Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Вести

Postby DRINK » Wed Jul 15, 2020 4:15 pm

Мићара wrote:
Јесте све тако, али да не улазимо у полемику https://m.imdb.com/title/tt1598778/
можда ти буде нешто јаснија слика после гледања овог филма да је огромна пропаганда у питању.



Lik je upravo izbacio film kao dokaz da je sve ovo propaganda i laz, odgledao je film, otvorili su mu se novi horizotni.... :? IQ mu je dokazano manji od 2 i ne razumem zasto se neko uopste raspravlja sa njim. Administracija bi stvarno trebalo da reaguje.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Wed Jul 15, 2020 4:16 pm

već finale kupa je imalo ograničenja, a derbi je bio između dva sleta, pa je morao da bude pušten :mrgreen:

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Вести

Postby pertla » Wed Jul 15, 2020 4:18 pm

DRINK wrote:
Мићара wrote:
Јесте све тако, али да не улазимо у полемику https://m.imdb.com/title/tt1598778/
можда ти буде нешто јаснија слика после гледања овог филма да је огромна пропаганда у питању.



Lik je upravo izbacio film kao dokaz da je sve ovo propaganda i laz, odgledao je film, otvorili su mu se novi horizotni.... :? IQ mu je dokazano manji od 2 i ne razumem zasto se neko uopste raspravlja sa njim. Administracija bi stvarno trebalo da reaguje.


Zasto da reaguje,zato sto je neko glup ili pise postove koji se drugom ne svidjaju? U 99% slucajeva me nervira micarino pisanje ili se ne slazem sa tim sto pise,ali nema razloga da ga banuju,bar ih ja ne vidim.
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Вести

Postby čompika » Wed Jul 15, 2020 4:26 pm

To da li je propaganda možemo gledati kada se ovo smiri, ne isključujem ja mogućnosti o raznim poreklima virusa, ili nekim interesnim grupama da ovime ostvare nek svoje ciljeve. Ali sada to nije bitno, sad smo u sranju.
Ko može da se čuva super, ali većina ne može. Čovek mora da zaradi za hleb, a gro ljudi svoj hleb zaradjuje u kafiću, trgovini i slično, gde je veliki protok ljudi. Nek je zaštita sa maskama 99 posto ako obe osobe nose (to uzimam sa velikom velikom rezervom), ti za smenu dodješ u kontakt sa više od 100 osoba u bilo kojem ozbiljnijem lokalu. Pored toga, koncentracija opada, dešavaju se greške, povećava se rizik, i jednostavno samo možeš da smanjiš rizik do odredjene mere i moliš boga da bude sve ok.

Смех младића
Posts: 142
Joined: Wed Jul 04, 2018 6:58 pm

Re: Вести

Postby Смех младића » Wed Jul 15, 2020 4:52 pm

Већина људи овде ће прихватити "нову нормалност" и овај вирус као реалну претњу само да не би били означени као теоретичари завере и глупаци.Узмимо за пример земље које су приступиле најрестриктивнијим мерама и нпр Белорусију која није имала никакве мере и шта вам то говори?"Струка" каже да не зна скоро ништа о овом вирусу али са сигурношћу знају да није потекао из лабораторије и да ће бити 6 таласа,како то?Зашто би се они који носе маску плашили оних који не носе и зашто би се вакцинисани плашили оних који нису вакцинисани?Мало је лицемерно означавати овај вирус или шта год да је као толику претњу кад смо у оболевању од канцера и кардиоваскуларних болести светски шампиони буквално.

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 844
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Вести

Postby Bolesni^od^ljubavi » Wed Jul 15, 2020 5:00 pm

Pa i jesu glupaci ako i dalje misle da virus ne postoji. Ajde kod one situacije u martu ko nije verovao i mogao sam da razumem ali sada ne mogu. Danas gledam kako mi komšija piše neki status i žali za dva relativno mladja drugara koji su umrli od kovida i napiše dole lik u komentaru kako on veruje da nas u stvari prskaju nečim jer nema zaraženih u zemljama regiona. Pa šta drugo reći nego da je neko glup? I treba javno govoriti da su glupavi, ne bi li takvi likovi došli sebi i zaštitili barem svoje roditelje ako ne mogu već svoje glupave glave.

Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: Вести

Postby Bunt » Wed Jul 15, 2020 9:11 pm

Мићара wrote:
čompika wrote:Mićara, ja sa nadam da si ti samo ovakav po prirodi, da ne kažem priglup, poludebilan, jer to nije sramota. Ali ti je narativ više klasičan partijski, ili blizak partijskom.


Брате мене боли курац вјеруј ми за партије за разлику од пола вас, ја да сам написао ово што си ти горе досад би било 2-3 фикрета са поруком " објасни нам ти дебилу како ми да живимо". Али нема везе лаган сам вјеруј ми тако ми Бог дао.




I dao ali i uzeo moj Mićo!

User avatar
MARKER
Posts: 734
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:13 am

Re: Вести

Postby MARKER » Thu Jul 16, 2020 2:18 pm

Шта му би ? :mrgreen:

Image

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Вести

Postby Мићара » Thu Jul 16, 2020 9:27 pm

И није Вучко организовао протесте?
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

Синдикат
Posts: 126
Joined: Fri Feb 22, 2019 7:52 pm

Re: Вести

Postby Синдикат » Thu Jul 16, 2020 9:30 pm

Видео си људе на улици прва 2 дана, па знаш?

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Вести

Postby Мићара » Thu Jul 16, 2020 9:51 pm

Народ брате све народ!
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Thu Jul 16, 2020 9:53 pm

Ја вам говорио да ће вас н1 наместити. Како су извештавали после првог дана?
Много људи још не схвата поставку у Србију.

Синдикат
Posts: 126
Joined: Fri Feb 22, 2019 7:52 pm

Re: Вести

Postby Синдикат » Thu Jul 16, 2020 9:53 pm

Хорде усташких плаћеника и алијиних фанатика

User avatar
Кум Жоржо
Posts: 724
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:58 pm
Location: сабирни центар

Re: Вести

Postby Кум Жоржо » Thu Jul 16, 2020 10:19 pm

I Crnogorci sa šlemovima!
Син екс пуковника, екс ЈНА, са традицијом битанге и алкоса

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Вести

Postby Мићара » Thu Jul 16, 2020 10:51 pm

Кум Жоржо wrote:I Crnogorci sa šlemovima!


Он је најјебенији чуј, крено са шљемом на протесте и то црногорац...
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Вести

Postby Мићара » Thu Jul 16, 2020 11:01 pm

фикрета wrote:sendvicar radi ono sto i jeste svrha njegovog internet postojanja
obesmisliti temu pisanjem koje kakvih gluposti
za to je najvise kriva administracija foruma,dozvolili su coveku koji javno pita gde se kupuju karte za domacu utakmicu zvezde
da pise na navijackom forumu

ali sto bi rekao nas narod,ne dirati govno da ne smrdi jos vise


Ај сада овде само за тебе пијесма и за избјеглице што машу са копренедри заставом
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вести

Postby ultrastito » Fri Jul 17, 2020 11:51 am

Синдикат wrote:Хорде усташких плаћеника и алијиних фанатика

:lol: :lol: :lol: :lol:
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

ElPadrino
Posts: 508
Joined: Thu Feb 21, 2019 12:18 am

Re: Вести

Postby ElPadrino » Sat Jul 18, 2020 6:21 pm



E ovo se zove hrabrost.

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Sat Jul 25, 2020 10:38 am

Слободан Антонић: Ко се више препао протеста – Вучић или N1 oпозиција?

С друге пак стране, протести су оголили и сву подмуклост компрадорских медија и колонијалне интелигенције. Јасно се видела њихова функција пете колоне.

Чим се показало да већину демонстарната чини омладина која кличе Косову, одмах је покренута пропаганда да се то затре.

Већ прве вечери, N1 и Б92 емитују поруку да су се „уредници НИН-а и КРИК-а оградили од протеста“, јер, смртног ли греха, „окосницу чине десничари“.

Наредних дана, како протест остаје ван контроле, Блиц јавља: „Неколико стотина људи испред скупштине, протест постаје лепак за хулигане, распопе, антивакцинаше и екстремне десничаре – све мање обичних грађана“. А N1 емитује вест с насловом: „Суша: Десничари отели протест грађанима Београда“, где је прва реченица: „Ово нису провокатори, ово су десничари, има и руље“.

Тако је „народ“ који је 5. октобра јуришао на скупштину, 20 година доцније постао „руља“. Само због: „Косово је Србија“.

N1 нас је такође обавестио да „Суша напомиње како грађански демонстранти морају јасно да се ограде од ових демонстраната и да се зна да су то потпуно различите опције. Додаје да им саветује да оду и да не посматрају шта се дешава“.

Сирота N1 опозиција. Не сме чак ни да гледа младеж која скандира српском Косову. Да се случајно не зарази.

Огласила се и комесарка Србљановић. Осветничко пребијање демонтраната назвала је „тучом керова против керова“. Згрожена је што демонстранти „вичу пандурима ‘идите на Косово’, ‘Косово је Србија`, певају четничке песме, дижу три спојена прста, носе крстаче, чаршафе са Џисусом“ (овде). У Блицу указује да се на протестима појавио „нови сабласни знак – три прста скупљена, рука испружена изнад главе, као имитација фашистичког поздрава“.


„Не занима ме расправа ни око Вучића ни око опозиције“, објашњава даље Србљановићева, „занима ме како ћемо изаћи на крај с овим новим и све снажнијим четама јако младих људи који се идентификују с најгорим злочинцима“, и уопште, с „песмама о `светињама`, узвицима полицајцима `Идите на Косово`, распопом који предводи опасну секту насилника“…

И ето главног и истинског непријатеља наше грађаније. То није Вучић, то су националисти. Зато Србљановићева одбацује „лажну причу како сад није тренутак за идеолошке разлике – дај само да свргнемо Вучића, после ћемо да видимо шта ћемо“. Не, „то је немогуће, те су разлике оно што нас чини људима у односу на нељуде“.

Запамтићемо, дакле, још и то и да су они који кличу Косову „нељуди“.

Јер, чим кажете „Косово је Србија“ престаје свака хуманост и свако људско право. Престаје и демократија. Како нам је то лепо објаснила Србљановићева, у Србији је на делу „морално запуштена, идеолошки задригла, историјски необразована и политички бесрамна већина“.

https://stanjestvari.com/2020/07/22/slobodan-antonic-ko-se-vise-prepao-protesta-vucic-ili-n1/

ElPadrino
Posts: 508
Joined: Thu Feb 21, 2019 12:18 am

Re: Вести

Postby ElPadrino » Sat Jul 25, 2020 6:34 pm

Nexone, treba ti odati poštovanje, iako se lično nerijetko ne slažem sa tvojim stavovima, da si prije mnogih izvalio ove jajare sa KRIK a i NIN a, ja sam prvi vjerovao da ti ljudi rade na suzbijanju i otkrivanju kriminala zarad dobrobiti svih nas, a ustvari sam se grdno prevario.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: lukabrasi and 24 guests