugi sv. rat pokusavajuci da se kopiraju Rusi je totalno neshvatanje bilo cega. Vidite, dragi predsednice Napredne stranke, za Ruse je Drugi sv. rat ono sto je za Srbe Prvi i obrnuto. Vidite Srbi su u prvom sv. ratu doziveli epsku pricu pobede a u Drugom su doziveli gradjanski rat i katastrofu. Kod Rusa je obrnuto.

Eto toliko, sva najbolje zelim u daljem radu i samo pustajte zabavni program sa zelenima, Zeksom, Dijanom, Nesom, Djukom, Bokanom...barem da se covek malo smeje u teskim trenucima u celome svetu. Treba nam to. Do neke nove vojne parade i velike pobede.
I nemojte mnogo zamerei n1 i novoj s, ne misle oni tako, nego moraju, znate. Provokatori, a neko im dade dozvolu za rad, ne znam ko je to bio.

Vas nexon.

lukabrasi
Posts: 252
Joined: Sun Dec 13, 2020 3:54 pm

Re: Вести

Postby lukabrasi » Sat Jul 02, 2022 1:20 pm

Opsti haos u Subotici, migranti se pobili izmedju sebe, koristili I vatreno oruzje. Naravno u medijima muk.
Zandarmerija je tamo, ide ciscenje terena.


User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Вести

Postby друг члан » Sat Jul 02, 2022 11:57 pm

Možda je Zoran
:mrgreen:
Choose Life

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Sun Jul 03, 2022 1:54 pm

Nije bas smesno,



Sta se to desava?

User avatar
нуклеарни удар
Posts: 296
Joined: Sat Jan 30, 2016 11:17 pm

Re: Вести

Postby нуклеарни удар » Mon Jul 04, 2022 9:00 pm


Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Tue Jul 05, 2022 8:33 pm

Braco, braco, moram nesto da vam saopstim, jace je od mene.
Mnogo sam se razocarao u postene medije srpske. Secam se Marta leta gospodnjeg 2022 kako je Ganislav Papic svako vece imao opticku emsiju u kojoj je uz strucne saradnike i dopsine clanove sns pricao kako Rusja samo sto nije ekonomski pukla. Bilo me sramota svega toga i onda okrenem na postene n1 i novu s, kada tamo isto. Ne verujem sta gledam, da li me oci varuju ili gledam oko svuda po medijskom prostoru postene Srbije.

Sada strajkovi u Holandiji, bacaju kravlja govna na premijera, blokade puteve u Britaniji, Nemacka zavolela hladnu prirodnu vodu sa izbvora, Ameri se porokase kao da sutra nema ko da se roka...i nista, pustaju neke serija o Dzordzu. Bas sam se razocarao.

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Вести

Postby друг члан » Thu Jul 07, 2022 8:46 am

Juče idem da obiđem gradilište, prelazim varadinski most, cela pešačka staza ispisana sa Z, jutros idem prefarbali sivom beton farbom
Choose Life

несуна реса
Posts: 345
Joined: Sun Sep 18, 2016 10:17 pm
Location: nella strada

Re: Вести

Postby несуна реса » Thu Jul 07, 2022 2:21 pm

И цео кеј и подбара је исписано, али млади антифа активисти Новог Сада брже боље су отишли и то префарбали, недај Боже да дођу комшије 'рвати па то виде, одувек је НС важио за мулти култи, град културе љубави .... :mrgreen:
Космет је Србија !

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Thu Jul 07, 2022 5:29 pm

Odmah nam se napredna stranka iznenrvirala sto ruzimo grad Jevrope i rusimo turisticki potencijal Srbije. Sramota za ljubitelje slova Z. Sram vas bilo! Hocete da Srbija nema turizam, vidite da u te svrhe i parade organizujemo. Bice batice mnogo love od homo turizma. Doduse toga vec ima, Beograd za lezbejke a NS jbg...Gde god se okrenes sreca i radosta, rapsodija boja od migranata do ljubitelja istih polova. Lepa je Srbija. Tama da uzmes vaucer.
Eto, osim sto su odmah betonirali asfalt protivu slova Z, zasuli su Putina crvenom farbom. Pa ne moze to tako, Srbija je pokazala moc. Nece niko vise udarati na Srbiju.

Opie
Posts: 341
Joined: Sat Jul 16, 2016 11:43 am
Location: Nottingham

Re: Вести

Postby Opie » Fri Jul 08, 2022 9:46 am

Image

Zbogom Premijeru!
ex-Pop Djujic

No al calcio moderno
Posts: 193
Joined: Sun Apr 03, 2022 10:15 am

Re: Вести

Postby No al calcio moderno » Thu Jul 21, 2022 2:33 pm

Vidim opet neka zanimljiva desavanja u Novom Sadu, necu da uzimam niciju stranu jer i ne znam tacno sta se desava i jasno mi je da policija tu bude da hapsi i tuce, da protestanti protestuju, ali mi nije jasno sta rade oni batinasi u belim majicama i kako oni mogu da hapse, privode i tuku i koliko smece moras da budes da bi bio to sto su oni.

detelinara83
Posts: 102
Joined: Thu Sep 14, 2017 8:40 am

Re: Вести

Postby detelinara83 » Wed Jul 27, 2022 12:32 pm

No al calcio moderno wrote:Vidim opet neka zanimljiva desavanja u Novom Sadu, necu da uzimam niciju stranu jer i ne znam tacno sta se desava i jasno mi je da policija tu bude da hapsi i tuce, da protestanti protestuju, ali mi nije jasno sta rade oni batinasi u belim majicama i kako oni mogu da hapse, privode i tuku i koliko smece moras da budes da bi bio to sto su oni.


Што би мој кум казао ''нити је то полиција, нити је то народ''..

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Вести

Postby čompika » Fri Jul 29, 2022 9:35 pm

e pa otprilike tako. a novi sad dobro zna sa cime ima posla, verovatno vise nego bilo koji grad u srbiji. Glavni opozicionar grada je covek koji apsolutno nije odgovarao za kradju celog Bulevara Evrope i da 9 godina nije dolazio posle smene vlasti na posao.
NS je dovoljno malo mesto da se sve moze znati, a dovoljno veliko da ne moze da te pojede mrak kao u manjim mestima.
Grad programera, malokrvne omladine, i kombinatorike.
ako gradjani tog grada izglasaju ovakvu skupstinu grada, apsolutno zasluzuju da trpe pa sve da se donese odluka da se zacementira ceo na kotu od 100 metara.

АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ – ЗА НАШУ ДЕЦУ. 47
“Социјалистичка партија Србије (СПС), Јединствена Србија (ЈС) “ 10
“Војвођански фронт – Лига социјалдемократа Војводине” 3
ПОКРЕТ ОБНОВЕ КРАЉЕВИНЕ СРБИЈЕ 3
Vajdasági Magyar Szövetség – Pásztor István – Савез војвођанских Мађара – Иштван Пастор 3
Др ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ – СРПСКА РАДИКАЛНА СТРАНКА 3
ЗА НАШ НОВИ САД – ИСТИНА 3
ДЕМОКРАТСКА СТРАНКА СРБИЈЕ – МИЛОШ ЈОВАНОВИЋ 3
АЛЕКСАНДАР ШАПИЋ – ПОБЕДА ЗА НОВИ САД – РУСКА СТРАНКА 3

User avatar
zmijuga
Posts: 1724
Joined: Tue Feb 02, 2016 9:13 pm

Re: Вести

Postby zmijuga » Sun Jul 31, 2022 11:44 pm

Bože spasi narod dole

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Mon Aug 01, 2022 7:52 am

od foliranja i igrokaza koje organizuju idioti

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 750
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Вести

Postby Bruno Sulak » Fri Sep 30, 2022 5:59 pm

Konacno nesto normalno od ovih nasih mozgova, a ne da lopov ima veca prava od vlasnika

„Milutinov zakon” menja granice nužne odbrane

Na savetovanju krivičara čuo se predlog da onaj ko je napadnut ima pravo da se brani ne samo dok traje napad, nego i kada neposredno predstoji. – Izmene zakonskih odredaba inicirao je ministar policije

https://www.politika.rs/sr/clanak/51905 ... ne-odbrane

User avatar
MARKER
Posts: 734
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:13 am

Re: Вести

Postby MARKER » Tue Oct 25, 2022 7:07 pm

крк'о бабу, дув'о вутру

https://www.danas.rs/vesti/politika/krk ... -portugal/

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Вести

Postby друг члан » Tue Oct 25, 2022 8:51 pm

28 ministara,samo jos fali ministatstvo pecanja babuške na plovak
Choose Life


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests