Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Џими Заказака
Posts: 187
Joined: Mon Feb 29, 2016 9:58 pm

Re: Вести

Postby Џими Заказака » Thu Dec 03, 2020 1:44 pm

Медојевић је и мени карикатура, код Мандића не баш ишао тако далеко, али ми је он нешто слично као Предраг Булатовић, у смислу да га је мало прегазило време и да му је ипак опозиција без одговорности годила... Кнежевић ми делује као неко за кога бих могао да гласам и да му поверујем.

User avatar
CREW pg
Posts: 169
Joined: Sun Feb 28, 2016 10:06 am

Re: Вести

Postby CREW pg » Sat Dec 05, 2020 12:24 am

Nije idealno, ali daleko od toga da je lose. Prvo vecina ministara su na prosrpskom stanovistu. Ali to nisu Srbi bukači i na baterije, vec ljudi koji su se dokazivali najviše kroz posao, a dosta su
bili okrenuti crkvi svih ovoh godina. Nažalost ima tu nekih ljudi1 i kompromisa, jer ko misli da se velike sile ne pitaju i u ovako malim državama, malo su naivni. Malo više.
O Zdravkovom srpstvu izlišno je govoriti, a neke stvari koje je Knezević pominjao o njemu u toj emisiji su tačne. Samo Zdravko osjeća klimavost tijesne većine i pokušava da se postavi najbolje moguće. "Koliko ruka, tolika i snaga." Dobro je da su tu neki umni ljudi kao Joanikije i otac Gojko...
Naravno niko ne moze da tvrdi da ce ovo biti vrhunska vlada jer cinjenica je da CG bila u komunistickom pa onda neokomunistickom sistemu 75 godina, sa elementima nacizma prema srpskom narodu od 2006 narocito.
Demokratski front je zasluzio mjesta u vladi, ali Mandic i Medojevic svakako nisu. A Knezevic koji za ucitelja ima rijetkog izdajnika Pedju Bulatovic je nesto malo bolji, jer je naivan za dosta stvari. Moze da se prica do sjutra - crkva je i slucaju DF koalicije i Demokrata povukla 60% glasova minimum. Meni se Knezevic ne svidja jer prica otvoreno stvari da naskodi crkvi, drao se Amfilohiju, a o podrsci Vucicu ( koji ga je btw pustio na ledinu do ovih izbora u postupku za drzavni udar) da ne pricamo.
Kada je pobjeda dosla, iz DF su prvi skocili po pozicije. Jeste najjacu stranka, ali morali su pametnije da odigraju, neki da odu u penziju, Medojevic u ludnicu i daju sansu novim ljudima. Ali guzica oce fotelju, kao uostalom svuda na Balkanu.
Znaju dobro iz DF da se sjutra ponove izbori - Milo ce se vratiti, pa su zato glasali za ovu vladu. Jer prvo bi im njihovi biraci ( koji nisu zbog njih kao pojedinaca glasali) okrenuli ledja, u najgoru ruku apstinirali. Ovako se nadaju da ce prvi NAJVAZNIJI politicki proces u drzavi - ciscenje birackih spiskova ici na ruku njima, i da ce za godinu ili nesto vise pokrenuti nove izbore. Lokalni izbori u martu ce pokazati dokle se stiglo.
Sto se tice Dritana - okreni obrni sve sto je do danas pricao ima odjeka i stvara neku pozitivnu reakciju u narodu. Radi pametno, ne odrice se toga da je albanac, ali nema problem sa Srbima i srpskim simbolima. Moze mu se zamjeriti svasta, ali sigurno na stolu imao milione da krene sa Dps i zakljuca stvari. Ali lik mrzi Mila čini se vrlo iskreno. Naravno da se nada da će doći do nekog premijerskog ili predsjedničkog mjesta u buducnosti. Srbi ce uvijek biti rezervisani prema albancima, ali eto imali smo i imamo Srbe koji su nam kitu uvaljivali decenijama, a sada se pita i jedan primorski albanac. Sta to znaci dugorocno, vidjecemo.
Da ne zaboravim Medojevica - to je kombinacija Dragana J Vucicevica i Milomira Marica. Intelektualac udbaš koji je toliko zaludio u alkoholizmu i dusevnim bolestima. Da ne zaboravim da je ugasio srpski jezik putem glasanja za ustav, a i himnu... On nekom prica o izdaji...

Prema tome, veceras se slavi na ulicama Crne Gore. Ima jos mnogo da se radi. Mnogo toga visi u vazduhu, jedan glas presudjuje i Srbi sad moraju pametnije nego ikad. A to se radi iznutra, dubinski, planski i promišljeno. U malim koracima. Mislim da Zdravko zna da je to put, a da nažalost oni poslanici koji su ga podržali još to ne znaju. Bar polovina.
Vidjećemo kuda dalje. Što kaže jedan drugar - samo da se probudim jedno jutro da nije Dps na vlasti... Osvanulo je.
"Вјечна зубља вјечне помрчинe
нит догори нити свјетлост губи"

lukabrasi
Posts: 252
Joined: Sun Dec 13, 2020 3:54 pm

Re: Вести

Postby lukabrasi » Thu Dec 24, 2020 12:03 pm

https://www.alo.rs/vesti/drustvo/migran ... 67870/vest
Na stranu sto je ovo smece od novina...

User avatar
Desnoruki levak
Posts: 242
Joined: Tue Mar 01, 2016 4:11 pm

Re: Вести

Postby Desnoruki levak » Mon Jan 04, 2021 11:34 am

https://www.kurir.rs/vesti/srbija/35980 ... lici-video

Ako i postoji adekvatan komentar na ovo, ja ga nemam.

Opie
Posts: 341
Joined: Sat Jul 16, 2016 11:43 am
Location: Nottingham

Re: Вести

Postby Opie » Mon Jan 04, 2021 12:23 pm

Desnoruki levak wrote:https://www.kurir.rs/vesti/srbija/3598003/slika-za-nevericu-iz-priboja-i-nije-fotosop-nekad-najcistija-reka-lim-sad-se-ne-vidi-od-smeca-a-jezero-na-sta-lici-video

Ako i postoji adekvatan komentar na ovo, ja ga nemam.


Mislim da se ovo desava svake godine . Mislim da ima brana tu isto na koje ovo djubre moze negativno da utice. Zaista uzas !
ex-Pop Djujic

User avatar
idemoo
Posts: 298
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:35 pm

Re: Вести

Postby idemoo » Tue Jan 05, 2021 9:19 am

Не брините, држава је наметнула еко-таксу свим предузећима, па ће то бити санирано од тих пара

User avatar
MARKER
Posts: 734
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:13 am

Re: Вести

Postby MARKER » Wed Jan 06, 2021 2:34 pm


User avatar
нуклеарни удар
Posts: 296
Joined: Sat Jan 30, 2016 11:17 pm

Re: Вести

Postby нуклеарни удар » Wed Jan 06, 2021 11:25 pm

Ајмо грађански рат 2.0 алееее

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Вести

Postby Batke » Fri Jan 08, 2021 2:03 pm

https://nova.rs/vesti/hronika/vozac-aud ... oje-ljudi/
Као што и је рекао ултрастито "Тек ће да нас газе"
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

User avatar
MARKER
Posts: 734
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:13 am

Re: Вести

Postby MARKER » Fri Jan 08, 2021 2:48 pm

Квалификација дела је у домену права, јесте битна ставка, али по мом виђењу није најбитнија. Суштина је да се не извуче са наногицом и да та робија не буде годину-две, већ вишегодишња. На самом мардељу, небитно је по ком члану закона си осуђен, већ колико дуго. Лично никоме не желим робију, али реално, неки ред и закон морају постојати и спроводити се.

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 750
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Вести

Postby Bruno Sulak » Fri Jan 08, 2021 3:14 pm

Navodno je sin nekog budze koji je sef policije na Savskom Vencu i koji je bio sef smene u trenutku dok se rusila Savamala, tako se prica, sad uzmite sa rezervom, ali sigurno je neko bitan jer se danima zataskavalo ko je. Sto rece marker, ne zelim nikom robiju ali mora neki red da se zna.

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Вести

Postby pertla » Fri Jan 08, 2021 3:52 pm

a sta mu zelite, vesele praznike, da mu je sretno i bericetno? nek istrune u zatvoru, sisa balava bahata, ugasio je dva zivota, nema ih vise, ende, ni krivi ni duzni.
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
MARKER
Posts: 734
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:13 am

Re: Вести

Postby MARKER » Fri Jan 08, 2021 4:06 pm

То шта му ја желим, закон не препознаје као опцију.

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Вести

Postby Batke » Fri Jan 08, 2021 9:42 pm

Мислим да је проблем мало комплекснији. Пошто годинама радим на пумпи могу само да клинци чим добију возачку уђу у такву неку курчевитост и гас у саобраћају од тих 8-9 које знам барем њих двојица возе нормално остали дивљају само тако, улећу са 70 на пумпу, претичу преко пуне, плус у земуну у цара душана јуре као ненормални. Мало по мало па неки млад живот у задње време угашен или неки младић убије пешака.
Ја би увео психолога код полагања вожње. Многи клинци чим добију ауто дигну курчевитост на десет и сам сам се томе чудио све док нисам видео ово.

И онда ако сте још видели оне налепнице #pungas све вам је јасно. Ради се о страници на инстаграму која промовише саобраћајне прекршаје и бахату вожњу. У свакој нормалној држави би се овом типу одузела трајно возачка дозвола. овде он има ко зна колико хиљада пратилаца поготово међу омладином онда је све јасно
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

савабјан
Posts: 349
Joined: Wed Apr 06, 2016 12:31 pm

Re: Вести

Postby савабјан » Sat Jan 09, 2021 5:31 am

Bukvalno sam se zahvalio Bogu kad sam video vest, što nisam to i ja uradio pre 15ak godina, jer sam bio ista majmunčina kao ovaj klinac. Doduše sa dosta lošijim kolima, ali sam se setio jedne scene gde sam ga zaleteo i izgubio kontrolu i sam Bog me je spasao da ne zakucam bus pun ljudi.
Treba da robija samo mi je gorak ukus u ustima bio kad sam pročitao vest.

A ovom tipu iz balkan infa i voditelju bi nabijao kurac iz dupeta u usta i obrnuto dok ne crknu, taj balkaninfo je jedno govno populističko gori su od blica, kurira i svih govana zajedno, jednog dana će dovesti tačija samo zbog gledanosti, a vamo se predstavljaju kao drugačiji. Smradovi najobičniji.

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Вести

Postby Далтон » Sat Jan 09, 2021 1:27 pm

Jbg. Nisi mangup ako ne odvrneš ninu rešića i pustiš gas ispod stotke. Samo mi pederi vozimo polako.
(Street Force / Curva Orientale)

ElPadrino
Posts: 508
Joined: Thu Feb 21, 2019 12:18 am

Re: Вести

Postby ElPadrino » Sat Jan 09, 2021 1:49 pm

Ne razumijem ovu postavku stvari -> "Ne želim nikom robiju" ??
Naravno da im želim robiju. Svakom liku koji je ikada prekršio zakon na štetu svih nas, nikom ne želim bolest ili nešto slično, ali neka svako odgovara za svoje postupke.

Opet kažem, većina problema oko kojih diskutujemo ovde jesu posljedica toga što nadležni organi (većinski policija) ne radi svoj posao nego štiti narko(i ostale vrste) kartele (čitaj vlast). Jednostavno je, vrlo brzo i lako bi se riješilo sve ovo samo da postoji volja za nečim takvim.
Stalno se vrtimo u krug sa tim pričama ko je kriv, zbog čega i kako.. Po meni jedini krivac u ovim pričama (i u vezi onog lomljenja ruku i u vezi onomad onog parkinga) jeste država i njeni organi, u ovom slučaju policija, koja je u stanju zažmiriti na sve samo ako 'podmažeš' koliko treba.
I biće još (nažalost) smrtnih ishoda u saobraćaju i biće nesreća i sve to isključivo zbog toga što se zakon ne sprovodi kako treba.

Svi smo mi pravili sranja kao klinci, ali nekako si imao makar nekakve granice i imao si neki razum u glavi, razmišljao si makar donekle. Ovo danas je užas, a to je opet ogledalo današnje porodice i kućnog vaspitanja.

@савабјан mislim da nije na mjestu baš takva prozivka za balkan info, mislim da se momci vode principom neka svako priča, a neka publika sudi. Pogledaj po komentarima kakvo je mišljenje o nekakvim ovakvim likovima, a kakvo je mišljenje o stvarnim intelektualcima našeg doba. Po meni balkan info vodi poštenu politiku, osim vlasti i neke kanalizacije društva ostali mogu da pričaju i treba da pričaju. Na nama je da odlučimo šta ćemo slušati.

"Nijedan narod nije tako skupo platio slobodu kao Srbi" kao uvodna špica nikako ne mogu stati u isti koš sa kurirom, blicom i sličnim, kao ni toliko pametnih stvari koji se mogu čuti na balkan infu, za razliku od ovih navedenih bakterija.

савабјан
Posts: 349
Joined: Wed Apr 06, 2016 12:31 pm

Re: Вести

Postby савабјан » Sat Jan 09, 2021 6:26 pm

Pa najbolje onda neka dovedu nekog klošara na dopu sa ulice da priča kod njih. Mora da postoji neka novinarska etika, ne može pola emisija da ti budu intervijui sa polukriminalnim likovima, kriminalcima na baterije, itd. Ali to se traži, pa ajde da uzmemo mi keš, boli nas uvo kakav će to utisak da ostavlja na omladinu.

User avatar
lost&found
Posts: 1105
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Вести

Postby lost&found » Sat Jan 09, 2021 8:36 pm

савабјан wrote:Pa najbolje onda neka dovedu nekog klošara na dopu sa ulice da priča kod njih. Mora da postoji neka novinarska etika, ne može pola emisija da ti budu intervijui sa polukriminalnim likovima, kriminalcima na baterije, itd. Ali to se traži, pa ajde da uzmemo mi keš, boli nas uvo kakav će to utisak da ostavlja na omladinu.


Ako ce da prica o stetnosti droga i kako mu je negativno uticalo na zivot, to bi bila potencijalno bila jedna od boljih emisija

фикрета
Posts: 267
Joined: Thu Feb 11, 2016 6:15 pm

Re: Вести

Postby фикрета » Sat Jan 09, 2021 11:28 pm

taj balkan info
sta je to?youtube kanal ili neka kablovska tv
o tome sam prvi put cuo ovde i samo ovde cujem o tome


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 31 guests