Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
Смех младића
Posts: 142
Joined: Wed Jul 04, 2018 6:58 pm

Re: Вести

Postby Смех младића » Thu Jul 09, 2020 2:06 am

pertla wrote:takav ne postoji, bar ne onakav kakav nam treba.da li sklopiti pakt sa djavolom pa posle vaditi fleke, sta je uopste alternativa?postoje manje i vise losa resenja


Ћопави је развио култ личности а пицоусти дегенерик га је довео до врхунца.Не требају нама ни Рамбо ни Путин да нас воде и да спасу Космет него сви срби под исти барјак и нема те силе која нас може победити.

Синдикат
Posts: 126
Joined: Fri Feb 22, 2019 7:52 pm

Re: Вести

Postby Синдикат » Thu Jul 09, 2020 11:07 am

Изађите на улицу да видите да ли је ово неко испланирао. Да видите ко је на улици. Ово није виђено код нас 10 година, а можда и више. Људима је у очима бес. Обични људи, свих генерација, хипстери, бајкери, гробари са југа, забрањени, таурунуми, радовци, делије, девојке, жене. Сваки политичар је почашћен. Доста више да нас мајмун прави будалама, доста је савијања кичме. Јуче је болесник довео мурију из целе Србије. Птј, сај, интервентна, жандармерија, бригада, цео 29ти, плус неке своје приватне. Прича о неком бодењу пандура, о томе да демонстранти први испаљују сузавац. Па одакле људима сузавац? Прича о страним агентима, хрватима. И шта све већ прича данима, годинама, много се осилио, изгубио додир са реалношћу, а помислио је да контролише целу улицу. Коме одговара да га прави будалом, да га назива хрватом, агентом, сорошевцем, плаћеником, нека седи кући и мисли шта год хоће. Мени слике од јуче и прекјуче буде наду

Nikodije
Posts: 469
Joined: Wed Oct 25, 2017 8:54 am

Re: Вести

Postby Nikodije » Thu Jul 09, 2020 12:14 pm

Синдикат wrote:Изађите на улицу да видите да ли је ово неко испланирао. Да видите ко је на улици. Ово није виђено код нас 10 година, а можда и више. Људима је у очима бес. Обични људи, свих генерација, хипстери, бајкери, гробари са југа, забрањени, таурунуми, радовци, делије, девојке, жене. Сваки политичар је почашћен. Доста више да нас мајмун прави будалама, доста је савијања кичме. Јуче је болесник довео мурију из целе Србије. Птј, сај, интервентна, жандармерија, бригада, цео 29ти, плус неке своје приватне. Прича о неком бодењу пандура, о томе да демонстранти први испаљују сузавац. Па одакле људима сузавац? Прича о страним агентима, хрватима. И шта све већ прича данима, годинама, много се осилио, изгубио додир са реалношћу, а помислио је да контролише целу улицу. Коме одговара да га прави будалом, да га назива хрватом, агентом, сорошевцем, плаћеником, нека седи кући и мисли шта год хоће. Мени слике од јуче и прекјуче буде наду

Amin!

User avatar
njasvi
Posts: 920
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Вести

Postby njasvi » Thu Jul 09, 2020 12:17 pm

Синдикат wrote:Питао сам пре пар месеци, која је разлика између другосрбијанаца и власти?

pa nema razlike
govna su govna
04 X 1945

Синдикат
Posts: 126
Joined: Fri Feb 22, 2019 7:52 pm

Re: Вести

Postby Синдикат » Thu Jul 09, 2020 12:19 pm

Ми смо торцида, ми смо криминалци, ми смо малтретирали професоре у школи. А они не лажу и раде за добро Србије...
https://mondo.rs/Info/Srbija/a1346913/N ... kovic.html

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Вести

Postby prcko » Thu Jul 09, 2020 12:41 pm

Prvo vece sam u sebi na trenutak pomislio kako bi ovi protesti konacno mogli da promene nesto. Kakvi kurac precednicki izbori. SAD. Mnogo dobar osecaj bio. :mrgreen:

Edit> https://rs.usembassy.gov/sr/statement-r ... -protests/

User avatar
MARKER
Posts: 734
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:13 am

Re: Вести

Postby MARKER » Thu Jul 09, 2020 1:14 pm

Наводно је 63. падобранска синоћ одбила да асистира полицији у Нишу.

савабјан
Posts: 349
Joined: Wed Apr 06, 2016 12:31 pm

Re: Вести

Postby савабјан » Thu Jul 09, 2020 1:59 pm

Malo bi bilo zabrinjavajuće da su krenuli na narod.

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Вести

Postby 1958 » Thu Jul 09, 2020 2:14 pm

Синдикат wrote:Ми смо торцида, ми смо криминалци, ми смо малтретирали професоре у школи. А они не лажу и раде за добро Србије...
https://mondo.rs/Info/Srbija/a1346913/N ... kovic.html


Kakvim operativnim radom je on dosao do ovakvog saznanja? :mrgreen:
Често одем до на село

Синдикат
Posts: 126
Joined: Fri Feb 22, 2019 7:52 pm

Re: Вести

Postby Синдикат » Thu Jul 09, 2020 2:17 pm


User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Вести

Postby 1958 » Thu Jul 09, 2020 2:29 pm

Sjajno
Често одем до на село

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вести

Postby ultrastito » Thu Jul 09, 2020 2:54 pm

Znaci Cucko bio ipak u pravu :mrgreen:
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Вести

Postby Мићара » Thu Jul 09, 2020 3:05 pm

Ако Бог да и Ескими браћа да нам се придруже!
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Вести

Postby Batke » Thu Jul 09, 2020 3:48 pm

MARKER wrote:Наводно је 63. падобранска синоћ одбила да асистира полицији у Нишу.

У Нишу запалили градски одбор СНС-а. Ова Будала послала целу полицију у Београд али зато у другим градовима полиције је било мало па нису ни реаговали јер би били растругнути.
Оно што су ноћас бацали је неки сузавац сачувај боже. Било је поприлично жестоко код Дома омладине и на Теразијама али ту није било пуно телевизијских екипа
ПС. изгледа да ипак има.
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

Momo
Posts: 64
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:49 pm

Re: Вести

Postby Momo » Thu Jul 09, 2020 5:03 pm

prcko wrote:Prvo vece sam u sebi na trenutak pomislio kako bi ovi protesti konacno mogli da promene nesto. Kakvi kurac precednicki izbori. SAD. Mnogo dobar osecaj bio. :mrgreen:

Edit> https://rs.usembassy.gov/sr/statement-r ... -protests/



Променили су. ''антисрпски'' Београд је показао своје ново лице. Са њим су оживели и север и југ и Шумадија. Излупана лажна опозиција. Народ је потврдио себе као народ, а не као авлијске керове које по потреби затварају у кућице и вежу ланцима. Свакако нам није потребно да Ного и дружина формирају владу и сличне фантазије, није нам потребан украјински мајдан, братоубиство а ни црначки лоповлук. Оно што је кључно да су многи или сви темељи на којима заснивају своју бахатост током последњих осам година владавине порушени за два дана.. Каква је то власт која свој народ вређа, понижава и претвара га у стоку? Сад они имају потпуну власт али имају и прави народ, директно испред себе без посредника у виду лажне опозиције, па да видимо какви су владаоци и шта још од бесмисла и трулих трикова могу да понуде. Улица, навијачка улица је оживела и спрала љагу са себе. Мењају се ствари у свету, видећемо где ће то све отићи наше је да будемо будни да имамо бар зрно наде а не тотална апатија и малодушност која је харала и пустошила задњих осам година. Живео Београд, Нови Сад, Ниш, Крагујевац...и све српске земље.

(позајмљен налог)

User avatar
Ultra Sarma
Posts: 334
Joined: Mon Mar 14, 2016 9:00 am
Location: Zapadni Beograd

Re: Вести

Postby Ultra Sarma » Thu Jul 09, 2020 5:29 pm

Sta je ovo sto bacaju na narod gomila ljudi kaze da nije samo suzavac da je u pojedinim patronama nesto drugo?
Комунисти бандо без морала
ви убисте Дражу ђенерала

Синдикат
Posts: 126
Joined: Fri Feb 22, 2019 7:52 pm

Re: Вести

Postby Синдикат » Thu Jul 09, 2020 5:41 pm

Сузавци којима је истекао рок 1997, има негде слика на нету

Nikodije
Posts: 469
Joined: Wed Oct 25, 2017 8:54 am

Re: Вести

Postby Nikodije » Thu Jul 09, 2020 8:46 pm

Dok su izrodi vikali da su desnicari, navijaci, huligani placeni da prave incidente i da sruse proteste, veceras sedi se na stiroporu, duvaju vuvuzele i praktinco pokazali ko radi za rezim i ko gusi bunt i pobunu i naravno opet su nas ugusili! Jebem im majku svima, jebo ih Gandi Joga stajl! Jedino braco moja napacena mi svi zajedno od Subotice do Vranja sve navijacke, patriotske grupe pojacane sa rodoljubima i pravim nacionalistima i patriotama mozemo da pobedimo! Mi moramo nas skup, zamislite 10 000 navijaca i normalaca pa ovaj bi se usro u nosu, jebem ga u usta zvalava!

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Вести

Postby SAO_Zeljin » Thu Jul 09, 2020 9:28 pm

Meni je ono sinoc toliko providno montirano da je to neverovatno. Sa sve direktnim prenosom sa lica mesta na n1. Jos su se potrudili da predstave to kao nerede ogromnih razmera i razvukli ceo cirkus na 4 sata i bacili tonu suzavca. Drago mi je samo sto su klinci osetili kako izgleda juriti se sa pandurima po gradu posto toga poslednjih godina nije bilo

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Вести

Postby Мићара » Thu Jul 09, 2020 9:35 pm

Нормално.

Ма немој никодије ми док смо крварили пола нације нас је називало хулиганима изданицима пропалих домаћинстава уличари клошари банда олош. А када је фрка када треба сјебати кордон зови југ и север...
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 35 guests