Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Вести

Postby Кудрави Гаучос » Fri Jul 10, 2020 1:29 pm

Размишљао сам се да ли да напишем ово, јер сам рекао да ћу престати да пишем овде, а и у овом општем лудилу све што се изрекне може бити изврнуто и протумачено као дело некаквог УБАЧЕНОГ ЕЛЕМЕНТА или већ штагод.
Али ако некоме помогне, ваљда ће бити мало боље за све нас.

Сви су вас издали. Останите код куће. Људи који су се бунили јер је пуштен дерби и избори сада вас зову да се окупљате у хиљадама, у још једном бесмисленом протесту. Другари, болнице нам пуцају. Ово знам 100% јер радим у болници. Ово је ужасно, али Србија нема једног разборитог и смиреног човека у јавној сфери који је у стању да види даље од свог носа и непосредног личног интереса. Имамо психопатског егоманијака на власти, и покварену безумну опозицију која од почетка некритички буши све што овај ради, било да је добро или лоше, без икакве логике и смисла, само да би дошли на његово место. Њима одговара да све оде у курац- НАМА НЕ ОДГОВАРА. Испадамо глупи као туч, читав народ. Чувајте се браћо, други вас нико неће чувати, ово су времена ужасних потреса на планетарном нивоу, данас нам треба разборитост, дисциплина и ведрина, а не плаховитост и импулсивност. Морамо бити јаки и паметни а не преложене будале, ако већ имамо идиоте на власти, не морамо ми бити идиоти.

Очекујем да ће ускоро ови из Кризног штаба објавити податке који ће бити веома лоши. Исто тако очекујем да им огроман број људи неће веровати, што је сасвим разумљиво, јер ће мислити да је у питању манипулација да би престали протести. Али оно што видим властитим очима хоћу да поделим и са вама јер немам друштвене мреже и не пишем нигде, а ово је шанса да ме чује мало већи број људи. Ситуација је лоша. Лоша је у НС који према причи стоји добро у односу на остале, онда могу само да замислим како је по тим другим местима. Последње што нам треба сада је некакво окупљање масе људи које сада већ више личи на Бир фест него на протест а резултираће по свему судећи једино у даљем ширењу овог проклетог вируса.

Ето толико, живи били, и чувајте се ;)
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Вести

Postby Мићара » Fri Jul 10, 2020 2:04 pm

Имамо студенте омудину која би требала да буде будућност ове напаћене Србије они протестују против затварања кафића и њихових мишијих рупа.

Омудину која би љеба без мотике, јајаре и фуњаре који су дошли ту да лупају о бубњеве са значкама Чанка и вувузеле даме које гурају свако јутро вибратор у шупак па у уста.

Имамо олош који је дуго био на грбачи овог народа па то више не може да буде, имамо олош који никада није био на грбачи али би волео да буде.
Имали смо све то првог дана и трећег.

Имамо некакве протесте против корона вируса а сутра ће ти исти протестанти ићи у домове да траже помоћ.

Ја нисам ничији али за мене је добар онај који не парча и ово мало територије што нам је остало док је сваки његов предходник распарчао и сјекао. Докле год стижу авиони и тенкови и дронови. Докле год се иде ка смјеру уједињења са Републиком Српском и ЦГ, и враћањем КиМ.

Ми ћемо да напредујемо онда када будемо придајали значај својој породици и своме послу а не Вучићу или Ђиласу, онда када будемо следили стопе својих предака када се окренемо православљу и пријатељству и правом патриотизму. Имати викенд на трибини на којој нећу да гледам надувану малољетну стоку која не зна нити има усађен и један принцип улице и достојанства, него другаре с којима могу да подјелим и тугу и срећу, и много тога. Тако што ћемо својим дјелима да помогнемо и себи и свом народу, било то кроз спорт, кроз рад, кроз мишљење, кроз понашање шетање трчање, скакање викање дерање.

Мора човјек себе да мјења да би промјенио свијет. Мора да се укључи мозак а искључи пинк ртс б92 н1 н2 н3 н55. Да се чита књига да се образује сам како би то подјелио са својим корјеном иметом својом дјецом, ако не са својом онда са туђом, јер ако смо ми живјели у курци неморају они.
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
lost&found
Posts: 1106
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Вести

Postby lost&found » Fri Jul 10, 2020 2:15 pm

Мићара wrote:Ја нисам ничији али за мене је добар онај који не парча и ово мало територије што нам је остало док је сваки његов предходник распарчао и сјекао. Докле год стижу авиони и тенкови и дронови. Докле год се иде ка смјеру уједињења са Републиком Српском и ЦГ, и враћањем КиМ.

:lol: :lol: :lol: :lol:

Nikodije
Posts: 469
Joined: Wed Oct 25, 2017 8:54 am

Re: Вести

Postby Nikodije » Fri Jul 10, 2020 2:20 pm

Ovde se svasta moze procitati ali koliko nam je svest u kurcu to sr najbolje vidi kada na ovako malom uzorku kao sto je ovaj forum, koji se zove srpska tribina ja moram da citam razne gluposti. Da li mozete da razumete da postoje ljudi koji su Srbi, nacionalno svesni, patriotski opredeljeni, pravoslavljem zadojeni! Kakav Djilas, Jeremic, Bosko? Kakav Sergej ili NDBG? Koji 1 od 5 devojvica?? Alo ljudi mi tiha vecina smo protiv ovog rezima iz milion razloga i nismo za ove kvazi klosare opozicione! Nemamo politickog predstavnika, nemamo medije, nemamo nacin da se saberemo i pokazemo sta i kako hocemo! Na politickoj sceni ja nzm ni jednog da nije izdajnik! Kosmet su prodali, pa danas je u Presevo i Bukanovac dosao minista KOSOVSKE vlade u prvu zvanicnu posetu! Alo braco moja, a ja da sedim i pijuckam pivo sa sergejem i zenama u crnom?! Smeta im sve sto ima predznak srpskog kao da sam u Albaniji ili Zagrebu. Kada vide da nosim majcu Gavrila Principa kao da sam tudjman tako me gledaju! Veceras idem da vidim hocemo li oterati olos ili da se vise na to ne ide... Korona nam jebe majku ali za to je kriv narod glup ko kurac koji je poverovao bagri na vlasti! Kisic sisa tepic, dr Konj, debil sa kosuljom kratkih rukava rade i lazu za rezim i zbog licne koristi, narod naseo i sada imamo to sto imamo! Cim je jedn bolnica primorana da govori istinu(NP) broj umrlih je mnogo veci... Cuvajte se i borite se!

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Вести

Postby Мићара » Fri Jul 10, 2020 2:24 pm

Нама нико никада није одговарао или смо га ми издали или је он нас. Само ћу још цитирати ђеда мог јер је важио док је био жив за поштеног домаћина великог патриоту и мудрог човјека, а и после смрти је оставио пар својих дијела то јесте књига и записа и доприњео српској историји на подручју Семберије. Један млади политичар када је било оснивање СдС у РС за вријеме рата му је пришао и питао га: "Господине Симо како ја да помогнем српском народу и својој отаџбини?" Ђед му је на то одговорио : "Мани се политике." Ето толико од мене....
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Вести

Postby DRINK » Fri Jul 10, 2020 3:12 pm

Мићара wrote:Нама нико никада није одговарао или смо га ми издали или је он нас. Само ћу још цитирати ђеда мог јер је важио док је био жив за поштеног домаћина великог патриоту и мудрог човјека, а и после смрти је оставио пар својих дијела то јесте књига и записа и доприњео српској историји на подручју Семберије. Један млади политичар када је било оснивање СдС у РС за вријеме рата му је пришао и питао га: "Господине Симо како ја да помогнем српском народу и својој отаџбини?" Ђед му је на то одговорио : "Мани се политике." Ето толико од мене....



Super, a sad se odjavi, obrisi nalog i nestani.

User avatar
навијај
Posts: 463
Joined: Tue Feb 02, 2016 2:06 pm

Re: Вести

Postby навијај » Fri Jul 10, 2020 3:45 pm

савабјан wrote:koliko je samo pljuvano po Mladenu Obradoviću da je ubačen element, pa po Ivanu Ivanoviću


По Ивану и треба да се пљује

а ово да вчћ иде у смеру враћања ким и уједињења са цг и рс је смешно и коментарисати, у сва 3 иде у супротном смеру

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Вести

Postby Мићара » Fri Jul 10, 2020 4:11 pm

Ја то генерализујем, не говорим да вучић иде него ми АЛО ми као народ као друштво као јединка ми идемо. Јебо вас вучић више у курац испраше људи мозак са њим....
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

kopriva
Posts: 155
Joined: Sun Feb 21, 2016 2:28 am

Re: Вести

Postby kopriva » Fri Jul 10, 2020 4:45 pm

Мићара wrote:Ја то генерализујем, не говорим да вучић иде него ми АЛО ми као народ као друштво као јединка ми идемо. Јебо вас вучић више у курац испраше људи мозак са њим....


Attack evasion Delux version Ana Brnabic 2.3

Zalgiris
Posts: 72
Joined: Thu Feb 07, 2019 1:17 pm

Re: Вести

Postby Zalgiris » Fri Jul 10, 2020 6:24 pm

Pa uz koga da stanu desničari?
Ja baš ne drkam ni na koga, ali sigurno neću uz stašu da stanem i ekipu dupebetonaša.
Koliko ljudi pljuju jedni po drugima po netu, koliko je samo pljuvano po Mladenu Obradoviću da je ubačen element, pa po Ivanu Ivanoviću, a po Miši Vaciću najmanje od svih. Na kraju ispade Miša Vacić najveći smrad od navedenih.
Napiši ko je ispravan na protestu, uz koga da stanu ljudi, ko nije ubačen element. Pošto za ova tri dana protesta, kad je narod izašao na ulice i žario i palio, čuo sam milion priča o ubačenim elementima. A ne videh ih baš puno na protestu. To je izgleda malo više maštarija internet trolova.


Slazem se sa tobom o ubacenim elementima i tviter gradjanskoj srbiji koja hara i kreira misljenje ogromnoj vecini. Meni je izgledalo da je manje od 20 likova tamo ubaceno sa strane, sto je smejurija.
I kapiram ja da je utopija da narod izadje bez ijednog politicara i javne licnosti, da zaobidje sve strane ambasade, otpore, kanvase, moskvu, berlin , izrael i da bez njih napravimo ustanak. To se ne desava skoro nigde, pa pogotovo nece kod nas. I zato je cela ova prica zadnjih par dana suplja poprilicno. Ali pitam se sta bi se desilo da se suzavac sirio gradom jos 2-3-4 dana. Da su otvarane glave, prebijani ljudi, da moja keva i tetka i svi oni koji nemaju dodir sa realnoscu vide kako zandari lupetaju po glavama i sta rade ljudima. Da su zandari iz cele srbije morali da dolaze svaki dan i da ne idu kuci i da sede u oklopu tamo od 16h -03h. Da se nastavilo i u NS, KG, NI i u jos nekim gradovima. Da su svi oni krenuli ka beogradu za vikend. Tu vise niko ne zna na koju stranu bi protesti otisli, zar ne?
I po cemu su najodvratnija glava ikad, sergej trifunovic, ili ustasko djubre od stase i cela te opoziciona ekipa gori od tih ovih likova koje si nabrojao i noga i obradovica i dveri i sl? Od ovih prvih znas sta ocekujes, mrzis sve sto oni predstavljaju, povraca ti se, boris se protiv toga oduvek i zauvek. Ali nisu li veci problem ovi sto se predstavljaju kao tvoji, loze te da ce da se bore za tebe i tvoje ideale,a zapravo primaju pare da te gasiraju i zabole ih kurcina za celu tu pricu.

brko
Posts: 45
Joined: Mon Feb 22, 2016 2:06 pm

Re: Вести

Postby brko » Fri Jul 10, 2020 7:00 pm

Sto se smrde sergeja tice, dovoljno je to sto je bio u majici onog govnara divjaka.

савабјан
Posts: 349
Joined: Wed Apr 06, 2016 12:31 pm

Re: Вести

Postby савабјан » Fri Jul 10, 2020 7:38 pm

Ja u bus, ljudi o ujedinjenju sa rs, ja u prodavnicu, svi radnici nose majce ako je Drina granica, ja u biblioteku kad ono tamo ne daju svetinje, a u bioskopu, tamo šou. Ko nema majicu sa Kosovom, ne može da udje uopšte.

Misa Tumbas
Posts: 64
Joined: Sun Feb 24, 2019 3:35 pm

Re: Вести

Postby Misa Tumbas » Sat Jul 11, 2020 1:17 am

DRINK wrote:Super, a sad se odjavi, obrisi nalog i nestani.

Amin Boze daj :mrgreen: :mrgreen:

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Вести

Postby Мићара » Sat Jul 11, 2020 9:01 am

савабјан wrote:Ja u bus, ljudi o ujedinjenju sa rs, ja u prodavnicu, svi radnici nose majce ako je Drina granica, ja u biblioteku kad ono tamo ne daju svetinje, a u bioskopu, tamo šou. Ko nema majicu sa Kosovom, ne može da udje uopšte.


Image
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Вести

Postby Мићара » Sat Jul 11, 2020 9:06 am

Онај Дарко Трифуновић није нормалан онај има неке психичке поремећаје...
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
нуклеарни удар
Posts: 296
Joined: Sat Jan 30, 2016 11:17 pm

Re: Вести

Postby нуклеарни удар » Sat Jul 11, 2020 11:37 am

Мићара wrote:
савабјан wrote:Ja u bus, ljudi o ujedinjenju sa rs, ja u prodavnicu, svi radnici nose majce ako je Drina granica, ja u biblioteku kad ono tamo ne daju svetinje, a u bioskopu, tamo šou. Ko nema majicu sa Kosovom, ne može da udje uopšte.


Image

Мирољуб дакле од владике ово покупио, или из светог писма обојица мудријаша научише❓
Дарко Трифуновић ђубре шири русофобију, измећар, Трифуновић презиме много се каља у последње време..

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Вести

Postby Мићара » Sat Jul 11, 2020 12:28 pm

Нема сумње да су браћа црногорци организовали ону ноћ, сви си сједили у пичку материну. :lol:
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Вести

Postby SAO_Zeljin » Sat Jul 11, 2020 12:47 pm

Izvor RTS. U prethodna 24 sata u Macvi 107 novozarazenih, u Vojvodini 126 sto je ukupno 233 nova slucaja. Ostaje da se vidi Beograd gde je situacija najkriticnija, Raska oblast gde je haos i ima verovatno dosta novozarazenih, jug Srbije gde je situacija generalno kako kazu losa i jos cela Sumadija, istocna i zapadna Srbija gde ima dosta gradova koji su proglasili vanredno stanje. Videcemo kolika ce brojka da bude ali meni ta njihova matematika gde nema ni 400 novih slucajeva nije bas realna i deluje bas visestruko umanjena.

User avatar
Занемарујем тактику
Posts: 658
Joined: Wed Feb 03, 2016 1:31 am
Location: Источно од раја

Re: Вести

Postby Занемарујем тактику » Sat Jul 11, 2020 2:32 pm

Од 2006. читам форум и потписујем да од Мићаре глупљи лик није крочио на њега! ПсжБГ и онај Чекићар су за њега Хиперборејци.
...Гладан и крвав је народ мој.
А сјајна прошлост је лаж.

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Вести

Postby Мићара » Sat Jul 11, 2020 2:56 pm

Занемарујем тактику wrote:Од 2006. читам форум и потписујем да од Мићаре глупљи лик није крочио на њега! ПсжБГ и онај Чекићар су за њега Хиперборејци.


Насисаш се ти мићари курца.
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests